wtorek, 25 lutego 2020 r.  Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
Wiadomości z tagiem Jakub  RSS
SELEKCJONERKA W KLUBIE!

Dodano: 24.02.2020 12:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

SELEKCJONERKA W KLUBIE W CENTRUM WROCŁAWIA Poszukujemy miłej, uśmiechniętej, pozytywnej dziewczyny na stanowisko SELEKCJONERKI do stałej współpracy. Oferujemy pracę dodatkową 3 dni w tygodniu - elastyczny grafik ustalany raz w tygodniu między wszystkimi selekcjonerkami. Jakie byłyby Twoje obowiązki? witanie gości na wejściu do Klubu zakładanie opasek sprawdzanie dokumentów prowadzenie ewidencji wejść Dlaczego jest to idealna praca dla Ciebie? Ponieważ możesz ją połączyć ze studiami, drugą pracą, wszelkimi innymi obowiązkami :) Wymagana dyspozycyjność to tylko 3 dni w tygodniu, godziny pracy 20:00-05:00/06:00. Grafik ustalany z tygodniowym wyprzedzeniem, zawsze dopasowany do Ciebie :) Oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym. Wynagrodzenie podstawa 15 zł netto / h + dodatkowe prowizje. Oferujemy umowę zlecenie z pełnym ubezpieczeniem, elastyczną pracę w fajnym, młodym zespole oraz możliwość skorzystania z Karty Multisport. Zainteresowane dziewczyny proszę o przesyłanie CV.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Młody środkowy w KPS-ie Kęty

Dodano: 23.02.2020 7:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Siatkarze KPS Kęty do najbliższego spotkania z ekipą z Ostrołęki przystąpią prawdopodobnie już z nowym środkowym. Z pierwszoligowym klubem umową związał się młody środkowy, Jakub Lewandowski, który od razu dołączył do zespołu.

Tagi: Jakub
Źródło: aktualnosci.siatka.org

Powrót do podmiotowego zwolnienia z VAT

Dodano: 19.02.2020 13:05 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Czy podatnik, który zrezygnował lub stracił prawo do stosowania podmiotowego zwolnienia z VAT, może do niego powrócić? Jakie warunki musi spełnić?

Tagi: Jakub
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Ważą się losy szkoły w Stawie Kunowskim. Burzliwa sesja rady gminy

Dodano: 18.02.2020 20:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Jakie będą losy Szkoły Podstawowej w Stawie Kunowskim w gminie Brody? Dotychczas budynek był użyczony Stowarzyszeniu „Nasza Szkoła” za darmo. Podczas dzisiejszej sesji radni zdecydowali, że użytkowany przez placówkę budynek będzie wydzierżawiony odpłatnie.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Możemy już rozliczyć się z urzędem skarbowym. Jakie ulgi nam przysługują?

Dodano: 18.02.2020 10:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- Od 15 lutego możemy już rozliczyć się z urzędem skarbowym za 2019 rok – mówiła Anna Stępień z Izby Administracji Skarbowej w Kielcach. Po zalogowaniu do usługi e-PIT na portalu podatkowym (podatki.gov.pl) wypełniamy z umów o pracę, zlecenia, dzieło PIT -37, a z przychodów kapitałowych PIT - 38.

Źródło: www.radio.kielce.pl

PORANEK w RK: walentynki. Jakie miejsce wybrać na oświadczyny?

Dodano: 14.02.2020 6:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Włoski deputowany poprosił swoją partnerkę o rękę w czasie obrad parlamentu. Gdy pozwolono mu wygłosić deklarację powiedział, że w życiu zapomina się o prawdziwych wartościach i o osobach, które nas kochają i pokazał siedzącą na widowni wybrankę, której podarował pierścionek. Jakie miejsce wybrać na oświadczyny – kameralną rodzinną uroczystość, wycieczkę do Neapolu, rynek w Kielcach czy może płytę stadionu Korony?

Źródło: www.radio.kielce.pl

Ubezpieczeniowa Ameryka [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 12.02.2020 10:53 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Będzie o ubezpieczeniach w USA. I tak, wiem, że tytułowa Ameryka to nie tylko Stany Zjednoczone. Ale bardziej nas będzie interesowało, na ile ubezpieczenia w USA są podobne do ubezpieczeń w Polsce. Jakie problemy zajmują tamtych klientów, jaka jest ich świadomość. A napiszmy od razu - świadomości ubezpieczeniowej Amerykanom można pozazdrościć...

Źródło: feedproxy.google.com

Gdańsk. Zbliża się premiera "Kosmitów" w Miniaturze

Dodano: 11.02.2020 0:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Opowieść o (prze)życiu w kosmosie dla widzów od 9 lat realizuje jeden z najczęściej nagradzanych duetów w polskim teatrze dla dzieci i młodzieży - dramatopisarka Maria Wojtyszko i reżyser Jakub Krofta. Prapremiera sztuki napisanej na zamówienie teatru odbędzie się 1 marca o 17 na Dużej Scenie Teatru Miniatura.

Źródło: www.e-teatr.pl

Jakie świadczenia dla niepełnosprawnych i ich opiekunów w 2020 roku

Dodano: 08.02.2020 19:05 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Osoby niepełnosprawne, ich rodziny i opiekunowie mogą w 2020 roku liczyć m.in. na zasiłek pielęgnacyjny, specjalny zasiłek opiekuńczy, świadczenie pielęgnacyjne, rentę socjalną, dofinansowanie udziału w turnusie rehabilitacyjnym oraz dofinansowanie zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego i środków pomocniczych. Kwoty niektórych świadczeń wzrosły.

Tagi: Jakub, Osoby
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Londyn. Jakub Józef Orliński i Dariusz Przybylski wśród nominowanych do Opera Awards 2020

Dodano: 06.02.2020 0:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Kontratenor Jakub Józef Orliński oraz kompozytor Dariusz Przybylski znaleźli się wśród nominowanych do International Opera Awards 2020 zwanych operowymi Oscarami.

Źródło: www.e-teatr.pl

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2020 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone