poniedziałek, 09 grudnia 2019 r.  Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława
Wiadomości z tagiem Instytut  RSS
Mińsk. Premiera filmu "Halka" z 1929 r. z białoruską muzyką

Dodano: 07.12.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Białoruska premiera niemego filmu "Halka" Konstantego Meglickiego z 1929 r. z muzyką skomponowaną przez białoruską kompozytorkę odbyła się w piątek w Mińsku. Pokaz zorganizował Instytut Polski z okazji 200-lecia urodzin Stanisława Moniuszki.

Źródło: www.e-teatr.pl

Podwyżka płacy minimalnej doprowadzi do redukcji części etatów?

Dodano: 04.12.2019 15:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Z początkiem 2020 r. wynagrodzenie minimalne ma zostać podniesione z obecnych 2250 do 2600 zł brutto. Jak wynika z 40. edycji badania pn. "Plany pracodawców", przygotowanej przez Instytut Badawczy Randstad, przyniesie to ze sobą wzrost płac w niemal połowie firm, ale efektami ubocznymi mogą być wzrost cen produktów i usług oraz redukcja części etatów.

Źródło: www.podatki.biz

Warszawa. Spotkanie wokół książki Anny Dziedzic w IT

Dodano: 04.12.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Instytut Teatralny zaprasza 11 grudnia o godz. 18.00 na spotkanie z cyklu "Książka w teatrze" poświęcone książce Anny Dziedzic "Aktor kreatywny. Jak pracowałam w Szkole Aktorskiej Machulskich". Rozmowę z udziałem Anny Dziedzic poprowadzi Krzysztof Wilkowski.

Źródło: www.e-teatr.pl

Wilno. Premiera Anny Smolar w Narodowym Litewskim Teatrze Dramatycznym

Dodano: 03.12.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Instytut Sztuk Performatywnych zaprasza na kolejną premierę: pokazy "Slow Motion" odbędą się 5, 7 i 8 grudnia w Narodowym Litewskim Teatrze Dramatycznym w Wilnie. Spektakl jest koprodukcją Instytutu.

Źródło: www.e-teatr.pl

Praca biurowa z językiem francuskim

Dodano: 02.12.2019 12:04 | 1 odsłon | 0 komentarzy

IRKL zajmuje się rekrutacją pracowników w kraju i za granicą. Jesteśmy wiodącą firmą rekrutacyjną w północno-wschodniej Polsce. Do naszych klientów należą duże, międzynarodowe firmy z oddziałami w największych miastach Polski. Proponujemy Ci pracę w nowoczesnej firmie, która jest liderem rynku nowych technologii i oprogramowania. Rozpoczynając pracę weźmiesz udział w szkoleniu, które przygotuje Cię do pełnienia Twoich przyszłych obowiązków. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy outsourcingowej szukamy pracowników na stanowisko: Wsparcie klienta biznesowego z językiem francuskim Miejsce pracy: Szczecin Zakres obowiązków: – obsługa e-maili i połączeń telefonicznych w języku francuskim, – udzielanie informacji na temat rozwiązań proponowanych przez naszego klienta z branży informatycznej. Oferujemy: – stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, – atrakcyjne wynagrodzenie – 5000 zł brutto, – pracę od poniedziałku do piątku, – realna możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu, – profesjonalne szkolenie wstępne, – bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej dla każdego pracownika, – 50-minutowa płatna przerwa w ciągu 8-godzinnego dnia pracy, – do wyboru jeden z trzech benefitów pozapłacowych – karta restauracyjna, karta Multisport lub opieka medyczna Luxmed, - pomoc w relokacji. Wymagamy: – zaawansowanej znajomości języka francuskiego w mowie i piśmie (min. B2), – komunikatywnej znajomości języka angielskiego, – umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office), – pozytywnego nastawienia do pracy, – doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem. APLIKUJ! Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 536 275 320 . Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL” Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej". Biorąc udział w rekrutacji IRKL: Wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej - Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji - w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod:malpa:irkl. pl) - Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa - szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl. org/pl/regulamin/ Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Warszawa. Reduta na kołach

Dodano: 29.11.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

29 listopada, w stulecie pierwszej premiery otwierającej działalność Teatru Reduta, Instytut Teatralny zaprasza do Stacji Muzeum na czytanie fragmentów zapisków Juliusza Osterwy z lata 1939 roku, które wkrótce ukażą się dzięki wspólnej inicjatywie Instytutu Teatralnego i Muzeum Teatralnego.

Źródło: www.e-teatr.pl

IMGW ostrzega przed mgłami

Dodano: 25.11.2019 21:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Instytut Meteorologii i Gospodarki wodnej wydał ostrzeżenie dla województwa świętokrzyskiego w związku z gęstymi mgłami.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Recertyfikacja kursu KPP

Dodano: 25.11.2019 10:58 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu zaprasza na recertyfikacje KPP w celu odnowienia ważności uprawnień RATOWNIKA. Miejsce/ Termin: Egzamin odbędzie się w Jaśle i Sanoku w dniu 30.11.2019 r. Koszt przystąpienia do egzaminu: 299 zł po zniżce 200 zł* Uwaga !!! możliwość uczestnictwa w zajęciach celem odświeżenia wiedzy. Koszt jednego dnia 70 zł po zniżce 50zł*. Szczegółowe informacje i zapisy: telefonicznie lub pisemnie Kontakt:+48 (17) 200 00 11, +48 888 881 991, email; [email protected] *przy wpłacie pełnej kwoty na konto do dnia 29.11.2019r. W dniu egzaminu cena standardowa !!!

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Na wschodzie województwa możliwa gołoledź

Dodano: 24.11.2019 21:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed opadami marznącego deszczu we wschodniej Polsce. Szczególną ostrożność powinni zachować kierowcy.

Źródło: www.radio.kielce.pl

USA. Spektakl muzyczny inspirowany życiem i działalnością I. J. Paderewskiego

Dodano: 23.11.2019 19:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- Ignacy Jan Paderewski nie osiągnąłby tak wielkiego sukcesu, gdyby nie kobiety - mówi PAP Matthew Hardy, twórca musicalu "Virtuoso" o artyście. Spektakl ten zwyciężył w konkursie organizowanym przez Instytut Adama Mickiewicza.

Źródło: www.e-teatr.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone