piątek, 22 lutego 2019 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Wiadomości z tagiem Internetu  RSS
Tauron, Ericsson i Miasto Wrocław będą wdrażać rozwiązania Internetu Rzeczy

Dodano: 18.02.2019 15:48 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Tauron i Ericsson przy współpracy z miastem Wrocław wdrożą rozwiązania z zakresu Internetu Rzeczy (Internet of Things, IoT) na skalę kilkusettysięcznego miasta, podał Tauron.

Źródło: https:

Nokia przedstawia „Nokia worldwide IoT network grid”

Dodano: 15.02.2019 7:13 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Nokia stworzyła „Nokia worldwide IoT network grid”, światową sieć Internetu rzeczy, na bazie kompleksowego modelu usług oferującego bezproblemową łączność IoT poprzez różne technologie i granice geograficzne, aby wesprzeć sektory transportu, zdrowia, użyteczności publicznej i bezpieczeństwa.

Tagi: Internetu
Źródło: www.chip.pl

Oferta do Seniora Philippa w Calw

Dodano: 14.02.2019 9:49 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Interkadra to Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Opiekunka do Seniora Philippa z zaawandowaną demencją Atuty oferty: - osobny pokój z łazienką w domu w Calw - samochód do dyspozycji - 5 razy w tygodniu Pflegedienst - dostęp do Internetu - sklepy w pobliżu. O ofercie: Podopieczny ma 91 lat i mieszka z żoną, która wymaga jedynie pomocy w prowadzeniu domu, poza tym jest samodzielna. Senior cierpi na zaawansowaną demencją, jest aktywny w nocy. Pan Pfilipp wymaga podtrzymywania i wsparcia przy chodzeniu, porusza się przy rollatorze. Pan potrzebuje pomocy w jedzeniu posiłków i toalecie, wymaga zmiany pieluchomajtek. Zadania: - pomoc w ubieraniu/higienie - prowadzenie gospodarstwa domowego - towarzyszenie i aktywizacja podopiecznego. Oczekiwania: - dobra znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku - życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych - prawo jazdy. Oferujemy: - otrzymasz wynagrodzenie do 1400 EUR netto - zyskujesz legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1) - gwarantujemy składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (od ponad 4700 zł brutto) - minimum formalności - jedna, czytelna umowa - możliwość dodatkowego ubezpieczenie NW i OC - zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację podróży w obie strony oraz pokrycie jej kosztów - wysokiej jakości opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7. Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę bezpośrednio u Specjalisty ds. rekrutacji w Łodzi na nr tel. : 666 826 912 Apilkacja na tą ofertę jest jednoznaczna z wyrażeniem poniższych zgód: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (Interkadra Sp. z o .o., ul. Wielicka 50,30-552 Kraków) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

OFERTA JUZ NA MARZEC! OPIEKUNKA DO MOBILNEGO SENIORA!

Dodano: 12.02.2019 10:22 | 3 odsłon | 0 komentarzy

AMBERCARE24 poszukuję Opiekunki osób starszych do pracy w całych Niemczech! Nasza firma zapewnia najwyższe legalne zarobki na rynku opieki. Do opieki Senior. Jest osobą mobilną. Nie ma demencji i jest w pełni sprawny umysłowo. Dobrze przesypia noce. Ma lekką inkontynencję. Podopieczny mieszka sam i oczekuje od opiekunki wsparcia w czynnościach dnia codziennego, jak również towarzystwa. WARUNKI ZAKWATEROWANIA: pokój z dostępem do Internetu i z własną łazienką, które znajdują się w domu jednorodzinnym. Planowany termin wyjazdu: 4 marca Miejsce zlecenia: okolice Hannover Wynagrodzenie: 1200 euro netto/mies ZAPEWNIONA OPIEKA TERAPEUTY Wymagania od Opiekunki: Język niemiecki na poziomie: dobrym doświadczenie w opiece osób starszych OFERUJEMY : zakwaterowanie w domu Podopiecznego/ Podopiecznej zatrudniamy opiekunki osób starszych z całej Polski formalności załatwiamy błyskawicznie w 1-2 dni robocze zapewniamy zarobki do 1600 euro/mies. na rękę codziennie posiadamy dla kandydatów ponad 20 nowych, dobrze płatnych ofert pracy zapewniamy kontakt z naszą firmą przez 24 h zatrudniamy legalnie z dużym ZUS-em (A-1 i z kartą EKUZ opłacamy transport "z nami opiekunka za nic nie płaci Zadzwoń do koordynatora oferty tel. +48 730497770 lub 730497771 ( powołaj się na Oferta nr: 3189 ) . Biuro AMBERCARE24 czynne w godz. 9-17 pn.-pt.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Na co uważać zaczynając zarabianie w internecie

Dodano: 06.02.2019 16:02 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Zarabianie w internecie może brzmieć bardzo kusząco. W istocie, jest to bardzo wygodny sposób na pracę, ponieważ często wystarczy mieć tylko komputer i dostęp do sieci, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Sposobów na to, jak rozpocząć zdalną działalność jest wiele - można zacząć pracować na własny rachunek i założyć firmę, albo szukać ogłoszeń, których nie brakuje. Powinniśmy jednak zachować zdrowy rozsądek i mieć się na baczności - współpraca wyłącznie za pośrednictwem Internetu niesie za sobą szereg zagrożeń, których nie powinniśmy bagatelizować.

Tagi: Internetu
Źródło: di.com.pl

Naucz dziecko internetu. Z rozważań po Dniu Bezpiecznego Internetu

Dodano: 06.02.2019 14:49 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Wszyscy powinniśmy angażować się w promowanie pozytywnych zastosowań internetu - zachęcali inicjatorzy Dnia Bezpiecznego Internetu 2019. Ta promocja zaczyna się w domu, kiedy uczymy dzieci - niemal rodzące się z dostępem do internetu w rękach - bezpiecznego, ale i kreatywnego działania w cyfrowym świecie. Ważne, byśmy nie zostawili ich samych sobie i pokazali im dobre wzorce.

Źródło: di.com.pl

OPIEKUN/KA Z PRAWEM JAZDY DO PARY W OK. INGOLSTADT -DO 1700E

Dodano: 01.02.2019 19:09 | 3 odsłon | 0 komentarzy

ATRAKCYJNE STAWKI – DO 1650 EURO NETTO Zlecenie ważne od: ZARAZ. Lokalizacja: BÖHMFELD (OK. INGOLSTADT, GÓRNA BAWARIA). Dla kogo: opiekuna/ki z komunikatywnym/dobrym niemieckim i prawem jazdy  PROFIL PODOPIECZNEGO: Mężczyzna (72 lata, 56 kg) po wylewie lewostronnym, z problemami z kręgosłupem i rakiem. Ma cewnik, czasem potrzebuje też pampersów. Porusza się na wózku i pomaga w transferze. Uczęszcza na Krankengymnastik i ergoterapię. Mieszka z żoną w domu na wsi (kobieta też czasem może wymagać drobnej pomocy – ze względu na bóle pleców). Ma Pflegebett i Wannenlift. Opiekun/ka ma do dyspozycji osobny pokój z TV i dostępem do Internetu oraz własną łazienkę; standardowo przysługują jemu/jej także 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia. U NAS MASZ W STANDARDZIE: •legalne zatrudnienie – formalności załatwiamy błyskawicznie w ciągu 1-2 dni roboczych! •zarobki do 1500 Euro netto/m-ąc + ATRAKCYJNE PREMIE (KOLEŻEŃSKA, RODZINA NIEMIECKA +, ANIELSKI PAKIET PREMIOWY)!; •codziennie nowe oferty pracy; •kontakt z firmą przez 24h/dobę; •załatwienie i opłacenie transportu – z nami opiekunka za nic nie płaci! CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE! Skontaktuj się z nami: •wyślij wiadomość na adres: [email protected]; •zadzwoń na nr +48 739 205 501; 52 388 67 65; •wyślij SMS o treści „OPIEKA” na 739 205 501 lub 500 435 500- ODDZWONIMY! ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE: http://www.angelcare24.eu/

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone