wtorek, 24 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
Wiadomości z tagiem Irlandii  RSS
Facebook wycofa obsługę 1,5 mld użytkowników z centrali w Dublinie by ograniczyć wpływ RODO

Dodano: 20.04.2018 20:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Facebook zmienia globalne zasady obsługi swoich użytkowników. Jedna z central firmy funkcjonujące w Dublinie nie będzie zajmować się ponad 1,5 mld internautów pochodzących z Afryki, Azji, Australii i Ameryki Łacińskiej. W Irlandii będą obsługiwani jedynie użytkownicy z Europy. W ten sposób Facebook chce zmniejszyć wpływ przepisów RODO na swoje działania i ograniczyć kontrolę serwisu ze strony Unii Europejskiej.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Facebook przenosi dane 1,5 miliarda użytkowników z Irlandii do USA

Dodano: 20.04.2018 16:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy


"Niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa" - Facebook zdaje się postępować według tego biblijnego zdania. Z jednej strony portal obiecuje zastosować się do nowego prawa unijnego o danych osobowych, a z drugiej - przenosi dane internautów z dala od Unii Europejskiej.

Źródło: www.telepolis.pl

Kamieniarz Brukarz

Dodano: 17.04.2018 10:56 | 9 odsłon | 0 komentarzy

JOBZONE.PL to agencja pracy i doradztwa personalnego zarejestrowana w KRAZ pod numerem 10320. Posiadamy 15-letnie doświadczenie na rynku pracy oraz wykwalifikowany personel służący dużą fachowością i wsparciem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Specjalizujemy się głównie w rekrutacji fachowców na rynek norweski, ale rekrutujemy także dla pracodawców na terenie Irlandii ,Niemiec i Austrii. Naszymi partnerami są rzetelne i sprawdzone firmy dlatego też gwarantujemy naszym Kandydatom stabilne i bezpieczne zatrudnienie. Kamieniarz/Brukarz Miejsce pracy: Norwegia, Oslo-Ostfold Obowiązki: Układanie kamieni na nawierzchni ulic i mostów oraz montaż krawężników Odpowiedni dobór żwirku i piasku Praca z różnymi surowcami Montaż schodów i ścian oporowych Możliwe drobne prace w zieleni miejskiej Umiejętność wykorzystania następujących narzędzi: przecinak mechaniczny, kleszcze brukarskie wzdłużne i poprzeczne, młotki brukarskie gumowe i stalowe, imak brukarski, wyważak brukarski, trójkąt brukarski, listwy zgarniające itp. Wymagania: Umiejętność czytania rysunków technicznych Doświadczenie zawodowe, najlepiej udokumentowane Numer norweski personalny Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego Referencje ustne lub pisemne Auto do dyspozycji na terenie Norwegii mile widziane Oferujemy: Wynagrodzenie: 195 NOK/h Zakwaterowanie: 1500 NOK za miesiąc Umowa z pracodawcą norweskim na norweskich warunkach Długoterminowe zatrudnienie Możliwa praca w trybie rotacyjnym do ustalenia z pracodawcą Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: [email protected] lub kontakt telefoniczny: 609 461 000. Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pracastrefa/ Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2016r., poz.922 ze zm.)”. Nr certyfikatu:10320

Dekarz

Dodano: 17.04.2018 10:55 | 7 odsłon | 0 komentarzy

JOBZONE.PL to agencja pracy i doradztwa personalnego zarejestrowana w KRAZ pod numerem 10320. Posiadamy 15-letnie doświadczenie na rynku pracy oraz wykwalifikowany personel służący dużą fachowością i wsparciem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Specjalizujemy się głównie w rekrutacji fachowców na rynek norweski, ale rekrutujemy także dla pracodawców na terenie Irlandii ,Niemiec i Austrii. Naszymi partnerami są rzetelne i sprawdzone firmy dlatego też gwarantujemy naszym Kandydatom stabilne i bezpieczne zatrudnienie. Dekarz Miejsce pracy: Norwegia, Oslo Obowiązki: Wszelkie prace dekarskie od A do Z Praca na dachach płaskich Prace na gorąco, możliwe zgrzewanie Papy Wymagania: Certyfikat Hot Works Doświadczenie w zawodzie, najlepiej udokumentowane Numer norweski personalny Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego Auto do dyspozycji na terenie Norwegii Pisemne referencje od poprzednich pracodawców mile widziane Oferujemy: Wynagrodzenie: 190 NOK/h Zakwaterowanie 4000 NOK/ miesiąc Długoterminowe zatrudnienie Umowa z pracodawcą norweskim na norweskich warunkach Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: [email protected] lub kontakt telefoniczny: 609 461 000. Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pracastrefa/ Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2016r., poz.922 ze zm.)”. Nr certyfikatu:10320

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Polacy handlowali narkotykami w Irlandii. Znaleziono u nich marihuanę wartą 1,6 mln euro

Dodano: 07.04.2018 10:45 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Policjanci z CBŚP ustalili, że na terenie Irlandii dwóch Polaków zajmuje się przestępczością narkotykową. Tę informację przekazali kolegom z policji irlandzkiej, która zatrzymała podejrzanych o udział w obrocie hurtowymi ilościami narkotyków oraz zabezpieczyła 78 kg marihuany wartej 1,6 miliona euro. Działania były koordynowane przez Europol.

Źródło: www.rmf24.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone