poniedziałek, 26 czerwca 2017 r.  Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
Wiadomości z tagiem Jemu  RSS
Odzyskiwanie danych Targówek Białołęka 600-316-400

Dodano: 25.06.2017 19:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Odzyskujemy dane po sformatowaniu, infekcji wirusowej, usunięciu partycji, przypadkowym, upadku urządzenia, opróżnieniu kosza, całkowitemu skasowaniu i licznych innych sytuacjach utraty danych (dokumenty, zdjęcia, muzyka, filmy i inne..) Odzyskujemy dane z uszkodzonych komputerów, laptopów. Dane po odzysku nagrywamy na nośniki dostarczone przez klienta lub na płyty CD, DVD lub USB. Wykonujemy:odzyskiwanie danych: - odzyskiwanie danych z dysków twardych IDE ( ATA ), SATA, ZIF, SCSI, SSD, 2,5", 3,5" - odzyskiwanie danych z pendrive, - odzyskiwanie danych z kart pamięci oraz z aparatów fotograficznych MMC, CD, MC, CF, MS, SD - odzyskiwanie danych z kamer cyfrowych - odzyskiwanie poczty email oraz innych nośników. Wykonujemy również kasowanie bezpowrotne wszelkich danych. Zapewniamy poufność powierzonych nam danych. Ogłoszenia osób nie podające swojej siedziby firmy, adresu zarejestrowanej działalności, reklamujące się w ogłoszeniach. Mogą być oszustami czyhającymi na klientów niskimi cenami ofert. Dane firmy oraz jej profil działalności można sprawdzić na stronie CEIDG pod adresem: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/search.aspx Tam też można się dowiedzieć o jej profilu działalności. Szanujmy się nawzajem i nie popierajmy szarej strefy nieudaczników. Sam kontakt telefoniczny nie jest żadną gwarancją usług a osoby reklamujące się w ten sposób nie mogą być wierzytelne. Żadna z firm, która poważnie myśli o swoich klientach , nie umieszcza ogłoszeń bez podania siedziby firmy, adresie, numerze NIP i REGON. Jest wiele ogłoszeń osób , które "próbują" naprawić Wasze dobro kosztem własnego niedbalstwa i brakiem profesjonalizmu. Jeśli Państwo mając na uwadze swoje dobro, zdecydujecie się na naprawę swojego sprzętu, zapraszamy do kontaktu.

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Medyczna marihuana: trzeba mówić o otwarciu na takie leczenie

Dodano: 25.06.2017 18:24 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- Jest duża grupa pacjentów, którym powinniśmy udostępnić leczenie medyczną marihuaną - stwierdził na antenie TVN24 doktor Marek Bachański z Centrum Zdrowia Dziecka. Lekarz, środkami zawierającymi marihuanę, eksperymentalnie leczył dzieci chore między innymi na lekoodporną padaczkę.

Źródło: tvnwarszawa.tvn24.pl

Business Care Team Leader (Retail, Fashion)

Dodano: 25.06.2017 18:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Devire Sp. z o.o
Naszym Klientem jest duża sieć handlowa z branży fashion. Jest to właściciel marki, w
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Zarządzanie wyższego szczebla

Źródło: www.praca.pl

Network Security Specialist

Dodano: 25.06.2017 17:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Devire Sp. z o.o
Firma jest globalnym liderem na rynku IT. Jest obecna na pięciu kontynentach i
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: IT / Administracja

Źródło: www.praca.pl

W poniedziałek pierwsze posiedzenie komisji Jakiego. Jest lista świadków

Dodano: 25.06.2017 12:37 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W poniedziałek o godzinie 9 rozpocznie się pierwsza rozprawa przed komisją weryfikacyjną do spraw reprywatyzacji. Zbada sprawę nieruchomości przy Twardej 8 i 10. Jako świadkowie mają zeznawać m.in. byli urzędnicy ratusza. Decyzje komisji w tej sprawie mają zapaść w lipcu.

Tagi: Jack, Jemu
Źródło: tvnwarszawa.tvn24.pl

Choreograf Beyonce ZNA już imię jej dzieci. Jest jednak jedno ALE

Dodano: 25.06.2017 12:16 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Czy zdradził tajemnicę?

Tagi: Jemu
Źródło: www.kozaczek.pl

"Milowy krok" polskiej stoczni. Tradycyjny przemysł morski odchodzi do lamusa

Dodano: 25.06.2017 11:15 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Położenie stępki pod budowę nowego promu dla Polskiej Żeglugi Bałtyckiej to milowy krok polskiego przemysłu morskiego – mówi dr inż. Andrzej Montwiłł z Akademii Morskiej w Szczecinie. Jego zdaniem, odbudowuje się ona na gruzach tradycyjnego przemysłu stoczniowego.

Tagi: Polskiej, Jemu
Źródło: tvn24bis.pl

Dwa lata umowy dla Morbidelliego w MotoGP z opcją na 2020 rok

Dodano: 25.06.2017 9:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wczoraj informowaliśmy, że w jednym z wywiadów szef zespołu Marc VDS Honda potwierdził przeniesienie Franco Morbidelliego z Moto2 do MotoGP za rok. Dziś poznaliśmy szczegóły umowy. Włoski lider pośredniej klasy otrzymał dwuletni kontrakt, a właściwie przedłużenie obecnej umowy. Jest także opcja przedłużenia go na trzeci rok, a więc aż do sezonu 2020. Morbidelli zadebiutował w ...

Źródło: motogp.pl

Modele samolotów pasażerskich Piotra

Dodano: 25.06.2017 9:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Silniki do swojego Jumbo Jeta pozyskał ze starych telefonów komórkowych, a do tego wyposażył model w oświetlenie. A że pasją Piotra Drozdowskiego jest sklejanie samolotów pasażerskich, poza Boeingiem 747 ma też w kolekcji Airbusa A380. Obecnie pracuje natomiast nad Iłem-62 w barwach LOT-u.

Tagi: Piotra, Jemu
Źródło: www.trojmiasto.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone