sobota, 17 lutego 2018 r.  Imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza
Wiadomości z tagiem Jack  RSS
Iza Kowalewska - Koncert na akordeon i miłość

Dodano: 17.02.2018 19:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

20 lutego na godz. 19:30 gorąco zapraszamy na kolejne muzyczne spotkanie z wokalistką Izą Kowalewską! Artystce towarzyszyć będzie wyjątkowy akordeonista Paweł Leszczyński!
Iza Kowalewska
polska wokalistka autorka muzyki oraz tekstów i muzykoterapeutka.
Absolwentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi oraz warszawskiego Państwowego Studium Jazzu w klasie śpiewu.
Iza Kowalewska znana jest z wieloletnich występów w zespole Muzykoterapia( rok powstania 2002), którego jest współzałożycielką.
Wraz z grupą nagrała dwa albumy studyjne: Muzykoterapia (2006) oraz Piosenki Izy (2011), które zostały doskonale przyjęte przez publiczność oraz recenzentów.
W 2013 roku ukazał się debiutancki album solowy piosenkarki zatytułowany „Diabeł mi Cię dał. Nagrania promowane teledyskami do utworów "Tango D N A" i "Diabeł mi Cię dał" wydała firma Universal Music Polska.
W 2015 roku Iza Kowalewska wydała drugi solowy album „Nocna zmiana”Universal Music Polska .
Nagrania promował singiel ”Nocna zmiana Kobiet” który zaprezentowała w programie Must Be the Music (20września2015).
Kowalewska swoją autorską kompozycją " Los jak Zegar"dostała się do Finału programu Must Be The Music -10.
29stycznia 2016 roku wydała swój 3 solowy album inspirowany muzyką francuską"Pod dachami Paryża"na którym jest autorką muzyki oraz tekstów. Album wydała firma Universal Music Polska a singiel promujący to wydawnictwo to "Los jak Zegar".
Piosenkarka tworzyła linie melodyczne , pisała teksty i nagrywała głos oraz występowała dla takich twórców jak: Fisz, EMADE, O. S. T. R., Envee, Medium, Sistars, Novika Czarny HIFI, Krzysztof Kiljański, Adam Strug, Tomasz Stańko, Leszek Możdzer, Katarzyna Nosowska, HEY.
Iza ma za sobą liczne koncerty w kraju (m.in. na Gdynia Summer Jazz Days,Jazz Jemboree,Off Festival. Open Air festiwal, Męskie Granie etc.)
Jest również współtwórczynią Koncertu na Ścianie-szalonego show działającego wbrew prawu grawitacji!
Kowalewska wystąpiła w setkach tego projektu w Europie oraz Azji.(więcej w zakładce inne projekty) Poza działalnością koncertową zajmuje się prowadzeniem warsztatów z muzykoterapii.
W działalności muzykoterapeutycznej zajmuje się harmonizowaniem grup, team buildingiem (ludzie biznesu) –przeprowadziła około 1000 takich warsztatów w Polsce, Europie , Azjii.
Prowadzi również warsztaty dla najmłodszych(grupy wiekowe od 1,5roku-5lat oraz 6-8lat)(więcej w zakładce warsztaty).
Działa również jako wolontariuszka (muzykoterapia) w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu na oddziale Rehabilitacjii neurologicznej.
Bilety 35 zł

Opole. Ruszyła przedsprzedaż biletów na 43.OKT Klasyka Żywa

Dodano: 16.02.2018 19:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Od 3 do 8 kwietnia Teatr im. Jana Kochanowskiego ponownie stanie się miejscem prezentacji najciekawszych inscenizacji klasycznej literatury polskiej. Dzis ruszyła przedsprzedaż biletów.

Tagi: Teatr, Jack
Źródło: www.e-teatr.pl

Architekt Systemów

Dodano: 16.02.2018 15:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Capgemini Polska Sp. z o.o.
Opis stanowiska:   Jako Architekt Systemów będziesz odpowiadać za projektowanie i nadzór nad implementacją i wdrożeniem architektury
Lokalizacja: wielkopolskie, Poznań
Obszar zawodowy: Informatyka / Administracja

Źródło: www.praca.pl

Szkolenie na Certyfikat Kompetencji Zawodowych (CPC)

Dodano: 16.02.2018 8:19 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Działdowska Agencja Rozwoju S.A. wraz z Akademią Transportu w Bydgoszczy organizuje szkolenie wraz z egzaminem na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego (CPC) - osób lub rzeczy. Jako jedni z nielicznych organizujemy egzamin po szkoleniu. Najbliższe szkolenie i egzamin odbędzie się: - Działdowo: szkolenie od 12.03.2018 do 16.03.2018, egzamin - 17.03.2018 r. w Centrum Kształcenia Ustawicznego DAR S.A., ul. Polna 11a. Istnieją 3 metody szkolenia: 1) szkolenie stacjonarne - 1400 zł - Szkolenie trwa przez pięć dni. Szkolenie jest stacjonarne, tj. zajęcia odbywają się w Działdowie od godz. 9:00 do 18:30 - pięć dni przed planowanym egzaminem, w cenę szkolenia wliczone są: materiały szkoleniowe, kawa, herbata w czasie szkolenia, obiad, nadzór w wypełnieniu wniosku o egzamin państwowy i dostarczeniu ich do ITS Warszawa. 2) platforma e-learningowa - 1500 zł - szkolenie przez internet. Udostępniana 30 dni przed planowanym egzaminem. Praca samodzielna z możliwością wzięcia udziału w dwóch dniach zajęć stacjonarnych przed egzaminem, w cenę wliczone są: materiały szkoleniowe, nadzór w wypełnieniu wniosku o egzamin państwowy i dostarczeniu ich do ITS Warszawa. 3) szkolenie łączone - 1900 zł - połączenie dwóch powyższych metod szkoleniowych. Opcja ta daje możliwość jeszcze dokładniejszego przygotowania do egzaminu, poprzez samodzielną pracę za pośrednictwem platformy e-learningowej oraz dodatkowo przed egzaminem uczestnictwa w całym szkoleniu stacjonarnym. W cenę wliczone są: materiały szkoleniowe, kawa, herbata w czasie szkolenia, obiad, nadzór w wypełnieniu wniosku o egzamin państwowy i dostarczeniu ich do ITS Warszawa. Zapewniamy bardzo przyjazną atmosferę oraz wysoką zdawalność. Dla osób przyjezdnych, uczestniczących w szkoleniu, w razie potrzeby zapewniamy HOTEL. Działdowska Agencja Rozwoju S.A. ul. Wł. Jagiełły 15 13-200 Działdowo tel. 23 697 06 86 e-mail: [email protected] www.darsa.pl

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

wyścigi / Pojedynek nastolatków

Dodano: 16.02.2018 7:42 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Nastolatkowie Jack Bartholomew i Giacomo Altoè wywalczyli pole position w kwalifikacjach Lamborghini Super Trofeo Middle East na Dubai Autodrome. Andrzej Lewandowski rozpocznie dzisiejszy wyścig z ...

Źródło: wyscigi.autoklub.pl

Bogdan Hołownia / Chris Schittulli - Uciekaj moje serce

Dodano: 15.02.2018 19:21 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Duet wyjątkowy. Spotkanie dwóch osobowości o niespotykanej wrażliwości muzycznej i charyzmie, Bogdana Hołowni, polskiego pianisty jazzowego i Chrisa Schittulli, francuskiego wokalisty.
Artyści sięgają po utwory z kanonu wielkich polskich piosenek Jerzego Wasowskiego, Jeremiego Przybory, Agnieszki Osieckiej, Henryka Warsa czy Jacka Cygana interpretowanych po raz pierwszy po francusku oraz niezapomnianych piosenek francuskich Edith Piaf, Charles Trenet, Yves Montand, Gilbert Bécaud czy Michel Legrand.
Wysmakowana i subtelna aranżacja, wyjątkowe warunki głosowe Chrisa i mistrzowska interpretacja utworów przez Bogdana dają niezwykły, nowy przekaz piosenek. Wszystkie elementy układają się w harmonijną całość tworząc wspaniałą, niepowtarzalną i intymną atmosferę, zabierając odbiorów w muzyczną podróż po Francji i Polsce.
Bogdan Hołownia - jeden z najwrażliwszych polskich pianistów jazzowych.
Pochodzi z Torunia. W latach 1985 – 1988 studiował muzykę w kwartecie Jana Ptaszyna Wróblewskiego, legendarnego wspaniałego Mistrza i nauczyciela.. W latach 1990-1993 studiował w Berklee College of Music w Bostonie (USA) u profesora Ray‘a Santisiego i Grega Hopkinsa. W USA Bogdan współpracował z Davem Clarkiem, Skippem Haddenem, George Zoncem, Larrym Kohutem, Jeffem Stitelym, Bronkiem Suchankiem, Grażyną Auguścik, Jerzym Głodem, Michałem Urbaniakiem i Urszulą Dudziak. Odbył też trasy koncertowe z Big Bandem Artie Showa.
Wspólnie z basistą Bronisławem Suchankiem nagrali kilka płyt poświęconych muzyce polskiej. Założyciel wytwórni płytowej Hobo Records. Jego biurko zawiera stosy kompozycji Jerzego Wasowskiego, Henryka Warsa, Władysława Szpilmana, Jerzego Petersburskiego, Jerzego Abratowskiego … Zapis utworów wspaniałych Polskich mistrzów piosenki ..
W marcu 2001 otrzymał nagrodę Fryderyka w kategorii Jazzowy Album Roku za solową płytę Don’t Ask Why - piano solo. Został również laureatem Grand Prix Jazz Melomani za 2002 rok w kategorii artysta roku.
Bogdan gra w swoim trio o nazwie L.A. Trio. Grywa również z El Jazz Quintetem. Akompaniuje Joannie Trzepiecińskiej, Lorze szafran, Magdzie Umer, Adze Zaryan, Agnieszce Wilczyńskiej …
Chris SCHITTULLI - francuski wokalista, aranżer, kompozytor.
Pochodzi z Grenoble. Dla swojej żony Polki przeprowadził się z Francji do Warszawy, gdzie obecnie mieszka i rozwija swoją karierę muzyczną.
Prowadzili go m.in. światowej sławy baryton Mark Pancek czy Thierry Peala, uznany wokalista jazzowy. Przygoda ze śpiewem Bel Canto pozwoliła mu na tworzenie muzyki pełnej ekspresji, uczuć i emocji. Chris z łatwością porusza się w szerokim repertuarze pop, jazz, rock, pop-opera, piosenki autorskiej czy poezji śpiewanej. Od 2008 roku współpracuje z jednym z najbardziej znanych trenerów wokalnych we Francji Richardem Cross’em, a w 2013 roku kończy słynną paryską szkolę „Pédagogie de Richard Cross” która pozwala mu jednocześnie rozwijać pasję pedagoga śpiewu. Współzałożyciel grupy muzycznej DIVINO, znanej z repertuaru pop-opera.
Bilety w cenie 50 zł
Rezerwacje 887 333 383

Próbowali włamać się do sklepu. Rzucali cegłami, jedna trafiła w głowę... złodzieja

Dodano: 15.02.2018 15:43 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Dwóch niedoszłych włamywaczy próbowało dostać się do jednego ze sklepów w Szanghaju, wybijając witrynę. Jako "narzędzi" chcieli użyć cegieł. Pomysł, choć prosty, miał być skuteczny. Ale coś poszło nie tak...

Tagi: Dwóch, Jack
Źródło: www.rmf24.pl

Specjalista ds. negocjacji umów

Dodano: 15.02.2018 13:27 | 2 odsłon | 0 komentarzy

PKO Bank Polski
pko, bank, bp Departament Produktów Skarbowych Jako Specjalista ds. negocjacji umów
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Pieniądze / Waluty / Banki

Źródło: www.praca.pl

Senior Java Engineer

Dodano: 15.02.2018 12:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy

NOKIA
  Daily activities   Join us and enjoy best software craftsmanship practices such as OO design principles, clean code, code
Lokalizacja: małopolskie
Obszar zawodowy: Informatyka / Administracja

Źródło: www.praca.pl

Senior Java Engineer

Dodano: 15.02.2018 12:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy

NOKIA
  Daily activities   Join us and enjoy best software craftsmanship practices such as OO design principles, clean code
Lokalizacja: śląskie
Obszar zawodowy: Informatyka / Administracja

Źródło: www.praca.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone