poniedziałek, 17 czerwca 2019 r.  Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
Wiadomości z tagiem Host  RSS
Klabater podpisał umowę z chińskim wydawcą gier wideo

Dodano: 14.06.2019 9:29 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Klabater podpisał umowę z firmą CE-Asia Hong Kong Limited, dzięki czemu będzie mógł prowadzić sprzedaż wybranych tytułów na jednym z największych rynków gamingowych na świecie, podała spółka. Gry Klabatera będą dostępne na popularnej w Azji platformie Sonkwo.

Tagi: Host, Azji, Kong
Źródło: https:

KURS REIKI MASAŻu Klimuszko KAMIENIAMI BAŃKAMI ŚWIECOWANIA

Dodano: 13.06.2019 22:04 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Centrum Szkoleniowo Usługowe KOSMO BIO https://bioterapia.pl.tl tel: +48 505 028 903 Zaprasza na kursy: REIKI Usui Shiki Ryoho ( wszystkie stopnie ),I - II III ci stopień to Mistrz i Mistrz Nauczyciel Reiki) Kundalini Reiki ( wszystkie stopnie) Świecowanie konchowanie uszu ( plus Mistrzowski Hopi ) Biomasaż Masaż Tybetański Masaż Indiański Masaż Bańkami Chińskimi Masaż i terapia JAJEM + ściąganie klątw i uroków Masaż Kamieniami z czakroterapią Masaż Muszlami Masaż i terapia Dźwiękiem mis Masaż Shantala ( niemowlęcy) Masaż stóp i dłoni i inne kursy Kursy w miejscu docelowym oraz w systemie wysyłkowym na terenie całego kraju jak i za granicę ZAKOŃCZONE DYPLOMEM / CERTYFIKATEM dwujęzycznym ( zależy od kursu ) dodatkowo nieodpłatnie materiały z każdego kursu Dyplomy i Certyfikaty posiadają numer identyfikacyjny " RIS"

Holiday Home Resort

Dodano: 06.06.2019 16:17 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Lato jest w pełnym rozkwicie, a wraz z podejściem do długo oczekiwanych wakacji chcemy tylko jednej rzeczy – odpoczynku nad morzem. Doskonałym miejscem jest jaosławiec resort, gdzie organizowane są także wczasy dla seniorów. Oczywiście klimatyczną atrakcyjność otaczających nadmorskich przestrzeni uzupełnia niezwykła obsługa i niesamowite piękno krajobrazów. Zapraszamy do spędzenia letnich wakacji w gościnnych ośrodkach wypoczynkowych i hotelach nad morzem. Tutaj wszyscy znajdą miejsce do odpoczynku. Holiday Home Resort Morska 4-6 76-107 Jarosławiec

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Hoch Uniwersal fi 200 uniwersalny komin ceramiczny kominyGT

Dodano: 05.06.2019 13:31 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Komin z ceramicznym wkładem od 4 do 15 metrów. Uniwersalna średnica komina 200 mm - mamy również mniejsze i większe (na zamówienie). Nadaje się do każdego paliwa - od węgla, drewna aż po olej i gaz. Ceramiczny wkład z niemieckiej ceramiki - HART KERAMIK. Gwarantujemy darmowy transport wraz z rozładunkiem 0 zł. Zapraszamy do kontaktu.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

KURS REIKI trzy stopnie hopi świecowania uszu masażu

Dodano: 05.06.2019 1:45 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Centrum Szkoleniowo Usługowe KOSMO BIO tel: 505 028 903 Zaprasza na kursy: REIKI Usui Shiki Ryoho ( wszystkie stopnie ),I - II III ci stopień to Mistrz i Mistrz Nauczyciel Reiki) Kundalini Reiki ( wszystkie stopnie) Świecowanie konchowanie uszu ( plus Mistrzowski Hopi ) Biomasaż Masaż Tybetański Masaż Indiański Masaż Hinduski Masaż Ojca Klimuszki Masaż wrzatkiem Masaż Bańkami Chińskimi Masaż i terapia JAJEM + zdejmowanie klątw i uroków Masaż Kamieniami z czakroterapią Masaż Muszlami Masaż i terapia Dźwiękiem mis Masaż Shantala ( niemowlęcy) Masaż stóp i dłoni i inne kursy masażu Kursy w miejscu docelowym oraz w systemie wysyłkowym na terenie całego kraju jak i za granicę ZAKOŃCZONE DYPLOMEM / CERTYFIKATEM dwujęzycznym ( zależy od kursu ) dodatkowo nieodpłatnie materiały z każdego kursu Dyplomy i Certyfikaty posiadają numer identyfikacyjny " RIS"

Obiektyw makro

Dodano: 29.05.2019 13:10 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Obiektyw Sigma DG EX macro 105/2,8 z mocowaniem do Sony.Filtr UV Hoya gratis.Obiektyw używany sporadycznie,w super stanie.W zestawie pokrowiec.

Źródło: audio-video-foto.hiperogloszenia.pl

Laurence Pike – Holy Spring

Dodano: 28.05.2019 20:43 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Łyżeczką, a nie chochlą. Perkusista i muzyk elektroniczny w jednej osobie - Laurence Pike. Jednocześnie członek zespołu Szun Waves oraz Triosk. Zawsze był blisko jazzu. Podobnie jest na jego drugiej, solowej płycie. Od razu uprzedzę, że nie jest to jazz [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: www.nowamuzyka.pl

"Weekendowa metamorfoza". Krzysztof Miruć poprowadzi nowy program w TVN

Dodano: 28.05.2019 17:30 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Metamorfoza wnętrza w jeden weekend? Dla architekta HGTV Home & Garden Krzysztofa Mirucia to nic trudnego.

Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone