piątek, 04 grudnia 2020 r.  Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
Wiadomości z tagiem Gdynia  RSS
Adwokat Gdynia - sprawdź ofertę

Dodano: 25.11.2020 16:07 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Kancelaria specjalizuje się przede wszystkim w sprawach rozwodowych oraz dochodzeniu roszczeń z umów kredytów frankowych. Kancelaria prawna mieści się w Gdyni i jest położona w dogodnym punkcie dojazdowym w centrum miasta. Każda powierzona sprawa jest prowadzona w oparciu o bogatą wiedzę prawniczą i duże doświadczenie. Każdy Klient jest wyjątkowy i każdy jest traktowany indywidualnie. Nie ma bowiem dwóch takich samych spraw. Współpracujemy z różnego rodzaju ekspertami, w tym psychologami w sprawach rodzinnych czy też analitykami finansowymi w sprawach kredytowych, co zapewnia najwyższą jakoś usług świadczonych przez kancelarię.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Kapitalna odpowiedź Krychowiaka na zdjęcie Arki Gdynia. Ma dystans do siebie

Dodano: 17.05.2017 15:38 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Do ciekawej wymiany zdań na Twitterze doszło pomiędzy Arką Gdynia oraz Grzegorzem Krychowiakiem, który ma problemy z wywalczeniem sobie miejsca w składzie Paris Saint-Germain. Reprezentant Polski skomentował zdjęcie umieszczone przez klub z Gdyni.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Arka - Wisła: wygrana płocczan w starciu beniaminków. Sztorm w Gdyni trwa

Dodano: 16.05.2017 19:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wisła Płock wygrała 1:0 z Arką Gdynia w 34. kolejce Lotto Ekstraklasy. Drużyna Marcina Kaczmarka jest już spokojna o utrzymanie, czego nie można powiedzieć o zdobywcy Pucharu Polski.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama

Copyright © 2008-2020 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone