wtorek, 19 czerwca 2018 r.  Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
Wiadomości z tagiem Gdańska  RSS
Akcja ratunkowa po wypadku autobusu; dwie ofiary śmiertelne to 65-letnie kobiety

Dodano: 18.06.2018 13:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Dwie ofiary śmiertelne wypadku autobusu w miejscowości Konstantynowo (Kujawsko-Pomorskie) to 65-letnie kobiety, na miejscu trwa akcja ratunkowa. Autobus przewoził do Gdańska osoby z koła seniorów spod Płocka - poinformowała PAP rzecznika policjii w Aleksandrowie Kujawskim Marta Błachowicz.

Źródło: https:

Wypadek autobusu w Konstantynowie. Są ofiary śmiertelne

Dodano: 18.06.2018 7:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Wypadek autobusu na trasie krajowej numer 91 w miejscowości Konstantynowo w woj. kujawsko-pomorskim. Nie żyją dwie osoby, rannych jest 29 kolejnych. Autobus przewoził do Gdańska osoby z koła seniorów spod Płocka.

Źródło: www.rmf24.pl

dziś, 18 cze 21:10 (TVN Style) - SOS - Sablewska od stylu

Dodano: 18.06.2018 7:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Maja z Gdańska ma 24 lata, pracuje w przedszkolu i jest szczęśliwą mężatką pasjonującą się muzyka i tańcem. Próbuje znaleźć swój styl i liczy na pomoc Mai

Tagi: Gdańska, Mamo
Źródło: teletydzien.interia.pl

Aneta Todorczuk - Perchuć: matka, żona, kochanka

Dodano: 17.06.2018 13:13 | 2 odsłon | 0 komentarzy

18 czerwca o 19:30 zapraszamy na spotkanie z Anetą Todorczuk - Perchuć która premierowo zaprezentuje najnowszy program „Matka, żona, kochanka”.
​Wydawałoby się, że bycie kochanką to totalny flow i czysta przyjemność. Żoną – oldskulowa fucha, a matką – duma i odpowiedzialność…. Jak ogarnąć jednocześnie te trzy role? Jak pogodzić ze sobą pracę na trzech równoległych etatach? I to w dodatku nie otrzymując za żadną z nich wynagrodzenia? Bezpłatny to można mieć urlop, a tu nie dość, że nie ma chwili odpoczynku, a pracę wykonuje się w gratisie, to trzeba nieźle się nakombinować, żeby wyjść z twarzą, a nawet przy odrobinie sprytu czerpać przyjemność…
​Czy istnieje recepta na pogodzenie tych trzech ról? Czy jest sposób, żeby być jednocześnie kobietką i taranem? Niańką i sekstorpedą? Mistrzem kuchni, cichym zarządcą, mózgiem, chodzącą subtelnością, kokietką i blond-pułapką?
„Pokochaj samą siebie” – krzyczą slogany z okładek kobiecych pism – tylko co to znaczy?
Aneta Todorczuk-Perchuć w muzodramie „Matka żona i kochanka” stara się udzielić odpowiedzi na powyższe pytania. Mogą się one nie spodobać. Mogą one zmotywować do działania. Mogą rozśmieszyć, bo aktorka śpiewając znane piosenki ośmiesza samą siebie i próbuje rozprawić się z mitem bycia kochaną, a jednocześnie perfekcyjną, kobiecą i idealną panią domu z dużym dystansem ale bardzo szczerze. Będą takie utwory jak „All about a bass”, „Dziewczyny lubią brąz”, „Jej portret”, „Polska Madonna”, czy „Zaopiekuj się mną”. Będzie szczerze, będzie bardzo zabawnie, kobieco a czasem rubasznie. Na pewno prawdziwie i bez ściemy.
Aneta Todorczuk-Perchuć - o muzodramie
Po monodramie „Matka Polka Terrorystka”( wystawianym na deskach Teatru Polonia) oraz recitalach „Niedorosłam” i „Projekt Koffta” poczułam, że chciałabym opowiedzieć o bardzo ważnej roli w jaką wrzuciło mnie życie. Mimo, że zawód aktorki jest pełen przygód i mógłby być inspiracją do opowiedzenia wielu dramatycznych czy pikantnych historii, postanowiłam wziąć na warsztat temat ponadczasowy, a jednocześnie bardzo osobisty. W skrócie - jak połączyć rolę matki, żony, kochanki i przy tym nie zwariować?
Oczywiście poruszam kwestie ważne i poważne, ale absolutnie nie unikam obśmiewania obu ról w związku – damskiej i męskiej. Ta muzyczna opowieść to przede wszystkim historia pełna humoru i prawdziwych emocji, a jej całkowity wydźwięk jest optymistyczny i pozytywny. Życie przecież jest zbyt krótkie, aby przeżywać problemy, które nikogo z nas i tak nie ominą, a piękne chwile przychodzą bez zapowiedzi, więc chwytajmy je i zatrzymujmy najdłużej jak się da. I o tym jest „Matka, żona i kochanka”.
Aneta Todorczuk-Perchuć – aktorka i wokalistka. Ukończyła Liceum Muzyczne w klasie skrzypiec oraz Akademię Teatralną w Warszawie na Wydziale Aktorskim. Jeszcze przed ukończeniem studiów zadebiutowała w sztuce Jana Englerta na deskach Teatru Narodowego w Warszawie. Później zaczęła występować w największych polskich teatrach oraz wcielać się w wiele ról filmowych, serialowych i dubbingowych. W ostatnim czasie, widzowie mieli okazję zobaczyć ją w serialach: ”Rodzinka.pl”, ”Singielka” czy ”Druga szansa”.
Tomasz Krezymon - kompozytor, aranżer, pianista. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku. Współpracuje na stałe z Michałem Bajorem. Jako aranżer współpracował m.in. z Festiwalem Zaczarowana piosenka, Filharmonią Bałtycką, Orkiestrą Teatru Wielkiego w Łodzi, Big Bandem BBC z Londynu, a także z Telewizją Polską i ambasadą USA. Producent muzyczny i aranżer płyty Piosenkowa Spiżarnia, wydanej przez Polskie Radio w 2011 r. Jako kompozytor współpracował z Teatrem Powszechnym w Warszawie, Teatrem Polskiego Radia, Teatrem Jaracza w Łodzi, Teatrem Wybrzeże w Gdańsku czy Teatrem Muzycznym w Gdyni. Od 2018 roku jest także kierownikiem muzycznym Teatru im. Jaracza w Olsztynie.
Anna Gryszkówna - aktorka i reżyserka. Absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej. Od 2004 roku należy do zespołu Teatru Narodowego w Warszawie, w którym zagrała m.in. w spektaklach Jerzego Grzegorzewskiego i Tadeusza Słobodzianka. Była asystentką reżysera przy spektaklach m.in. Jana Englerta, Michała Zadary i Macieja Prusa. Zadebiutowała spektaklem PRZESILENIE Davida Greiga i Gordona McIntyre'a w Teatrze Nowym w Poznaniu i Teatrze Miejskim w Lesznie. Anna Gryszkówna wyreżyserowała m.in. POSKROMIENIE ZŁOŚNICY Williama Shakespeare'a w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.
Bilety 40 zł
Rezerwacje 887 333 383

Napad na kobietę w Gdańsku. Policja poszukuje tego mężczyzny

Dodano: 14.06.2018 15:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Gdańska policja poszukuje mężczyzny, który może mieć związek z ubiegłotygodniowym napadem o charakterze seksualnym na kobietę. Doszło do tego na klatce schodowej jednego z domów w Gdańsku Oliwie. Policja upubliczniła wizerunek mężczyzny.

Źródło: www.rmf24.pl

Meritum w Gdańsku prawie gotowe

Dodano: 14.06.2018 7:08 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Szukasz nowego mieszkania w Trójmieście? Jeśli tak, sprawdź koniecznie ofertę Pomorskich Domów – deweloper kończy właśnie budowę kameralnej inwestycji w Gdańsku Osowej. Zgodnie z zapowiedzią, nowy budynek będzie gotowy do użytku już za kilka miesięcy. Budowa Meritum (ul. Antygony) jest już rzeczywiście bardzo zaawansowana. - Gotowa jest już między innymi elewacja budynku wraz z ozdobną okładziną wykonaną z najwyższej jakości

Źródło: halo.domy.pl

Świadek: Gdyby nie środowisko w gdańskim fiskusie, sprawy Amber Gold by nie było

Dodano: 13.06.2018 16:19 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Okoliczności i środowisko jakie zastałam w I US w Gdańsku było ono takie, że w tym środowisku mogła wzrastać sobie sprawa Amber Gold i w ogóle zaistnieć. Gdyby nie to środowisko, to myślę, że sprawy Amber Gold, z pozycji urzędu skarbowego nie byłoby - zeznała b. p.o. naczelnika tego urzędu Maria Liszniańska przed sejmową komisją śledczą.

Źródło: www.rmf24.pl

​Jest akt oskarżenia ws. "łowcy nastolatek". Jego ofiarami padły 33 kobiety

Dodano: 13.06.2018 9:27 | 1 odsłon | 0 komentarzy


​Jest akt oskarżenia w głośnej sprawie Krystiana W. znanego jako "łowca nastolatek". Prokuratura Okręgowa w Gdańsku zakończyła śledztwo dotyczące między innymi gwałtów i wykorzystywania seksualnego wielu młodych kobiet.

Źródło: www.rmf24.pl

Nowy wątek przesłuchań komisji ds. Amber Gold. "Zakończy się przesłuchaniem Rostowskiego"

Dodano: 12.06.2018 9:29 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Sejmowa komisja śledcza ds. Amber Gold rozpoczyna przesłuchania świadków w wątku dotyczącym służb skarbowych. Zeznania złożyć mają m.in. były naczelnik III Urzędu Skarbowego w Gdańsku oraz byłe kierownictwo Izby Skarbowej w Gdańsku.

Źródło: www.rmf24.pl

Częstochowscy motocrossowcy ścigali się w kolejnej rundzie Mistrzostw Polski

Dodano: 11.06.2018 10:03 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Dwóch zawodników MKS-u Tryb Częstochowa startowało w miniony weekend (9 i 10 czerwca) na torze w Gdańsku w trzeciej rundzie Mistrzostw Polski w Motocrossie.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone