czwartek, 24 maja 2018 r.  Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
Wiadomości z tagiem Kadry  RSS
Tnie włosy za pomocą ognia

Dodano: 24.05.2018 7:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Kadir Demirel, właściciel salonu fryzjerskiego w Holandii porzucił nożyczki i zdecydował się na bardziej nietypową technikę - rozpylanie łatwopalnych płynów na włosach i ich podpalanie. Klienci są bardzo zadowoleni z efektów.

Źródło: fakty.interia.pl

Mundial 2018. Kadra na zgrupowaniu w Juracie: Rower, spotkanie z prezydentem i koncert

Dodano: 22.05.2018 10:54 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Jurata ponownie gości polskich piłkarzy przed ważnym turniejem. Pierwsze zgrupowanie przed mundialem oficjalnie rozpoczęło się wczoraj. Piłkarze mają jednak czas do wieczora, żeby zameldować się w hotelu. Pierwszy trening zaplanowano na jutrzejsze przedpołudnie. Jego przebieg trzymany jest w tajemnicy, bo jak zaznaczają eksperci, nasi grupowi rywale obserwują polskie media i również w ten sposób próbują rozpracować naszą reprezentację. Dyrektor reprezentacji Tomasz Iwan zdradził, że podczas pierwszego przed mistrzostwami świata zgrupowania...

Źródło: www.rmf24.pl

Opiekunka osób starszych w Niemczech

Dodano: 16.05.2018 15:22 | 4 odsłon | 0 komentarzy

InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Opiekun/ka Osób Starszych w Niemczech Obowiązki: -proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów) -opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie) Wymagania: -minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego -doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku -przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych -dobry stan zdrowia -mile widziane czynne prawo jazdy kat B Wybranym kandydatom oferujemy: -legalne zatrudnienie, -atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie: do 1300 Euro/netto (zależne od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji opiekunki) -zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie, wyżywienie i transport -ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki -elastyczne terminy i zasady wyjazdów -opłacamy składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej ( od  4443 zł brutto) -dodatkowe ubezpieczenie NNW i OC -jedna polska, czytelna umowa W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt: Olsztyn, Plac Pułaskiego 2/1 Tel.: 666 826 916 Email: [email protected] Zapraszamy również na naszą stronę internetową: www.opiekunki.interkadra.pl Aplikowanie na tę ofertę jest równoznaczne z wyrażeniem poniższych zgód: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (Interkadra Sp. z o .o., ul. Wielicka 50,30-552 Kraków) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Opiekunka osób starszych w Niemczech

Dodano: 10.05.2018 12:43 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Atrakcyjne i sprawdzone oferty pracy, legalne zatrudnienie na umowę (składki ZUS od 4443zł), zarobki od 850-1300€ netto/mies. Wymagana znajomość j. niemieckiego oraz doświadczenie w opiece nad starszymi osobami. Informacje pod nr. tel: 666 826 916 e-mail: [email protected] Zapraszamy również na stronę internetową www.opiekunki.interkadra.pl InterKadra Sp. z o.o. (nr cert. 3372) Aplikowanie na tę ofertę jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Część związków zawodowych wycofała żądania płacowe wobec ZUS

Dodano: 04.05.2018 19:06 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Wolny Związek Zawodowy Pracowników ZUS oraz Ogólnopolski Zakładowy Związek Zawodowy Pracowników ZUS "Kadra ZUS" wycofały się ze stawianych w kwietniu żądań - poinformował PAP rzecznik prasowy ZUS Wojciech Andrusiewicz. Związkowcy domagali się m.in. podwyżek płac.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Koordynator projektu (m/k)

Dodano: 11.04.2018 14:34 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Trenkwalder
możliwość rozwoju zawodowego, wynagrodzenie stałe + premie, pakiet szkoleń, prywatną opiekę medyczną, pakiet
Lokalizacja: łódzkie, Stryków
Obszar zawodowy: Kadra zarządzająca

Źródło: www.praca.pl

Export Manager

Dodano: 11.04.2018 14:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zamak Mercator Sp. z o.o.
Wykształcenie wyższe inżynierskie: Technologia Chemiczna, Tworzywa sztuczne, Wydział Chemii i Inżynierii
Lokalizacja: małopolskie, Skawina
Obszar zawodowy: Kadra zarządzająca

Źródło: www.praca.pl

Manager Regionalny

Dodano: 11.04.2018 14:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jafra Cosmetics Polska
Perspektywiczną pracę dla nowej marki na rynku   Najwyższą gratyfikację w tej branży, związaną z wynikami pracy
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Obszar zawodowy: Kadra zarządzająca

Tagi: Kadry
Źródło: www.praca.pl

Manager Regionalny

Dodano: 11.04.2018 14:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jafra Cosmetics Polska
Status wyłącznego przedstawiciela handlowego dla całego województwa Utworzenie firmowego przedstawicielstwa dla całego województwa
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Obszar zawodowy: Kadra zarządzająca

Tagi: Kadry
Źródło: www.praca.pl

Szef Kuchni - Hotel 4*

Dodano: 11.04.2018 13:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jobfinder
Miejsce pracy: okolice Olsztyna Czy masz doświadczenie w pracy jako Szef kuchni w Restauracji?
Lokalizacja: lubuskie
Obszar zawodowy: Kadra zarządzająca

Źródło: www.praca.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone