sobota, 20 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Wiadomości z tagiem Jakub  RSS
Jakie domy wybierają Polacy?

Dodano: 20.04.2019 7:18 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Kupujący domy na rynku wtórnym i pierwotnym kierują się nieco innymi kryteriami. Podczas gdy rynek nowych domów charakteryzuje zmniejszenie się średniego metrażu, to nabywcy domów z drugiej ręki preferują większe nieruchomości. Opracowanie na temat...

Źródło: inwestycje.pl

Bogaty w porady maz.net.pl

Dodano: 18.04.2019 14:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Strona maz.net.pl to wyjątkowe źródło porad. Jakie auto firmowe nabyć?, jaki sprzęt komputerowy będzie najlepszy, jak szkolić pracowników. Na tej stronie rad są tysiące. O tym wie każdy i wszyscy mają szanse wyszukać dobre rady dla siebie. Praca w biurze czy w chmurze jest dobrze opisana. Codzienna lektura takiego portalu sprawia wiele przyjemności. Współcześnie pracownicy lubią czytać źródła internetowe, aby zaoszczędzić na lekturze informacji płatnych. Strona maz.net.pl to unikatowa strona dla każdego. Najlepsze źródło informacji oraz wielu danych. Technologie, media, marketing, IT są wnikliwie opisane na tej stronie internetowej. Co tydzień przybywa nowych tekstów, napisanych przez wysokiej klasy ekspertów. Lektura tej strony to wiedza i przyjemność.

Źródło: elektronika.hiperogloszenia.pl

Lubisz elektronikę? Zostań serwisantem!

Dodano: 17.04.2019 14:15 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Nie masz doświadczenia? Obecny szef nadal zalega Tobie z wypłatą? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe? Nie zwlekaj! Zmień to i zgłoś się do nas jeszcze dziś! Właśnie teraz poszukujemy pracowników takich jak Ty! Zaaplikuj na nasze ogłoszenie lub prześlij SMS o treści "PRACA" na numer 693621017 a oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach! Co możemy Tobie zaoferować? - pracę od poniedziałku do piątku i wolne weekendy; - umowę o pracę tymczasową; - zatrudnienie na dłuższy okres czasu; - posiłki dofinansowane przez firmę; - miłą atmosferę pracy; - możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie elektroniki; Dodatkowo wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi: - karta sportowa OK System; - ubezpieczenie grupowe PZU; - opieka medyczna LUXMED; Jakie będą Twoje zadania? - testowanie sprzętu elektronicznego; - wymiana obudowy; - skręcanie i czyszczenie; Czego oczekujemy? - gotowości do pracy zmianowej; - podstawowej znajomości obsługi komputera; Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Jak wielu obcokrajowców kupuje mieszkania w Polsce

Dodano: 17.04.2019 13:13 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Jak dużo cudzoziemców jest wśród klientów deweloperów? Z których krajów pochodzą? Jakie mieszkania kupują?

Tagi: Jakub
Źródło: inwestycje.pl

Dwóch juniorów forBET Włókniarza w finale Srebrnego Kasku

Dodano: 17.04.2019 9:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Młodzieżowcy forBET Włókniarza Częstochowa Michał Gruchalski i Jakub Miśkowiak wywalczyli we wtorek, 16 kwietnia na torach w Krośnie i Rawiczu awanse do finału Srebrnego Kasku.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Pamiętaj! Polska nie jest wolna od cyberataków

Dodano: 16.04.2019 20:43 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Każdego dnia dochodzi do 40 mln cyberataków na całym świecie. Niby Polska znajduje się wśród 30 najbezpieczniejszych krajów na świecie (15 miejsce w Europie), jednak i tak znalazła się na celowniku chińskich cyberprzestępców. Jakie dokładnie niebezpieczeństwa czyhały na nas w minionym miesiącu?

Tagi: Polska, Nice, Jakub
Źródło: di.com.pl

Czy rynek mieszkaniowy hamuje

Dodano: 13.04.2019 13:14 | 13 odsłon | 0 komentarzy


Prognozy wskazują na dalszy spadek podaży nowych mieszkań. Jakie czynniki mają decydujący wpływ tempo wprowadzania na rynek nowych inwestycji i wielkość oferty mieszkaniowej. Co, zdaniem deweloperów, najbardziej hamuje jej rozwój? Sondę prezentuje serwis

Tagi: Jakub
Źródło: inwestycje.pl

Jakie firmy mogą się spodziewać kontroli ws. RODO? [WIDEO]

Dodano: 13.04.2019 13:08 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Nałożenie na jedną z firm kary wysokości miliona zł w zw. z nieprzestrzeganiem RODO to dość kontrowersyjna decyzja – mówi Joanna Tomaszewska z kancelarii prawnej SSW.

Tagi: Jakub, ROKU
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Jawność wynagrodzeń w Polsce [Z perspektywy rekrutera]

Dodano: 12.04.2019 8:45 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Projekt zmiany Kodeksu Pracy zakłada nałożenie na pracodawców obowiązku informowania o wysokości wynagrodzenia zasadniczego, oferowanego w ogłoszeniu o pracę. Zjawisko, które stało się już dość powszechne za granicą, przede wszystkim w krajach skandynawskich, w Polsce nadal budzi wiele kontrowersji. Czy Polacy są gotowi na uzyskanie pełnego dostępu do siatki płac w organizacji? Jakie zmiany w funkcjonowaniu rynku pracy potencjalnie wymusi pełna przejrzystość systemu wynagrodzeń w ogłoszeniach o pracę?

Źródło: feedproxy.google.com

Kilka faktów o programistach na podstawie badania Stack Overflow Developer Survey, w którym wzięło udział niemal 90 tys. respondentów

Dodano: 11.04.2019 10:11 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Analiza Stack Overflow Developer Survey 2019, największe badanie o programistach na świecie, daje odpowiedź na szereg pytań. Czy stereotypy dot. płci oraz rasy w IT znajdują swoje potwierdzenie w liczbach? W jakim wieku programiści zaczęli uczyć się kodować? Jakie są najpopularniejsze języki programowania? Jak na tle specjalistów IT z całego świata prezentują się Polacy? Informacje zebrano od ponad 88 tys. programistów, dzięki czemu badanie to może prezentować całkiem wyniki zbliżone do rzeczywistości.

Źródło: di.com.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone