środa, 19 grudnia 2018 r.  Imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli
Wiadomości z tagiem Internal  RSS
PORADNIA CDS SKUTECZNE METODY ODCHUDZANIA ROZSĄDNE CENY

Dodano: 29.11.2018 13:28 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Podstawą działalności Centrum Dietetyki Stosowanej jest pomoc Pacjentom w odchudzaniu, dzięki czemu Pacjenci CDS w znacznym stopniu są w stanie ograniczyć ryzyko wystąpienia wielu chorób: nadciśnienia tętniczego, cukrzycy, miażdżycy, chorób tarczycy. Metody odchudzania opracowane przez dietetyków z Centrum Dietetyki Stosowanej uwzględniają tryb życia pacjenta, poziom aktywności fizycznej oraz nawyki żywieniowe, dzięki czemu odchudzanie z dietetykiem jest podstawą skutecznej diety. Wizyta u dietetyka obejmuje analizę składu ciała, opracowanie jadłospisu, który pozwoli na skuteczne odchudzanie z dbałością o zdrowie Pacjenta. Odchudzanie z dietetykiem nie musi być uciążliwe. Dietetycy Centrum Dietetyki Stosowanej opracowują jadłospisy uwzględniające dostępność produktów w większości sklepów oraz potrzeby całej rodziny Pacjenta, dzięki czemu nie ma potrzeby przygotowywania oddzielnych posiłków. Porady dietetyków CDS zostały opracowane w formie przystępnych dla Pacjenta pakietów, z którymi można zapoznać się na stronie internetowej poradni dietetycznej CDS www.cds-dieta.pl Dietetycy Centrum Dietetyki Stosowanej świadczą również usługi przez Internet dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą pojawić się na wizytę. Dieta online na podstawie wypełnionej ankiety jest równie skuteczna. Rozsądne ceny usług: konsultacji, wizyt kontrolnych czy modyfikacji jadłospisu w poradni CDS sprawiają, że odchudzanie z profesjonalistami jest jeszcze przyjemniejsze. Nasi dietetycy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania telefonicznie 792 930 144 oraz e-mail: [email protected]

Poznaj najpopularniejsze cyberzagrożenia

Dodano: 28.11.2018 23:43 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Codziennie “cyberzbiry” dopuszczają się ponad 12 milionów ataków na użytkowników sieci Internet na świecie. To wzrost o 20% w stosunku do czerwca 2018 roku. Na które zagrożenie specjaliści zwrócili w tym roku szczególną uwagę?

Tagi: Internal
Źródło: di.com.pl

Stan Nielimitowany w Play

Dodano: 28.11.2018 7:27 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Jedna z najlepszy ofert abonamentu na rynku w Polsce. Stan nielimitowany w PLAY - zyskaj niezależność oraz nielimitowane rozmowy, smsy i Internet bez limitu GB - Nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, Nielimitowane minuty do wszystkich sieci komórkowych, Nielimitowane minuty na stacjonarne. Zapraszamy:

Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

« Nowsze wiadomości
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone