środa, 20 września 2017 r.  Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Wiadomości z tagiem Jeżewo  RSS
Trump w ONZ o "widmie" nad planetą

Dodano: 19.09.2017 17:04 | 5 odsłon | 0 komentarzy

W swoim pierwszym przemówieniu na forum Organizacji Narodów Zjednoczonych prezydent USA Donald Trump mówił, że świat stanął na progu "wielkich szans, ale też wielkiego niebezpieczeństwa". - Jeżeli sprawiedliwi, których jest wielu, nie stawią czoła tym nielicznym złym, to zło zwycięży - przestrzegł. Najwięcej miejsca poświęcił na ataki skierowane w stronę Korei Północnej, Iranu i Syrii.

KUPIĘ SPÓŁKĘ kupię firmę budowlaną ZADŁUŻONĄ TEŻ

Dodano: 19.09.2017 11:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

KUPIĘ SPÓŁKĘ kupię firmę budowlaną ZADŁUŻONĄ TEŻ Spółki akcyjne,z o.o.,komandytowe,jawne -firmy ,likwidacja,upadłość. Sprzedaż firm,spółek,udziałów - zgłoś nam oferte. Likwidacja spółek,firm- kupimy ten podmiot,płacąc realne pieniądze już dziś .Likwidacja trwa wiele miesięcy lub lat. Skorzystaj z naszej oferty . Upadłość - czas, pieniądze ,nerwy..Sprzedaj udziały ,pozbądż się kłopotu. My zakończymy wszystkie sprawy.Też w formie doradczej,zastępstwa .Każda czynność zgodna z przepisami prawa ,w oparciu o wieloletnie doświadczenia. Przepisanie udziałów.zmiana zarządu,siedziby to minimum .Działania ochraniające zarząd i udziałowców. Jeżeli sprzedajesz kwitnący interes ,skorzystaj z naszego pośrednictwa, wyceny. Nasze usługi są dla Państwa.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Konsultant-Makijażysta

Dodano: 19.09.2017 9:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Douglas Polska Sp. z o.o.
Let's bring beauty to life together!   Jeżeli masz w sobie dużo pozytywnej energii, kochasz ludzi, a świat kosmetyków
Lokalizacja: lubelskie, Lublin
Obszar zawodowy: Uroda

Źródło: www.praca.pl

Konsultant-Makijażysta

Dodano: 19.09.2017 9:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Douglas Polska Sp. z o.o.
Let's bring beauty to life together!   Jeżeli masz w sobie dużo pozytywnej energii, kochasz ludzi, a świat kosmetyków to Twoja pasja
Lokalizacja: lubelskie, Lublin
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Źródło: www.praca.pl

Konsultant

Dodano: 19.09.2017 9:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Douglas Polska Sp. z o.o.
Jeżeli masz w sobie dużo pozytywnej energii, kochasz ludzi a świat kosmetyków to Twoja pasja… przygotuj się na nowe wyzwania i  dołącz do Nas!  
Lokalizacja: lubelskie, Lublin
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Źródło: www.praca.pl

Kidawa-Błońska o reparacjach wojennych: Moralnie się nam należą, ale jak się coś robi, to poważnie

Dodano: 19.09.2017 8:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy


"Na pewno zgadzam się z tym, że nam moralnie się to należy" - tak Małgorzata Kidawa-Błońska mówi w Porannej rozmowie w RMF FM o reparacjach wojennych. "Jeżeli rząd uważa, że jest teraz czas, że należy rozpocząć tę dyskusję, to powinien się do tego przygotować. Nie rozpoczynał tej dyskusji rząd, nie mamy poważnych ekspertyz prawnych, tylko z - całym szacunkiem - ekspertyzy Biura Analiz Sejmowych" - uważa gość Roberta Mazurka. "Trzeba policzyć, oszacować i wiedzieć, o co się staramy" - dodaje Kidawa-Błońska. "Tak to bywa z sondażami, że są...

Źródło: www.rmf24.pl

​Już w przyszłym tygodniu kary finansowe dla Polski za Puszczę Białowieską?

Dodano: 18.09.2017 20:59 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Polska przekaże w piątek Trybunałowi Sprawiedliwości UE odpowiedź na wniosek Komisji Europejskiej o nałożenie kar w związku z niezastosowaniem się do zakazu wycinki - ustaliła dziennikarka RMF FM Katarzyna Szymańska - Borginon. Jeżeli Polska nie zgłosi, że wycofuje się z wycinki, to już w przyszłym tygodniu Trybunał może ogłosić wysokość dziennych kar dla Polski.

"To próba wykręcenia się". Kaczyński o słowach szefa MSZ Niemiec

Dodano: 18.09.2017 17:35 | 2 odsłon | 0 komentarzy

- Jeżeli dojdzie do wypłacenia tych reparacji, to będzie to po prostu akt sprawiedliwości. Przed nami pewnie długa walka, mam nadzieję, że zwycięska - tak prezes PiS Jarosław Kaczyński skomentował wypowiedź szefa MSZ Niemiec Sigmara Gabriela dotyczącą ewentualnych żądań polskich roszczeń reparacyjnych.

Źródło: www.tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Rapidox.pl

Copyright © 2008-2017 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone