sobota, 26 maja 2018 r.  Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Wiadomości z tagiem Kadry  RSS
PRACOWNIK POMOCNICZY PRODUKCJI

Dodano: 24.05.2018 13:36 | 4 odsłon | 0 komentarzy

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta Firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego –poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: PRACOWNIK POMOCNICZY PRODUKCJI Numer referencyjny: PLI/0518/LOD Miejsce pracy – ŁÓDŹ Zadania: •Montaż urządzeń gospodarstwa domowego, •Obsługa narzędzi np. wkrętarka, •Prace manualne na linii produkcyjnej, •Kontrola jakości i zgłaszanie na bieżąco problemów, •Przestrzeganie standardów firmy. Oczekiwania: •Motywacja do podjęcia pracy, •Zdolności manualne i techniczne, •Dbałość o jakość pracy, •Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany. Oferujemy: •Praca w systemie 3-zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00), •Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełen etat, •Atrakcyjne wynagrodzenie + premie , •Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji , •Ubezpieczenie grupowe, •Możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu (Bogdanka, Koluszki, Żakowice, Różyca, Gałków Mały, Justynów, Andrespol, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Daszyna, Mazew, Łubno, Grabów, Siedlec, Topola Królewska, Łęczyca, Sierpów, Ozorków, Zgierz, Moszczenica , Czarnocin, Zawodzie, Dalków, Wardzyń, Brójce, Wola Rakowska, Piotrków Tryb. , Srock, Głuchów, Tuszyn, Rzgów Nie czekaj, prześlij nam swoje CV już teraz! Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected] W temacie wiadomości prosimy wpisać Pracownik produkcji oraz numer referencyjny stanowiska. Kontakt: Centrum Rekrutacyjne w Łodzi Ul. Łagiewnicka 54/56, pok 301 /III piętro Tel. 666 826 260 Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane". Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie. W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Tnie włosy za pomocą ognia

Dodano: 24.05.2018 7:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Kadir Demirel, właściciel salonu fryzjerskiego w Holandii porzucił nożyczki i zdecydował się na bardziej nietypową technikę - rozpylanie łatwopalnych płynów na włosach i ich podpalanie. Klienci są bardzo zadowoleni z efektów.

Źródło: fakty.interia.pl

Mundial 2018. Kadra na zgrupowaniu w Juracie: Rower, spotkanie z prezydentem i koncert

Dodano: 22.05.2018 10:54 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Jurata ponownie gości polskich piłkarzy przed ważnym turniejem. Pierwsze zgrupowanie przed mundialem oficjalnie rozpoczęło się wczoraj. Piłkarze mają jednak czas do wieczora, żeby zameldować się w hotelu. Pierwszy trening zaplanowano na jutrzejsze przedpołudnie. Jego przebieg trzymany jest w tajemnicy, bo jak zaznaczają eksperci, nasi grupowi rywale obserwują polskie media i również w ten sposób próbują rozpracować naszą reprezentację. Dyrektor reprezentacji Tomasz Iwan zdradził, że podczas pierwszego przed mistrzostwami świata zgrupowania...

Źródło: www.rmf24.pl

Opiekunka osób starszych w Niemczech

Dodano: 16.05.2018 15:22 | 4 odsłon | 0 komentarzy

InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Opiekun/ka Osób Starszych w Niemczech Obowiązki: -proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów) -opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie) Wymagania: -minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego -doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku -przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych -dobry stan zdrowia -mile widziane czynne prawo jazdy kat B Wybranym kandydatom oferujemy: -legalne zatrudnienie, -atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie: do 1300 Euro/netto (zależne od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji opiekunki) -zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie, wyżywienie i transport -ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki -elastyczne terminy i zasady wyjazdów -opłacamy składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej ( od  4443 zł brutto) -dodatkowe ubezpieczenie NNW i OC -jedna polska, czytelna umowa W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt: Olsztyn, Plac Pułaskiego 2/1 Tel.: 666 826 916 Email: [email protected] Zapraszamy również na naszą stronę internetową: www.opiekunki.interkadra.pl Aplikowanie na tę ofertę jest równoznaczne z wyrażeniem poniższych zgód: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (Interkadra Sp. z o .o., ul. Wielicka 50,30-552 Kraków) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Opiekunka osób starszych w Niemczech

Dodano: 10.05.2018 12:43 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Atrakcyjne i sprawdzone oferty pracy, legalne zatrudnienie na umowę (składki ZUS od 4443zł), zarobki od 850-1300€ netto/mies. Wymagana znajomość j. niemieckiego oraz doświadczenie w opiece nad starszymi osobami. Informacje pod nr. tel: 666 826 916 e-mail: [email protected]interkadra.pl Zapraszamy również na stronę internetową www.opiekunki.interkadra.pl InterKadra Sp. z o.o. (nr cert. 3372) Aplikowanie na tę ofertę jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone