piątek, 24 maja 2019 r.  Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
Wiadomości z tagiem Gali  RSS
Izrael ograniczył obszar połowów wzdłuż Strefy Gazy z powodu płonących balonów

Dodano: 23.05.2019 12:10 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Izrael ograniczył z 28 do 19 km obszar połowów dla rybaków ze Strefy Gazy. Jak poinformowały w środę wieczorem izraelskie władze, to reakcja na wypuszczanie z tej palestyńskiej enklawy płonących balonów, które powodują szkody na południu państwa żydowskiego.

Źródło: www.deon.pl

Strefa retro na Pixel Heaven: niecodzienne komputery i konsole

Dodano: 20.05.2019 15:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Powiedzieć, że Pixel Heaven to impreza growa, to jak powiedzieć, że Wolfenstein był pierwszym FPS-em. Niby wszystko pasuje, ale jednak zgrzyta. Nie ma gwiazd YouTube'a ani wielotysięcznych nagród. Są gwiazdy demosceny i Game Jam. Zajezdnia autobusowa na zielonym Żoliborzu zapewniła industrialny klimat, duszny i wilgotny, ale odpowiedni stylistycznie. W strefie gier i komputerów retro&...

Źródło: feedproxy.google.com

Pielęgniarka Norwegia

Dodano: 19.05.2019 15:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy w norweskich i szwedzkich placówkach zdrowia. Pielęgniarka/Pielęgniarz w norweskich i szwdzkich placówkach zdrowia (różne lokalizacje w Norwegii i Szwecji) Wysokie zarobki nawet 20 000 złotych miesięcznie! Wymagania: - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów. - empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta - wykształcenie pielęgniarskie - nie wymagamy doświadczenia! poszukujemy również studentów pielęgniarstwa, możesz rozpocząć naukę języka przed ukończeniem studiów Nie musisz znać języka, zapewniamy bezpłatny kurs norweskiego lub szwedzkiego! kurs bedzie odbywał się na 2 sposoby i w obu przypadkach jest bezpłatny: 1.drogą skypową 2 razy w tygodniu z polskim lektorem - możesz uczestniczyć w kursie ze swojego domu 2. w trybie stacjonarnym. W tej formie kurs odbywa się 5 dni w tygodniu. i trwa krócej, aby zachęcić naszych kandydatów do kursu stacjonarnego opłacamy na czas kursu zakwaterowanie oraz wypłacamy bezzwrotne miesięczne stypendium w wysokości 1500 zł dla każdego kandydata w pełni oskładkowana umowa o pracę, 30 dni urlopu, najwyższe w Europie waruki socjalne, możliwość pracy w międzynarodowym zespole, w najlepszych warunkach w Europie zapewniamy autoryzację zawodu w Norwegii lub Szwecji raz na 6 tygodni pracodawca opłaca bilet lotniczy do Polski i z powrotem podczas trwania całego kontraktu Obowiązki: - udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia - ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów; - współpracę z lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka. - wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami; zapewniamy: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej. osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim na adres mailowy: [email protected] W temacie prosimy wpisać "Pielęgniarka Norwegia Szwecja" https://eastgaterecruitment.com/ proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Sb, 14 lip 20:30 (TLC) - Uzdrowiciel

Dodano: 13.05.2019 7:28 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Charlie leczy kobietę, która musiała przerwać karierę zawodową przez rozległy ból w całym ciele. Komik Gary Owen szuka pomocy, gdyż cierpi na...

Tagi: Kombi, Gali
Źródło: https:

TAK MINĄŁ DZIEŃ – NIEDZIELA [12 MAJA]

Dodano: 12.05.2019 22:51 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Piłkarze ręczni PGE Vive z Pucharem Polski. Wielka Gala Jubileuszowa audycji „Moc historii” odbyła się w WDK. Mieszkańcy Kielc uczcili 84. rocznicę śmierci Józefa Piłsudskiego. Piłkarze Korony Kielce zostali mistrzami Polski juniorów starszych. To najważniejsze informacje niedzieli, 12 maja.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Olsztyn Gaming Festival. Niezwykłe rozgrywki w hali Urania [ZDJĘCIA]

Dodano: 12.05.2019 11:25 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Przez cały weekend w hali widowiskowo-sportowej "Urania" trwa olsztyńska odsłona imprezy e-sportowej Good Game League. - Gramy tutaj głównie w Counter-Strike: Global Offensive - mówi nam Dawid Domański, jeden z organizatorów wydarzenia.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Strefa Gazy: izraelscy żołnierze zastrzelili jednego Palestyńczyka. Na protest odpowiedzieli ostrą amunicją

Dodano: 11.05.2019 15:33 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Izraelska armia zastrzeliła jednego Palestyńczyka, a kolejnych 30 raniła podczas cotygodniowej demonstracji mieszkańców Strefy Gazy przy granicy z Izraelem - poinformowały w piątek późnym wieczorem palestyńskie służby medyczne.

Tagi: Stream, Gali
Źródło: https:

Parodie z YouTuba w telewizji. Gala "Piosenki z drugiej ręki" w Polsacie

Dodano: 10.05.2019 16:58 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Hity YouTuba, królowie internetu i mistrzowie parodii - oto co czeka widzów wielkiej gali "Piosenki Z Drugiej Ręki". Po raz pierwszy w historii polskiej telewizji z cyfrowego świata wyjdą twórcy najpopularniejszych przeróbek. Wystąpią znani z YouTuba m.in. Letni Chamski Podryw, Na pełnej, Cyber Marian i Chwytak.

Źródło: feedproxy.google.com

Ekolodzy zbierają z bielszczanami makulaturę, by ratować konie. "Razem możemy im pomóc"

Dodano: 08.05.2019 16:30 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Ekolodzy z Klubu Gaja inaugurują akcję zbiórki makulatury, by ratować konie. Jarosław Kasprzyk, organizator akcji podał w środę, że dzięki 11 edycjom uratowano 60 koni przeznaczonych na rzeź, chorych lub tych, którymi właściciele nie mogli się dłużej zajmować.

Tagi: Gali, Razem
Źródło: www.deon.pl

Neinver wprowadza marki Boxeur des Rues i Gant do outletów Factory w Polsce

Dodano: 07.05.2019 12:19 | 6 odsłon | 0 komentarzy

W polskich centrach outlet Factory zadebiutowały włoska marka lifestyle'owa Boxeur des Rues oraz marka premium Gant, podał Neinver, zarządzający siecią Factory w Polsce.

Tagi: Gali, Factory, Ruby
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone