czwartek, 27 lutego 2020 r.  Imieniny: Gagrieli, Liwii, Leonarda
Wiadomości z tagiem Jednej  RSS
Gdzie można podjąć zatrudnienie po resocjalizacji?

Dodano: 26.02.2020 19:05 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Choć kierunek resocjalizacja kojarzy się z zakładami penitencjarnymi, to jednak absolwent tego kierunku nie jest predestynowany jedynie do pracy z więźniami i przygotowaniem ich poprzez rozmowy i różnoraką aktywność do powrotu do normalnego funkcjonowania po odsiedzeniu kary, a także przepracowania z nim odpowiedniej hierarchii wartości i przestrzegania norm społecznych. Osoba po resocjalizacji może podjąć oczywiście zatrudnienie również z trudnymi dziećmi i młodzieżą w zakładach poprawczych i rewalidacyjno-opiekuńczych. Jednak równie dobrze może rozwinąć swoją ścieżkę kariery decydując się na pracę w ośrodkach terapii uzależnień.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Polska przespała swoją szansę, negatywne konsekwencje dopiero nadchodzą

Dodano: 26.02.2020 13:05 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Nową unijną perspektywę finansową przespaliśmy. Trzeba było się obudzić przed dwoma laty. Jednak dopiero teraz inwestorzy negatywnie ocenią tego skutki, osłabiając szanse na nasz wzrost gospodarczy.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Makijaż permanentny sposobem na piękny wygląd

Dodano: 25.02.2020 10:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zapewne wiele kobiet zastanawia się jak zaoszczędzić czas podczas porannej toalety, a także jak sprawić by ich wygląd był nienaganny. W naszym salonie kosmetycznym https://nowacka.com.pl/ sprawiamy, że uzyskują nie tylko odpowiedź, ale przede wszystkim fachową pomoc przy realizacji zamierzonych celów. Jednym z zabiegów, które możemy zaproponować naszym klientką jest makijaż permanentny. Jest to rodzaj stałego makijażu, który potrafi utrzymać się nawet pięć lat. W tym czasie, w zależności od tego na jaki fragment został nałożony makijaż można zdecydować się na jego uzupełnianie. Nie jest to jednak konieczne od razu. Zazwyczaj makijaż powoli zaczyna zanikać po kilku latach. Wynika z tego, że przez cały ten czas kobieta może cieszyć się swoim pięknym, naturalnym, a jednocześnie podkreślonym wyglądem.

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Elon Musk kontra miejskie korki

Dodano: 24.02.2020 7:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Pomysły wynalazcy i wizjonera, właściciela m.in. Tesla Motors i SpaceX imponują rozmachem i mają liczne grono fanów. Jednak były szef planowania przestrzeni miejskiej w kanadyjskim Vancouver - Brent Toderian - uważa jedną z ostatnich idei Elona Muska za nieszczególnie mądrą.

Źródło: www.chip.pl

Dragonfly - samochód elektryczny ze słonecznymi panelami

Dodano: 24.02.2020 7:11 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Na targach Geneva Motor Show zaprezentowano wiele ciekawych prototypów aut przyszłości. Jednym z nich jest Dragonfly firmy Catecar.

Tagi: Jednej, Show, Motor
Źródło: www.chip.pl

Wsparcie finansowe dla osób ciężkich 48

Dodano: 22.02.2020 12:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wsparcie finansowe dla osób ciężkich 48 Jesteśmy gotowi udzielać pożyczek o oprocentowaniu 3%, udzielamy pożyczek organizacjom komercyjnym i prywatnym, od 5000 do maksymalnie 5 milionów euro w okresie od 1 do 40 lat, udzielamy pożyczek o niskim oprocentowaniu Dzięki oprocentowaniu i bez kontroli kredytowej oferujemy pożyczki osobiste, pożyczki konsolidacyjne, venture capital, pożyczki biznesowe, pożyczki, hipoteki lub „pożyczki z dowolnego powodu! Jednak nasza metoda oferuje możliwość określenia potrzebnej kwoty pożyczki, a także czasu, który możesz wziąć stać nas, jesteśmy certyfikowani i zarejestrowani, nasze pożyczki są dobrze ubezpieczone dla maksymalnego bezpieczeństwa jest naszym priorytetem Przez e-mail [email protected]

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Kredyty zakopane

Dodano: 22.02.2020 9:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej, zwłaszcza na początku istnienia, może wymagać dodatkowego zastrzyku gotówki. Jedną z form, która może się w tym zakresie sprawdzić to kredyt dla firm. Przydzielany na określony cel oraz na podstawie złożonego wniosku. Jednak zawiłe procedury mogą powodować wiele wątpliwości, dlatego też Expert Kredyt jako doradca finansowy świadczy usługi z zakresu udzielenia informacji na temat oferty oraz pomoże w znalezieniu tej najlepiej dopasowanej do potrzeb przedsiębiorstwa.

Tagi: Jednej, Kredyt
Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Groźny wypadek mieleckiej posłanki PO

Dodano: 21.02.2020 10:57 | 1 odsłon | 0 komentarzy

PODLESZANY. Krystyna Skowrońska z obrażeniami ciała została przewieziona karetką do szpitala. Jej rozbity samochód wylądował w rowie. W Podleszanach doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jednym z nich, oplem mokka, kierowała Krystyna Skowrońska, posłanka Platformy Obywatelskiej. W wyniku wypadku jej auto zostało rozbite i wylądowało w rowie. Parlamentarzystka z obrażeniami ciała została przewieziona [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Olsztyn. Prokurator przyjrzy się Teatrowi Jaracza

Dodano: 21.02.2020 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Mieszkańcy regionu znają ten teatr ze wspaniałych spektakli i talentów aktorskich. Jednak za kulisami rozgrywają się tam nierzadko prawdziwe dramaty. Po kontroli PIP wydała 14 zaleceń naprawczych i skierowała sprawę do prokuratury.

Źródło: www.e-teatr.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2020 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone