sobota, 19 stycznia 2019 r.  Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Wiadomości z tagiem Jemu  RSS
Litwa. Pierwsza w języku litewskim książka o Witkacym

Dodano: 18.01.2019 19:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W litewskich księgarniach ukazała się książka "Witkacy. Umysł drapieżny", poświęcona Stanisławowi Ignacemu Witkiewiczowi - Witkacemu. Jest to pierwsza publikacja w języku litewskim poświęcona temu twórcy, mającemu korzenie rodzinne na Żmudzi.

Tagi: Pierwsza, Jemu
Źródło: www.e-teatr.pl

Żona Pawła Adamowicza w pożegnalnym liście: nie mam w sobie nienawiści do zabójcy

Dodano: 18.01.2019 19:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Magdalena, Antonina i Tereska Adamowicz napisały listy pożegnalne. Przeczytajcie poruszające słowa kobiet, które straciły ukochanego męża i ojca. Jest w nich piękne przesłanie.

Źródło: https:

Nie żyje lektor telewizyjny i radiowy Janusz Kozioł. Znamy jego głos z wielu produkcji

Dodano: 18.01.2019 19:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W wieku 68 lat w Warszawie zmarł lektor telewizyjny i radiowy Janusz Kozioł. Jego głos można było usłyszeć m.in. w wielu serialach i filmach fabularnych, wśród nich: "Pulp Fiction", "Naga broń", "Blues Brothers", "Drakula" i "W imię ojca".

Źródło: https:

Pogrzeb prezydenta Adamowicza na telebimie.

Dodano: 18.01.2019 17:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W gorzowskim magistracie, przy wejściu wyłożona jest księga kondolencyjna, do której wpisują się mieszkańcy. To jeden z przejawów solidarności z Gdańskiem i zamordowanym prezydentem Pawłem Adamowiczem. Jego pogrzeb odbędzie się w sobotę. Gorzowianie będą mogli obejrzeć relacje z uroczystość na telebimie, który stanie na popularnym Kwadracie.

Źródło: tvgorzow.pl

Prezes PKO Banku Polskiego: Cyberbezpieczeństwo to kluczowe wyzwanie

Dodano: 18.01.2019 16:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Polska może skorzystać na amerykańskim doświadczeniu dotyczącym nowoczesnych rozwiązań związanych z cyberbezpieczeństwem bankowym, militarnym czy administracyjnym - mówi prezes PKO BP Zbigniew Jagiełło. Jego zdaniem, cyberbezpieczeństwo jest kluczowym wyzwaniem biznesowym.

Źródło: biznes.interia.pl

Nowoczesny bank spółdzielczy. NASZ, PODKARPACKI!

Dodano: 18.01.2019 13:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rozmowa z RAFAELEM LELITO, wiceprezesem Podkarpackiego Banku Spółdzielczego z siedzibą w Sanoku. Podkarpacki Bank Spółdzielczy jest największym i jednym z najstarszych banków spółdzielczych w Polsce. Jego korzenie sięgają 1871 roku, kiedy to na mocy ustawy o spółdzielniach, w Sanoku powstało Powiatowe Towarzystwo Zaliczkowe. Umożliwiało ono inwestowanie ludziom, którzy byli wykluczeni przez inne instytucje finansowe – [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Ekskluzywna oferta firmy ze Szwajcarii

Dodano: 18.01.2019 13:20 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Chciałbym przedstawić Państwu szwajcarską firmę TYCOON69. Jest to alternatywna ochrona Twoich depozytów. ICO (Initial coin offerte), która będzie rosła tylko tam. Silny zespół, bankowcy, specjaliści IT, 4 lata w rozwoju. ICO to nowy sposób finansowania społecznościowego w świecie technologii finansowej. W gruncie rzeczy jest to przedsprzedaż nowo powstałej kryptomainy zanim trafi ona na giełdę. ICO jest świetnym sposobem na zarabianie pieniędzy. Dla bardziej wyrafinowanych istnieje również możliwość pasywnego dochodu. Zasadniczo kupujesz pakiet inwestycyjny od 50 € do 100 000 € w tej szwajcarskiej firmie, a każdy pakiet ma inną liczbę tokenów, które powinny wzrosnąć czterokrotnie po 31 marca 2019 roku, kiedy planowane jest wejście na giełdę, ale może być pomnożona przez obecny rynek. Unilevel MARKETING jest również w tej firmie, gdzie prowizje będą wynosić 10 lub 5 procent na koniec miesiąca. Komisja jest bezpośrednim zaleceniem. Jeśli uda Ci się osiągnąć obrót do 31 stycznia 2019 roku, niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem, czy też zmienisz swój zespół na więcej niż 10 000 euro, podpiszesz z firmą umowę o wartości 1 miliona USD, aby zapłacić gotówką w teczce. Więc firma jest na początku i można uczestniczyć i korzystać z niego. ? Dla każdej rejestracji otwartych web https: https://tycoon69.com/?psh=7BWM6Q Qpak kliknij w REGISTER otwiera webstrona https: https://tycoon69.com/starter-packs i zaangażowania ze społecznością odpowiedniego dla Twojego pakietu rejestracyjnego (50, -). Jeśli to konieczne, wprowadź Sponsor Email: [email protected] lub sponsor code: 7BWM6Q Je wyłącznym okazja w roku 2019. Czy to ujít.Přeji miłego dnia i udanego decyzja!

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Ekskluzywna oferta firmy TYCOON69 AG ze Szwajcarii

Dodano: 18.01.2019 13:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Chciałbym przedstawić Państwu szwajcarską firmę TYCOON69 AG. Jest to mleczarnia 1. Bank z technologią BLOCKCHAIN, wykonany przez silny zespół, bankowców, specjalistów IT, 4 lata rozwoju. To technologia przyszłości, możesz tam być. Możesz zostać niezależnym partnerem biznesowym tej firmy, co jest wyjątkową okazją w 2019 roku. Nie przegap tego, kolejna szansa nie będzie. Sprawdź ten unikalny krypto i konwencjonalny link bankowy - https://www.mcv-cap.com - pierwszy w Europie. Znajdź tam również członków zespołu, czekamy na ICO (Initial coin offerte), który będzie tam rósł. ICO to nowy sposób finansowania społecznościowego w świecie technologii finansowej. W gruncie rzeczy jest to przedsprzedaż nowo powstałej kryptomainy zanim trafi ona na giełdę. ICO jest świetnym sposobem na zarabianie pieniędzy. Interesująca jest możliwość uzyskania pasywnego dochodu. Zasadniczo, można kupić w pakiecie inwestycyjnym Szwajcarskiej firmy od 50 EUR do 100 000, a każdy pakiet ma inną liczbę żetonów, że po 31. marca 2019 roku, który ma wejść na giełdę powinna wzrosnąć czterokrotnie, ale może również pomnożyć przez obecny rynek. Unilevel MARKETING jest również w tej firmie, gdzie prowizje będą wynosić 10 lub 5 procent na koniec miesiąca. Komisja jest bezpośrednim zaleceniem. Jeśli uda Ci się osiągnąć obrót do 31 stycznia 2019 roku, niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem, czy też zmienisz swój zespół na więcej niż 10 000 euro, podpiszesz umowę o wartości 1 miliona USD (z zastrzeżeniem warunków). Tak więc firma jest na początku i możesz w niej uczestniczyć i czerpać z niej korzyści. ? Dla każdej rejestracji otwartych web https: https://tycoon69.com/?psh=7BWM6Q pak kliknij w rejestrze otwiera podstránkahttps: https://tycoon69.com/starter-packs i zaangażowania ze społecznością odpowiedniego dla Twojego pakietu rejestracyjnego (50, -). W razie potrzeby wpisz adres e-mail sponsora: [email protected] lub kod sponsorski: 7BWM6Q Dobry dzień i udana decyzja!

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Witaj Pani i Szanowny Panie;

Dodano: 18.01.2019 9:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Witaj Pani i Szanowny Panie; Wyobrazam sobie, jestem panem Jacques Chevrier, udzielam pozyczek wszystkim, którzy chca pomocy Finansowy. Jest to pozyczka pomiedzy osoba o bardzo prostych warunkach. Moja oferta wynosi od 2.000,00 euro i 100 000 000 euro. Moje oprocentowanie w okresie kredytowania wynosi 2,20%, a splata jest miesieczna. Jesli jestes zainteresowany, skontaktuj sie ze mna poprzez mój

Tagi: Pani, Moje, Jemu, Witek
Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Matka zabiła noworodka? Jest zarzut

Dodano: 18.01.2019 9:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dożywotnie więzienie grozi Katarzynie K., 38-letniej mieszkance Osina w gminie Mirzec. Kobieta jest podejrzana o zabicie swojego nowo narodzonego dziecka. Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone