czwartek, 14 listopada 2019 r.  Imieniny: Emila, Laury, Rogera
Wiadomości z tagiem Jakub  RSS
Google Stadia: zapowiada się udany debiut. Startowa biblioteka gier jest całkiem pokaźna

Dodano: 13.11.2019 14:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Google dopina już ostatnie guziki przed oficjalnym debiutem swojej streamingowej usługi na graczy. Ujawnił listę gier, w które będzie można zagrać już pierwszego dnia. Nie ma biedy. Oficjalny start usługi Stadia został zaplanowany na 19 listopada. Jakie tytuły czekają na graczy? Google Stadia: 12 gier na start Twórcy nowej platformy ujawnili, że już pierwszego dnia zagrać będzie można&...

Źródło: feedproxy.google.com

Krzysztof Inglot: Pora zbudować czytelną strategię dla pracowników spoza Polski

Dodano: 12.11.2019 13:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Jakie są przewagi konkurencyjne polskiej gospodarki? Na to pytanie Krzysztof Inglot, prezes Personnel Service, odpowiada tak: - Polska gospodarka ma teraz bardzo dobrego pracownika, wyedukowanego na poziomie podstawowym lub średnim, z otwartą głową, który nie zarabia tyle, co w innych krajach UE. Mamy też miejsca gdzie można dalej inwestować, otwierać fabryki. To są niewątpliwie przewagi konkurencyjne polskiej gospodarki, ale...

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Jakie prawa i świadczenia przysługują na umowie zleceniu?

Dodano: 09.11.2019 13:06 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Umowa zlecenie nie jest szczególnym rodzajem umowy o pracę i zleceniobiorca nie korzysta z osłon pracowniczych przewidzianych w kodeksie pracy. Zlecenie jest umową cywilnoprawną, której podstawowe ramy wyznacza kodeks cywilny (art. 734-751 k.c.). Strony umowy zlecenia (zleceniodawca i zleceniobiorca) mogą jednak w zapisach umowy zawrzeć postanowienia, które dadzą osobie wykonującej zlecenie osłony i prawa zbliżone do rozwiązań, z których korzystają etatowcy (np. płatny urlop wypoczynkowy).

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

forBET Włókniarz zatrzymał Jakuba Miśkowiaka. Kontrakt podpisany

Dodano: 07.11.2019 15:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Utalentowany junior Jakub Miśkowiak w dalszym ciągu będzie zdobywał punkty dla forBET Włókniarza Częstochowa. W czwartek, 7 listopada doszło do parafowania kontraktu z zawodnikiem.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Święto Niepodległości - uroczystości patriotyczne w regionie [INFORMATOR]

Dodano: 07.11.2019 12:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rozpoczęły się świętokrzyskie obchody 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Odzyskanie niepodległości będziemy świętować w kolejnych dniach. Jakie wydarzenia przygotowano w miejscowościach województwa świętokrzyskiego?

Źródło: www.radio.kielce.pl

Dlaczego warto wybrać sale szkoleniowe w Krakowie?

Dodano: 06.11.2019 9:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nowoczesne sale konferencyjne i szkoleniowe znajdziesz w wielu miastach, jednak przed wybraniem jednej z nich dla organizowanego przez siebie eventu powinieneś przemyśleć kilka istotnych elementów. Dzięki temu wszyscy uczestnicy będą zadowoleni ze wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Sprawdzona oferta sal konferencyjnych w Krakowie Jakie warunki powinna spełniać nowoczesna sala szkoleniowa? Sprawdź, jakie argumenty przemawiają za tym, abyś ze [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Działalność w mieszkaniu. Jakie wydatki mogą być kosztem?

Dodano: 05.11.2019 13:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Pytanie: Czy Wnioskodawcy będzie przysługiwać prawo do pomniejszenia przychodu o koszty uzyskania przychodu w postaci: odpisów amortyzacyjnych od wartości początkowej mieszkania (uwzględniającej wydatki na wykończenie), odsetek od rat kredytu hipotecznego faktycznie zapłaconych, wydatków z tytułu czynszu i energii elektrycznej - w takiej proporcji, w jakiej powierzchnia pomieszczenia wykorzystywanego do działalności gospodarczej pozostaje do powierzchni całego mieszkania?

Źródło: www.podatki.biz

Młody środkowy w KPS-ie Kęty

Dodano: 05.11.2019 7:25 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Siatkarze KPS Kęty do najbliższego spotkania z ekipą z Ostrołęki przystąpią prawdopodobnie już z nowym środkowym. Z pierwszoligowym klubem umową związał się młody środkowy, Jakub Lewandowski, który od razu dołączył do zespołu.

Tagi: Jakub
Źródło: aktualnosci.siatka.org

Rezygnacja z kasy fiskalnej

Dodano: 04.11.2019 11:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Pytanie: Wnioskodawca chciałby skorzystać z istniejącego zwolnienia i zrezygnować z ewidencjonowania sprzedaży przy zastosowaniu kas rejestrujących oraz wyrejestrować posiadaną kasę z Urzędu Skarbowego. Czy Wnioskodawca może zaprzestać prowadzenia ewidencji sprzedaży przy zastosowaniu kasy rejestrującej wobec objęcia zakresem zwolnienia? Jakie kroki powinien poczynić Wnioskodawca celem zgłoszenia zaprzestania prowadzenia ewidencji sprzedaży przy zastosowaniu kasy rejestrującej?

Źródło: www.podatki.biz

Kiedy powinno się założyć dziecku aparat ortodontyczny?

Dodano: 31.10.2019 14:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Noszenie aparatu ortodontycznego już nikogo nie dziwi. Na prostowanie zgryzu decydują się zarówno rodzice nastoletnich dzieci, jak i dorośli, którzy chcą poprawić swój uśmiech, by poczuć się pewniej. Jakie są wskazania do założenia aparatu ortodontycznego dziecku? Stomatolog w Szczecinie wyjaśni, kiedy prostowanie zgryzu jest konieczne. Kiedy aparat ortodontyczny to konieczność? W jakim wieku zakłada się [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone