poniedziałek, 17 czerwca 2019 r.  Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
Wiadomości z tagiem Internal  RSS
Internat Siedemdziesiątki całkowicie zmodernizowany

Dodano: 14.06.2019 19:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- Konsekwentnie modernizujemy naszą bazę oświatową. Teraz skończyliśmy kompleksowy remont internatu Zespołu Szkół Technicznych – mówi prezydent Płocka Andrzej Nowakowski.

Źródło: www.plock.eu

RISC-V: Komisja Europejska nie wierzy w open source'owe GPU. Widać po wysokości dotacji

Dodano: 06.06.2019 15:34 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Grupa Next Generation Internet (NGI), podlegająca Komisji Europejskiej, przyznała grant naukowy autorom projektu otwartoźródłowej karty graficznej na bazie architektury RISC-V. Szykuje się rozkwit idei open source'owego hardware'u? Cóż, jeszcze nie tym razem. Śmiałkowie zainkasowali całe 50 tys. euro. Pewien ukraiński start-up, SolarGaps, dostał niemalże równolegle 1 mln na badania w&...

Źródło: feedproxy.google.com

Stan Nielimitowany w Play

Dodano: 06.06.2019 13:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Jedna z najlepszy ofert abonamentu na rynku w Polsce. Stan nielimitowany w PLAY - zyskaj niezależność oraz nielimitowane rozmowy, smsy i Internet bez limitu GB - Nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, Nielimitowane minuty do wszystkich sieci komórkowych, Nielimitowane minuty na stacjonarne. Zapraszamy:

Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

Polska gospodarzem Internet Governance Forum 2020

Dodano: 05.06.2019 19:52 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Polska zorganizuje największe wydarzenie ONZ dotyczące szeroko rozumianych technologii cyfrowych. Informacja została podana oficjalnie dzisiaj w Berlinie, podczas posiedzenia tzw. MAG (Multistakeholder Advisory Group), grupy doradczej Sekretarza Generalnego ONZ.

Źródło: di.com.pl

Praca czat

Dodano: 05.06.2019 13:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Oferuje możliwość pracy przez Internet w przyjaznym czacie randkowy . Odpowiedni dla pań od 18 do 35 lat. Dzięki tej pracy masz możliwość pracować w dowolnie wybranym przez Ciebie czasie z domu , wakacji z każdego miejsca gdzie jesteś i masz połączenie internetowe . To nie jest czat erotyczny nie jest to również rozbieranie się przed kamerą . Jest naliczana premia za każdą godzinę i prowizja za każdą minutę rozmowy . Jeśli jesteś zainteresowana ta oferta skontaktuj się ze mną po więcej informacji . Nie masz nic do stracenia zawsze warto spróbować : [email protected] viber,whatsap nonstop +420777221984 fcb Lenka Bampaliarou

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Praca w Agencji Interaktywnej Internet Plus – firma poszukuje nowych kandydatów

Dodano: 04.06.2019 19:37 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Rynek pracy to niezwykle dynamiczne środowisko. Chociaż aktualnie, możemy mówić o rynku pracownika, to znalezienie dobrej i rozwijającej pracy wciąż stanowi nie lada wyzwanie. Wysokie zarobki, możliwość rozwoju, niezależność i dobra atmosfera, tego oczekuje większość kandydatów. Właśnie takie korzyści niesie za sobą praca w poznańskiej firmie HTTPS sp. z o.o. (będącej właścicielem marki Internet Plus) – działającej w branży marketingu internetowego – reklamy, pozycjonowania, mediów społecznościowych, i szerzej rozumianych projektów e-commerce.

Źródło: di.com.pl

Nieoficjalnie: Polska zorganizuje największe wydarzenie cyfrowe ONZ

Dodano: 03.06.2019 21:47 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Jak wynika z naszych ustaleń, w przyszłym roku Polska będzie gościć prestiżowe wydarzenie Internet Governance Forum. W tym tygodniu ma zostać podana oficjalna informacja w tej sprawie.

Źródło: https:

Przemysłowy Internet Rzeczy – oprogramowanie baramundi w użyciu Grupy Vaillant

Dodano: 03.06.2019 19:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Grupę Vaillant zapewne znacie jako producenta urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych. Domyślacie się zapewne, że taka firma musi dysponować interesującą infrastrukturą IT oraz technologią operacyjną... ### Reszta artykułu na https://niebezpiecznik.pl

Źródło: feedproxy.google.com

Warszawa. Szósty odcinek "PTV. Pefromans TV" w Ujazdowskim

Dodano: 03.06.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W 2019 roku projekt PTV będzie realizowany w dwóch odcinkach. Telewizja będzie nadawana naziemnie poprzez performansy, dyskusje i projekcje w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, a także w sieci poprzez specjalny kanał YouTube w przypadku prac wykorzystujących Internet jako własne medium.

Źródło: www.e-teatr.pl

Praca w domu przez internet

Dodano: 31.05.2019 11:59 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Oferuje pracy przez Internet w przyjaznym czacie randkowy . Odpowiedni dla pań od 18 do 35 lat. Dzięki tej pracy masz możliwość pracować w dowolnie wybranym przez Ciebie czasie z domu , wakacji z każdego miejsca gdzie jesteś i masz połączenie internetowe . To nie jest czat erotyczny nie jest to również rozbieranie się przed kamerą . Jest naliczana premia za każdą godzinę i prowizja za każdą minutę rozmowy . Jeśli jesteś zainteresowana ta oferta skontaktuj się ze mną po więcej informacji: [email protected] viber,whatsap nonstop +420777221984 fcb Lenka Bampaliarou

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone