poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Ireneusza, Konstantego, Marii
Wiadomości z tagiem Global  RSS
SPAWACZ 135 *460€ netto/tydz.

Dodano: 23.08.2019 10:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dla naszych pracodawców na terenie Holandii poszukujemy pracowników na stanowiska : SPAWACZA 135 z j.angielskim i aktualnym certyfikatem spawalniczym Oferujemy Wynagrodzenie : 460€netto / tydzień ( 40h ) Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę ( pokoje 2 osobowe) Zwrot kosztów dojazdu Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu Ubezpieczenie zdrowotne opłacone przez pracodawcę Umowę na warunkach holenderskich Zakres obowiązków Spawanie metodą 135 Spawanie i montaż elementów na podstawie rysunku technicznego Wymagania Aktualny certyfikat spawalniczy ( warunek konieczny) Komunikatywna znajomość j.angielskiego (warunek konieczny) Prawo jazdy kat.B (warunek konieczny) Znajomość rysunku technicznego Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą. Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej. Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380. Zapraszamy do kontaktu: Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00) Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

MONTER/SPAWACZ MIG/MAG *460 Euro netto/tydz.

Dodano: 23.08.2019 10:58 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Dla naszych pracodawców w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko: MONTER/SPAWACZ MIG/MAG Oferujemy Wynagrodzenie 460€ netto/tydz. Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę Umowę na warunkach holenderskich Transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu Ubezpieczenie zdrowotne opłacane przez pracodawcę Zakres obowiązków Spawanie metodami MIG/MAG ( różne firmy w zależności od doświadczenia zawodowego) Praca przy konstrukcjach stalowych na hali Wymagania Doświadczenie w spawaniu MIG/MAG Montaż elementów na podstawie rysunku Aktualne certyfikaty spawalnicze Komunikatywna znajomość j.angielskiego - warunek konieczny Prawo jazdy kat.B - warunek konieczny Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą. Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej. Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380. Zapraszamy do kontaktu: Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00) lub na maila: [email protected] Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

ŚLUSARZ w Amberg (ABC)

Dodano: 22.08.2019 15:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Dla naszego klienta z Amberg poszukujemy kandydatów na stanowisko: ŚLUSARZ Oferujemy Wynagrodzenie 12,00€-12,50€ netto za godzinę Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich Składki odprowadzane w Niemczech Darmowe zakwaterowanie Zakres obowiązków Przygotowywanie rur pod spawanie (ciecie, piłowanie, szlifowanie) Wymagania Język niemiecki komunikatywny (warunek konieczny) Prawo jazdy kat. B Wykształcenie kierunkowe jako ślusarz Doświadczenie na ww. stanowisku Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą. Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej. Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380. Zapraszamy do kontaktu: Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00) lub na maila: rekrutacjawork4you.global Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

PRACOWNIK MONTAŻU - piece piekarskie *370€ netto/tydz.

Dodano: 22.08.2019 15:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dla naszego klienta w miejscowości Bunschoten poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK MONTAŻU Oferujemy: Wynagrodzenie 370€ netto/tydz. Zwrot kosztów dojazdu do pracy - DOJAZD DO PRACY 55 KM Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu Ubezpieczenie zdrowotne Umowę na warunkach holenderskich Zakwaterowanie oferowane przez pracodawcę ( pokoje 2 osobowe , dojazd 55 km) Zakres obowiązków Montaż maszyn do przemysłu spożywczego (piece piekarskie) Wymagania: Znajomość j.angielskiego na poziomie B1 (warunek konieczny) Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (warunek konieczny) Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą. Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej. Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380. Zapraszamy do kontaktu: Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek - piątek, 8.00 - 16.00) Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

FREZER CNC * 450 Euro netto/ tydzień

Dodano: 20.08.2019 15:36 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Dla naszego klienta z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko: FREZER CNC Oferujemy Wynagrodzenie - 16€ brutto/h, 450€ netto za 40h Zwrot kosztów dojazdu do pracy lub samochód służbowy Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu Ubezpieczenie zdrowotne Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę ( pokoje 2 osobowe ) Umowę na warunkach holenderskich Zakres obowiązków Obsługa frezarek CNC Dopasowanie programu razem z programistami Wprowadzanie korekt Przezbrajanie programu do szczegółu na podstawie rysunku technicznego Wymagania Minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze frezarek CNC - warunek konieczny Prawo jazdy kat B - warunek konieczny ( samodzielny dojazd do pracy samochodem służbowym) Komunikatywna znajomość j.angielskiego - warunek konieczny Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą. Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej. Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380. Zapraszamy do kontaktu: Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00) Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

PRACOWNIK BUDOWLANY-praca przy płytach kartonowo-gipsowych (

Dodano: 20.08.2019 15:34 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Dla naszego klienta z Gnarrenburg poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK BUDOWLANY Oferujemy Wynagrodzenie 10,50€ - 11,00 netto/h Pomoc w organizacji zakwaterowania Niemiecką umowę o pracę Ubezpieczenie opłacane przez pracodawcę Zakres obowiązków Układanie płyt kartonowo-gipsowych na sufitach Stawianie ścian z płyt kartonowo-gipsowych Szpachlowanie, łączenie i przygotowywanie płyt Wymagania Podstawowa znajomość j. niemieckiego Prawo jazdy kat. B 3 letnie doświadczenie na ww. stanowisku Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą. Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej. Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380. Zapraszamy do kontaktu: Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00) Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

PZUW: rating podtrzymany, perspektywa podniesiona [Rynek]

Dodano: 20.08.2019 8:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

TUW PZUW informuje, że agencja ratingowa S&P Global Ratings przedłużyła rating siły finansowej ubezpieczyciela, nadany w roku 2018, na (...)

Tagi: Global
Źródło: feedproxy.google.com

PRACOWNIK FIZYCZNY-wyjmowanie desek z maszyny * 275-345 Euro

Dodano: 13.08.2019 14:23 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Dla naszego klienta w Zwolle poszukujemy kandydata na stanowisko:PRACOWNIK FIZYCZNY (PRACA W FIRMIE PRODUKUJĄCEJ DREWNIANE DESKI) OBOWIĄZKI KANDYDATA: Wykładanie i wyjmowanie desek z maszyn Układanie desek na palety (według zamówienia) Przygotowywanie zamówień do wysyłki WYMAGANIA Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny) Mile widziane doświadczenie w pracy przy reparacji palet OFERUJEMY: Wynagrodzenie 275€ - 345 € netto/ tygodniowo ( 37-45h tygodniowo ) Zakwaterowanie ( pokoje 2 osobowe) opłacane przez pracodawcę Transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu Ubezpieczenie zdrowotne Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą. Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej. Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380. Zapraszamy do kontaktu: Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00) Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

PRACOWNIK MONTAŻU-montaż rowerów i koszy rowerowych 372 Euro

Dodano: 13.08.2019 14:21 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Dla naszego klienta w okolicach miejscowości Zwolle poszukujemy kandydatów na stanowisko : PRACOWNIK MONTAŻU Oferujemy Wynagrodzenie € 372.00 netto/ tydzień Zakwaterowanie (pokoje 2 osobowe) Transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu Ubezpieczenie zdrowotne Zakres obowiązków Montaż rowerów od podstaw Drobne naprawy bieżące rowerów Konserwacja i serwis rowerów Montaż koszy rowerowych Wymagania Komunikatywna znajomość j.angielskiego (warunek konieczny) Prawo jazdy kat.B (warunek konieczny) Doświadczenie w montażu Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą. Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej. Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380. Zapraszamy do kontaktu: Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00) Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Buy Morphine sulphate Online

Dodano: 06.08.2019 0:42 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Buy Morphine sulphate Online | Best Place to Buy Morphine sulphate Online | Express shipping UPS, | Buy Morphine sulphate online Without Prescription, Best Quality Morphine sulphate online | Where to get Morphine sulphate online | Best Morphine sulphate Pharmacy Online, Global Chemical Shop Worldwide Buy Ketamine HCL Liquid Online Buy Diclazepam online Buy Actavis Cough Syrup Buy Horseshoe Crab Blood onlinea Buy Morphine sulphate Injection online Buy Ephedrine HCL Powder online Buy Morphine sulphate online Buy Acetaminophen online Ephedrine HCL for sale online Buy Ketamax Injection Online Buy dilaudid online Buy pain relief pills Prescription painkillers are powerful drugs that interfere with the nervous system’s transmission of the nerve signals we perceive as pain. Most painkillers also stimulate portions of the brain associated with pleasure. Thus, in addition to blocking pain, they produce a “high.” The most powerful prescription painkillers are called opioids, which are opium-like1 compounds. They are manufactured to react on the nervous system in the same way as drugs derived from the opium poppy, like heroin. The most commonly abused opioid painkillers include oxycodone, hydrocodone, meperidine, hydromorphone and propoxyphene.buy adderall online without prescription, buy vyvanse online, Buy desoxyn online,buy hydrocodone online Also we have variety of research chemicals that are very pure and are the top grade we offer. The most commonly product we have are Flakka PVP, Sodium Carnide, buy nembutal pentobarbital sodium online, MDMA crystal, ayurvedic urea powder.

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone