środa, 26 września 2018 r.  Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Wiadomości z tagiem Izraela  RSS
Rosja przekaże Syrii system obrony przeciwlotniczej S-300

Dodano: 24.09.2018 19:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Rosja przekaże Syrii system obrony przeciwlotniczej S-300 po zestrzeleniu jej samolotu nad Syrią; jak oznajmił w poniedziałek Kreml, celem jest "zapewnienie bezpieczeństwa rosyjskim wojskowym". Dotąd Moskwa na prośbę Izraela wstrzymywała się od tego kroku.

Źródło: https:

Resort obrony Rosji ponownie wini Izrael za zestrzelenie rosyjskiego Ił-20

Dodano: 23.09.2018 19:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Ministerstwo obrony w Moskwie w niedzielę ponownie obarczyło Izrael winą za zestrzelenie rosyjskiego samolotu wojskowego Ił-20 u wybrzeży Syrii. Według resortu wina "w pełni" spoczywa na siłach powietrznych Izraela oraz osobach decyzyjnych.

Źródło: https:

Wojskowi z Izraela przekazali Rosji dane o zestrzeleniu Ił-20 w Syrii

Dodano: 21.09.2018 13:06 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Delegacja wojskowych z Izraela na czele z dowódcą sił powietrznych gen. Amikamem Norkinem przekazała w Moskwie stronie rosyjskiej raport na temat zestrzelenia u wybrzeży Syrii rosyjskiego samolotu wojskowego Ił-20. Izrael zapewnia, że nie miał nic wspólnego z incydentem.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Dowódca sił powietrznych Izraela uda się do Moskwy na rozmowy ws. zestrzelenia Iła-20

Dodano: 20.09.2018 13:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Dowódca izraelskich sił powietrznych, gen. brygady Amikam Norkin uda się w czwartek do Moskwy, by przedstawić tam wyniki wewnętrznego dochodzenia ws. zestrzelenia rosyjskiego samolotu wojskowego Ił-20 u wybrzeży Syrii - podał rzecznik armii Izraela.

Źródło: https:

Izraelska armia zdemontowała baraki palestyńskich demonstrantów

Dodano: 13.09.2018 13:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Armia izraelska zdemontowała w czwartek pięć blaszanych baraków, które postawili palestyńscy demonstranci protestujący przeciwko planowanemu przez władze Izraela wyburzeniu pobliskiej beduińskiej wsi Chan al-Ahmar na Zachodnim Brzegu Jordanu.

Tagi: Chin, Izraela
Źródło: https:

Inwestorzy z Izraela coraz bardziej interesują się polskim rynkiem. "Mamy duży potencjał współpracy"

Dodano: 29.05.2018 20:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dla inwestorów Izrael jest dziś równie ważny, co Dolina Krzemowa. Niewielkie państwo może się pochwalić największymi wydatkami na innowacje, liczbą patentów i start-upów, które odniosły sukces na globalnym rynku. To efekt systemu rozwijanego przez izraelski rząd od lat 90. Jego integralną częścią jest cyberbezpieczeństwo – Izrael odpowiada za ok. 15 proc. globalnych wydatków na cyberochronę, a na tamtejszym rynku działa kilkaset firm z tego sektora. Najnowocześniejsze rozwiązania zostaną pokazane w tym tygodniu w Warszawie podczas konferencji Israel HLS & Cyber Technology Day. Jak podkreśla ambasador Anna Azari, izraelski biznes w coraz większym stopniu interesuje się polskim rynkiem.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone