wtorek, 17 września 2019 r.  Imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza
Wiadomości z tagiem Jack  RSS
Świętokrzyscy „Lodołamacze” nagrodzeni

Dodano: 16.09.2019 15:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Uniwersytet Jana Kochanowskiego, Muzeum Narodowe w Kielcach, Uzdrowisko Busko-Zdrój oraz firma Marbo - to placówki i firmy z województwa świętokrzyskiego, które zostały laureatami 14 regionalnego etapu ogólnopolskiego konkursu Lodołamacze 2019, obejmującego województwa małopolskie, podkarpackie, lubelskie i świętokrzyskie.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Ukraina.Produkcja reklamowa,filmowa,show-biznesow.BTL,Event.

Dodano: 16.09.2019 7:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ukraina.Produkcja reklamowa,filmowa,show-biznesowa.BTL,Event,PR marketing. Ukraina.Jako doswiadczeni specjalisci www.vavilon.kiev.ua oferujemy od 1998r. pelny kompleks uslug marketingowych, organizacje i realizacje.Eventy promocyjne, masowe,koncerty,happeningi. Premiery produktowe, konferencje,szkolenia. Doradztwo, kampanie reklamowe, telewizyjne,imprezy okolicznosciowe,public relations. Swiadczymy kompleksowe BTL,Event,PR uslugi. Dzialania zwiazane z produkcja reklamowa,filmowa, show-biznesowa. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: [email protected] Skype:IgorKijow www.vavilon.kiev.ua ul.Uborewicza 16,lok.2 Kijow 03164 Ukraina

Źródło: kultura.hiperogloszenia.pl

Honda Jazz - 1.4VTI STYLE Climatronic Alu Serwis z Niemiec

Dodano: 15.09.2019 9:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Mam do zaoferowania piekną bezwypadkowa HONDE JAZZ III GENERACJI Z DOSKONAŁYM SILNIKIEM 1.4VTI O MOCY 100KM z oryginalnym przebiegiem 127TYS KM potwierdzonego ksiażką serwisowa oraz niemieckim dokumentem dekra. JAZZ posiada wazny niemiecki przegląd(TUV) DO 2020 ROKU co świadczy o wzorowym stanie te…

Źródło: motosprzedaz.pl

Skalbmierz włącza się w ogólnopolską akcję różańcową

Dodano: 14.09.2019 11:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego odbywa się dzisiaj w Skalbmierzu w powiecie kazimierskim. - „Polska pod Krzyżem” to zaproszenie wszystkich Polaków do osobistego nawrócenia i powrotu do Pana Boga - mówi ksiądz Marian Fatyga, proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w Skalbmierzu.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Dacia Logan - Europejskie Centrum Remarketingu Sp. z o.o.

Dodano: 13.09.2019 15:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wyposażenie: 4/5 zagłówki Radio CD/MP3 z funkcją sterowania w kolumnie kierownicy + Bluetooth (USB i Jack w panelu radia) ABS Schowek w górnej części deski rozdzielczej - otwarty Airbag - 4 sztuki (czołowe poduszki kierowcy i pasażera, boczne poduszki - przód) Sygnalizacja niezapięcia pasa bezpi…

UJD będzie kształcił przyszłych pedagogów z wykorzystaniem nowej formuły. Uczelnia dostała na ten cel unijne dofinansowanie

Dodano: 13.09.2019 14:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Uniwersytet Humanistyczno–Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie dostał ponad milion złotych unijnego dofinansowania na kształcenie przyszłych pedagogów. Uczelnia prowadzi obecnie rekrutację na osiem kierunków nauczycielskich.

Źródło: www.wczestochowie.pl

"Boże Ciało" w reż. Jana Komasy polskim kandydatem do Oscara

Dodano: 13.09.2019 14:00 | 6 odsłon | 0 komentarzy

"Boże Ciało" w reż. Jana Komasy jest polskim kandydatem do Oscara w kategorii najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy.

Tagi: Jack
Źródło: https:

ZOSTAŃ VIDEO MODELKĄ I ZARABIAJ Z DOMU!

Dodano: 13.09.2019 7:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy

ZOSTAŃ VIDEO MODELKĄ I ZARABIAJ Z DOMU! Jako Independent Cam Model z Nami będziesz sama dla siebie szefem! * Zarabiaj 5 - 20 tyś zł, pracując u siebie w domu * Pracuj, kiedy masz na to czas i ochotę! * Samodzielnie ustalaj i zmieniaj swoje stawki * Zarabiaj nawet wtedy, gdy nie jesteś online dzięki liście życzeń i Twoim prywatnym wideo i albumach zdjęciowych! * Połączenia z Naszymi Video modelkami nie są oferowane odbiorcom z Polski * Support do Twojej dyspozycji dostępny przez 24 h na dobę CO OFERUJEMY : - Przyjazną, profesjonalną i 100% dyskretną atmosferę - Budowanie Twojego wizerunku PORTFOLIO i grona stałych klientów. - Dostęp do statystyk i codziennych zarobków, jasną i uczciwą politykę zarobków - Sesje zdjęciowe, Video, Edycja i retusz zdjęć - Wysokie zarobki i 100% dyskrecji - Elastyczny grafik pracy, ustalasz go sama. - Dostęp do Twojego Video pokoju poprzez autorskie oprogramowanie umożliwiające tylko płatne połączenia - Program rejestruje połączenie za każdą sekundę Twojej transmisji z klientem - nie ma możliwości że tracisz czas na darmowe rozmowy - Blokada na całą Polskę i kraje uzgodnione. (Funkcja GEO Blocking) - Zapewniamy Ci profesjonalna opiekę, promocję, marketing i pomoc techniczną. CO POTRZEBUJESZ ABY ZACZĄĆ : - Kamerę Internetową ( Najlepiej HD lub Full HD ) - Laptop lub PC - Łącze internetowe z UPLOADEM 2 Mb/s* Szczegóły do uzgodnienia telefonicznie lub osobiście. Czekamy na kontakt i wszelkie pytania z Twojej strony. PROSIMY O ZDECYDOWANE I PRZEMYŚLANE PROPOZYCJE WSPÓŁPRACY

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Rekolekcje artystyczne – ANIMA MEA

Dodano: 12.09.2019 19:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury oraz Fundacja Betesda mają zaszczyt zaprosić na REKOLEKCJE ARTYSTYCZNE składające się z różnych warsztatów. Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu Anima MEA, w który zaangażowało się duże grono artystów i twórców, a patronat nad nim objął bp Michał Janocha.
"Nie wszyscy są powołani, aby być artystami w ścisłym sensie tego słowa. Jednak według Księgi Rodzaju, zadaniem każdego człowieka jest być twórcą własnego życia: człowiek ma uczynić z niego arcydzieło sztuki." - św. Jan Paweł II - List do artystów (fragm.)
Podążając za myślą Jana Pawła II, razem zastanowimy się jak możemy uczynić nasze życie dziełem sztuki. Artystyczny wymiar wydarzenia na pewno pomoże uczestnikom w poszerzaniu odkrytych dotychczas horyzontów duchowych.
Te rekolekcje są dla Was. Kierujemy je do wszystkich osób zainteresowanych refleksją opartą o analizę własnej kondycji duchowej i chcących ją wyrazić w formie artystycznej.
Każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas rekolekcji odbędą się warsztaty:
- MUZYCZNE - poprowadzą Jakub Tomalak, ks. Grzegorz Mączka oraz Agnieszka Kowalik
- MALARSKIE - poprowadzi Ann Kate
- ILUSTRACJI - poprowadzi Weronika Żurowska
- FOTOGRAFICZNE - poprowadzi Karol Pantelewicz
- RZEŹBY I CERAMIKI - poprowadzą Przemysław Lepszy oraz Zbigniew Podgórski.
Słowo podczas rekolekcji wygłosi ks. Grzegorz Mączka
Szczegóły i zapisy: www.dobremiejsce.org
Liczba miejsc ograniczona!

Policja w Hongkongu odmówiła zgody na niedzielny marsz protestu

Dodano: 12.09.2019 16:30 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Hongkońska policja nie wyraziła w czwartek zgody na prodemokratyczną pikietę i marsz protestu, planowane na niedzielę przez Obywatelski Front Praw Człowieka (CHRF). Jako powód podano obawy, że demonstracja może doprowadzić do aktów przemocy i wandalizmu.

Tagi: Policja, Prix, Jack
Źródło: www.deon.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone