wtorek, 11 sierpnia 2020 r.  Imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny
Wiadomości z tagiem Główny  RSS
GUS: Powierzchnia oddanych budynków niemieszkalnych wzrosła o 5,9% r/r w I-III kw

Dodano: 11.08.2020 7:17 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Liczba nowych budynków niemieszkalnych oddanych w Polsce do użytkowania wzrosła o 0,1% r/r do 16 974 w okresie I-III kw. 2019 r., a budynków rozbudowanych spadła o 14% r/r do 2 347, podał Główny Urząd Statystyczny (GUS).

Źródło: inwestycje.pl

Dobry serwis apple

Dodano: 10.08.2020 16:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Exact Solution to nowoczesna firma, która profil swoich usług skupia na dystrybucji wysokiej jakości sprzętu elektronicznego. W ich bogatej bazie asortymentu można znaleźć między innymi tanie macbooki pro oraz air. Exact Solution prowadzi również profesjonalny serwis dla zakupionych używanych macbooków. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie przy ulicy Krochmalnej 2/5. Pełna oferta poleasingowych macbooków oraz więcej istotnych informacji znajduje na stronie internetowej firmy Exact Solution.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Instalacja fotowoltaiczna z montażem 10 kWp Qcells 355 Wp

Dodano: 06.08.2020 8:32 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Poniżej przedstawiam ofertę wraz z rozpiską zakresu usługi. Usługa montażu jest usługą kompleksową wraz z uruchomieniem i dokumentacją do zakładu energetycznego oraz przygotowaniem dokumentów do programu "Mój prąd". Budowa elektrowni fotowoltaicznej na dachu skośnym pokrytym blachą trapezową: - montaż konstrukcji z materiałów nierdzewnych oraz el. aluminiowych - montaż i podłączenie modułów fotowoltaicznych Q-CELLS - montaż i podłączenie okablowania HELUKABEL - montaż i podłączenie falownika wraz z konfiguracją Sofar Solar - montaż i podłączenie rozdzielnicy AC wraz z ochronnikami niemieckiego producenta DEHN typ: T1 + T2 - montaż i podłączenie rozdzielnicy DC wraz z ochronnikami niemieckiego producenta DEHN typ: T1 + T2 - wykonanie skutecznego uziemienia <10 ohm i podłączenie wszystkich komponentów instalacji - opracowanie wniosku do zakładu energetycznego TAURON - uruchomienie systemu, podłączenie do monitoringu, przeszkolenie z obsługi Główne komponenty systemu fotowoltaicznego: 1. Moduły fotowoltaiczne Q-cells 355Wp, 12BB model G8 - 28 sztuk https://www.youtube.com/watch?v=ra3cxw-_c8U (w materiale video jest opisana starsza tech. linia G8 to nowość z 2020r) Wydajność modułów: - https://globenergia.pl/ranking-najwiekszych-producentow-ogniw-fotowoltaicznych-w-2018-roku/ - https://fotowoltaikaonline.pl/producenci Na moduły fotowoltaiczne producent zapewnia: 12 lat gwarancji produktowej 25 lat gwarancji na moc liniową 2. Falownik Sofar Solar 11KLT-X WIFI - 3 Fazowy - 1szt Gwarancja na falownik 10 lat: 3. Ograniczniki DEHN AC / DC.: Prezentacja zastosowania ochronników: https://www.youtube.com/watch?v=7HXjgeYdjvA Kalkulacja kompleksowej budowy elektrowni słonecznej: - nie pobieramy zaliczek - po zakończeniu instalacji możliwość przetestowania przez 7 dni - gwarancja na wykonane prace i funkcjonalność systemu: 5 lat - koszt instalacji o mocy: 9,94kWp - 34 800,00 brutto WARIANTY ROZSZERZENIA: Zastosowanie modułów z lini G8 PLUS - 25 letnia gwarancja na produkt i wydajność - 1800,00 zł założenia oferty: - sprawna instalacja elektryczna - dobrej jakości sygnał wi-fi w miejscu montażu falownika (lub dociągnięty przewód sieciowy z sygnałem internetowym) - dom do 300m2 powierzchni użytkowej (w innym przypadku stawka VAT liczona będzie proporcjonalnie) Telefon 570 879 850 Rodzaj: elektrownia solarna Moc: 9940 W

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Czekoladowe prezenty

Dodano: 30.07.2020 7:10 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Chocolissimo to firma, która profil swoich usług skupia na dystrybucji eleganckich i unikatowych prezentów z czekolady. Jest to część marki MM Brown, która w Polsce działa od 2004. Wieloletnie doświadczenie firmy przekłada się na jakość usług oraz produktów na najwyższym poziomie. Personalizowane pralinki na każdą okazję od urodzin po śluby. Główna siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu przy ulicy Ostrowskiej 582. Więcej przydatnych informacji oraz pełną ofertę dostępnych czekoladek można znaleźć na stronie internetowej firmy Chocolissimo.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

KUCHARZ

Dodano: 27.07.2020 19:07 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Jobhouse działa na rynku od 9 lat i prowadzi rekrutacje na kilku kontynentach. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 12 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie. W tej chwili dla naszego Klienta, firmy z branży gastronomicznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kucharz Gdańsk Główny (centrum) Zapewniamy · doskonałą lokalizację miejsca pracy - praca w samym centrum; · wynagrodzenie w wysokości 22 zł netto/h; · pracę w rozpoznawalnej restauracji w Gdańsku. Do Twoich zadań będzie należało · realizacja zamówień zgodnie z kartą; · przyrządzanie posiłków; · dbanie o miejsce pracy; · współpraca z obsługą restauracji. U kandydatów zwracamy uwagę na · dyspozycyjność; · punktualność; · pierwsze doświadczenia w branży gastronomicznej. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk aplikuj. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097. www.jobhouse.pl

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Poszukujemy koordynatora robót

Dodano: 23.07.2020 19:08 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Poszukujemy koordynatora robót (uprawnienia budowlane nie są niezbędne) nad budową obiektów handlowych w całej Polsce takich jak Lidl, Biedronka, Netto, parki handlowe. Główne zadania: kosztorysowanie i przygotowywanie ofert dla kontrahentów oraz budżetów poszczególnych inwestycji negocjowanie z podwykonawcami i dostawcami materiałów, podpisywanie umów i opieka nad ich realizacją dbałość o terminowe dostawy materiałów i ich rozliczenie planowanie nadzór nad jakością i terminowością prowadzonych prac prowadzenie dokumentacji budowy, harmonogramów prac, budżetu oraz bieżące raportowanie i rozwiązywanie problemów technicznych na budowie Od Kandydatów oczekujemy: - doświadczenia w prowadzeniu prac budowlanych, kosztorysowaniu, planowaniu budowy, znajomość AutoCADa - umiejętności czytania rysunku technicznego oraz jego analizy - samodzielności w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu - bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu - zaangażowania i dyspozycyjności, - doświadczenia w kierowaniu zespołem, - prawo jazdy kat. B. Wyjazdy na budowę - delegacja dwa/trzy dni w tygodniu. Prosimy o wysyłanie CV.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Koniunktura lepsza, ale odbicie w branżach jest nierówne

Dodano: 23.07.2020 16:10 | 4 odsłon | 0 komentarzy

W lipcu br. odnotowano poprawę nastrojów zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w firmach - wynika z nowych danych, które opublikował Główny Urząd Statystyczny. Wskaźniki koniunktury w gospodarce poprawiły się, ale w poszczególnych branżach widoczne są duże różnice. W najgorszej sytuacji znajdują się obecnie hotelarstwo i gastronomia.

Tagi: Główny
Źródło: www.podatki.biz

Introligatornia Lewandowscy

Dodano: 22.07.2020 19:08 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Firma Karty Menu Lewandowscy założona została w 2012 roku. Główna siedziba firmy zlokalizowana jest przy ulicy Ślusarskiej 16B w centrum Poznania. Profil swoich usług skupiają na produkcji różnego rodzaju produktów introligatorskich dla branż takich jak gastronomia czy hotelarstwo. W ich bogatej ofercie usług znaleźć można między innymi nowoczesne karty menu, okładki na menu, usługi drukowania menu, płatniki kelnerskie oraz wiele innych. Karty Menu Lewandowscy jest ściśle powiązana z przedsiębiorstwem Introligatornia Lewandowscy, które jest prawdziwą legendą w branży z prawie stuletnią historią. Wszystkie dostępne produkty cechują się wysoką starannością wykonania oraz eleganckim wykończeniem. Więcej przydatnych informacji oraz pełną ofertę dostępnych produktów można znaleźć na stronie internetowej firmy Karty Menu Lewandowscy. Introligatornia Lewandowscy Ślusarska 16b 61-778 Poznań

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Lead Full Stack .NET Developer

Dodano: 11.04.2018 16:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

HR&IT BUSINESS PARTNER
  Główne obowiązki: Tworzenie i projektowanie aplikacji webowych opartych o technologię .NET Core2 Utrzymanie
Lokalizacja: dolnośląskie
Obszar zawodowy: Informatyka / Programowanie

Źródło: www.praca.pl

Lead Full Stack .NET Developer

Dodano: 11.04.2018 16:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

HR&IT BUSINESS PARTNER
  Główne obowiązki: Tworzenie i projektowanie aplikacji webowych opartych o technologię .NET Core2 Utrzymanie całego
Lokalizacja: lubuskie
Obszar zawodowy: Informatyka / Programowanie

Źródło: www.praca.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2020 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone