niedziela, 16 lutego 2020 r.  Imieniny: Danuty, Daniela, Juliany
Wiadomości z tagiem Gmina  RSS
TAK MINĄŁ DZIEŃ – WTOREK [11 LUTEGO]

Dodano: 11.02.2020 21:25 | 1 odsłon | 0 komentarzy

PGE Vive może stracić najlepszych zawodników - miasto znacząco obcięło dotację dla klubu. Gminy obsługiwane przez firmy prywatne za odbiór śmieci w Promniku zapłacą więcej. Kolejny pożar składowiska niebezpiecznych odpadów w Nowinach. To najważniejsze informacje wtorku.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Gminy zapłacą więcej. Będą zróżnicowane ceny za przyjmowanie śmieci w Promniku

Dodano: 11.02.2020 17:32 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Kielc zróżnicował ceny za odbiór śmieci w Promniku. Miasto Kielce, jako założyciel i jedyny udziałowiec spółki, otrzymało najniższe stawki. Oznacza to, że gminy obsługiwane przez firmy prywatne za odbiór śmieci będą płacić więcej. Zarządzenie zostało podpisane przez Bogdana Wentę w poniedziałek.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Budynek mieszkalno-magazynowy w Dzięgielowie.

Dodano: 10.02.2020 7:26 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Polecamy Państwu dom wolnostojący z roku 2012. Położony jest w Dzięgielowie, Gmina Goleszów. Powierzchnia całkowita budynku to około 388 m2 w tym mieszkalna około 133 m2 a magazynowa 255m2. Dom nie jest podpiwniczony. Na parterze: salon z otwartą kuchnią, łazienka, dwie sypialnie, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze (magazyn). Na piętrze: salon z otwartą kuchnią, łazienka, dwie sypialnie. Dom położony na działce w całości budowlanej o powierzchni 1286 m2. Dostępne media : prąd, woda. Odprowadzenie ścieków do szamba. CO węglowe. Część mieszkalna po odbiorze, część gospodarcza (magazyn)w trakcie realizacji do odbioru. Szczegóły w naszej Kancelarii. Oferta na WYŁĄCZNOŚĆ. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, 1. Kodeksu Cywilnego.

Źródło: nieruchomosci.hiperogloszenia.pl

Jan Roźmiej kolejny raz przewodniczącym Rady Gminy w Wilczycach

Dodano: 07.02.2020 15:09 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Jan Roźmiej, po raz drugi został wybrany na przewodniczącego Rady Gminy w Wilczycach w powiecie sandomierskim. Na dzisiejszej sesji, jego kandydaturę poparło 11 radnych, 3 głosy były nieważne.

Tagi: Race, Gmina
Źródło: www.radio.kielce.pl

Dwa domy w Gminie Chybie-Mnich ul.Czuchowska.

Dodano: 07.02.2020 11:07 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Przedmiotem sprzedaży są dwa budynki o charakterze mieszkalnym posadowione na działce o powierzchni 1313m2. Dodatkowy opis budynków : 1. Budynek mieszkalny parterowy z poddaszem nieużytkowym, zamieszkały o powierzchni użytkowej około 62m2 w którym są : 3 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarka. Mieszkanie w dobrym stanie. Budynek powstał w latach międzywojennych a częściowo rozbudowany w latach 60, nie posiada piwnic, okna pcv, instalacje częściowo wymienione, CO gazowe oraz kominkowe, dach kryty dachówką. 2. Budynek o charakterze mieszkalnym lub innym wybudowany w latach 90 w wyniku rozbudowy istniejącego obiektu. Powierzchnia użytkowa to około 220m2 w którym jest 5 pokoi, kuchnia, łazienka oraz garaż. Budynek w stanie surowym zamkniętym kryty blachodachówką, okna w większości pcv. Media : prąd i woda. CO podłogowe a na piętrze docelowo grzejniki. Spokojna okolica i dobry dojazd do centrum Gminy Chybie oraz do drogi ekspresowej Katowice-Wisła. Cena i warunki sprzedaży do uzgodnienia. Szczegóły w naszej Kancelarii.Oferta na WYŁĄCZNOŚĆ. Polecamy. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, 1. Kodeksu Cywilnego.

Źródło: nieruchomosci.hiperogloszenia.pl

Dom w stanie surowym zamkniętym 10km od Cieszyna.

Dodano: 06.02.2020 7:22 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Na sprzedaż duży dom w stanie surowym zamkniętym z roku 2002 o powierzchni użytkowej 230m2, powierzchni zabudowy 150m2, kubaturze 794m3, położony w sołectwie Kisielów, Gmina Goleszów. Budynek murowany z pustaków MAX gr.29cm, wewnątrz aktualnie brak ścianek działowych - podane dane pochodzą z projektu : budynek bez podpiwniczenia, na parterze - garaż, dwa pokoje dzienne, jadalnia z kuchnią, wc, łazienka, kotłownia, wiatrołap a na poddaszu zaprojektowano cztery pokoje oraz łazienkę. W budynku okna PCV, konstrukcja dachu drewniana płatwiowo kleszczowa z pokryciem z dachówki ceramicznej. Aktualnie dojścia i dojazd do garażu budynku - tymczasowe nie utwardzone. Działka około 2000m2 do wydzielenia geodezyjnego, wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 18MN- zabudowa mieszkaniowa, jednorodzinna, teren nie ogrodzony. Media : prąd a dostępne : woda, gaz oraz jest studnia i szambo. Cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem - do Skoczowa około 6km a do Cieszyna 10km. Cena i warunki sprzedaży do uzgodnienia. Szczegóły w naszej Kancelarii. POLECAMY. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, 1. Kodeksu

Źródło: nieruchomosci.hiperogloszenia.pl

Gminy chcą wejść do spółki z Kielcami

Dodano: 04.02.2020 17:45 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Gminy z powiatu kieleckiego chcą być współudziałowcami w zakładzie utylizacji PGO w Promniku. Samorządowcy liczą, że dzięki temu będą mieli wgląd w finanse spółki i nie będą zaskakiwani podwyżkami cen za wywóz śmieci, jak to miało miejsce ostatnio.

Tagi: Gmina
Źródło: www.radio.kielce.pl

Gmina Lipnik inwestuje w drogi

Dodano: 02.02.2020 11:38 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Dziesięć dróg na terenie gminy Lipnik wymaga szybkiego remontu w ramach tzw. „powodziówek”. Gmina złożyła wnioski o dofinansowanie inwestycji i oczekuje na decyzje.

Tagi: Gmina
Źródło: www.radio.kielce.pl

Miliony złotych na ekologię. Wkrótce ogłoszą przetarg

Dodano: 01.02.2020 17:31 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Gmina Skalbmierz otrzymała 11 milionów złotych wsparcia od Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach. Pod koniec stycznia tego roku władze Skalbmierza podpisały umowy na dofinansowanie budowy sieci kanalizacyjnej oraz przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Gminy nie stać na remont dróg. Ratunkiem dofinansowanie z budżetu państwa

Dodano: 01.02.2020 14:52 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Gminę Bałtów w tym roku czekają ważne remonty dróg. 11-milionowe zadłużenie nie pozwoliłoby samorządowi na samodzielne pokrycie kosztów, ale udało się zdobyć korzystne dofinansowania z budżetu państwa.

Tagi: Gmina
Źródło: www.radio.kielce.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2020 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone