poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Ireneusza, Konstantego, Marii
Wiadomości z tagiem Jednej  RSS
Orto Rega SPORT

Dodano: 25.08.2019 18:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zabiegi rehabilitacyjne oferowane przez placówkę Orto Reha Sport, to przede wszystkim usługi mające na celu uśnieżenie dolegliwości i wspomaganie pracy mięśni w powrocie do zdrowia. na stronie ortorehasport.com można znaleźć dokładne opisu poszczególnych zabiegów. Jednym z nich jest terapia falą uderzeniową, która ma szerokie spektrum działania. Jest to dość intensywny zabieg, polegający na skierowaniu fali ciśnienia generowanego poza organizmem pacjenta, a następnie przenoszonym na wskazane miejsce bólowe. Dzięki impulsowi ciśnienia, fala powoli przedostaje się do tkanek mięśni, redukując ich napięcie. Orto Rega SPORT Sokolskiego 7/69 31-216 Kraków

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Polski biznes potrzebuje zastrzyku B+R

Dodano: 21.08.2019 13:06 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Nowoczesne gospodarki karmią swój wzrost innowacjami wykuwanymi głównie przez sektor prywatny. Także nad Wisłą przedsiębiorcy powoli przekonują się, że warto podjąć to ryzyko. Jednak dla realnej szansy na wdrożenie w Polsce ekonomii przyszłości potrzeba jeszcze szerszego otwarcia na innowacje i większej odwagi przedsiębiorców do współtworzenia całego ekosystemu wspierania rozwoju.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Bitcoin. UOKiK bada kontrowersyjny projekt dwójki Polaków

Dodano: 21.08.2019 9:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Omega to projekt dwóch polskich biznesmenów, który jest ponoć kolejnym sposobem na zarobienie na kryptowalutach. Jednak od samego początku oskarżany jest także o bycie piramidą finansową. Sprawą właśnie zainteresował się Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Zasadniczo, patrząc na zasadę funkcjonowania Omegi, nawet nie ma wątpliwości, że jest to piramida. Do projektu nie możne dołączyć&...

Źródło: feedproxy.google.com

Wojsko wróci do Olsztyna? ''Jaskółki ćwierkają'', że tak

Dodano: 20.08.2019 15:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz poinformował w mediach społecznościowych, że jest szansa, że do miasta powróci wojsko. U nas miałby być zlokalizowany sztab 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej. Jednak ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Wstrzymanie wykonania decyzji ostatecznej

Dodano: 20.08.2019 13:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wstrzymanie wykonania decyzji ostatecznej to często stosowana instytucja na gruncie Ordynacji podatkowej. Jednak wielu podatników w dalszym ciągu nie docenia jej mocy. Na czym polega i jak należy ją poprawnie stosować?

Tagi: Jednej
Źródło: www.podatki.biz

SONY A200 A300 A350 A330 A390 NAPRAWA STABILIZACJI Kraków

Dodano: 20.08.2019 7:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Bardzo przydatną cechą zestawu fotograficznego jest system stabilizacji obrazu. Jeśli jednak nie działa prawidłowo, ma to wpływ na funkcjonowanie aparatu i pogorszenie jakości zdjęć. Jednak nie warto martwić się tym problemem, bo z pomocą przychodzimy My, profesjonalny serwis sprzętu foto i video. Zapraszamy. NAPRAWA FOTO VIDEO tel. 733130085 www.naprawafotovideo.pl Adres: Kraków ul. Worcella 6

Źródło: audio-video-foto.hiperogloszenia.pl

Duże zmiany u prezydenta. Jednym z dyrektorów dziennikarz

Dodano: 19.08.2019 20:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Sławomir Stachura - dziennikarz Echa Dnia będzie dyrektorem kancelarii prezydenta Kielc. Wygrał konkurs na to stanowisko - informuje TVP3 Kielce. O tę funkcję ubiegało się ośmiu kandydatów.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Na dowodzik

Dodano: 19.08.2019 15:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jeśli nie wiesz co jest w tej chwili najlepszą usługą, którą oferują banki to musisz się dowiedzieć. Szczególnie jeśli jesteś na etapie poszukiwania tego typu informacji oraz próby dowiedzenia się co jest najbardziej atrakcyjne w tym momencie. Nie jest to łatwe zadanie jednak jest wiele miejsc w internecie, w których będziesz mógł dowiedzieć się wszystkiego odnośnie finansów. Jednym z bardziej solidnych stron, jakie możesz wynaleźć w sieci jest strona najlepsze-finanse.com.pl. Ta strona mieści cykl artykułów, zapisywanych za pomocą specjalistów, jacy świetnie znają się na tym co jest w tej chwili bardziej popularne i korzystniejsze dla wszystkich. Ani chybi dotyczy dodatkowo całościowo o pożyczkach i tym jaki rodzaj będzie bardziej dobrany dla ciebie. W ten sposób błyskawicznie dobierzesz sobie dokładnie to co pożądasz i nie będziesz posiadał szkopułów ze odszukaniem tego co jest intratne.

Tagi: Jednej
Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Darowizna pieniędzy. Z podatkiem czy bez?

Dodano: 19.08.2019 13:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Darowizny pieniężne dokonywane w obrębie najbliższej rodziny mogą skorzystać ze zwolnienia z opodatkowania podatkiem od spadków i darowizn. Jednym z warunków jest zgłoszenie otrzymania darowizny. Co istotne, pieniądze dla bliskiej osoby można przekazać na rzecz osoby trzeciej, np. sprzedawcy mieszkania czy banku jako spłata kredytu.

Tagi: Jednej
Źródło: www.podatki.biz

''Śmietnikowy'' problem w centrum miasta. Czy da się go rozwiązać?

Dodano: 19.08.2019 12:12 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Do naszej redakcji zadzwonił zbulwersowany czytelnik, który wyjaśnił, że w centrum miasta jest problem z kontenerami na śmieci. Niedawno została tam wybudowana wysepka, na której miały stać śmietniki. Jednak pracownicy firmy wywożącej odpady stawiają kontenery obok tego miejsca. Mieszkańcy narzekają, bo odebrano im kilka miejsc parkingowych.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone