wtorek, 18 czerwca 2019 r.  Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
Wiadomości z tagiem Hanna  RSS
New Rome z albumem pełnym gości

Dodano: 13.06.2019 17:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy


28 czerwca nakładem wytwórni Instant Classic ukaże się nowy album projektu New Rome, za którym stoi wrocławski producent Tomasz Bednarczyk. Na płycie pojawią się goście, m.in. Misia Furtak, Baasch, Hania Rani, czy Tomasz Mreńca. Pierwszy singiel jest już dostępny - posłuchaj. pochodzi z serwisu .

Źródło: www.nowamuzyka.pl

Toruń. Andersen bez słów w Baju

Dodano: 11.06.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dziś najmłodsi i ich rodzice mają okazję zobaczyć ulubioną bajkę... bez słów. Spektakl w toruńskim teatrze lalek został wymyślony jako pokaz za pomocą muzyki, ruchu i plastyki. Przedstawienie w reżyserii Ireneusza Maciejewskiego jest oparte na klasycznej baśni Hansa Christiana Andersena.

Źródło: www.e-teatr.pl

Dyrekcja szpitala wojewódzkiego twierdzi, że pacjenci mogą czuć się bezpiecznie

Dodano: 05.06.2019 16:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W środę w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie odbyła się konferencja z udziałem dyrekcji placówki. Byli na niej obecni m.in. dr n. med. Jerzy Górny, zastępca dyrektora ds. lecznictwa oraz Hanna Taraszkiewicz, zastępca dyrektora ds. pielęgniarstwa i pełnomocnik dyrektora ds. jakości. Mówili o bezpieczeństwie pacjentów w olsztyńskiej placówce w kontekście niedawnego protestu związku zawodowego pielęgniarek.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone