sobota, 19 stycznia 2019 r.  Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Wiadomości z tagiem Gdańska  RSS
Rozpoczęła się żałoba narodowa po śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza

Dodano: 18.01.2019 19:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W piątek o godz. 17 rozpoczęła się zarządzona przez prezydenta Andrzeja Dudę żałoba narodowa po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Będzie obowiązywać do godz. 19 w sobotę. W tym czasie flagi państwowe zostaną opuszczone do połowy masztu.

Źródło: https:

Gdańsk: podczas pogrzebu prezydenta Adamowicza potrzebujący będą mogli skorzystać z pomocy psychologów

Dodano: 18.01.2019 13:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku zapewni uczestnikom pogrzebu prezydenta Pawła Adamowicza wsparcie psychologiczne. Pomoc na miejscu świadczyć też będą pracownicy socjalni.

Transmisja pogrzebu prezydenta Adamowicza w auli ratusza

Dodano: 18.01.2019 10:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W odpowiedzi na inicjatywę Stowarzyszenia Wolne Miasto Płock w auli ratusza zostanie przeprowadzona transmisja uroczystości pogrzebowych tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Źródło: www.plock.eu

Jędrzejów będzie modlił się w intencji śp. Pawła Adamowicza

Dodano: 18.01.2019 10:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jędrzejów uczci pamięć tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. W sobotę o godz. 12.00 w Archiopactwie Cystersów odprawiona zostanie msza św. w intencji zamordowanego prezydenta.

Tagi: Gdańska
Źródło: www.radio.kielce.pl

Rzeszów zaangażowany w żałobę po śp. Pawle Adamowiczu

Dodano: 18.01.2019 9:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

RZESZÓW. Prezydent Tadeusz Ferenc ogłosił czwartek oraz piątek dniami żałoby. Wcześniej skierował kondolencje do rodziny zmarłego oraz uruchomił w ratuszu księgę kondolencyjną. Śmierć Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska wstrząsnęła całą Polskę. W ostatnich dniach w niemal wszystkich miastach odbywały się akcje mające upamiętnić tragicznie zmarłego samorządowca. Organizowano „Światełko do nieba” czy układano świece w kształcie serca. [...]

Źródło: supernowosci24.pl

PKN Orlen sprowadzi ropę z Nigerii

Dodano: 18.01.2019 9:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W ramach dywersyfikacji dostaw ropy naftowej dla PKN Orlen, w styczniu do Naftoportu w Gdańsku zostanie dostarczone 120 tys. ton tego surowca z Nigerii. Taką samą jego ilość i z tego samego kierunku koncern planuje sprowadzić także w marcu - podała spółka.

Źródło: biznes.interia.pl

HOSTESSY / TANCERKI - wysokie zarobki, wypłaty co tydzień

Dodano: 18.01.2019 8:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Najbardziej prestiżowy klub w Gdańsku powiększa zespół! Ogłaszamy nabór na stanowiska: * Hostessa * Tancerka klubowa DLA OSÓB Z PO ZA TRÓJMIASTA OFERUJEMY ZAKWATEROWANIE W NOWOCZESNYM MIESZKANIU SŁUŻBOWYM Czym się wyróżniamy od innych klubów? * przede wszystkim uczciwością i szacunkiem - wypłaty ZAWSZE na czas w systemie tygodniowym, * najwyższymi zarobkami w mieście, * profesjonalizmem, * lokalizacją –centrum Gdańska, * przyjacielską atmosferą. Poszukujemy zdecydowanych oraz atrakcyjnych dziewczyn do pracy na dłuższy okres (umowa na czas nieokreślony) Oczekujemy dyspozycyjności 3-5 dni/ tyg, po godz. 20. Wysoko rozwiniętej komunikatywności, minimum podstawowej znajomości języka angielskiego, optymizmu i zaangażowania. Nie masz doświadczenia? Nic nie szkodzi, wszystkiego Cię nauczymy! Wymagamy: - pełnoletności, - nienagannej aparycji, dużo energii i uśmiechu! Oferujemy wysokie zarobki: * Hostessa – od 1 tys do 3 tys. / tygodniowo. * Tancerka – od 2,5 tys.do 5 tys./ tygodniowo. Kandydatki proszę o kontakt priv, chętnie udzielę szczegółowych informacji :)

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Paweł Adamowicz został honorowym obywatelem Warszawy

Dodano: 18.01.2019 7:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Rada Warszawy nadała w czwartek honorowe obywatelstwo zmarłemu prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi. Uchwała została podjęta jednogłośnie. Odszedł człowiek, który stał się symbolem, dla którego Gdańsk był pasją, domem - mówił prezydent stolicy Rafał Trzaskowski.

Źródło: https:

"Ranga sprawy ograniczyła procedury biurokratyczne". W ciągu miesiąca ulica w Pradze ma otrzymać imię Pawła Adamowicza

Dodano: 18.01.2019 7:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Władze Pragi rozpoczęły procedurę zmierzającą do tego, aby jedną z ulic w stolicy Czech nazwać nazwiskiem zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza - przekazała PAP Martina Vackova z praskiego ratusza.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone