wtorek, 14 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
Wiadomości z tagiem Jeszcze  RSS
Zobacz najważniejsze wydarzenia tygodnia [TOP 7]

Dodano: 10.08.2018 8:32 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Jeszcze kilka dni temu zebranie ponad 5 milionów złotych w celu ratowanie 2,5-letniego Dawidka, wydawało się wręcz niemożliwe. Darczyńcy z całej Polski dokonali jednak cudu. Dzięki nim chłopczyk przejdzie serię operacji płuc i serca.

Źródło: www.nto.pl

Utrudnienia na ulicy Żeromskiego. Będzie zmiana organizacji ruchu

Dodano: 08.08.2018 13:46 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Jeszcze w tym tygodniu wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu na ulicy Żeromskiego. Rozpoczną się tam bowiem prace naprawcze instalacji kanalizacyjnej.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Droga w Adamowie doczeka się remontu

Dodano: 06.08.2018 17:12 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Jeszcze w tym roku zmodernizowany zostanie kilometrowy odcinek drogi w miejscowości Adamów. Koszt inwestycji to 800 tysięcy złotych. Współfinansuje ją w połowie powiat starachowicki oraz gmina Brody.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Kolejny odcinek S7 zostanie udostępniony do ruchu jeszcze w tym miesiącu?

Dodano: 06.08.2018 15:39 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jeszcze w tym miesiącu do ruchu ma zostać udostępniony 10-kilometrowy odcinek budowanej drogi ekspresowej S7 między Chęcinami a Jędrzejowem. W pierwszej kolejności kierowcy pojadą fragmentem z Chęcin do miejscowości Brzegi.

Źródło: www.radio.kielce.pl

TANCERKI i HOSTESSY KLUBOWE – BENIDORM HISZPANIA

Dodano: 06.08.2018 10:36 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Firma Income Invest Sp. z o. o. w związku z ciągłym rozwojem rekrutuje hostessy klubowe i tancerki pole dance do załogi nowo otwartego prestiżowego klubu nocnego w Benidorm - Hiszpanii. Miasto mieści się na słonecznym wybrzeżu Costa Blanca - znanej na całym świecie ze swoich plaż i ekskluzywnego clubbingu atrakcji turystycznej. Jeśli lubisz dobrą zabawę i wystawne życie nocne, łatwo nawiązujesz kontakty, a taniec to Twoja pasja - aplikuj - w Benidorm możesz zamienić nudną pracę na płatne wakacje! WYMAGAMY: - wieku 18 + - atrakcyjnego wyglądu - dyspozycyjności minimum 3 dni w tygodniu - znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym ZAPEWNIAMY: - bardzo wysokie zarobki - od 3-15 tyś tygodniowo - zatrudnienie w oparciu o kontrakt z ubezpieczeniem zdrowotnym - tygodniowe wypłaty w € - transport i bezpłatne zakwaterowanie - profesjonalne szkolenia i codzienne wsparcie przełożonych - przyjazną atmosferę Jeśli martwisz się, że nie masz doświadczenia, nic straconego! Jeszcze w Polsce zapewniamy Ci szkolenie i pomoc wprawionych koleżanek. Możesz zacząć pracę od stanowiska hostessy, a na tancerkę przejść jeśli tylko będziesz miała na to ochotę lub pracować jako hostessa do końca trwania kontraktu. Sama wybierasz jak i kiedy chcesz pracować. Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, wyślij swoje zgłoszenie ze zdjęciem w wiadomości prywatnej lub na adres mailowy: [email protected]

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

S8 Białystok - Warszawa: Jak droga śmierci po latach stanie się w końcu ekspresówką życia [ZDJĘCIA]

Dodano: 03.08.2018 5:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Jeszcze kilka lat temu to była nasza droga śmierci. Teraz ósemka z Białegostoku do Warszawy staje się drogą życia. Możliwe, że jeszcze w sierpniu znikną ograniczenia na nowo wybudowanych fragmentach. Ale są też wąskie gardła. Nadal trzeba uważać od Ostrowi Maz. do Wyszkowa. Niepewna jest też przyszłość węzła Porosły.

Źródło: https:

Jeszcze bardziej polskie – zapowiedź Tour de Pologne 2018

Dodano: 02.08.2018 21:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Wakacje? Morze? Parawany muszą poczekać! Przyzwyczailiśmy się już do widoku naszych rodaków odgrywających kluczowe role w największych imprezach kolarskiego kalendarza, jednak niespełna tydzień po zakończeniu Wielkiej Pętli nadchodzi ten szczególny czas, kiedy to polskie szosy stają się areną zmagań gwiazd zawodowego peletonu. Charakterystyczne dla minionych kilku edycji nawałnice zastąpią skradzione z południowych krain tropikalne dni i [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: naszosie.pl

F1 / Jeszcze większy potencjał Ferrari

Dodano: 02.08.2018 12:45 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Sebastian Vettel jest przekonany, że Ferrari nie straciło szans na mistrzostwo w tym roku. Zapewnia, że mają jeszcze większy potencjał na dalszą część sezonu.W zeszłym roku, po zwycięstwie w Grand Prix ...

Źródło: f1.autoklub.pl

Jeszcze więcej gwiazd na Polish Hip-Hop Festival

Dodano: 01.08.2018 13:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Znamy nowych wykonawców, którzy podczas tegorocznej edycji festiwalu wystąpią na płockiej plaży.

Źródło: www.plock.eu

Jeszcze o nieubezpieczaniu upraw przez rolników [Rynek]

Dodano: 01.08.2018 12:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Forbes.pl podejmuje temat wykupywania ubezpieczeń przez rolników ( [[https://s.ogma.pl/ee1a5d26 Jest program pomocy rządu dla gospodarstw (...)

Tagi: Jeszcze, Jemu
Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone