czwartek, 16 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Joachima, Nory, Stefana
Wiadomości z tagiem Grupy  RSS
Gorące fotele prezesów państwowych firm: Od wygranej PiS kadrowa karuzela kręci się szybciej

Dodano: 14.08.2018 13:08 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Energa czeka na dziewiątego szefa zarządu, KGHM ma piątego. Kolejnego może mieć za chwilę także Polska Grupa Zbrojeniowa.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

PGZ miała ponad 100 mln straty. Teraz waży się jej los

Dodano: 14.08.2018 13:08 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Choć na działalności podstawowej Polska Grupa Zbrojeniowa zarobiła w ubiegłym roku ponad 200 mln zł, to w raporcie skonsolidowanym pokazała wynik na sporym minusie. Jej przyszłość jest niepewna.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

F1 / Straty finansowe F1

Dodano: 08.08.2018 16:42 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Przychody Grupy Formuła 1 w drugim kwartale 2018 roku okazały się niższe niż w porównywalnym okresie w zeszłym roku, co oznacza, że również zespoły otrzymają mniej pieniędzy od promotora serii. Przychody ...

Tagi: Grupy, Straż
Źródło: f1.autoklub.pl

Seat ma walczyć z Alfą Romeo. Grupa Volkswagena ma nowy plan dla hiszpańskiej marki

Dodano: 08.08.2018 15:30 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Grupa Volkswagena szykuje nowy plan dla Seata. Koncern jeszcze niedawno nie miał pomysłu na tę markę, a Seat stał się bardzo bliski Skodzie. Teraz ma się to zmienić i jak zapowiadają włodarze...

Źródło: www.v10.pl

Opel Vivaro - KR5R507 Okazja! Krajowy! Gwarantowany przebieg!

Dodano: 08.08.2018 15:29 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Master1.pl to sieć sprzedaży samochodów pokontraktowych, należąca do Grupy Masterlease, będącej jednym z liderów polskiego rynku wynajmu długoterminowego i leasingu. Oferujemy szeroki wybór aut z polskich salonów, z gwarantowanym przebiegiem oraz udokumentowaną historią serwisową. Oferujemy atrakc…

Źródło: motosprzedaz.pl

Utrata kontroli nad African Investment Group obniży wynik Azotów o 36 mln zł

Dodano: 07.08.2018 18:33 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Utrata kontroli nad spółką African Investment Group obniży wynik Grupy Azoty o 36 mln zł w pierwszym półroczu 2018 roku - podała spółka w komunikacie. African Investment Group to spółka zależna Zakładów Chemicznych "Police". Police podały we wtorek, że utrata kontroli nad AFRIG obniży wynik spółki o 55 mln zł.

Źródło: biznes.interia.pl

Novaturas zanotował 36-proc. wzrost EBITDA w I półroczu 2018 r.

Dodano: 07.08.2018 18:15 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Grupa Novaturas, której akcje od marca tego roku notowane są na GPW w Warszawie oraz Nasdaq w Wilnie, w pierwszym półroczu 2018 r. odnotowała wzrost przychodów o 43% r/r, do 80,2 mln EUR, umacniając pozycję największego operatora turystycznego w krajach bałtyckich.

Źródło: biznes.interia.pl

British Automotive Holding chce kontynuować działalność jako grupa dilerska

Dodano: 07.08.2018 15:37 | 5 odsłon | 0 komentarzy

British Automotive Holding po wygaśnięciu umowy importerskiej z Jaguar Land Rover zamierza kontynuować działalność jako grupa dealerska. Grupa chce przygotować się do obsługi 2,5 tys. samochodów w roku 2020/21 - poinformował we wtorek zarząd grupy. Jednym ze scenariuszy jest także nowa działalność importerska. W czasie ostatnich oięciu sesji walory BAH straciły 57,67 proc. (odpowiada za to wczorajsze tąpnięcie).

Tagi: Jednej, Grupy, Labs
Źródło: biznes.interia.pl

Praca dodatkowa Tajemniczy klient

Dodano: 07.08.2018 14:27 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions, należąca do Grupa WW sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie - w związku z rozwojem i realizacją nowych projektów badawczych - poszukuje osób zainteresowanych podjęciem dodatkowej pracy jako Tajemniczy Klient Zadaniem Tajemniczego Klienta jest wizytacja rozmaitych placówek handlowo-usługowych, np.: restauracji, banków, salonów, sklepów, itd. Wcielając się w rolę potencjalnego klienta, tajny audytor - w sposób niejawny - obserwuje otoczenie i ocenia jakość obsługi w odwiedzanej placówce. Przed kandydatami nie stawiamy żadnych formalnych wymogów kwalifikacyjnych odnoszących się do wykształcenia lub doświadczenia zawodowego. Najważniejsze jest dla nas zaangażowanie i rzetelność audytora. Poszukujemy osób pełnoletnich, którym obsługa komputera, korzystanie z Internetu oraz urządzeń mobilnych nie sprawia żadnego problemu. Jeżeli jesteś dobrym obserwatorem, potrafisz spontanicznie zainscenizować sytuację wskazaną w scenariuszu wizyty i lubisz dzielić się swoimi opiniami - dołącz do nas i zarejestruj się w naszej bazie Tajemniczych Klientów. Po zarejestrowaniu się, co jakiś czas, w zależności od dostępności badań, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię do zwizytowania danej placówki. Otrzymasz od nas stosowne materiały i zostaniesz poproszony o wyrażenie opinii. Zarejestrowanie się w bazie nie jest równoznaczne z otrzymaniem zlecenia. Pamiętaj! Współpraca z nami ma charakter dorywczy! Nie gwarantujemy stałego wynagrodzenia, a jedynie możliwość uzyskania dodatkowych środków finansowych. Jeżeli uważasz, że ta praca jest dla Ciebie, zgłoś się do nas poprzez wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego na naszej stronie internetowej. Osoby do współpracy przy określonych projektach dobierane są na podstawie profilu spełniającego kryteria danego badania.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Praca dodatkowa Ankieter/Ankieterka

Dodano: 07.08.2018 14:25 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions, należąca do Grupa WW sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, w związku z rozwojem i realizacją nowych projektów badawczych poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku ANKIETER/ANKIETERKA Opis stanowiska: - Przeprowadzanie wywiadów bezpośrednich z respondentami, - Informowanie koordynatora o postępach realizacji badania i ewentualnych trudnościach, - Przestrzeganie zasad poufności realizowanych projektów i ochrony danych osobowych respondentów. Wymagania: 1. Wytrwałość i rzetelność w realizowaniu postawionych zadań 2. Komunikatywność i klarowność formułowania wypowiedzi w mowie i piśmie 3. Uczciwość i terminowość wykonywanych zadań 4. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy: a) Pracę na podstawie umowy zlecenia b) Udział w realizacji ciekawych projektów związanych z badaniami rynku i badaniami społecznymi c) Zwrot kosztów dojazdu Zasady współpracy: Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się dopiero w trakcie przygotowań do realizacji konkretnego projektu badawczego. Ankieter zatrudniony jest przy wykonywaniu określonego zlecenia zatem jest to praca o charakterze dorywczym. Jeśli jesteś zainteresowany pracą na wyżej opisanym stanowisku to zgłoś się do nas poprzez wypełnienie formularza rekrutacyjnego, który znajdziesz na naszej stronie internetowej. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone