poniedziałek, 22 lipca 2019 r.  Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Wiadomości z tagiem Kredyt  RSS
Kredyt dla zadłużonych - czy to możliwe?

Dodano: 20.07.2019 10:18 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Kredytobiorcy nie radzący sobie ze spłatą zobowiązań i zaciągający na ten cel kolejne kredyty są narażeni na wpadnięcie w spiralę zadłużenia, z którą coraz częściej Polacy mają problem. Z roku na rok listy dłużników w bazach biur informacji gospodarczych są coraz dłuższe. Jak wydostać się z takiej sytuacji i zdobyć gotówkę na spłatę długów? Są na to pewne sposoby.

Tagi: Kredyt, Polaka
Źródło: https:

EBI i MF mają umowę o kredyt w wys. 170 mln euro na wsparcie działalności PAN

Dodano: 18.07.2019 10:44 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Europejski Bank Inwestycyjny (EBI) i Ministerstwo Finansów (MF) podpisały umowę o kredyt w wysokości 170 mln euro na wsparcie Polskiej Akademii Nauk (PAN) w latach 2019-2020, podał EBI. Środki z EBI pomogą w finansowaniu podstawowej działalności naukowej instytutów i jednostek badawczych PAN. Kredyt będzie uzupełnieniem finansowania przyznanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Źródło: https:

Specjalna oferta dla osób w wieku od 30 do 90 lat

Dodano: 17.07.2019 14:22 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Chcesz skorzystać z kredytu, aby wyjść z impasu, który powoduje banki, poprzez odrzucenie twoich plików z prośbą o kredyty Chcesz korzystać z kredytu na realizację swoich projektów, do podjęcia działań; Budowa twoich domów Wynajem domu lub mieszkania; Zakup domu itd ...... Kredyt - Oszczędności - Mutual ma znaczny kapitał, który może przyznać od 1000 do 800 000 euro wszystkim osobom potrzebującym pomocy finansowej lub osobom pragnącym pożyczyć w jak najkrótszym czasie. Stopy procentowe wynoszą od 3% do 5% w zależności od wymaganej kwoty. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami: [email protected]

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Kredyt hipoteczny nie dla pracujących za granicą?

Dodano: 17.07.2019 13:19 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Nowelizacja ustawy z 23 marca 2017 r. o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami dyskryminuje osoby pracujące za granicą, a mieszkające w Polsce w zakresie możliwości pozyskania kredytu hipotecznego, a tym samym pozbawia szans na zamieszkanie w kraju. Zgodnie bowiem z przepisami ww. ustawy, kredyt hipoteczny może zostać udzielony wyłącznie w walucie lub indeksowany do waluty, w której konsument uzyskuje większość swoich dochodów lub posiada większość środków finansowych lub innych aktywów wycenianych w walucie udzielania kredytu hipotecznego lub walucie, do której kredyt hipoteczny jest indeksowany.

Tagi: Kredyt, Polska
Źródło: www.podatki.biz

Obsługa pożyczek dla osób prywatnych.

Dodano: 16.07.2019 13:16 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Witaj Panie / Pani Czy potrzebujesz pożyczek między osobami, aby poradzić sobie z trudnościami finansowymi, aby w końcu wydostać się z banków ślepej uliczki, odrzucając ich wnioski o fundusze? Jesteśmy grupą ekspertów finansowych, którzy są w stanie zaciągnąć pożyczkę na wymaganej wysokości oraz w warunkach ułatwiających życie. Oto obszary, w których możemy Ci pomóc: * Pożyczki finansowe * Pożyczki inwestycyjne * Pożyczki inwestycyjne * Pożyczki samochodowe * Konsolidacja zadłużenia * Kredyt * Drugi kredyt hipoteczny * Przejęcie kredytu - * Pożyczki osobiste Zakazane jest bankructwo - i zostały one skatalogowane nie na korzyść banków, ani nie mają projektu i potrzebują finansowania, złej historii kredytowej lub potrzebują pieniędzy na opłacenie rachunków, środków na inwestycję w firmę. Jeśli więc potrzebujesz kredytu, nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych warunków. Aby uzyskać wszystkie informacje, prosimy o kontakt mailowy:[email protected]

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Gotowy bez wątpienia i dalej

Dodano: 16.07.2019 13:16 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Jesteście osobami prywatnymi bezrobotnymi lub bezrobotnymi, na czas określony, CDI, tymczasowe, w trudnej sytuacji finansowej, nadmierne zadłużenie, akta bankowe, inwestorzy, przedsiębiorcy, którzy chcą skorzystać ze swojego kapitału? Nie martwię się już o ciebie, oddaję do Twojej dyspozycji moje know-how, aby znaleźć Ci kredyt, który najlepiej odpowiada tobie, oprocentowanie kredytów wynosi 3% od całości kredytu i warunków oferty gotowe są bardzo proste. Finansuj wszystkie swoje projekty: - Pożyczka samochodowa - Kredyt konsumencki - Kredyt na nieruchomości - Kredyt odnawialny - Pożyczka osobista - Pożyczka na pracę - Wykup kredytu, Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać szybki i niezawodny kredyt!

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Kredyt Inkaso miał 8,06 mln zł zysku netto, 74,95 mln zł zysku EBIT w 2019 r.

Dodano: 15.07.2019 17:39 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Kredyt Inkaso odnotował 8,06 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w roku finansowym 2018/2019 (1 kwietnia 2018 - 31 marca 2019) wobec 5,59 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Tagi: Kredyt, EBIT
Źródło: https:

Kredyt bankowy

Dodano: 10.07.2019 13:56 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Potrzebujesz finansowania domu, firmy, zakupu samochodu, zakupu motocykla, stworzenia wlasnej firmy, osobistych potrzeb, wiekszych watpliwosci. Udzielam kredytów osobistych w wysokosci od 5000 zl do 3 000 000 zl z nominalna stopa procentowa 2% bez wzgledu na kwote. Prosze podac w swoich wnioskach o pozyczke dokladna kwote, jaka chcesz i okres splaty. Aby uzyskac wiecej informacji, skontaktuj sie z nami TYLKO na ten adres e-mail: [email protected]

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Lån, czyli pożyczki na rynku norweskim – fakty, które musisz znać

Dodano: 09.07.2019 15:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W krajach skandynawskich, tak jak w Polsce, możesz natrafić na wiele różnych form kredytów i pożyczek. Sprawdź, która z nich najbardziej pasuje do twoich potrzeb. Kredyt gotówkowy, a norweski lån Zgodnie ze słownikiem języka polskiego „kredyt” jest formą pożyczania pieniędzy, na określony czas i pod warunkiem ich zwrotu wraz z odsetkami. Jednak jest to dość [...]

Tagi: Jednej, Kredyt
Źródło: supernowosci24.pl

Kredyt konsolidacyjny

Dodano: 01.07.2019 19:10 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Zaczęcie swojego biznesu jest istotnym częścią w życiu. Można tego dokonać na wiele kierunków. Ale warto korzystać z wspaniałych rozwiązań i jak najmniej na tym stracić. Mieszkając w Unii Europejskiej, mamy możliwość uzyskiwania dotacji na rozpoczęcie biznesu. Europa wspiera każdego roku pełno zamysłów. Wystarczy mieć tylko dobry plan, oraz skłonności do jego wykonania. Dołączenie się do tego Unii, powoduje zmniejszenie bezrobocia, oraz mniejsze koszty na zasiłki. To pozwala na subwencje dla powstających właśnie jednostek. Takie dane pozyskiwane są z Internetu.

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone