niedziela, 22 września 2019 r.  Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Wiadomości z tagiem Jakub  RSS
Cystersi o wierze przy kominku

Dodano: 20.09.2019 15:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jesienny cykl rozmów o wierze przy kominku, rozpoczyna się w jędrzejowskim archiopactwie cystersów. Cztery z ośmiu zaplanowanych spotkań dotyczące nauki doktorów kościoła będzie prowadził ojciec Jakub Zawadzki, proboszcz parafii bł. Wincentego Kadłubka, natomiast podczas kolejnych czterech spotkań, które poprowadzi ojciec Jan Strumiłowski, będą poruszane tematy dotyczące postmodernizmu, feminizmu, gender i LGBT.

Tagi: Cztery, Jakub
Źródło: www.radio.kielce.pl

Jakie trendy rowerowe najmodniejsze? Startuje Kielce Bike Expo

Dodano: 19.09.2019 7:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kielce Bike Expo - największa i najważniejsza branżowa wystawa poświęcona rowerom w Europie Środkowo-Wschodniej rozpoczyna się dzisiaj w Targach Kielce. To już 10. edycja tego wydarzenia.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Białystok. Przesłuchania do "Jesus Christ Superstar" w OiFP

Dodano: 19.09.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dwudziestu artystów zgłosiło się na przesłuchania do musicalu "Jesus Christ Superstar" A. L. Webbera, którego premiera odbędzie się w Operze i Filharmonii Podlaskiej 29 lutego 2020 (reżyseria i inscenizacja: Jakub Wocial, choreografia: Santiago Bello, kierownictwo muzyczne: Jan Stokłosa).

Źródło: www.e-teatr.pl

Jakie możliwości może mieć Twoja strona www?

Dodano: 18.09.2019 13:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Strona internetowa powinna być wizytówką każdej firmy. Poznaj Coolbrand, czyli projektowanie stron internetowych łódź, którzy to stworzą wymarzoną stronę www. W poniższym artykule dowiesz się m.in. jak wygląda proces współpracy z klientem, na jakie elementy zwracana jest uwaga podczas tworzenia stron www,  które firmy zaufały już Coolbrand.  Jak wygląda współpraca z firmą na jakie elementy [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Praca przy pakowaniu czeka na Ciebie!

Dodano: 18.09.2019 9:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Obecny szef nadal zalega Tobie z wypłatą? Nie chcesz pracować w niemiłej atmosferze? A może masz już dość wyjazdów za granicę i nieustannej rozłąki z najbliższymi? Nie zwlekaj! Zmień to i zgłoś się do nas jeszcze dziś! Właśnie teraz poszukujemy pracowników takich jak Ty! Przyjdź, wejdź na produkcję i zobacz jak pracujemy! Do Nas zawsze łatwo dojechać! Zaaplikuj na nasze ogłoszenie lub prześlij SMS o treści "PRACA" na numer 695210233 a oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach! Co możemy Tobie zaoferować? - umowę o pracę tymczasową lub umowę cywilnoprawną (studenci); - zatrudnienie na pełen etat; - rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; - dwuzmianowy system pracy: 6-14, 14-22 (sporadycznie trzecia zmiana) od poniedziałku do piątku; Dodatkowo wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi: - karta sportowa OK System; - ubezpieczenie grupowe PZU; Jakie będą Twoje zadania? - pakowanie ciastek; - przekładanie zapakowanych paczek do kartonów oraz kartonów na palety; Czego oczekujemy? Ciebie i Twojego zaangażowania oraz dyspozycyjności! Książeczki sanepid lub motywacji do jej wyrobienia! Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

5 gadżetów dla ekstremalnych podróżników

Dodano: 18.09.2019 7:19 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Wielu podróżników decyduje się na jesienne wyprawy na własną rękę. Jakie gadżety powinni ze sobą zabrać? Podpowiadamy 5 gadżetów, które przydadzą się w trakcie wędrówki. Kompletując ekwipunek, który zabierzemy ze sobą na wyprawę, zwłaszcza w trudne tereny jak góry czy gęste lasy, należy oczywiście pamiętać o rzeczach oczywistych takich jak dobre obuwie czy odzież. Warto... pochodzi z serwisu .

Tagi: Wiele, Jakub
Źródło: https:

Gdzie jest Jakub Janiszewski? Mężczyzna jest chory, może potrzebować pomocy

Dodano: 16.09.2019 14:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

SANOK. Trwają poszukiwania 30. mieszkańca Sanoka, Jakuba Janiszewskiego. Młody mężczyzna zgłosił się rano na badania do miejscowego szpitala i od tego czasu nie wrócił do miejsca zamieszkania. Jakub Janiszewski jest mieszkańcem miejscowego Domu Pomocy Społecznej i wymaga stałej opieki lekarzy. W poniedziałek (16 września) rano udał się do sanockiego szpitala na terapię. To tam, około [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Jakim pojazdem jest elektryczna hulajnoga?

Dodano: 16.09.2019 8:43 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Elektryczne hulajnogi szybko stały się hitem. Resort infrastruktury postanowił uregulować ich status i mocno ograniczyć jazdę po drogach i chodnikach. Według projektowanej zmiany prawa drogowego i ustawy o elektromobilności elektryczne hulajnogi będą jednocześnie rowerami, urządzeniami transportu osobistego oraz lekkimi pojazdami elektrycznymi. Czy takie przepisy mają sens?

Źródło: https:

Dlaczego nabywcy nowych mieszkań rezygnują z zakupu

Dodano: 13.09.2019 7:14 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Jakie są przyczyny rezygnacji z zakupu mieszkań na rynku deweloperskim? Z jakich powodów nabywcy odchodzą od kupna zarezerwowanych lokali? Jak często się to zdarza? Sondę przygotował serwis nieruchomości Dompress.pl

Tagi: Jakub
Źródło: inwestycje.pl

Rekolekcje artystyczne – ANIMA MEA

Dodano: 12.09.2019 19:10 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury oraz Fundacja Betesda mają zaszczyt zaprosić na REKOLEKCJE ARTYSTYCZNE składające się z różnych warsztatów. Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu Anima MEA, w który zaangażowało się duże grono artystów i twórców, a patronat nad nim objął bp Michał Janocha.
"Nie wszyscy są powołani, aby być artystami w ścisłym sensie tego słowa. Jednak według Księgi Rodzaju, zadaniem każdego człowieka jest być twórcą własnego życia: człowiek ma uczynić z niego arcydzieło sztuki." - św. Jan Paweł II - List do artystów (fragm.)
Podążając za myślą Jana Pawła II, razem zastanowimy się jak możemy uczynić nasze życie dziełem sztuki. Artystyczny wymiar wydarzenia na pewno pomoże uczestnikom w poszerzaniu odkrytych dotychczas horyzontów duchowych.
Te rekolekcje są dla Was. Kierujemy je do wszystkich osób zainteresowanych refleksją opartą o analizę własnej kondycji duchowej i chcących ją wyrazić w formie artystycznej.
Każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas rekolekcji odbędą się warsztaty:
- MUZYCZNE - poprowadzą Jakub Tomalak, ks. Grzegorz Mączka oraz Agnieszka Kowalik
- MALARSKIE - poprowadzi Ann Kate
- ILUSTRACJI - poprowadzi Weronika Żurowska
- FOTOGRAFICZNE - poprowadzi Karol Pantelewicz
- RZEŹBY I CERAMIKI - poprowadzą Przemysław Lepszy oraz Zbigniew Podgórski.
Słowo podczas rekolekcji wygłosi ks. Grzegorz Mączka
Szczegóły i zapisy: www.dobremiejsce.org
Liczba miejsc ograniczona!

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone