piątek, 17 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Anity, Elizy, Mirona
Wiadomości z tagiem Internetu  RSS
Nokia przedstawia „Nokia worldwide IoT network grid”

Dodano: 15.08.2018 19:06 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Nokia stworzyła „Nokia worldwide IoT network grid”, światową sieć Internetu rzeczy, na bazie kompleksowego modelu usług oferującego bezproblemową łączność IoT poprzez różne technologie i granice geograficzne, aby wesprzeć sektory transportu, zdrowia, użyteczności publicznej i bezpieczeństwa.

Tagi: Internetu
Źródło: www.chip.pl

Program Obywatel.IT. Darmowe szkolenia z korzystania z Internetu dla mieszkańców województwa opolskiego. Warunek? Ukończone 25 lat

Dodano: 12.08.2018 17:39 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Szkolenia finansowane z unijnego programu prowadzone będą do końca lipca 2019 roku. Na stronie internetowej programu można sprawdzić, które opolskie gminy się do niego włączyły. Jest wśród nich m.in. Kędzierzyn-Koźle czy Gogolin.

Źródło: www.nto.pl

Światłowód Netii w domach jednorodzinnych

Dodano: 09.08.2018 16:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Netia wprowadza nową ofertę światłowodowego dostępu do Internetu i pakietów z TV dla mieszkańców domów jednorodzinnych.

Tagi: Internetu
Źródło: www.telepolis.pl

Praca dodatkowa Tajemniczy klient

Dodano: 07.08.2018 14:27 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions, należąca do Grupa WW sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie - w związku z rozwojem i realizacją nowych projektów badawczych - poszukuje osób zainteresowanych podjęciem dodatkowej pracy jako Tajemniczy Klient Zadaniem Tajemniczego Klienta jest wizytacja rozmaitych placówek handlowo-usługowych, np.: restauracji, banków, salonów, sklepów, itd. Wcielając się w rolę potencjalnego klienta, tajny audytor - w sposób niejawny - obserwuje otoczenie i ocenia jakość obsługi w odwiedzanej placówce. Przed kandydatami nie stawiamy żadnych formalnych wymogów kwalifikacyjnych odnoszących się do wykształcenia lub doświadczenia zawodowego. Najważniejsze jest dla nas zaangażowanie i rzetelność audytora. Poszukujemy osób pełnoletnich, którym obsługa komputera, korzystanie z Internetu oraz urządzeń mobilnych nie sprawia żadnego problemu. Jeżeli jesteś dobrym obserwatorem, potrafisz spontanicznie zainscenizować sytuację wskazaną w scenariuszu wizyty i lubisz dzielić się swoimi opiniami - dołącz do nas i zarejestruj się w naszej bazie Tajemniczych Klientów. Po zarejestrowaniu się, co jakiś czas, w zależności od dostępności badań, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię do zwizytowania danej placówki. Otrzymasz od nas stosowne materiały i zostaniesz poproszony o wyrażenie opinii. Zarejestrowanie się w bazie nie jest równoznaczne z otrzymaniem zlecenia. Pamiętaj! Współpraca z nami ma charakter dorywczy! Nie gwarantujemy stałego wynagrodzenia, a jedynie możliwość uzyskania dodatkowych środków finansowych. Jeżeli uważasz, że ta praca jest dla Ciebie, zgłoś się do nas poprzez wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego na naszej stronie internetowej. Osoby do współpracy przy określonych projektach dobierane są na podstawie profilu spełniającego kryteria danego badania.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Od czego zależy jakość Internetu?

Dodano: 03.08.2018 10:37 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Dzisiaj wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez Internetu. Co ma wpływ na dobre i stabilne działanie Internetu - podpowiada Kamil Kopczyński, Dyrektor Departamentu Centrum Zarządzania Siecią w Hawe Telekom.

Źródło: www.telepolis.pl

Badanie potwierdza: Ryzyko naruszenia bezpieczeństwa urządzeń IoT jest ignorowane

Dodano: 30.07.2018 20:37 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Wyniki najnowszego badania pokazują, że w przypadku ataku na urządzenia Internetu Rzeczy przedsiębiorstwa najbardziej obawiają się utraty zaufania klientów, przy czym nadal są nieprzygotowane na tego typu ataki.

Źródło: di.com.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone