poniedziałek, 14 października 2019 r.  Imieniny: Alany, Damiana, Liwii
Wiadomości z tagiem Fundacji  RSS
O karmieniu, bliskości i noszeniu

Dodano: 09.10.2019 13:24 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Spotkanie, które poprowadzi promotorka karmienia piersią Centrum Nauki o Laktacji, doula oraz Prezes Fundacji Mlekiem Mamy - Marlena Świrk.
Wiecie, że minęły już 3 lata spotkań w ODT „Pogodna”? W tym czasie urodziło się wiele dzieci, których mamy spotkały się w czasie warsztatów, pogadanek o tematyce okołoporodowej, rodzicielskiej. Miałyśmy okazję obserwować początki macierzyństwa, a czasami pierwsze kroki maluchów. Wspólne rozmowy zaowocowały przyjaźniami. W październiku opowiadać będziemy o istocie bliskości, karmieniu oraz o sposobach na bliskość i budowanie więzi. Będzie też trochę o chustonoszeniu - jednym ze sposobów na budowanie więzi. Bo karmienie, bliskość i noszenie mają duże znaczenie w rozwoju dziecka. Zapraszamy serdecznie kobiety w ciąży, mamy małych dzieci. Możecie przyprowadzić ze sobą koleżanki. Babcie i tatusiowie też są mile widziani.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Poznań. Inny Festiwal po raz siódmy

Dodano: 08.10.2019 0:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Fundacja Barak Kultury już po raz siódmy organizuje w Wielkopolsce "Inny festiwal", którego podstawowym celem jest integracja osób z niepełnosprawnościami z osobami pełnosprawnymi.

Źródło: www.e-teatr.pl

„Zaczytana Biblioteka”.

Dodano: 04.10.2019 17:19 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Fundacja „Zaczytani.org” zrobiła w piątek miłą niespodziankę małym podopiecznym Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej, która mieści się przy ul. Puszkina 2. Nastąpiło tam uroczyste otwarcie „Zaczytanej Biblioteki”. Dzieci nie tylko otrzymały regał z książkami, ale dodatkowo wystąpili dla nich ambasadorzy fundacji.

Źródło: tvgorzow.pl

Pomóż ogrzać polską szkołę

Dodano: 04.10.2019 15:12 | 2 odsłon | 0 komentarzy

SANOK, UKRAINA. Fundacja Dobre Jutro poprzez internetową zbiórkę zbiera pieniądze na centralne ogrzewanie dla polskiej szkoły w Łanowicach na Ukrainie. Aby dzieci nie marzły podczas lekcji potrzeba już niewiele, bo niecałe dwa tysiące złotych. Łanowice to wioska z rejonu samborskiego. Zamieszkuje ją ponad 600 mieszkańców, z czego około 95 procent to Polacy. W miejscowej szkole [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Uczniowie z Jędrzejowa poznali historię rotmistrza Pileckiego

Dodano: 03.10.2019 17:18 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Bohater i wzór dla Polaków - rotmistrz Witold Pilecki będzie bliższy uczniom Szkoły Podstawowej nr 3 w Jędrzejowie. O jego działaniach opowiadał młodym ludziom Tadeusz Płużański, historyk i dziennikarz TVP, prezes Fundacji "Łączka".

Źródło: www.radio.kielce.pl

Fundacja Unum partnerem akcji "Daję Głowę" [Pomagamy]

Dodano: 30.09.2019 8:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Ponad 30 tys. zł zebrano w ramach akcji "Daję Głowę", którą wspierała Fundacja Unum. 15 września w Parku Szczęśliwickim odbyła się (...)

Źródło: feedproxy.google.com

ZAKOCHANI W TANGU - koncert/pokaz/nauka tańca/milonga

Dodano: 28.09.2019 13:23 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Na mieszkańców dzielnicy Włochy czeka kolejna już przygoda z tangiem. Rozpoczniemy koncertem tang polskich i argentyńskich w wykonaniu chóru i orkiestry Formacji Tango Para Todos. Następnie zaprosimy wszystkich do tanga - na lekcję, pokaz i milongę. 28.09.2019 r. (niedziela) godz. 18.00 Program wydarzenia:
- godz. 18.00 - koncert najpiękniejszych tang polskich i argentyńskich w wykonaniu Formacji Tango Para Todos;
- godz. 19.00 - pokaz tanga oraz lekcja podstawowych kroków tanga poprowadzona przez parę tancerzy tanga;
- godz. 20.00 - milonga czyli potańcówka w rytmie tanga, która będzie dobrą okazją do wypróbowania w praktyce kroków poznanych na lekcji.
Projekt jest współfinansowany przez m.st. Warszawa, Dzielnicę Włochy. Organizator: Fundacja Partytura oraz Formacja Tango Para Todos Wstęp wolny

Źródło: kulturalnie.waw.pl

„Chcę swojego życia... zostań moim asystentem”. Początek społecznej kampanii

Dodano: 27.09.2019 16:43 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Pod hasłem „Chcę swojego życia... zostań moim asystentem” Fundacja DOGadanka zainaugurowała kampanię społeczną mającą na celu uświadomienie, jak ważna dla osób niepełnosprawnych jest niezależność oraz możliwość realizowania swoich potrzeb. Pomóc im w tym mają asystenci.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Afera Banasia. Marek Isański: Kowalski z miejsca usłyszałby zarzuty

Dodano: 27.09.2019 10:54 | 8 odsłon | 0 komentarzy

- Zapewniam, że gdyby ktoś inny tak zrobił, to już czekałoby na niego wezwanie do skarbówki i zarzuty karne skarbowe. Nikt by się nawet nie zastanawiał - mówi Marek Isański, prezes Fundacji Praw Podatnika, komentując wyjaśnienia prezesa NIK ws. krakowskiej kamienicy.

Źródło: https:

Lech Wałęsa i prof. Leszek Balcerowicz przyjadą do Rzeszowa

Dodano: 27.09.2019 0:27 | 5 odsłon | 0 komentarzy

RZESZÓW. Spotkanie odbędzie się w ramach Klubu Dyskusyjnego „Europa Wolności”. Zapraszają na nie Fundacja FOR, Instytut Lecha Wałęsy i europoseł Elżbieta Łukacijewska. Już 4 października (piątek) o godz. 18 w Rzeszowie rozpocznie się wyjątkowe spotkanie z byłym prezydentem Polski, Lechem Wałęsą, oraz byłym wicepremierem i ministrem finansów, Leszkiem Balcerowiczem. Opowiedzą oni czym jest wolność, jak [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone