środa, 16 października 2019 r.  Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła
Wiadomości z tagiem Global  RSS
PRACOWNIK PRODUKCJI-wieszanie cykorii 263€ netto/tydz.

Dodano: 15.10.2019 15:28 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dla naszego klienta w okolicach Zwolle poszukujemy pracowników produkcyjnych do pracy wieszaniu cykorii. Oferujemy wynagrodzenie €263 netto wypłacane w systemie tygodniowym według CAO zakwaterowanie transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu ubezpieczenie zdrowotne Zakres obowiązków wieszanie cykorii na haki Wymagania komunikatywna znajomość j.angielskiego ( warunek konieczny) prawo jazdy kat.B ( warunek konieczny) doświadczenie w pracy produkcyjnej Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą. Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej. Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380. Zapraszamy do kontaktu: Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00) Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Pracownik produkcji - wyciąganie stalowych elementów z laser

Dodano: 15.10.2019 15:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI OFERUJEMY: Wynagrodzenie 355€ netto/tydz. - 40h Umowę na warunkach holenderskich Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę (pokoje 2 osobowe) Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu Ubezpieczenie zdrowotne zapewnione i opłacone przez pracodawcę OBOWIĄZKI KANDYDATA: Wyciąganie stalowych elementów z lasera Układanie na palety według zamówienia Praca od poniedziałku do piątku 7:30 – 16:30. WYMAGANIA Komunikatywna znajomość języka angielskiego Prawo jazdy kat. B – (warunek konieczny) Doświadczenie w pracy z z metalem Dobra kondycja fizyczna Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą. Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej. Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380. Zapraszamy do kontaktu: Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00) Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Aon: w 2020 r. wzrosną koszty opieki medycznej [Świat]

Dodano: 15.10.2019 8:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Według badania Aon [[https://s.dzub.pl/199a984d "2020 Global Medical Trend Rates Report"]] średnie globalne koszty opieki medycznej w 2020 r. (...)

Tagi: Global
Źródło: feedproxy.google.com

Pracownik budowlany - pomocnik dekarza *11 Euro netto/ h

Dodano: 10.10.2019 10:39 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Dla naszego klienta w rejonie Rijssen poszukujemy PRACOWNIKA BUDOWLANEGO - POMOCNIKA DEKARZA z j.angielskim i prawem jazdy Oferujemy Wynagrodzenie 11.00 € netto / godzinę Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę ,pokoje 1 osobowe ( mieszkania w pełni wyposażone z dostępem do internetu ) Ubezpieczenie zdrowotne,koszt 20.44 € tygodniowo Umowę na warunkach holenderskich Transport do pracy zagwarantowany przez pracodawcę (bezpłatny) Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu Zakres obowiązków Okrywanie i naprawa dachów materiałami dekarskimi tj.: dachówkami, blachodachówkami, kamieniem np. łupkiem naturalnym lub strzechą UWAGA - PRACA NA WYSOKOŚCI Wymagania Doświadczenie w pracach budowlanych Doświadczenie jako dekarz - mile widziane Dobra znajomość j.angielskiego - warunek konieczny Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny OFERTA DO PRZYUCZENIA W ZAWODZIE DEKARZ - DOŚWIADCZENIE MILE WIDZIANE ALE NIE WYMAGANE Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą. Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej. Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380. Zapraszamy do kontaktu: Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00) Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Szkutnik - montażysta (budowa jachtów) *15 Euro netto/ h

Dodano: 10.10.2019 10:37 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Dla naszego klienta w rejonie Enkhuizen poszukujemy SZKUTNIKA - MONTAŻYSTĘ DO BUDOWY JACHTÓW Oferujemy Wynagrodzenie 15€ netto / godzinę Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę ,pokoje 1 osobowe ( mieszkania w pełni wyposażone z dostępem do internetu ) Ubezpieczenie zdrowotne,koszt 20.44 € tygodniowo Umowę na warunkach holenderskich Transport do pracy zagwarantowany przez pracodawcę (bezpłatny) Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu Zakres obowiązków Montaż jachtów według projektu i na podstawie rysunku technicznego Montaż silników Praca na podstawie rysunku technicznego Wymagania Minimum 3 doświadczenia w budowie ( montażu ) jachtów Doświadczenie w montażu i konserwacji silników jachtów Dobra znajomość j.angielskiego - warunek konieczny Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą. Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej. Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380. Zapraszamy do kontaktu: Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00) Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Pracownik budowlany ( szlifierz, betoniarz ) *10.00 Euro ne

Dodano: 08.10.2019 16:19 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Dla naszego pracodawcy na terenie Holandii (okolice Rijssen) poszukujemy PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH do przyuczenia ze znajomością języka niemieckiego (głównie prace szlifierskie i betoniarskie). Oferujemy Wynagrodzenie 10 € netto/ godzinę ( netto - " na rękę" ) Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę ,pokoje 1-2 osobowych ( mieszkania w pełni wyposażone z dostępem do internetu ) Ubezpieczenie zdrowotne,koszt 20.44 € tygodniowo Umowę na warunkach holenderskich Transport do pracy zagwarantowany przez pracodawcę Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu Zakres obowiązków Tłoczenie betonu, sprężanie go, nanoszenie na powierzchnię i obróbka zarówno ręczna, jak i za pomocą maszyn Prace przy szlifowaniu betonu Wymagania Komunikatywna znajomość j.niemieckiego Własne ubranie robocze oraz buty Dobra kondycja fizyczna Chęć pracy na zewnątrz Uwaga : OFERTA PRACY DO PRZYUCZENIA , wiek od 18 lat ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA KANDYDATÓW Z KOMUNIKATYWNĄ ZNAJOMOŚCIĄ J.NIEMIECKIEGO Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą. Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej. Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380. Zapraszamy do kontaktu: Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00) Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

BOŚ Bank: W tym tygodniu w centrum uwagi decyzje agencji Moody's oraz S&P

Dodano: 07.10.2019 12:10 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Warszawa, 07.10.2019 (ISBnews) - W rozpoczynającym się tygodniu zaplanowane publikacje o decyzji agencji Moody's Investors Service oraz S&P Global Ratings dot. ratingu Polski oraz publikacja "minutes" z posiedzenia FOMC znajdą się w centrum uwagi inwestorów, uważają ekonomiści Banku Ochrony Środowiska (BOŚ).

Źródło: https:

PGNiG: Venture Global LNG ma pozwolenie na budowę terminalu Plaquemines

Dodano: 03.10.2019 12:34 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Amerykańska Federalna Komisja Regulacji Energetyki (FERC) wydała Venture Global LNG pozwolenie na budowę terminalu eksportowego LNG Plaquemines oraz gazociągu między terminalem a międzystanową siecią gazową, podało Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG). PGNiG będzie odbierało skroplony gaz ziemny z tego terminalu od 2023 r.

Źródło: https:

Spawacz/pracownik produkcji (recykling metalu) * 330 Euro ne

Dodano: 02.10.2019 10:36 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Dla naszego klienta w okolicach Zwolle poszukujemy kandydatów na stanowisko:SPAWACZ / PRACOWNIK PRODUKCJI (RECYKLING METALU) Oferujemy Wynagrodzenie 330€ netto/tydz. ( za 40h "na rękę", po opłaceniu mieszkania i ubezpieczenia ) Zakwaterowanie ( pokoje 2 osobowe) Transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu Ubezpieczenie zdrowotne Umowę na warunkach holenderskich Zakres obowiązków Wstępna obróbka mechaniczna surowca Rozdrobnienie surowca na części o nieregularnym kształcie oraz oddzielenie z niego zanieczyszczeń Drobne poprawki spawalnicze Wymagania Komunikatywna znajomość j.angielskiego (warunek konieczny) Prawo jazdy kat.B (warunek konieczny) Zaświadczenie o zameldowaniu( wydawane bezpłatnie w Urzędzie Miasta ) Minimum roczne doświadczenie w pracy jako spawacz/pracownik produkcji Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą. Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej. Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380. Zapraszamy do kontaktu: Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00) Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

KIEROWCA ZAWODOWY C+E z kodem 95 * 365 Euro netto/tydz.

Dodano: 01.10.2019 13:39 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Dla naszego klienta w okolicy Zwolle poszukujemy KIEROWCY ZAWODOWEGO C+E Z KODEM 95 Oferujemy Wynagrodzenie 365€ netto/tydz. ( za 40h "na rękę", po opłaceniu mieszkania i ubezpieczenia ) Zwrot kosztów dojazdu do pracy lub samochód służbowy Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu Ubezpieczenie zdrowotne Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę ( pokoje 2 osobowe ) Umowę na warunkach holenderskich Zakres obowiązków Zabezpieczanie ładunku taśmami (instrukcja zostanie podana na miejscu) Załadunek i rozładunek towaru Sprawdzanie dokumentacji dostawy - raportowanie Wykonywanie tras zgodnie z planem i w podanej kolejności planu Wymagania Komunikatywna znajomość j. angielskiego (warunek konieczny) Prawo jazdy C+E z kodem 95 ( warunek konieczny) Gotowość do podjęcia pracy w godzinach od 22:00-7:00 Gotowość podjęcia pracy od zaraz Zaświadczenie o zameldowaniu (wydawane bezpłatnie w Urzędzie Miasta) - warunek konieczny Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą. Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej. Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380. Zapraszamy do kontaktu: Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00) Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone