środa, 25 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
Wiadomości z tagiem Japonia  RSS
Zmarła ostatnia osoba urodzona w XIX wieku

Dodano: 23.04.2018 4:10 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W wieku 117 lat zmarła w Japonii Nabi Tajima - uznawana za najstarszego żyjącego obecnie na Ziemi człowieka. Tajima urodziła się 4 sierpnia 1900 roku i była ostatnią żyjącą osobą, co do której było wiadomo, że urodziła się jeszcze w XIX wieku.

Tagi: Japonia, Nauk
Źródło: www.rp.pl

Jack Huston też w ekranizacji "Ptaka, który zwiastował trzęsienie ziemi"

Dodano: 19.04.2018 9:16 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Jack Huston ("Ben-Hur") dołączył do obsady filmu "The Earthquake Bird". Wcześniej angaż otrzymały: Alicia Vikander i Riley Keough. Film jest ekranizacją książki Susanny Jones, wydanej w Polsce pod tytułem "Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi". Żyjąca w Japonii Angielka Lucy Fly podejrzana jest o zamordowanie swej przyjaciółki również Angielki, Lily. Lucy zamieszkała w Japonii, by tu zacząć

Źródło: www.filmweb.pl

Dymisja japońskiego wiceministra finansów oskarżanego o molestowanie seksualne

Dodano: 18.04.2018 13:21 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Wiceminister finansów Japonii Junichi Fukuda, któremu jeden z tygodników zarzucił w tym miesiącu molestowanie seksualne kilku reporterek, podał się w środę do dymisji - poinformował szef resortu finansów Taro Aso.

Tagi: Tani, Japonia
Źródło: www.gazetaprawna.pl

Chiny i Japonia wznowiły dialog gospodarczy prawie po dekadzie

Dodano: 16.04.2018 19:07 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Szefowie MSZ Chin i Japonii - Wang Yi i Taro Kono - wznowili w poniedziałek w Tokio zawieszony prawie osiem lat temu dialog gospodarczy wysokiego szczebla, co odbierane jest jako sygnał ocieplenia trudnych relacji między dwiema największymi gospodarkami Azji.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Chiny i Japonia wznowiły dialog gospodarczy po ośmiu latach przerwy

Dodano: 16.04.2018 19:06 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Szefowie MSZ Chin i Japonii - Wang Yi i Taro Kono - wznowili w poniedziałek w Tokio zawieszony prawie osiem lat temu dialog gospodarczy wysokiego szczebla, co odbierane jest jako sygnał ocieplenia trudnych relacji między dwiema największymi gospodarkami Azji.

Źródło: https:

Premier Abe ustąpi w czerwcu? Tak uważa jego poprzednik

Dodano: 16.04.2018 13:06 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Premier Japonii Shinzo Abe, który traci poparcie społeczne w atmosferze oskarżeń o kumoterstwo, może ustąpić ze stanowiska w czerwcu – uważa Junichiro Koizumi, który stał na czele rządu japońskiego w latach 2001-2006.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Japonia: były szef rządu przewiduje, że premier Abe ustąpi w czerwcu

Dodano: 16.04.2018 13:05 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Premier Japonii Shinzo Abe, który traci poparcie społeczne w atmosferze oskarżeń o kumoterstwo, może ustąpić ze stanowiska w czerwcu - uważa Junichiro Koizumi, który stał na czele rządu japońskiego w latach 2001-2006.

Źródło: https:

Przedstawiciel, Opiekun Klienta

Dodano: 15.04.2018 13:12 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Nationale-Nederlanden ma silne, międzynarodowe korzenie. Jesteśmy częścią Grupy NN, obecnej w ponad 18 krajach w Europie i w Japonii – specjalizującą się w ubezpieczeniach na życie, emeryturach i inwestycjach. Zaufało nam już 15 milionów Klientów na całym świecie. Dołączając do nas otrzymujesz: - stałe wynagrodzenie (umowa o współpracy w ramach własnej działalności lub umowa zlecenie) + prowizje + premie + systemy motywacyjne - prywatną opiekę zdrowotną - ubezpieczenie - kartę multisport - profesjonalny system szkoleń i warsztatów - bezpośrednią opiekę managera oddziału - jasną i przejrzystą ścieżkę kariery - wsparcie w budowaniu własnego biznesu i osobistej strategii pozyskiwania klientów - biuro w Gorlicach, elastyczny czas pracy, nieformalna atmosfera - brak górnej granicy zarobków Oczekujemy od Ciebie: - nieustannego rozwoju kompetencji oraz umiejętności sprzedażowych (szkolenia zapewnia nasza firma) - sprzedaży produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych Nationale-Nederlanden - obsługi klientów wg naszych standardów - wdrażania nowych strategii sprzedażowych produktów ubezpieczeniowo - finansowych - dużego zaangażowania, inicjatywy i pozytywnej energii Szukamy właśnie takiej osoby jak Ty, jeśli: - jesteś otwarty i potrafisz budować relacje z ludźmi - wiesz czego chcesz, jesteś zdeterminowany i nastawiony na realizację celu - jesteś osobą etyczną - potrafisz uważnie słuchać - jesteś pozytywnie nastawiony do świata i ludzi Idealny kandydat dodatkowo: - posiada minimum roczne doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w finansach lub branżach pokrewnych) Uwaga - nie musisz być mieszkańcem Gorlic i najbliższej okolicy - kandydat może być z Nowego Sącza, posiadając czynne prawo jazdy i samochód. Proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą o danych osobowych na adres poniższy, bądź przez stronę Mateusz Zych [email protected] 660 745 815

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Dokąd Polacy polecą na majówkę? Japonia jedną z nowości

Dodano: 09.04.2018 19:08 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Dokąd Polacy ruszą na majówkę? Oto 10 najpopularniejszych kierunków. W zestawieniu podróży międzykontynentalnych znalazła się m.in. Japonia. Na tygodniowy urlop polecimy m.in. do Izraela i niezmiennie na słoneczne wybrzeże południa Europy. Majówka to w zasadzie początek sezonu i wzmożony wzrost zainteresowania ucieczką od codzienności, który niewątpliwie zwiastuje wyższe niż poza sezonem ceny – to czas,... pochodzi z serwisu .

Źródło: nawalizkach.com.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone