piątek, 22 czerwca 2018 r.  Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
Wiadomości z tagiem Grupy  RSS
Premierzy państw Grupy Wyszehradzkiej nie przyjadą na niedzielny szczyt UE ws. migracji

Dodano: 21.06.2018 16:20 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Premierzy państw Grupy Wyszehradzkiej nie przyjadą na niedzielny szczyt UE w Brukseli poświęcony migracji - zapowiedział w Budapeszcie po spotkaniu szefów rządów V4 premier Węgier Viktor Orban.

Źródło: www.rmf24.pl

Płock jedzie na igrzyska

Dodano: 21.06.2018 13:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Grupa młodych sportowców z Płocka już wkrótce będzie reprezentować nasz kraj na Międzynarodowych Igrzyskach Szkolnych w Jerozolimie. W środę w auli ratusza zawodnicy oraz ich trenerzy otrzymali nominacje od prezydenta Andrzeja Nowakowskiego.

Źródło: www.plock.eu

Sb, 30 cze 23:10 (Polsat) - Predator

Dodano: 21.06.2018 13:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Grupa Amerykanów zaginęła w dżungli w Ameryce Południowej. Z misją ratunkową zostaje wysłany oddział sił specjalnych dowodzony przez Dutcha Schaeffera.

Tagi: Grupy
Źródło: teletydzien.interia.pl

Grupa Mercor: Dwucyfrowy wzrost wartości zamówień

Dodano: 20.06.2018 11:07 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Grupa Mercor, należąca do grona liderów europejskiego rynku w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych, w maju 2018 r. pozyskała zamówienia o łącznej wartości około 32,0 mln zł wobec 25,3 mln zł rok wcześniej, co oznacza wzrost o 26 proc. rok do roku. Dwa pierwsze miesiące nowego roku obrotowego 2018/2019 (trwającego od kwietnia do marca) grupa rozpoczęła 33-proc. dynamiką wzrostu wartości zamówień, pozyskując łącznie 70,7 mln zł wobec 53,2 mln zł w analogicznym okresie rok wcześniej.

Tagi: Grupy
Źródło: biznes.interia.pl

Trwa nabór do jesiennej grupy terapeutycznej DDA/DDD

Dodano: 20.06.2018 10:54 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Zapraszamy osoby, które wychowały się w rodzinach alkoholowych lub dysfunkcyjnych do udziału w grupie terapeutycznej. Grupa terapeutyczna DDA i DDD rusza we wrześniu 2018 i trwać będzie do czerwca 2019. Spotkania odbywać się będą w ramach działalności odpłatnej Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM. Doświadczenie „alkoholowego dzieciństwa” niesie ze sobą konsekwencje, które przekładają się na funkcjonowanie w dorosłym życiu. Doświadczenie nieprzewidywalności zachowań , odrzucenia czy braku spójnego systemu wartości powodują pewien rodzaj przystosowania, schemat zachowań, które w dorosłym życiu mogą znacznie utrudniać codzienne funkcjonowanie. Problemy te najczęściej dotyczą postrzegania siebie (negatywny stosunek do siebie, lęk przed zmianą, przymus kontrolowania), trudności w przeżywaniu uczuć, rozumieniu i realizacji potrzeb, trudności w tworzeniu bliskich, intymnych relacji (postawa zależności, zachowania autodestrukcyjne). Koszt 2-godzinnego spotkania to 80 zł. Spotkania odbywać się będą w czwartki w godz. 18.30 -20.30. WAŻNE: przed udziałem w grupie zapraszamy na obowiązkową konsultację mającą na celu zakwalifikowanie do grupy. Koszt spotkania konsultacyjnego (50 min) wynosi 100 zł. Grupę poprowadzi: Tomasz Rejent Jeżeli czujesz potrzebę udziału w grupie, nie zwlekaj zadzwoń już dziś i umów się na niezobowiązującą konsultację pod nr tel. 733-563-311 lub przez e-mail [email protected], na której otrzymasz wszystkie informacje o planowanym procesie terapeutycznym.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

MCI.EuroVentures sprzedaje Dotpay/eCard

Dodano: 20.06.2018 7:34 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Rekordowa transakcja sprzedaży na polskim rynku Fintech. MCI.EuroVentures (Grupa MCI, MCI, Fundusz) oraz Saltus TUW podpisały umowę sprzedaży jednego z polskich liderów rynku e-płatności - Dotpay/eCard (Dotcard) za 315 mln PLN do inwestora strategicznego - Nets, cyfrowego lidera na rynkach nordyckich.

Tagi: Grupy, Cave
Źródło: biznes.interia.pl

Aforti Factor - współpraca z platformą peer-to-peer ViVentor

Dodano: 19.06.2018 18:06 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Aforti Factor - spółka oferująca usługi faktoringowe dla firm z sektora MSP, należąca do Grupy AFORTI - zwiększa efektywność i potencjał faktoringowy dzięki współpracy z SIA ViVentor LLC. Litewska platforma pożyczkową peer-to-peer pozwala inwestorom na udział w portfelach kredytowych, a pożyczkodawcom z sektora pozabankowego umożliwia pozyskiwanie środków na finansowanie bieżących akcji pożyczkowych.

Tagi: Grupy, FORTE
Źródło: biznes.interia.pl

RODO ciągnie w dół przychody wydawców w segmencie programmatic, spadki o 25 do 40 procent

Dodano: 19.06.2018 7:28 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Wkrótce po wejściu w życie nowych przepisów RODO przychody wielu wydawców sprzedających reklamy w systemie programatycznym zmniejszyły się o 25-40 procent - wynika z nieoficjalnych informacji. W największym stopniu konsekwencje unijnych regulacji dotknęły media z USA, które przejściowo zawiesiły emisję reklam programmatic dla odbiorców w krajach UE. - Poczujemy to może wkrótce wszyscy przy zwolnieniach grupowych w naszych firmach - alarmuje Marcin Gadziński, dyrektor zarządzający Grupy Gazeta.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Grupa AWBUD wykonawcą centrum handlowo-rozrywkowego "Tkalnia" w Pabianicach

Dodano: 19.06.2018 6:41 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Grupa AWBUD zawarła umowę na realizację prac budowlanych z firmą Tkalnia Sp. z o.o. Przedmiotem kontraktu jest wykonanie rewitalizacji dawnej fabryki włókienniczej przy ul. Grobelnej 8 w Pabianicach, polegającej na częściowej adaptacji budynków przemysłowych oraz budowie nowych obiektów wraz z towarzyszącą infrastrukturą, które łącznie tworzyć będą kompleks handlowo-rozrywkowy "Tkalnia". Ponadto Grupa AWBUD wykona pełen wielobranżowy projekt budowlany i wykonawczy inwestycji. Wartość prac oszacowano na kwotę 45 mln zł netto.

Tagi: Grupy, Ponadto
Źródło: biznes.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone