środa, 26 czerwca 2019 r.  Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
Wiadomości z tagiem Gdyni  RSS
Gdynia. "Osiecka. Archipelagi" na Scenie Letniej w Orłowie

Dodano: 26.06.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Już po raz 24 na Scenie Letniej Teatru Miejskiego w Gdyni przez półtora miesiąca grane będą spektakle z morzem w tle. Sezon na plaży w Orłowie zainauguruje prapremiera spektaklu muzycznego "Osiecka. Archipelagi" w adaptacji i reżyserii Jacka Bały.

Źródło: www.e-teatr.pl

Morawiecki: nie chcemy uciekać od transformacji polskiej energetyki

Dodano: 24.06.2019 14:22 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Nie chcemy uciekać i nie uciekamy od wielkiej transformacji polskiej energetyki - podkreślił w poniedziałek w Gdyni premier Mateusz Morawiecki. Dodał, że Polska chce stawiać m.in. na energetykę prosumencką.

Źródło: https:

Morawiecki: "Uczynimy Trójmiasto hubem na Morzu Bałtyckim". W Gdańsku podpisano trzy ważne umowy

Dodano: 24.06.2019 12:09 | 5 odsłon | 0 komentarzy

- Podpisujemy umowy na poprawę kolejowego dostępu do portów w Gdańsku i Gdyni, warte ok. 3 mld zł - powiedział w poniedziałek w porcie w Gdyni premier Mateusz Morawiecki.

Źródło: https:

Skarb Państwa mógłby stracić 292 mln zł. CBŚP rozbiło międzynarodową grupę przestępczą

Dodano: 18.06.2019 11:22 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Olsztyńscy funkcjonariusze rozbili międzynarodową grupę przestępczą, której członkowie handlowali suszem tytoniowym. Zatrzymano 6 osób. Gdyby nielegalny towar trafił na rynek, Skarb Państwa mógłby stracić 292 mln zł.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Euro Styl wprowadził do oferty 148 lokali w ramach Os. Cis w Gdyni

Dodano: 17.06.2019 11:01 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Euro Styl z Grupy Dom Development uruchomił sprzedaż 148 mieszkań w ramach nowej inwestycji - Osiedla Cis, zlokalizowanego w Gdyni przy ul. Chylońskiej, w bliskim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, podała spółka. Przekazanie kluczy zaplanowano na przełom III i IV kwartału 2021 r.

Źródło: https:

(24) Malowanie Aluminium - Brzeszcze

Dodano: 12.06.2019 15:04 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Nasza firma Alugrip świadczy malowanie aluminium. Takie usługi realizowane są solidnie oraz rzetelnie. Pracujemy terminowo, najlepiej jak to możliwe. Jakość naszej pracy jest na pewno godna uwagi. Nie odkładamy niczego na później, zawsze dbamy o klientów. Nasi ludzie są pracowici i nie mylą się. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Dobrze jest z nami współpracować. Nasi pracownicy zrobią wszystko, aby usługa była zrobiona dobrze, czyli zgodnie z regułami sztuki. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Jest to sprawa opłacalna. Gdyby nie my to klienci nie mieliby dobrze pomalowanego aluminium. Ceny mamy konkurencyjne. Doskonała jakość opłaca się doskonale. O tym koniecznie trzeba wiedzieć. Zapraszamy do współpracy, bo to doskonała jakość w dobrej cenie. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom. Pomożemy każdej osobie. Jakość i cena zawsze idą w parze. Nasza praca jest dobrze realizowana, a nasze centrum malowania proszkowego jest popularne. Z nami dobrze można współpracować, bo to nasza duma i wielka potrzeba. Jakość naszego działania jest bezcenna. Pracownicy naszej firmy nieustannie podnoszą kwalifikacje, ciągle poznając nowe metody. Z nami malowanie aluminium posiada klasę. My pomożemy każdemu i zadbamy o wszystkich ludzi.

Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

(19) Malowanie Aluminium - Chrzanów

Dodano: 12.06.2019 15:03 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Nasza firma Alugrip świadczy malowanie aluminium. Takie usługi realizowane są solidnie oraz rzetelnie. Pracujemy terminowo, najlepiej jak to możliwe. Jakość naszej pracy jest na pewno godna uwagi. Nie odkładamy niczego na później, zawsze dbamy o klientów. Nasi ludzie są pracowici i nie popełniają błędów. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Współpraca z nami zawsze się opłaca. Nasi pracownicy zrobią wszystko, aby usługa była wykonana dobrze, czyli zgodnie z regułami sztuki. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Jest to sprawa opłacalna. Gdyby nie my to klienci nie mieliby dobrze pomalowanego aluminium. Ceny mamy konkurencyjne. Doskonała jakość opłaca się doskonale. O tym warto pamiętać. Zapraszamy do współpracy, bo to doskonała jakość w przyzwoitej jakości. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom. Pomożemy każdej osobie. Jakość i cena zawsze idą w parze. Nasza praca jest dobrze realizowana, a nasze centrum malowania proszkowego jest znane. Z nami dobrze można współpracować, bo to nasza duma i wielka potrzeba. Jakość naszego działania jest cenna. Pracownicy naszej firmy nieustannie podnoszą kwalifikacje, ciągle poznając nowe metody. Z nami malowanie aluminium ma jakość. My pomożemy każdemu i zadbamy o wszystkich ludzi.

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

(4) Malowanie Aluminium - Żywiec

Dodano: 12.06.2019 15:02 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Nasza firma Alugrip świadczy malowanie aluminium. Takie usługi realizowane są solidnie oraz rzetelnie. Pracujemy terminowo, najlepiej jak to możliwe. Jakość naszej pracy jest na pewno godna uwagi. Nie odkładamy niczego na później, zawsze dbamy o klientów. Nasi ludzie są pracowici i nie mylą się. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Współpraca z nami zawsze się opłaca. Nasi pracownicy zrobią wszystko, aby usługa była wykonana dobrze, czyli zgodnie z regułami sztuki. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Jest to sprawa opłacalna. Gdyby nie my to klienci nie mieliby dobrze pomalowanego aluminium. Ceny mamy konkurencyjne. Doskonała jakość opłaca się szczególnie. O tym warto pamiętać. Zapraszamy do współpracy, bo to doskonała jakość w dobrej cenie. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom. Pomożemy każdej osobie. Jakość i cena zawsze idą w parze. Nasza praca jest dobrze realizowana, a nasze centrum malowania proszkowego jest popularne. Z nami dobrze można współpracować, bo to nasza duma i wielka potrzeba. Jakość naszego działania jest cenna. Pracownicy naszej firmy nieustannie podnoszą kwalifikacje, ciągle poznając nowe metody. Z nami malowanie aluminium posiada klasę. My pomożemy każdemu i zadbamy o wszystkich ludzi.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Gdyby Demi Rose podskoczyła w TEJ kreacji, biust by jej wypadł z miseczek

Dodano: 04.12.2018 12:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Seksowniejsza niż Kylie Jenner?

Tagi: Roku, Debt, Gdyni
Źródło: https:

Gdyby Demi Rose podskoczyła w TEJ kreacji, biust by jej wypadł z miseczek

Dodano: 04.12.2018 12:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Seksowniejsza niż Kylie Jenner?

Tagi: Roku, Debt, Gdyni
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone