sobota, 24 marca 2018 r.  Imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
Wiadomości z tagiem Gospodarki  RSS
Duża zmiana w WFOŚiGW? Rada Nadzorcza chce odwołać wiceprezesa

Dodano: 23.03.2018 17:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rada Nadzorcza Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach chce odwołać Mariusza Goraja z funkcji wiceprezesa tej instytucji - dowiedziało się Radio Kielce.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Opiekun/ka do Seniorki Therese w Bonn

Dodano: 23.03.2018 8:59 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Interkadra- jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Atuty oferty: - osobny pokój w mieszkaniu w bloku na II piętrze - sklepy w pobliżu - bogata sieć komunikacji miejskiej - dostęp do internetu - wolny 1 dzień w tygodniu - aktualnie wielkanocna premia O ofercie: Podopieczna ma 71 lat i jest po wylewie i ma alergię na pyłki przez co w sezonie wiosennym woli przebywać w mieszkaniu. Porusza się o własnych siłach. Raz w tygodniu podopieczna jest zawożona na Tagespflege i w tym czasie Opiekun/ka ma czas dla siebie. Pani Therese wymaga pomocy w prowadzeniu domu, przygotowywaniu posiłków. Jest osobą sprawną umysłowo, która ogląda przez spory czas TV oraz czyta prasę i gazety. Do obowiązków należą: - pomoc w ubieraniu/myciu - prowadzenie gospodarstwa domowego - towarzyszenie i aktywizacja podopiecznego Wymagana: - dobra znajomość języka niemieckiego - czynne prawo jazdy - doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku - życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych. Oferujemy: - wynagrodzenie 1200 EUR netto + wielkanocną premię - legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1) - składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (od ponad 4400 zł brutto!) - podpisanie jednej czytelnej umowy - możliwość dodatkowego ubezpieczenie NW i OC - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację podróży w obie strony oraz pokrycie jej kosztów - opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7 Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę bezpośrednio u Konsultanta ds. rekrutacji w Łodzi na nr tel. 666 826 912 lub na adres e-mail: [email protected] www.opiekunki.interkadra.pl Apilkacja na tą ofertę jest jednoznaczna z wyrażeniem poniższych zgód: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (Interkadra Sp. z o .o., ul. Wielicka 50,30-552 Kraków) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Hiszpania: Gospodarka rośnie, ale świadczenia stoją w miejscu

Dodano: 22.03.2018 13:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy

HISZPANIA | Gospodarka rośnie, ale świadczenia stoją wmiejscu. A to w dużej mierze seniorzy zapewnili premierowi ostatnie zwycięstwo wyborcze

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Gospodarka współdzielenia to problematyczny model biznesowy

Dodano: 21.03.2018 13:07 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Ekonomia współdzielenia, czyli tzw. sharing economy, to bardzo problematyczny model biznesowy, choć jest ważnym elementem współczesnej gospodarki - powiedziała PAP Karolina Mikołajewska-Zając z Akademii Leona Koźmińskiego, autorka badań nad serwisami sharingowymi. .

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Gospodarka współdzielenia to problematyczny model biznesowy

Dodano: 21.03.2018 13:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Ekonomia współdzielenia, czyli tzw. sharing economy, to bardzo problematyczny model biznesowy, choć jest ważnym elementem współczesnej gospodarki - powiedziała PAP Karolina Mikołajewska-Zając z Akademii Leona Koźmińskiego, autorka badań nad serwisami sharingowymi. .

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Gospodarka zachęca do podwyżki ratingu Polski, ale…

Dodano: 20.03.2018 7:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy

...nie brakuje nam słabych punktów – uważają ankietowani przez DGP analitycy. I wystawiliby ocenę niższą niż Moody’s

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

W 2018 roku OCRG zakontraktuje ponad 90 procent pieniędzy z unijnej puli dla przedsiębiorców. Na jaką pomoc mogą jeszcze liczyć firmy?

Dodano: 19.03.2018 20:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Na lata 2019 i 2020 Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki będzie miało do dyspozycji ok. 14,5 mln euro, które trzeba wykorzystać do końca 2020 roku.

Źródło: www.nto.pl

Wracają siarczyste mrozy. Pamiętajmy o bezdomnych

Dodano: 17.03.2018 13:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Według Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w weekend temperatura może w niektórych rejonach wynosić nawet -15 stopni Celsjusza. Powrót ostrej zimy zacznie się już dziś.

Źródło: www.plock.eu

1,5 mln zł przeznaczy w 2018 roku Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu na usuwanie azbestu

Dodano: 12.03.2018 15:27 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Korzystać z tych pieniędzy mogą być wyłącznie samorządy, które prowadzą programy usuwania azbestu na swoim terenie.

Źródło: www.nto.pl

Główny specjalista

Dodano: 12.03.2018 13:40 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej w Warszawie
Wymagania niezbędnewykształcenie: wyższe prawnicze doświadczenie zawodowe/staż pracy: 3 lata doświadczenia
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Hodowla / Uprawa / Ekologia

Źródło: www.praca.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone