wtorek, 16 lipca 2019 r.  Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
Wiadomości z tagiem Jednej  RSS
Typy i poziom testów. Co warto wiedzieć chcąc zostać testerem

Dodano: 15.07.2019 18:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Tworzenie oprogramowania, to nie tylko pisanie kodu lub zbieranie wymagań od klienta, a proces znacznie szerszy i bardziej czasochłonny. Jednym z elementów tego łańcucha zależności są testy. Każda stworzona linijka kodu powinna być sprawdzona pod różnym kątem, aby uniknąć błędów, które mogą spowodować niewielkie niedogodności po stronie klienta lub olbrzymi straty w firmie. Stąd też temat&...

Tagi: Jednej, Każda
Źródło: feedproxy.google.com

PLL LOT szuka prezesa. Nieco ponad tydzień, by się zgłosić

Dodano: 15.07.2019 11:44 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Do 24 lipca każdy zainteresowany ma czas, by zgłosić swoją kandydaturę na prezesa Polskich Linii Lotniczych LOT. Jednym z kandydatów jest obecny prezes Rafał Milczarski.

Źródło: https:

Yamaha YZF-R1 oraz R1M na rok 2020: sporo zmian ewolucyjnych!

Dodano: 15.07.2019 11:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Plotki na temat zupełnie nowej generacji Yamahy R1 z ogromnymi zmianami prosto z MotoGP nie sprawdziły się. Jednak w nowym roczniku jedynie rama pozostała bez zmian. Na dwóch kolejnych stronach tego artykułu znajdziecie szczegółowe artykuły prasowe od producenta na temat Yamahy YZF-R1 2020 (druga strona) oraz Yamahy YZF-R1M 2020 (trzecia strona). Na pierwszej stronie jedynie przytoczymy najważniejsze...

Tagi: Jednej, Yamaha
Źródło: motormania.com.pl

Wizy do USA. Polityką się ich nie zniesie, "Mosbacher zmiękła"

Dodano: 12.07.2019 14:17 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Donald Trump - według nieoficjalnych informacji - pojawi się w Polsce 31 sierpnia. Jednak nie ogłosi tego, na co Polacy czekają od lat. - Ambasador Mosbacher wysłała sygnał, że na zniesienie wiz jeszcze poczekamy - mówi money.pl amerykanista, prof. Bohdan Szklarski. Dlaczego sprawa tak się przedłuża?

Źródło: https:

Trening CrossFit

Dodano: 11.07.2019 19:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Trening Crossfit przeznaczony jest dla osób, które chcą schudnąć, wymodelować swoją sylwetkę, dla tych, którzy chcą poprawić wydolność organizmu i kondycję, dla prowadzących stresujący tryb życia i przemęczonych, jak również dla znudzonych monotonią zwykłego treningu. Crossfit jest wymagającą formą aktywności fizycznej, jednak przynosi bardzo szybkie rezultaty. Jest to dyscyplina młoda - powstała w 2001 roku i miała być przeznaczona, jako trening dla policji w Kalifornii. Jednak rozprzestrzeniła się na cały świat.

Tagi: Jednej, Jemu
Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

50 zł kary za zbyt późne odebranie dzieci z półkolonii

Dodano: 11.07.2019 14:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

PRZEMYŚL. Czytelnik pyta o regulamin półkolonii w przemyskim POSiR. Dyrekcja odpowiada: – Muszą być jakieś ramy czasowe. Półkolonie w Przemyskim Ośrodku Sportu i Rekreacji cieszą się w mieście dużym zainteresowaniem, bo oferta dla dzieci jest bogata, a opłata chyba najniższa w okolicy. Jednak wątpliwości naszego Czytelnika wzbudził punkt regulaminu korzystania z POSiR-owskich półkolonii dotyczący punktualnego [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Zabytkowy budynek poczty przy ul. Pieniężnego doczeka się remontu

Dodano: 11.07.2019 13:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Poczta Polska w tym roku zamierza wyremontować ponad 60 zabytkowych budynków. Na ten cel przeznaczy ponad 40 proc. tegorocznego budżetu remontowego. Jednym z odnowionych budynków będzie ten przy ul. Pieniężnego w Olsztynie.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Program do faktur 2019

Dodano: 11.07.2019 11:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Z uwagi na błyskawiczny rozwój komputeryzacji i wdrażanie technologii do przedsiębiorstw, skraca i upraszcza się poszczególne pracochłonne procesy. Jednym z nich jest fakturowanie. Ręczne wystawienie faktury pochłania uwagę i czas, podczas gdy w programie można to uczynić w kilka chwil. Dodatkowo eliminuje się ryzyko pomyłek w obliczeniach i wpisywaniu danych kontrahenta, gdyż te można automatycznie pobrać z bazy GUS. Zachęcamy właścicieli prowadzących działalność gospodarczą do zapoznania się z naszym programem FakturaLight, by poznać korzyści jakie może wnieść do firmy.

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Porzucenie zwierzęcia przed urlopem to nie rozwiązanie. Grożą za to poważne konsekwencje

Dodano: 11.07.2019 10:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Strażnicy miejscy i Towarzystow Opieki nad Zwierzętami coraz częściej informują o odławianiu psów lub kotów, które zostały pozostawione bez opieki. Jednym z powodów porzucania pupili są wakacyjne wyjazdy. Wyjeżdżając na urlop zdarza się, że nie ma kto zaopiekować się zwierzęciem, więc najprostszym sposobem wydaje się porzucenie. Jednak za takie zachowanie można ponieść poważne konsekwencje.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Mierzeja Wiślana. Przekop będzie droższy. Rząd dosypie pieniędzy

Dodano: 10.07.2019 9:47 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Już za kilka dni dowiemy się, komu zostanie powierzone wykonanie kanału przez Mierzeję Wiślaną. Jednak już teraz wiadomo, że będzie to droższe, niż wcześniej prognozował resort gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej.

Tagi: Jednej
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone