piątek, 22 lutego 2019 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Wiadomości z tagiem Gdańska  RSS
Wizz Air otwiera połączenie z Gdańska do Bodø

Dodano: 21.02.2019 13:23 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Linia lotnicza Wizz Air otworzy połączenie między Gdańskiem i Bodø, w Norwegii. Loty będę odbywać się od 22 maja 2019 roku. Bilety są dostępne na wizzair.com już od 89 złotych w jedną stronę. Bodø, najdalej wysunięta na północ część pięknego wybrzeża Kystriksveien, jest największym skupiskiem orłów morskich. Turyści z całego świata przyjeżdżają, by je obserwować.... pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

Dulkiewicz: nie ma miejsca dla pomnika ks. Jankowskiego w Gdańsku

Dodano: 21.02.2019 12:41 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Nie ma miejsca dla pomnika ks. Henryka Jankowskiego w przestrzeni publicznej Gdańska. Powinien być on usunięty zgodnie z prawem - takie stanowisko przedstawiła w czwartek po. prezydenta Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.

Źródło: https:

Gdańsk. Małgorzata Łukasiewicz odbierze Nagrodę za Twórczość Translatorską im. Boya-Żeleńskiego

Dodano: 20.02.2019 19:11 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Małgorzata Łukasiewicz, która z języka niemieckiego przełożyła dzieła m.in. Adorna, Nietzschego, Sebalda została uhonorowana Nagrodą Prezydenta Miasta Gdańska za Twórczość Translatorską im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego za całokształt twórczości - podaje jury nagrody, które wybrało także nominowanych za przekład jednego dzieła. Wszystkich laureatów poznamy 12 kwietnia.

Źródło: www.e-teatr.pl

HOSTESSY / TANCERKI - wysokie zarobki, wypłaty co tydzień

Dodano: 20.02.2019 19:08 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Najbardziej prestiżowy klub w Gdańsku powiększa zespół! Ogłaszamy nabór na stanowiska: * Hostessa * Tancerka klubowa DLA OSÓB Z PO ZA TRÓJMIASTA OFERUJEMY ZAKWATEROWANIE W NOWOCZESNYM MIESZKANIU SŁUŻBOWYM Czym się wyróżniamy od innych klubów? * przede wszystkim uczciwością i szacunkiem - wypłaty ZAWSZE na czas w systemie tygodniowym, * najwyższymi zarobkami w mieście, * profesjonalizmem, * lokalizacją –centrum Gdańska, * przyjacielską atmosferą. Poszukujemy zdecydowanych oraz atrakcyjnych dziewczyn do pracy na dłuższy okres (umowa na czas nieokreślony) Oczekujemy dyspozycyjności 3-5 dni/ tyg, po godz. 20. Wysoko rozwiniętej komunikatywności, minimum podstawowej znajomości języka angielskiego, optymizmu i zaangażowania. Nie masz doświadczenia? Nic nie szkodzi, wszystkiego Cię nauczymy! Wymagamy: - pełnoletności, - nienagannej aparycji, dużo energii i uśmiechu! Oferujemy wysokie zarobki: * Hostessa – od 1 tys do 3 tys. / tygodniowo. * Tancerka – od 2,5 tys.do 5 tys./ tygodniowo. Kandydatki proszę o kontakt priv, chętnie udzielę szczegółowych informacji :)

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Gdańsk. Rusza konkurs na dyrektora Teatru Miniatura

Dodano: 20.02.2019 0:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zgodnie z zapowiedziami, nowego dyrektora Miejskiego Teatru Miniatura w Gdańsku ma wyłonić konkurs. Kandydaci mają czas na przygotowanie swoich ofert do 15 kwietnia.

Źródło: www.e-teatr.pl

Nawet ponad rok oczekiwania na zezwolenie na pobyt i pracę

Dodano: 15.02.2019 11:20 | 3 odsłon | 0 komentarzy

357 dni trwało przeciętnie wydanie decyzji ws. zezwolenia na pobyt czasowy i pracę w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu, a 378 dni w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Gdańsku - takie informacje uzyskała Posłanka Ewa Lieder - po złożeniu drugiej interpelacji, dotyczącej przeciętnego czasu trwania procedur związanych z wydawaniem zezwoleń na pobyt i pracę dla cudzoziemców. Na drugim biegunie znajdują się Rzeszów, Lublin i Białystok - ta sama procedura zajmowała tam przeciętnie 59, 60 dni.

Źródło: www.podatki.biz

W Gdańsku ruszyły prace nad rozwojem sztucznej inteligencji i systemu wsparcia kierowcy

Dodano: 15.02.2019 7:13 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Praca inżynierów zatrudnionych w Intel Compiler Center of Excellence w Gdańsku ma się przyczynić do rozwoju technologii przyszłości, w tym m.in. sztucznej inteligencji czy zaawansowanych systemów wsparcia kierowcy. Sztuczna inteligencja będzie w przyszłości napędzać całą branżę technologiczną, więc mocno w nią inwestujemy – zapowiada Bill Savage, wiceprezes, developer products division GM, Software and Service Group w Intelu.

Źródło: www.chip.pl

Intel uruchamia Compiler Center of Excellence w gdańskim ośrodku badawczo-rozwojowym

Dodano: 15.02.2019 7:13 | 22 odsłon | 2 komentarzy

Gdański ośrodek stanie się centrum innowacji w zakresie kompilatorów, przyśpieszając tym samym rozwój technologii przyszłości, takich jak Sztuczna Inteligencja (AI) oraz Zaawansowane Systemy Wsparcia Kierowcy (ADAS), a także rozwiązań klasy korporacyjnej, superkomputerów i sieci 5G.

Źródło: www.chip.pl

Mowa nienawiści na mieleckich sesjach?

Dodano: 14.02.2019 14:02 | 2 odsłon | 0 komentarzy

MIELEC. Prezydent przekonuje, że jest atakowany nie fair przez radnych PiS. Mieleccy radni pracują nad kodeksem etycznym, którym mają kierować się w pracy samorządowej. Jak tłumaczy pomysłodawca dokumentu, Zdzisław Nowakowski, inicjatywa ta jest odpowiedzią na śmierć prezydenta Gdańska i brutalizację miejskich debat. Ideę popiera prezydent Jacek Wiśniewski, który – jak twierdzi – często jest atakowany [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Uber Eats podsumowuje dwa lata działalności Polsce. Co zmawiamy za pośrednictwem tej aplikacji?

Dodano: 14.02.2019 9:56 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Uber Eats działa w Warszawie, Krakowe, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Sopocie.

Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone