niedziela, 21 października 2018 r.  Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Wiadomości z tagiem Jednej  RSS
Read Dead Redemption 2 na dwóch płytach Blu-ray; ponad 100 GB w wersji na Xboksa

Dodano: 20.10.2018 18:27 | 2 odsłon | 0 komentarzy

imageChyba każdy, widząc ogromny rozmach Red Dead Redemption 2, spodziewał się dużej wagi niniejszej produkcji. Jednak to, co właśnie ujawnił youtuber o pseudonimie KOFI, zdecydowanie przerasta oczekiwania większości. Mianowicie długo oczekiwany western od Rockstar Games zostanie wydany na dwóch płytach Blu-ray. W opakowaniu z grą znajdziemy dwie płyty: Data Disc oraz Play Disc. Najprawdopodobniej&...

Źródło: feedproxy.google.com

Usg warszawa

Dodano: 19.10.2018 17:26 | 3 odsłon | 0 komentarzy

USG stopy w Warszawie dobrze jest wykonać w prywatnym gabinecie i to odpłatnie. Opcja ta jest rzecz jasna atrakcyjną dla tych, którzy muszą mieć sprawną stopę, po to by móc dalej uprawiać sport lub dalej pracować na wymagającym stanowisku. Dlatego takie konkretne USG stopy w Warszawie musi być wykonane w dobrym gabinecie i co najistotniejsze gabinet ten powinien współpracować z jakimś bardzo dobrym szpitalem, bo powrót do zdrowia w przypadku pewnych typów zawodów jest sprawą kluczową. Jednym słowem jest to powiązane z leczeniem w trybie pilnym.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Opodatkowanie PCC umowy pożyczki.

Dodano: 19.10.2018 13:13 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Od umów pożyczki co do zasady należy opłacić podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC). Jednak ustawa regulująca stosowanie i opłacanie PCC zawiera nieco wyłączeń i wyjątków. Przedstawiamy objaśnienia dotyczące stosowania podatku w przypadku pożyczek, opracowane na podstawie materiałów MF.

Tagi: Jednej
Źródło: www.podatki.biz

ZUS kwestionuje zagraniczne umowy o pracę polskich przedsiębiorców

Dodano: 19.10.2018 13:13 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Osoba, która normalnie wykonuje pracę najemną i pracę na własny rachunek w różnych państwach członkowskich, podlega ustawodawstwu tego państwa członkowskiego, w którym wykonuje pracę najemną. Jednak warunkiem dla zastosowania tego przepisu jest faktyczne wykonywanie danej pracy przez osobę zainteresowaną na terytorium tego państwa członkowskiego, nie zaś samo zawarcie przez nią umowy o pracę - wyjaśniło MRPiPS w odpowiedzi na interpelację poselską.

Tagi: Jednej, Pili
Źródło: www.podatki.biz

rajdy / Spełnione marzenie debiutanta

Dodano: 19.10.2018 10:22 | 7 odsłon | 0 komentarzy

W rajdach okręgowych mamy wielu debiutantów, jednak niewielu szybko może realizować swoje cele. Jednym z tych, któremu udała się ta sztuka jest Grzegorz Ciombor. Kierowca Hondy Civic ma za sobą zaledwie ...

Źródło: rajdy.autoklub.pl

Zwolnienie z obowiązku stosowania przepisów UDU [Prawo na weekend]

Dodano: 19.10.2018 8:53 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Jednym z zagadnień, które budzi wątpliwości w praktyce obrotu, jest możliwość wyłączenia niektórych przedsiębiorców spod reżimu ustawy z 15 grudnia 2017 roku o dystrybucji ubezpieczeń ("UDU"). Komentowane wyłącznie nie jest nowością, ponieważ podobne rozwiązanie funkcjonowało (choć z pewnymi odmiennościami) pod rządami poprzednio obowiązującej ustawy z dnia 22 maja 2003 r. o pośrednictwie ubezpieczeniowym ("ustawa o pośrednictwie ubezpieczeniowym"). W dzisiejszym artykule zostaną omówione jedynie wybrane aspekty tego zagadnienia.

Tagi: Prawo, Jednej
Źródło: feedproxy.google.com

Kierowco, przygotuj się na kolejne zmiany

Dodano: 18.10.2018 19:34 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Od 1 października tego roku kierowcy nie muszą wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego pojazdu oraz potwierdzenia zawarcia umowy na polisę OC. Jednak to dopiero początek zmian. W przygotowaniu jest pełny pakiet.

Tagi: Jednej
Źródło: di.com.pl

Grozi nam epidemia grypy?

Dodano: 18.10.2018 13:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

PODKARPACIE. Lekarze alarmują, że grypa może doprowadzić nawet do zapalenia opon mózgowych lub mięśnia sercowego Tak zwany sezon grypowy jeszcze na dobre się nie rozpoczął. Jednak już w październiku zarejestrowano ponad 1400 przypadków zachorowań na tą ciężką chorobę podczas gdy w sezonie 2016/2017 tylko 500. Co więcej panuje, jak podkreślają lekarze panuje wręcz niechęć do [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Boom inwestycyjny w mieszkaniówce wciąż na fali. Pytanie, jak długo jeszcze...

Dodano: 17.10.2018 13:07 | 16 odsłon | 0 komentarzy


Październikowe dane GUS, podsumowujące statystyki budownictwa mieszkaniowego w trzech zakończonych kwartałach bieżącego roku, nie sygnalizują póki co widocznych symptomów słabnięcia inwestycyjnej koniunktury. Jednak w sytuacji coraz bardziej...

Tagi: Jednej, Bowl
Źródło: inwestycje.pl

GeForce RTX 2080 - podkręcona wersja z trzema wentylatorami

Dodano: 17.10.2018 10:05 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Karty NVIDIA GeForce RTX 2080 zaczynają pojawiać się na rynku w różnych wersjach. Jak można było przewidzieć, wśród nich nie brakuje konstrukcji niereferencyjnych, często o podniesionej częstotliwości pracy. Jednym z producentów znanych z tworzenia takich właśnie wyśrubowanych konstrukcji jest Inno3D.

Źródło: www.pcformat.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone