piątek, 22 marca 2019 r.  Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
Wiadomości z tagiem Grupy  RSS
Anwil zawarł porozumienie o współpracy z Politechniką Poznańską

Dodano: 21.03.2019 15:17 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Anwil podpisał kolejne porozumienie o współpracy, tym razem z Politechniką Poznańską, podała spółka z Grupy Orlen.

Tagi: Grupy
Źródło: https:

Pozytywnie Skopani w komedii Machulskiego

Dodano: 21.03.2019 13:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy

TARNOBRZEG. „Matkę brata mojego syna” w wykonaniu Pozytywnie Skopanych zobaczyło już pół tysiąca widzów, a wejściówki na najbliższe spektakle w Tarnobrzegu i Baranowie Sandomierskim rozeszły się w mgnieniu oka.  – Grupa Pozytywnie Skopani zaprasza na kolejne pokazy najnowszego spektaklu „Matka brata mojego syna”. Po rekordowych premierowych przedstawieniach, które obejrzało ok. pół tysiąca widzów, znów będzie [...]

Źródło: supernowosci24.pl

PKP Cargo prognozuje wzrost EBITDA grupy do 1152,8 mln zł w 2019 roku

Dodano: 21.03.2019 10:49 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Prognoza wyniku EBITDA Grupy PKP Cargo na 2019 rok wynosi 1 152,8 mln zł, podała spółka w komunikacie. W 2018 r. EBITDA sięgnęła 907 mln zł.

Tagi: Grupy, Cargo
Źródło: https:

„Wąglik” w skrzynce na listy?

Dodano: 21.03.2019 8:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

TARNOBRZEG. Kopertę z białym proszkiem znalazł w środę (20 marca br.) wieczorem w skrzynce pocztowej mieszkaniec bloku przy ulicy Tracza w Tarnobrzegu. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze specjalizujące się w interwencjach neutralizujących chemikalia. Na miejsce zdarzenia dotarli tarnobrzescy strażacy oraz Grupa Ratownictwa Chemicznego z Nowej Sarzyny. Przed klatką, w której mieszkaniec znalazł podejrzaną przesyłkę [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Grupa Lotos: Szczyt zapotrzebowania na asfalty przypadnie na lata 2019-2021

Dodano: 20.03.2019 11:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Warszawa, 20.03.2019 (ISBnews) - Grupa Lotos przewiduje, że szczyt inwestycyjny w projektach drogowych przypadnie na okres 2019-2021. Wobec tego w kolejnych latach spółka prognozuje wzrost zapotrzebowania na asfalt, poinformowało ISBnews biuro prasowe Lotosu.

Źródło: https:

Grupa Europa wprowadziła usługę mobilnej likwidacji szkody

Dodano: 20.03.2019 10:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Warszawa, 20.03.2019 (ISBnews) - Grupa ubezpieczeniowa Europa udostępniła dwa rozwiązania, umożliwiające likwidacje szkód za pomocą telefonów komórkowych: aplikację mobilną dla zdarzeń komunikacyjnych oraz system "Foto Inspektor" dla szkód z pozostałych typów ubezpieczeń, podała spółka. W najbliższym czasie Europa zamierza m.in. uruchomić rozwiązania, które pozwolą na automatyzację przyjmowania zgłoszeń szkodowych. 

Źródło: https:

PGE: Decyzja ws. dokapitalizowania ElectroMobility Poland zapadnie wkrótce

Dodano: 19.03.2019 11:16 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Decyzja w sprawie ewentualnego dokapitalizowania ElectroMobility Poland (EMP) zapadnie w najbliższej przyszłości, zapowiedział prezes Polskiej Grupy Energetycznej (PGE) Henryk Baranowski.

Źródło: https:

PGE zgłosiło uwagi do rozporządzenia do ustawy dot. cen energii elektrycznej

Dodano: 19.03.2019 11:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Polska Grupa Energetyczna (PGE) zgłosiła uwagi do projektu rozporządzenia Ministerstwa Energii do ustawy ws. cen energii elektrycznej, ale na razie nie planuje ich ujawnić, wynika z wypowiedzi prezesa PGE Henryka Baranowskiego.

Źródło: https:

PGE spodziewa się rozstrzygnięcia kwestii udziałów w EJ1 najdalej do końca IV

Dodano: 19.03.2019 10:59 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Polska Grupa Energetyczna (PGE) prowadzi rozmowy w sprawie udziałów spółki EJ1, w której ma już 70% i spodziewa się ich rozstrzygnięcia do końca tego lub przyszłego miesiąca, wynika z wypowiedzi prezesa PGE Henryka Baranowskiego.

Tagi: Polska, Grupy
Źródło: https:

KOORDYNATOR DS. PROJEKTÓW NA RYNKU NIEMIECKIM

Dodano: 19.03.2019 9:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Grupa EUROKADRA skupia Agencje Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego. Zatrudniamy rocznie ponad 16.000 osób i ciągle poszukujemy nowych członków załogi. W związku z rozwojem Grupy EUROKADRA prowadzimy rekrutację na stanowisko: KOORDYNATOR DS. PROJEKTÓW NA RYNKU NIEMIECKIM OBOWIĄZKI: pozyskiwanie nowych klientów oferujących miejsca pracy w Niemczech współpraca z klientami – nadzór nad projektami, koordynowanie działań rozwój relacji biznesowych oraz dbanie o ich utrzymanie prowadzenie dokumentacji koordynacja pracowników, wdrażanie do pracy, pomoc przy zatrudnieniu, reagowanie na bieżące sytuacje i potrzeby pomoc w adaptacji pracowników, zakwaterowaniu, kontakt z niemieckojęzycznymi właścicielami kwater dbałość o pozytywny wizerunek firmy WYMAGANIA: doświadczenie na podobnym stanowisku, w Agencji Pracy lub przy koordynacji projektów na rynku niemieckim znajomość zasad działania niemieckiego rynku pracy prawo jazdy kat. B wykształcenie co najmniej średnie znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie zdolność logicznego myślenia kreatywne podejście do rozwiązywania problemów wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne dobra organizacja czasu pracy gotowość do podróży służbowych OFERTA: oferta jest skierowana osób z całej Polski zatrudnienie na umowę o pracę lub w innej formie wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia: podstawa + premie zadaniowy czas pracy praca w dynamicznie rozwijającej się firmie ambitne cele i wyzwania niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód dofinansowanie do karty sportowej i ubezpieczenie grupowego KONTAKT: EuroKadra S.A. tel. 506-221-936 email: [email protected] Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] . W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: Koordynator ds. projektów na rynku niemieckim Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych , a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)."

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone