środa, 21 listopada 2018 r.  Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Wiadomości z tagiem Jakub  RSS
Nie będzie łagodniejszej kary za pobicie na olsztyńskiej starówce. Przedsiębiorca i trener personalny z wyrokami

Dodano: 21.11.2018 11:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Jest już prawomocny wyrok w sprawie pobicia mężczyzny, do którego doszło w czerwcu ubiegłego roku na olsztyńskiej starówce. Na ławie oskarżonych zasiadał Jakub Z., przedsiębiorca z Olsztyna oraz Miłosz P., trener personalny, o którym jakiś czas temu mówiła cała Polska. Była partnerka Miłosza P. publicznie przyznała, że ten ją brutalnie pobił.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Jakie błędy popełniają płatnicy składek?

Dodano: 20.11.2018 10:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Od stycznia na płatnikach VAT spoczywa obowiązek wypełnienia JPK_VAT - przypomniał w „Na każdą pogodę” Sebastian Kaleta z II Urzędu Skarbowego w Kielcach. Gość wymienił najczęstsze błędy popełniane przez płatników składek. To przede wszystkim wprowadzenie złego numeru NIP kontrahenta, albo jego brak oraz kwot zakupu towarów i usług od firm nie będących czynnymi podatnikami VAT.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Scena eventowa – wynajem czy zakup?

Dodano: 19.11.2018 17:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Bez dobrej sceny nie odbyłby się niejeden koncert, event czy przedstawienie. Czasem firmie czy zespołowi opłaca się zakupić scenę na własność, podczas gdy w innych sytuacjach lepiej jest ją wynająć tylko na czas trwania wydarzenia. Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety, dlatego przed podjęciem decyzji warto rozważyć, co opłaci nam się bardziej. Jakie są [...]

Tagi: Każda, Jakub
Źródło: supernowosci24.pl

W mPay kupimy już bilety Kolei Mazowieckich. Jakie inne aplikacje warto poznać?

Dodano: 19.11.2018 13:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy

image Kupowanie biletów transportu zbiorowego przez aplikacje jest coraz popuolarniejsze i właśnie zawarta została kolejna umowa. Koleje Mazowieckie wprowadziły możliwość kupowania biletów na przejazdy w aplikacji mPay, obsługującej już bilety komunikacji miejskiej w kilku miastach, opłaty za parkowanie, bilety na wydarzenia, doładowania telefonów i wspieranie organizacji charytatywnych.&...

Tagi: Jakub, Kolei
Źródło: feedproxy.google.com

IAB MIXX Awards & Conference 2018 już 28 listopada

Dodano: 19.11.2018 9:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jakie tematy zostaną poruszone na konferencji?

Tagi: Jakub, MIiR
Źródło: feedproxy.google.com

Młody środkowy w KPS-ie Kęty

Dodano: 18.11.2018 7:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Siatkarze KPS Kęty do najbliższego spotkania z ekipą z Ostrołęki przystąpią prawdopodobnie już z nowym środkowym. Z pierwszoligowym klubem umową związał się młody środkowy, Jakub Lewandowski, który od razu dołączył do zespołu.

Tagi: Młoda, Jakub
Źródło: aktualnosci.siatka.org

Polscy skoczkowie wygrali w Wiśle. To czwarte polskie zwycięstwo w konkursie drużynowym PŚ

Dodano: 17.11.2018 19:06 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Polska wygrała konkurs drużynowy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle. Triumfatorzy inauguracyjnych zawodów sezonu wystąpili w składzie: Piotr Żyła, Jakub Wolny, Dawid Kubacki i Kamil Stoch.

Źródło: https:

Lloyd's: kolejne spotkanie z polskim rynkiem [Konferencje]

Dodano: 16.11.2018 7:38 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Brexit, cyberzagrożenia, zmiany klimatu - to wyzwania dla rynku, o których mówi się dużo i często. Wydaje się, że na opuszczenie przez Wielką Brytanię europejskiej wspólnoty Lloyd's znalazł dla siebie lekarstwo - powołanie nowej belgijskiej spółki. Jakie pomysły ma na zagospodarowanie pozostałych obszarów ryzyk?

Tagi: Jakub, Wydany
Źródło: feedproxy.google.com

Kierowca Kat: B - jazda po Europie - praca od zaraz

Dodano: 14.11.2018 14:40 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Witamy wszystkich kierowców :) Firma świadcząca usługi przewozu osób szuka doświadczonych kierowców na wyjazdy do Holandii, Belgii, Niemiec. Już dziś podejmij decyzję i zarób dobrą kasę na święta :) Forma zatrudnienia umowa zlecenie umowa o pracę własna działalność gospodarcza Jakie mamy wymagania ? Wiek minimum 25 lat. Roczne doświadczenie w siodle :) Kultura osobista Odporności na stres Co oferujemy ? Stałe zlecenia Terminowe wypłaty wynagrodzenia Wyjazdy motywacyjne do Spa dla Ciebie i osoby towarzyszącej Mila atmosferę w pracy Zrozumienie i szacunek Więcej o nas :) Jesteśmy młodą firmą zajmująca się szybkim, bezpiecznym przewozem ludzi do: Holandii Belgii Niemiec Jeździmy w systemie Door to Door. Czas jednego kółka to mniej więcej 4 dni. Mamy ople oraz fordy ( osiem osób). Zależy nam na ludziach uśmiechniętych, pozytywnych, dla których praca z ludźmi oraz długie podróże do pasja. Zadzwoń lub wyślij CV już teraz. Czekamy :)

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Profesor Iwiński: Czy powstanie europejska armia?

Dodano: 14.11.2018 11:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zdaniem byłego, olsztyńskiego posła z ramienia SLD profesora Tadeusza Iwińskiego, w ostatnim czasie obserwujemy renesans myśli o powstaniu europejskiej armii. Jakie są szanse ich urealnienia?

Tagi: Jakub
Źródło: www.olsztyn.com.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone