środa, 21 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty
Wiadomości z tagiem Gdzie  RSS
Pływać można się nauczyć w każdym wieku

Dodano: 14.08.2019 13:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wakacje, to dobry czas, by uprawiać różne sporty. Letnie miesiące służą również wypoczynkowi i nauce pływania. Gdzie najlepiej nauczyć się pływać? Czy wybrać basem jezioro, czy morze? Czy pływać uczuć się samemu, czy lepiej pod okiem trenera?

Tagi: Gdzie, Letnie
Źródło: www.radio.kielce.pl

Koniec pieczątek. Rząd znosi obowiązek

Dodano: 13.08.2019 17:44 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Ma być szybciej i sprawniej - rząd likwiduje pieczątki, zastąpi je podpisem elektronicznym. To dobry krok w stronę walki ze zbędną biurokracją. Gdzie konkretnie znika obowiązek pieczętowania?

Tagi: Gdzie, Konina
Źródło: https:

Gdzie w obecnych czasach szukać kandydatów na agentów [Sprzedaż]

Dodano: 13.08.2019 10:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W krótkiej historii sprzedaży ubezpieczeń w Polsce rekrutacja nigdy nie była takim wyzwaniem jak dziś. Wiele lat temu ciekawych ofert pracy było tyle, co kot napłakał i ambitniejsze osoby bardzo często przyciągała możliwość osiągania relatywnie wysokich dochodów w stosunku do tego, ile zarabiało się na etacie. Dziś sytuacja wygląda inaczej. Można rozwijać się w wielu zawodach, stać się specjalistą od wielu dziedzin i zarabiać pieniądze proporcjonalne do swoich oczekiwań. To oczywiście odbija się na procesie rekrutacji i statystykach. Powodem jest głównie to, że przez wiele lat nowych współpracowników menedżerowie sprzedaży poszukiwali poprzez ogłoszenia, czyli źródło, które przede wszystkim przyciąga właśnie osoby będące pracownikami etatowym.

Źródło: feedproxy.google.com

Rynek gier mobilnych w Polsce. Jaki jest jego potencjał?

Dodano: 13.08.2019 6:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Gdzie najczęściej gramy w gry mobilne oraz ile wydajemy na ten cel? Na te pytania odpowiedzi udziela badanie Mexad Games.

Tagi: Rynku, Jack, Gdzie
Źródło: feedproxy.google.com

Gdzie jest ofiara zabójstwa?

Dodano: 10.08.2019 12:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Gdzie jest 28-letni Radosław, mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej? To pytanie, pomimo dwuletnich poszukiwań, pozostaje bez odpowiedzi. Mężczyzna zaginął w 2017 roku i do dziś nie udało się odnaleźć. Pomimo braku ciała, prokuratura uznała, że został zabity, a odpowiedzialność za to zdarzenie ponoszą dwaj mężczyźni: Łukasz K. i Miłosz M.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Utrudnienia na przejściu granicznym w Bezledach. Gdzie najlepiej przejechać granicę?

Dodano: 08.08.2019 12:39 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Warmińko-Mazurski Oddział Straży Granicznej poinformował, że w poniedziałek (12 sierpnia) w godz. od 11 do 12.30 przejście graniczne w Bezledach zostanie zamknięte. Jak w takim razie przejechać granicę?

Tagi: Gdzie
Źródło: www.olsztyn.com.pl

Frezarki do drewna Bernardo, Frezarki dolnowrzecionowe do dr

Dodano: 07.08.2019 12:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Prowadzisz warsztat meblarski i potrzebujesz najwyższej klasy sprzętu do obróbki drewna? Wybierz frezarki do drewna PWA BERNARDO. Gdzie je znajdziesz? W sklepie internetowym Hafen.pl. Jesteśmy wyłącznym i bezpośrednim przedstawicielem tej austriackiej firmy. Oferujemy kompletny asortyment dla profesjonalistów, jak i amatorów, do obróbki metalu, drewna czy blachy. Marka Bernardo zdobyła uznanie już w całej Europie. Na przestrzeni 40 lat działalności dopracowała tak schemat asortymentu, że każdy dostanie tutaj coś dla siebie. U nas kupisz m.in. frezarki dolnowrzecionowe, stół rolkowy, frezarki stołowe do drewna, wrzeciona, zestawy tulei, frez czy płytki do frezów. Ponadto, mamy strugarko grubościówki, tokarki, kopiarki do drewna, szlifierki, okleiniarki, odciągi do trocin i wiórów, stoły stolarskie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas! Tel. 25 740 20 01. Jesteśmy w Siedlcach przy ul. Gen. R. Kuklińskiego 20, a także w Bydgoszczy i Radzionkowie. Wejdź na Hafen.pl i sprawdź pełną ofertę.

Tagi: Marsz, Gdzie
Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Giętarki do rur i profili

Dodano: 07.08.2019 12:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dobrej jakości i sprawdzony sprzęt w pracy warsztatowej to podstawa. Dlatego wybierz jakość! Sprawdź ofertę PWA BERNARDO. Gdzie znajdziesz te produkty? W sklepie internetowym Hafen.pl. Jesteśmy wyłącznym i bezpośrednim przedstawicielem tej austriackiej firmy. Oferujemy kompletny asortyment dla profesjonalistów, jak i amatorów, do obróbki metalu, drewna czy blachy. Marka Bernardo zdobyła uznanie już w całej Europie. Na przestrzeni 40 lat działalności dopracowała tak schemat asortymentu, że każdy dostanie tutaj coś dla siebie. U nas kupisz m.in. giętarki do rur i profili – żłobiarki, mechaniczne giętarki do rur, walcarki do drutu, walcarki ręczne. Walcarki od Bernardo są najbardziej zaawansowanym technologicznie rozwiązaniem na rynku. Ponadto, mamy strugarko grubościówki, tokarki, kopiarki do drewna, szlifierki, okleiniarki, odciągi do trocin i wiórów, stoły stolarskie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas! Tel. 25 740 20 01. Jesteśmy w Siedlcach, Bydgoszczy i Radzionkowie. Odwiedź Hafen.pl.

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Kurs na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Kalisz

Dodano: 03.08.2019 10:17 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Licencja transportowa i spedycyjna …czy chcesz ją uzyskać? Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego pomoże ci w tym. Kalisz Zatem Koal zaprasza Cię na szkolenie które odbędzie się w Kaliszu 23,24,25 sierpień 2019 ( 3 dni ) Ile lat uczymy do egzaminu: 12 lat Gdzie uczymy: na terenie całego kraju –patrz strona główna koal Cel kursu : przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania Certyfikatu Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego ( Unijny) , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną.( licencja transportowa, licencja spedycyjna) W cenie kursu co otrzymam? Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru ok. 2500 pytań , również omawiamy / przerabiamy wszystkie nowe przykładowe zadania, z którymi zetkną się Państwo na egzaminie Dlaczego my a nie ktoś inny? W odróżnieniu od amatorskich ośrodków nasza firma KOAL opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia ,aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu. Serdecznie zapraszamy osoby , które nigdy nie miały do czynienia z transportem - dla nas wystarczy by kursant czy też kursantka potrafiła mówić po polsku, umiała posługiwać się kalkulatorem i miała ukończone 18 lat , gdyż jest to warunek uzyskania certyfikatu kompetencji. Wszyscy wykładowcy a przede wszystkim Pani Viola Jankowska ( patrz opinie na stronie www.koal.com.pl) dołożą wszelkich starań by Państwo podeszli do egzaminu tylko raz i otrzymali wynik pozytywny z egzaminu międzynarodowego w ITS. Serdecznie zapraszamy do KALISZA - KOAL tel: 536 499 499 www.koal.com.pl Cena szkolenia: 1400zł

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Rekrutacja uzupełniająca zakończona. Gdzie największa rywalizacja o miejsce?

Dodano: 31.07.2019 15:56 | 1 odsłon | 0 komentarzy

510 osób wzięło udział w rekrutacji uzupełniające do kieleckich szkół średnich. Jak mówi Marcin Różycki, zastępca prezydenta Kielc, około 400 kandydatów to młodzi ludzie, którzy w pierwszym naborze nie dostali się do żadnej szkoły. Pozostali to uczniowie, którzy zostali przyjęci, ale nie do tej placówki, na której im zależało i postanowili jeszcze raz spróbować.

Tagi: Marcel, Gdzie
Źródło: www.radio.kielce.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone