sobota, 20 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Wiadomości z tagiem Internetu  RSS
Dla których operatorów Internetu mobilnego marzec okazał się dobrym miesiącem, a którym szczęścia zabrakło?

Dodano: 17.04.2019 14:22 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Opublikował marcowy ranking operatorów komórkowych w Polsce. Podstawą stworzenia klasyfikacji były pomiary jakości i szybkości Internetu mobilnego. Po raz kolejny miano najlepszych operatorów utrzymały Orange oraz T-Mobile. Czy ktoś chociaż próbuje ich dogonić?

Źródło: di.com.pl

OFERTA NA MAJ! OPIEKUNKA ZMIENNICZKA DO MOBILNEJ SENIORKI

Dodano: 16.04.2019 13:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy

AMBERCARE24 poszukuję Opiekunki osób starszych do pracy w całych Niemczech! Nasza firma zapewnia najwyższe legalne zarobki na rynku opieki Do opieki Seniorka 94 lata. Jest mobilna i porusza się za pomocą Rollatora. Nie ma demencji i jest w pełni sprawna umysłowo. Nie ma inkontynencji, ale dla pewności nosi wkładki. Dobrze przesypia noce. Ma wysokie ciśnienie i osteoporozę. Dobrze widzi, nieco gorzej słyszy. Nosi aparat słuchowy. Lubi czytać gazety, oglądać programy telewizyjne i spotkania z przyjaciółmi. Podopieczna oczekuje od opiekunki wsparcia w czynnościach dnia codziennego, jak również towarzystwa podczas spacerów i spotkań ze znajomymi. Warunki zamieszkania: pokój z balkonem, z dostępem do Internetu i z osobną łazienką, które znajdują się w domu jednorodzinnym o powierzchni 120 m2, Planowany termin wyjazdu: 6 maja Miejsce zlecenia: okolice Monachium Wynagrodzenie: 1300 euro netto/mies Wymagania od Opiekuna: język niemiecki w stopniu: dobrym doświadczenie w opiece osób starszych wymagane prawo jazdy ZAPEWNIONA OPIEKA PFLEGEDIENST ORAZ FIZJOTERAPEUTY WSPARCIE POMOCY DOMOWEJ NA MIEJSCU! OFERUJEMY : zakwaterowanie w domu Podopiecznego/ Podopiecznej zatrudniamy opiekunki osób starszych z całej Polski formalności załatwiamy błyskawicznie w 1-2 dni robocze zapewniamy zarobki do 1600 euro/mies. na rękę codziennie posiadamy dla kandydatów ponad 20 nowych, dobrze płatnych ofert pracy zapewniamy kontakt z naszą firmą przez 24 h zatrudniamy legalnie z dużym ZUS-em (A-1 i z kartą EKUZ opłacamy transport "z nami opiekunka za nic nie płac Zadzwoń do koordynatora oferty tel. +48 730497770 lub 730497771 ( powołaj się na Oferta nr: 3857 ) . Biuro AMBERCARE24 czynne w godz. 8-16 pn.-pt.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

SUPER OFERTA DLA OPIEKUNKI Z KOMUNIKATYWNYM NIEM. DO MOBILNE

Dodano: 16.04.2019 13:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy

AMBERCARE24 poszukuję Opiekunki osób starszych do pracy w całych Niemczech! Nasza firma zapewnia najwyższe legalne zarobki na rynku opieki Do opieki Seniorka 83 lat. Jest osobą mobilną. Bywa czasami zapominalska. Dobrze przesypia noce. Podopieczna mieszka sama i oczekuje od opiekunki wsparcia w prowadzeniu domu oraz pomocy podczas higieny, jak również towarzystwa podczas wizyt lekarskich. Warunki zamieszkania: pokój z dostępem do Internetu w domu jednorodzinnym Planowany termin wyjazdu: 30 kwietnia Miejsce zlecenia: okolice Monachium Wynagrodzenie: 1300 euro netto/mies Wymagania od Opiekuna: język niemiecki w stopniu: komunikatywnym doświadczenie w opiece osób starszych wymagane prawo jazdy OFERUJEMY : zakwaterowanie w domu Podopiecznego/ Podopiecznej zatrudniamy opiekunki osób starszych z całej Polski formalności załatwiamy błyskawicznie w 1-2 dni robocze zapewniamy zarobki do 1600 euro/mies. na rękę codziennie posiadamy dla kandydatów ponad 20 nowych, dobrze płatnych ofert pracy zapewniamy kontakt z naszą firmą przez 24 h zatrudniamy legalnie z dużym ZUS-em (A-1 i z kartą EKUZ opłacamy transport "z nami opiekunka za nic nie płac Zadzwoń do koordynatora oferty tel. +48 730497770 lub 730497771 ( powołaj się na Oferta nr: 3854 ) . Biuro AMBERCARE24 czynne w godz. 8-16 pn.-pt.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Sieć WiFi LAN Komputery Montaż Instalacja Internet

Dodano: 12.04.2019 19:11 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Nasz oferta: Sieci bezprzewodowe: (WiFi, WLAN): - Instalacja sieci bezprzewodowych WiFi, - Instalacja i konfiguracja, modemów WiFi, routerów WiFi i kart sieciowych, - Instalacja i konfiguracja innych urządzeń korzystających z WiFi [drukarki, telewizory, tablety, smartfony], - Naprawa i konfiguracja sieci bezprzewodowych WiFi, - Konfiguracja połączenia Internetu, - Zabezpieczenie sieci bezprzewodowej. Sieci LAN - Instalacja i serwis sieci przewodowych (kablowych) - Instalacja i konfiguracja, modemów, routerów i kart sieciowych, - Instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych [drukarki sieciowe itp.] - Naprawa i konfiguracja sieci kablowych, - Konfiguracja połączenia Internetu, - Konfiguracja podziału Internetu, - Zabezpieczenie sieci kablowej. Ponadto zajmujemy się instalacją i konfiguracją sieci, Internetu po kablach 230 V (prądowych). Wystawiamy Faktury VAT. Działamy na terenie całej Warszawy jak i okolic. Zapraszamy do kontaktu.

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

OFERTA POD KONIEC KWIETNIA! OPIEKUNKA DO MOBILNEGO SENIORA!

Dodano: 04.04.2019 15:55 | 5 odsłon | 0 komentarzy

AMBERCARE24 poszukuję Opiekunki osób starszych do pracy w całych Niemczech! Nasza firma zapewnia najwyższe legalne zarobki na rynku opieki Do opieki Senior 80 lat. Porusza się za pomocą Rollatora. Nie ma demencji. Jest po wypadku drogowym, ma problemy z chodzeniem. Dobrze przesypia noce. Podopieczny oczekuje od Opiekunki wsparcia w czynnościach dnia codziennego jak również towarzystwa. Warunki zakwaterowania: w pełni wyposażony pokój z możliwością dostępu do Internetu w domu jednorodzinnym Planowany termin wyjazdu: 30 kwietnia Miejsce zlecenia: okolice Hannover Wynagrodzenie: 1300 euro netto/mies Wymagania od Opiekuna: język niemiecki w stopniu: DOBRYM doświadczenie w opiece osób starszych wymagane prawo jazdy osoba nie paląca ZAPEWNIONA OPIELA TERAPEUTY! OFERUJEMY : zakwaterowanie w domu Podopiecznego/ Podopiecznej zatrudniamy opiekunki osób starszych z całej Polski formalności załatwiamy błyskawicznie w 1-2 dni robocze zapewniamy zarobki do 1600 euro/mies. na rękę codziennie posiadamy dla kandydatów ponad 20 nowych, dobrze płatnych ofert pracy zapewniamy kontakt z naszą firmą przez 24 h zatrudniamy legalnie z dużym ZUS-em (A-1 i z kartą EKUZ opłacamy transport "z nami opiekunka za nic nie płac Zadzwoń do koordynatora oferty tel. +48 730497770 lub 730497771 ( powołaj się na Oferta nr: 3728) . Biuro AMBERCARE24 czynne w godz. 8-16 pn.-pt.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

ATRAKCYJNA OFERTA DLA OPIEKUNKI Z KOMUNIKATYWNYM NIEM.+PREMI

Dodano: 04.04.2019 15:54 | 4 odsłon | 0 komentarzy

AMBERCARE24 poszukuję Opiekunki osób starszych do pracy w całych Niemczech! Nasza firma zapewnia najwyższe legalne zarobki na rynku opieki Do opieki Seniorka 66 lat. Jest osobą mobilną. Bywa czasami zapominalska. Cierpi na nowotwór. Czasami może się zdarzyć niebezpieczeństwo upadku. Dobrze przesypia noce. Podopieczna oczekuje od Opiekunki wsparcia w czynnościach dnia codziennego jak również towarzystwa. Pani mieszka wraz z mężem, który w tej chwili przebywa w szpitalu. Warunki zakwaterowania: w pełni wyposażony pokój z dostępem do Internetu oraz własna łazienką w mieszkaniu Planowany termin wyjazdu: od zaraz Miejsce zlecenia: okolice Norymberg Wynagrodzenie: 1300 euro netto/mies+ PREMIA WIELKANOCNA 150 EURO! Wymagania od Opiekuna: język niemiecki w stopniu: KOMUNIKATYWNYM doświadczenie w opiece osób starszych mile widziane prawo jazdy OFERUJEMY : zakwaterowanie w domu Podopiecznego/ Podopiecznej zatrudniamy opiekunki osób starszych z całej Polski formalności załatwiamy błyskawicznie w 1-2 dni robocze zapewniamy zarobki do 1600 euro/mies. na rękę codziennie posiadamy dla kandydatów ponad 20 nowych, dobrze płatnych ofert pracy zapewniamy kontakt z naszą firmą przez 24 h zatrudniamy legalnie z dużym ZUS-em (A-1 i z kartą EKUZ opłacamy transport "z nami opiekunka za nic nie płac Zadzwoń do koordynatora oferty tel. +48 730497770 lub 730497771 ( powołaj się na Oferta nr: 3729 ) . Biuro AMBERCARE24 czynne w godz. 8-16 pn.-pt.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Nokia przedstawia „Nokia worldwide IoT network grid”

Dodano: 31.03.2019 13:11 | 19 odsłon | 0 komentarzy

Nokia stworzyła „Nokia worldwide IoT network grid”, światową sieć Internetu rzeczy, na bazie kompleksowego modelu usług oferującego bezproblemową łączność IoT poprzez różne technologie i granice geograficzne, aby wesprzeć sektory transportu, zdrowia, użyteczności publicznej i bezpieczeństwa.

Tagi: Internetu
Źródło: www.chip.pl

Światłowód Netii w domach jednorodzinnych

Dodano: 09.08.2018 16:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Netia wprowadza nową ofertę światłowodowego dostępu do Internetu i pakietów z TV dla mieszkańców domów jednorodzinnych.

Tagi: Internetu
Źródło: www.telepolis.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone