poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji
Wiadomości z tagiem Instytut  RSS
Ostrzeżenie meteo - burze z gradem

Dodano: 16.08.2019 10:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej oraz Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wydały komunikat z ostrzeżeniem o burzach z gradem na terenie Płocka i Powiatu Płockiego.

Źródło: www.plock.eu

Ekspert ds. Raportowania

Dodano: 14.08.2019 19:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Firma działająca od 1995 roku na rynku Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Ameryki Łacińskiej, specjalizująca się w działalności na płaszczyźnie branży chemicznej, w związku ze swoim rozwojem potrzebuje nowych członków swojego zespołu. Zakres działalności firmy obejmuje chemikalia do pielęgnacji, katalizatory, zasoby naturalne oraz tworzywa sztuczne i powłoki. Spółka nastawiona jest na innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki którym ułatwia codzienne życie klientom na całym świecie. Poszukujemy osób na stanowisko: Ekspert ds. Raportowania Oferujemy: - Pełen etat w oparciu o umowę o pracę, - Atrakcyjny system premiowy, - Możliwość awansu, - Elastyczne godziny pracy, - Pracę od poniedziałku do piątku, - kursy językowe, - Karta Multisport, - Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia, - Ubezpieczenie grupowe, - Opieka medyczna. Wymagania: - Minimum roczne doświadczenie w bazach danych lub raportowaniu, - Wykształcenie wyższe, - Średnio zaawansowana znajomość SQL - Biegła znajomość MS Office (szczególnie Excel) - Zainteresowanie językami programowania - Silne umiejętności analityczne - Umiejętność pracy w zespole - Dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2) Zakres obowiązków: - Przeprowadzenie procesu transferu danych, - Praca z bazami danych, - Wsparcie klienta przy tworzeniu aplikacji (w tym obsługa techniczna), - Współpraca z zespołem raportującym (usprawnienia, codzienne wsparcie, obsługa błędów, tworzenie nowych projektów), - Przygotowywanie raportów (praca z Excel, SAP BW, SQL, VBA). JESTEŚ ZAINTERESOWANY? APLIKUJ I POZNAJ SZCZEGÓŁY! Wyślij swoje CV na adres: [email protected] Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 536 275 320. Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL” Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej". Biorąc udział w rekrutacji IRKL: Wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej - Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji - w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: [email protected] pl) - Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa - szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl. org/pl/regulamin/ Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Certyfikat EITCA/KC: Kluczowe Kompetencje IT

Dodano: 14.08.2019 8:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Kompleksowe, 180-godzinowe szkolenie e-learningowe w j.polskim umożliwia uzyskanie Międzynarodowego Certyfikatu Informatycznego EITCA KC (EITCA Key Competencies), wydanego w Brukseli w ramach programu European Information Technologies Certification Academy - Key Competencies. Akredytowany przez Instytut EITCI w Brukseli oraz przez MEN program szkolenia formalnie dokumentuje wiedzę i umiejętności w bardziej specjalistycznym zakresie niż dyplom studiów wyższych (wydawany w Brukseli certyfikat w języku angielskim wraz z suplementem i odpisem w języku polskim). Program dydaktyczny, obejmujący 12 kursów, zorganizowany jest na poziomie akredytowanych studiów podyplomowych, jednak jego ukończenie możliwe jest już w ciągu 1 miesiąca. Cały proces dydakatyczny wraz z egzaminami odbywa się przez Internet. Do czasu wyczerpania miejsc, całkowite czesne z dofinansowaniem 80% wynosi 840 zł (zamiast 4200 zł). Aby skorzystać z dofinansowania należy przy rejestracji podać kod: APAMW Link: http://eitca.pl/kc/APAMW Sekretariat Akademii EITCA Informatyczne Centrum Szkoleniowe CompLearn CompSecur sp. z o.o. ul. Piłsudskiego 74 50-020 Wrocław Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach: Pn - Pt, 10:00 - 17:00 Telefony: 79 457 14 69, 53 542 13 74 E-mail: eitca[małpa]complearn.pl Akredytacja Szkoleniowa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości nr 1588/2007 Akredytacja Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Nr 8 /2014 Certyfikat spełniania wymagań normy zarządzania jakością ISO 9001:2008

Kurs: Spawania

Dodano: 09.08.2019 15:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Centrum Usług Szkoleniowych w Tarnowie organizuje  i zaprasza na kurs Spawania metodą TIG, MAG, MIG, spawanie gazowe 311, spawanie elektrodą otuloną 111, spawanie łukowe elektrodą otuloną. Kurs kierowany jest do osób, którzy ukończyli 18 lat. Po kursie wydawany jest certyfikat i książeczka spawacza wydawana przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach. W ofercie mamy także weryfikacje (przedłużenie uprawnień spawacza) TERMIN KURSU- 16 WRZEŚNIA Rezerwacji miejsc można dokonać: - telefonicznie pod nr: 14 621 00 40 - osobiście (w siedzibie firmy) - elektronicznie: [email protected] Zapraszamy Szkolimy Zawodowo !! Harmonogram szkoleń na stronie: www.cus.com.pl Zapraszamy do śledzenia naszego fan page'a na facebooku: Centrum Usług Szkoleniowych Tarnów  Centrum Usług Szkoleniowych Tarnów, ul. Kopernika 7 pokój 17 (I piętro)

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Uwaga. Synoptycy ostrzegają przed nawałnicami

Dodano: 07.08.2019 17:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia dla wszystkich województw z wyjątkiem lubuskiego przed burzami z gradem, a także silnym deszczem z burzami. Hydrolodzy ostrzegają przed wzrostem poziomu wody na rzekach na Ziemi Łódzkiej, Opolszczyźnie i Śląsku.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Białystok. Konferencja o kulturze w Polsce XXI wieku

Dodano: 07.08.2019 0:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Instytut Socjologii i Kognitywistyki Uniwersytetu w Białymstoku oraz Teatr im. Węgierki zapraszają do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej "Kultura w Polsce w XXI wieku. Konteksty społeczne, kulturowe i medialne". Rekrutacja trwa do 20 sierpnia.

Źródło: www.e-teatr.pl

Wyrusz odpowiedzialnie w góry! Przewiduj pogodę na szlaku

Dodano: 06.08.2019 11:45 | 58 odsłon | 0 komentarzy


Ostatnie opady śniegu w Tatrach, które wystąpiły w połowie lipca są dowodem na to, że w górach możemy spodziewać się każdej pogody. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed wciąż pojawiającymi się wyładowaniami atmosferycznymi w województwie małopolskim. Tymczasem aż 60 proc. Polaków nie spodziewa się, że w Tatrach o każdej porze roku może leżeć śnieg.... pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

Radom. Spektakl "Warchoły i chytre baby"

Dodano: 31.07.2019 0:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

40 radomian w wieku od 9 do 18 lat od 22 lipca pracuje pod okiem instruktorów, budując od podstaw autorską sztukę. Wszystko w ramach ogólnopolskiego programu "Lato w Teatrze", organizowanego od 12 lat przez Instytut Teatralny w miejscowościach na terenie całej Polski.

Źródło: www.e-teatr.pl

Burze i grad. Jest kolejne ostrzeżenie IMGW

Dodano: 30.07.2019 10:11 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy ponownie ostrzega przed możliwością wystąpienia burz z gradem w Częstochowie i powiecie częstochowskim.

Źródło: www.wczestochowie.pl

BIG InfoMonitor: Co trzeci przedsiębiorca jest zniechęcony do swojej branży

Dodano: 29.07.2019 9:58 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Co trzeci przedsiębiorca jest zniechęcony do swojej branży, wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor przez Instytut Keralla Research wśród mikro-, małych i średnich firm. Dotyczy to przede wszystkim przedstawicieli firm transportowych - 60% nie podjęłoby się ponownie uruchomienia firmy w tej branży. Kolejne miejsca w zestawieniu zajęły handel i przemysł (30% przedsiębiorców). Najlepiej jest w usługach i budownictwie, ale i tu kolejny raz nie podjęłoby się działalności 20% ankietowanych.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone