niedziela, 24 czerwca 2018 r.  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Wiadomości z tagiem Kamila  RSS
MP 2018: Jaskulska najlepsza wśród juniorek

Dodano: 23.06.2018 15:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zwycięstwem Marty Jaskulskiej (KK BCM Nowatex Ziemia Darłowska) zakończył się wyścig ze startu wspólnego juniorek w ramach mistrzostw Polski - Ostróda 2018. Podium uzupełniły Wiktoria Kierat (KK BCM Nowatex Ziemia Darłowska) i Kamila Pastuszek (KTT Paciffic Nestle Fitness Toruń). pochodzi z serwisu .

Źródło: naszosie.pl

PSYCHOTERAPIA TAŃCEM I RUCHEM (DMT)

Dodano: 22.06.2018 13:29 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W szczególności praca metodą DMT zalecana jest: - Osobom żyjącym w przewlekłym stresie lub po doświadczeniach traumatycznych, - Doświadczającym stanów depresyjnych, przytłoczonym codziennością, odczuwającym niepokój ciężki do opisania słowami, - Przeżywającym stratę, żałobę lub emocjonalną pustkę, - Posiadającym trudności w wyrażaniu emocji, doświadczaniu bliskości lub budowaniu relacji, - Odczuwającym cielesny dyskomfort, napięcie lub dolegliwości psychosomatyczne, - Cierpiącym na zaburzenia lękowe, PTSD, autyzm, choroby somatyczne w tym nowotworowe, zaburzenia odżywiania. Jak wygląda w praktyce? Ruch pojmowany jest przez psychoterapeutę DMT bardzo szeroko. W jego zakres wchodzi zarówno postawa ciała, jak i oddech, gestykulacja, ruch spontaniczny, improwizowany, a także bezruch czy przepływ napięcia w ciele. Odczucia cielesne są omawiane z terapeutą, który pomaga w odkodowywaniu ich znaczeń, ujawnianiu się ważnych dla klienta doświadczeń czy przeżywaniu nowych schematów. W praktyce ruch przeplata się w bardzo różnej proporcji ze słowem, a omówienie doświadczeń jest integralną częścią procesu. W związku z tym klient nie musisz posiadać żadnych zdolności ruchowych, tanecznych ani swobody w kontakcie z własnym ciałem. Wystarczy jego otwartość na poznawanie mądrości własnego ciała i zgoda na podjęcie takiego procesu razem z terapeutą. Co oferujemy w Fundacji RAZEM? W naszej Fundacji Psychoterapię Tańcem i Ruchem prowadzi Kamila Sitkowska w formie psychoterapii indywidualnej. Koszt godziny psychoterapii tańcem i ruchem to 120zł. Zapisy na konsultację przyjmujemy telefonicznie: 733563311 i mailowo: [email protected] http://razem-fundacja.org/psychoterapia-2/psychoterapia-tancem-i-ruchem/

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Jak RODO wpłynęło na media społecznościowe?

Dodano: 22.06.2018 6:08 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Kamila Sadkowskiego z ESET uważa, ze zmiany będą miały pozytywny efekt.

Tagi: Kamila, ROKU
Źródło: feedproxy.google.com

Areszt dla 26-letniego gwałciciela z Ogrodu Saskiego. "Jego ofiar było więcej"

Dodano: 21.06.2018 20:13 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia aresztował 26-letniego Kamila W. z Wyszkowa, który w miniony weekend zaatakował na pl. Defilad i w Ogrodzie Saskim cztery kobiety. Prokuratura przedstawiła mu zarzuty m.in. zgwałcenia i rozboju. Jak ustaliła PAP, tydzień wcześniej mężczyzna napadł jeszcze inną kobietę.

Źródło: www.rmf24.pl

Nawałka: Nie zapadła jeszcze decyzja co do Kamila Glika

Dodano: 18.06.2018 18:35 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Trener polskich piłkarzy Adam Nawałka przyznał przed wtorkowym meczem mistrzostw świata z Senegalem w Moskwie, że to może być kluczowe spotkanie pod kątem dalszych spotkań w turnieju. Jak dodał, nie zapadła jeszcze decyzja w sprawie występu Kamila Glika.

Źródło: www.rmf24.pl

GP Doliny Baryczy Milicz 2018: Małecki najlepszy po ataku w końcówce!

Dodano: 17.06.2018 17:10 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Zwycięstwem Kamila Małeckiego (CCC Sprandi Polkowice) zakończył się wyścig GP Doliny Baryczy w Miliczu. pochodzi z serwisu .

Tagi: Kamila
Źródło: naszosie.pl

Widziane z Rosji: Ostatnie szlify przed meczem z Senegalem

Dodano: 17.06.2018 11:43 | 13 odsłon | 0 komentarzy


Mundialowy mecz Polska-Senegal coraz bliżej. Kadra jest właśnie na ostatnich treningach, gdzie razem z Adamem Nawałką szlifują formę przed pierwszą rozgrywką polski na mundialu w Rosji. Kadra zamyka się przed dziennikarzami, gdyż sportowcy twierdzą, że media wywierają presję. W naszym cyklu „Widziane z Rosji” dziennikarz RMF FM Paweł Pawłowski opowie także o najnowszych doniesieniach dotyczących zdrowia Kamila Glika. Zapraszamy!

Źródło: www.rmf24.pl

Miss i Mister Polski 2018. Siedmioro Opolan w półfinale konkursów. O finał powalczą 29 czerwca w Kozienicach

Dodano: 14.06.2018 14:36 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Do półfinału miss zakwalifikowały się: Aleksandra Bodora, Miss Opolszczyzny 2018, Kamila Złośnik, Miss Opola i Patrycja Karolak, I Wicemiss Opolszczyzny. A wśród panów: Bartłomiej Zajda, Mister Opolszczyzny, Łukasz Szczerba, Mister Opola, Krzysztof Ślawski, I Wicemister Opolszczyzny oraz Bartłomiej Barański, II Wicemister Opolszczyzny.

Źródło: www.nto.pl

Asystent Nawałki o Gliku: Z każdym dniem, godziną i ćwiczeniem jego stan się poprawia

Dodano: 14.06.2018 11:40 | 9 odsłon | 0 komentarzy


"Z każdym dniem, godziną i ćwiczeniem jego stan się poprawia” – stwierdził na konferencji prasowej asystent selekcjonera Adama Nawałki Bogdan Zając pytany o stan zdrowia Kamila Glika. "Trzeba wykonywać pracę, ale nie ma co wywierać presji" – zauważył.

Źródło: www.rmf24.pl

Mundial 2018. Nawałka: Wierzę, że spełnimy nasze marzenia

Dodano: 13.06.2018 17:53 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Reprezentacja Polski jest już w Soczi. Sztab trenerski ogłosił jak w kolejnych dniach będą wyglądały treningi Kamila Glika oraz to, kiedy dołączy do wspólnego trenowania z drużyną. Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek oraz trener Adam Nawałka podzielili się również swoimi odczuciami dotyczącymi warunków, w jakich mieszkają i trenują. Szkoleniowiec naszej kadry porównał też emocje, które mu towarzyszyły gdy jechał na mundial jako piłkarz i teraz, gdy jest z reprezentacją w Rosji jako trener.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone