piątek, 22 marca 2019 r.  Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
Wiadomości z tagiem Instytut  RSS
Wysokie podatki główną barierą dla mikrofirm

Dodano: 20.03.2019 14:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wysokie podatki i inne obciążenia finansowe to główna bariera dla najmniejszych przedsiębiorców - wynika z raportu pn. "Mikrofirmy pod lupą", który przygotował Polski Instytut Ekonomiczny. Dużym problemem okazują się też rosnące koszty zatrudnienia pracowników.

Źródło: www.podatki.biz

Wskaźnik ZEW w Niemczech wzrósł do -3,6 pkt w marcu

Dodano: 19.03.2019 11:11 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Warszawa, 19.03.2019 (ISBnews) - Wskaźnik instytutu ZEW, obrazujący nastroje w gospodarce niemieckiej wzrósł o 9,8 pkt m/m i wyniósł -3,6 pkt w marcu br., podał Instytut ZEW.

Źródło: https:

Specjalista ds. wsparcia klienta

Dodano: 18.03.2019 13:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Interesują Cię ambitne projekty, w których będziesz rozwijać swoje umiejętności językowe? Zgłoś się do nas! Oferujemy Ci pracę w miłej atmosferze, bez ogromnego ciśnienia i niepotrzebnego stresu. Stanowisko, które chcemy Ci przedstawić to: Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim Będziesz odpowiedzialny za wsparcie klienta: przyjmowanie zgłoszeń klientów, udzielanie pomocy, odpowiedzi na pytania. Nie jest to infolinia sprzedażowa. Nie wymagamy wiele: - j. niemiecki poziom C1, - doświadczenie w pracy w liniach lotniczych- mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny, - j. angielski komunikatywny- potrzebny do obsługi systemów. Oferujemy sporo: - pracę w międzynarodowym zespole na rzecz brytyjskich linii lotniczych, - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - pełny etat, - możliwość awansu, - pracę w elastycznych godzinach, BRAK NOCNYCH GODZIN PRACY, - dogodną lokalizację pracy, - szansę na rozwój swoich umiejętności językowych, - benefity, prywatna opieka medyczna, - profesjonalne szkolenie wstępne (płacimy za Twój czas spędzony na szkoleniu). Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 535-459-190 Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w klauzuli informacyjnej;. Biorąc udział w rekrutacji IRKL: wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej - Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji - w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane - Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa - szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl. org/pl/regulamin/ Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Kurs na operatora koparko-ładowarek. Cena promocyjna

Dodano: 17.03.2019 10:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zapraszamy na kursy operatorów maszyn do robót ziemnych i drogowych m. in. na: - koparko-ładowarki wszystkie typy - koparki klasy III , - ładowarki klasy III Szkolenia przeprowadzamy na terenie Nowego Sącza Kurs na operatora koparko-ładowarek – wszystkie typy – zapisz się już dziś Gwarantujemy: - kursy w systemie weekendowym - bardzo kompetentnych i doświadczonych wykładowców - elastyczny i wygodny grafik szkoleń praktycznych - udostępniony szeroki zakres materiałów dydaktycznych - miłą atmosferę - w przypadku firm - atrakcyjne rabaty Każde ukończone szkolenie stanowi podstawę przystąpienia do egzaminu przed Komisją Egzaminacyjną powołaną przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Egzamin składa się z części praktycznej i teoretycznej. Po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują wpis do książki operatora maszyn roboczych oraz świadectwo. Kurs na koparko ładowarki jedyne 1400 zł - skorzystaj z atrakcyjnej ceny promocyjnej Prowadzimy również szkolenia m. in. dla operatorów: - Wózków jezdniowych - Ładowarek teleskopowych - żurawi przenośnych HDS - podestów ruchomych prowadzimy również szkolenia dla Spawaczy Zapoznaj się z naszą ofertą www.zawodowy.eu tel. 501-249-639

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Specjalista ds. klienta niemieckojęzycznego, Katowice

Dodano: 14.03.2019 10:19 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Firma IRKL zajmuje się rekrutacją pracowników w kraju i za granicą. Jesteśmy wiodącą firmą rekrutacyjną w północno-wschodniej Polsce. Wyróżnia nas autorski system wykorzystania nowych mediów w docieraniu do kandydatów. Specjalizujemy się w poszukiwaniu i zapewnianiu pracy kadrom z umiejętnościami językowymi. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Specjalista ds. klienta niemieckojęzycznego - Katowice Podejmij pracę w Katowicach z językiem niemieckim i skieruj swoją karierę we właściwym kierunku. Mamy dla Ciebie pracę z językiem niemieckim, dzięki której: zarabiasz 5250 - 5850 zł brutto pracujesz w topowej firmie, zatrudniającej kilkaset tys. osób rozwijasz swoje umiejętności językowe przebywasz w międzynarodowym towarzystwie masz możliwość awansu zawodowego nawet po 3 miesiącach Czego oczekujemy? dobrej znajomości języka niemieckiego - min. B2/C1 komunikatywnej znajomości języka angielskiego (B1) otwartości i komunikatywności Co będzie Twoim zadaniem? poznajesz nowe obowiązki na wysokiej jakości szkoleniach przyjmujesz zgłoszenia klientów najbardziej znanych marek na świecie uczysz się nowych technologii pomagając w rozwiązywaniu problemów Jakie są dalsze kroki? aplikuj na ofertę pracy przeprowadzimy zdalną rozmowę przedstawiającą ofertę pracy sprawdzimy poziom języka w rozmowie telefonicznej skierujemy Cię na spotkanie u naszego klienta - Twojego przyszłego pracodawcy, który złoży Ci propozycję pracy Zgłoś się wysyłając swoje CV na adres: [email protected] Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL.". Biorąc udział w rekrutacji IRKL: • wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej • Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji • w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod[at]irkl.pl) • Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa • szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/ Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy. Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Każdy będzie mógł sprawdzić poziom pola elektromagnetycznego!

Dodano: 12.03.2019 20:58 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Dzięki Systemowi Informacji o Instalacjach Wytwarzających Pole Elektromagnetyczne (SI2PEM) każdy obywatel przez internet będzie mógł sprawdzić poziom PEM w dowolnym miejscu w Polsce. Instytut Łączności i Centrum Projektów Polska Cyfrowa podpisały właśnie umowę na finansowanie budowy tego systemu.

Źródło: di.com.pl

Certyfikat EITCA/KC: Kluczowe Kompetencje IT

Dodano: 08.03.2019 19:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Kompleksowe, 180-godzinowe szkolenie e-learningowe w j.polskim umożliwia uzyskanie Międzynarodowego Certyfikatu Informatycznego EITCA KC (EITCA Key Competencies), wydanego w Brukseli w ramach programu European Information Technologies Certification Academy - Key Competencies. Akredytowany przez Instytut EITCI w Brukseli oraz przez MEN program szkolenia formalnie dokumentuje wiedzę i umiejętności w bardziej specjalistycznym zakresie niż dyplom studiów wyższych (wydawany w Brukseli certyfikat w języku angielskim wraz z suplementem i odpisem w języku polskim). Program dydaktyczny, obejmujący 12 kursów, zorganizowany jest na poziomie akredytowanych studiów podyplomowych, jednak jego ukończenie możliwe jest już w ciągu 1 miesiąca. Cały proces dydakatyczny wraz z egzaminami odbywa się przez Internet. Do czasu wyczerpania miejsc, całkowite czesne z dofinansowaniem 80% wynosi 840 zł (zamiast 4200 zł). Aby skorzystać z dofinansowania należy przy rejestracji podać kod: APAMW Link: http://eitca.pl/kc/APAMW Sekretariat Akademii EITCA Informatyczne Centrum Szkoleniowe CompLearn CompSecur sp. z o.o. ul. Piłsudskiego 74 50-020 Wrocław Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach: Pn - Pt, 10:00 - 17:00 Telefony: 79 457 14 69, 53 542 13 74 E-mail: eitca[małpa]complearn.pl Akredytacja Szkoleniowa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości nr 1588/2007 Akredytacja Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Nr 8 /2014 Certyfikat spełniania wymagań normy zarządzania jakością ISO 9001:2008

Dzień Kobiet z Uchodźczyniami – O Nas Nie Bez Nas

Dodano: 06.03.2019 13:25 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Instytut Archeologii i Etnologii PAN w Warszawie – Ośrodek Etnologii i Antropologii Współczesności oraz Stowarzyszenie “Pracownia Etnograficzna”
zapraszają na debatę:
Dzień Kobiet z Uchodźczyniami – O Nas Nie Bez Nas
piątek, 8 marca 2019 godzina 18.00
Pracownia Duży Pokój, ul. Warecka 4/6 (wejście od Kubusia Puchatka)

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Instytut Festival Music&Art – 21-22 czerwca 2019 – kolejne ogłoszenie

Dodano: 06.03.2019 9:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Sprawdźcie, kto dołącza do line-upu modlińskiego wydarzeniaW połowie stycznia poznaliśmy pierwszych artystów, którzy zagrają na drugiej edycji festiwalu Instytut Festival Music&Art 2019 odbywającego się w klimatycznej scenerii Twierdzy Modlin. Wśród nich znaleźli się między innymi Ancient Methods, Gunnar Haslam, Donato [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: www.nowamuzyka.pl

Warszawa. Konkurs na spektakl w namiocie cyrkowym

Dodano: 06.03.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego organizuje konkurs na autorski projekt familijnego wydarzenia artystyczno-edukacyjnego, na które powinno składać się: cyrkowo-muzyczny spektakl w namiocie cyrkowym, warsztaty oraz działania w przestrzeni odwiedzanej przez namiot miejscowości.

Źródło: www.e-teatr.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone