środa, 15 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Marii, napoleona, Stelii
Wiadomości z tagiem Fundacji  RSS
DOBRY Spacer Charytatywny po Żoliborzu

Dodano: 12.08.2018 19:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Fundacja ESTI BONA zaprasza na charytatywny spacer po Żoliborzu.
Podczas 2 godzinnej wycieczki będziecie mieli okazję zobaczyć najmniejszą i jedną z najpiękniejszych dzielnic Warszawy. Żoliborz jest wręcz przesiąknięty kulturą a niemal każdy jego zakątek był świadkiem ważnego zdarzenia historycznego. Te wszystkie miejsca wraz z bardzo ciekawymi, anegdotycznymi historiami przybliży Wam licencjonowany przewodnik miejski po Warszawie.
Podczas wycieczki będziecie mogli wesprzeć finansowo podopiecznego Fundacji ESTI BONA

Tagi: Fundacji, BOX2
Źródło: kulturalnie.waw.pl

NIK: trwa kontrola skarbowa Fundacji Książąt Czartoryskich

Dodano: 11.08.2018 13:05 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Na wniosek NIK prowadzona jest kontrola skarbowa Fundacji XX Czartoryskich. Zdaniem NIK jest prawdopodobne, iż fundacja - w celu uniknięcia opodatkowania środków ze sprzedaży tzw. kolekcji Czartoryskich - przekazała większość z nich fundacji w Liechtensteinie.

Tagi: Fundacji
Źródło: https:

Od września nowy prezes Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego

Dodano: 07.08.2018 13:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Od września funkcję prezesa Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego obejmie Agnieszka Wachnicka, dotychczas związana z biurem Rzecznika Finansowego - poinformowała FRRF we wtorkowym komunikacie.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Kraków. Słuchowisko "Śmierci Fauna" w Cricotece

Dodano: 07.08.2018 0:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Fundacja Miasto Literatury i Cricoteka przedstawiają słuchowisko na podstawie dramatu "Śmierci Fauna" Tytusa Czyżewskiego. Odsłuch odbędzie się 10 sierpnia 2018 o godzinie 18:00 w siedzibie Cricoteki, ul. Nadwiślańska 2-4 w Krakowie.

Źródło: www.e-teatr.pl

II Żoliborski Festiwal Muzyki Sakralnej

Dodano: 05.08.2018 13:21 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Fundacja Art Connection zaprasza 15 sierpnia 2018 r. o godz. 19.30 do Kościoła pw. św. Jana Kantego przy ul.Krasińskiego 31 w Warszawie na kameralny koncert arii i pieśni, który odbędzie się w ramach II Żoliborskiego Festiwalu Muzyki Sakralnej.
Solistką koncertu będzie znakomita, warszawska sopranistka Justyna Stępień. Z towarzyszeniem tria smyczkowego w składzie: Stanisław Tomanek - I skrzypce, Klementyna Schweizer - II skrzypce, Tatiana Przybylska-Karaszewska - wiolonczela wykona słynne kompozycje religijne m.in. utwory G.B.Pergolesiego, A.Vivaldiego, C.Francka, Ch.Gounoda.
Wstęp wolny.
Koncert współfinansuje Urząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Płock – pieszo i kajakiem

Dodano: 03.08.2018 19:21 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Lubisz pływać kajakiem? Chcesz lepiej poznać Wisłę? Jesteś z Płocka? Fundacja Promocji i Rekreacji „KIM” zaprasza mieszkańców w sobotę 21 lipca na bezpłatny spływ kajakowy.

Źródło: www.plock.eu

Fundacja "ORLEN - DAR SERCA" wspiera Społeczny Komitet Opieki nad Grobami Poległych Żołnierzy Batalionu "Zośka" i Batalionu "Parasol"

Dodano: 03.08.2018 16:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Fundacja "ORLEN - DAR SERCA" przeznaczyła środki na remont i pielęgnację Kwater Harcerskich Batalionów Armii Krajowej "Zośka" A-20 oraz "Parasol" A-24, znajdujących się na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Darowizna pokryła koszt wymiany drewnianych, brzozowych krzyży - symbolu walki i męczeństwa jednej z najbardziej zasłużonych formacji wywodzących się z Szarych Szeregów. Renowacja kwater poległych powstańców jest zarazem inauguracją ogólnopolskiego programu Czuwamy! Pamiętamy! organizowanego przez Fundację "ORLEN - DAR SERCA".

Źródło: biznes.interia.pl

Przekonują o słuszności dekomunizacji. Do skrzynek olsztynian trafiły specjalne broszury

Dodano: 03.08.2018 9:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W skrzynkach pocztowych olsztynian znalazły się broszury informacyjne ''Godność Niepodległej'', które traktują o ustawie dekomunizacyjnej i jej efektach na Warmii i Mazurach. Za publikację tych materiałów odpowiada Polska Fundacja Narodowa.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Inowrocławski Uniwersytet III Wieku ma nowego patrona naukowego. To Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości

Dodano: 02.08.2018 19:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Księcia Kazimierza Kujawskiego w Inowrocławiu objęła patronatem naukowym Uniwersytet III Wieku, działający przy Fundacji Ekspert Kujawy.

Źródło: www.pomorska.pl

Platforma fundraisingowa SharingBee pomaga w zdobyciu finansowania projektów społecznych. W tym Happy Doga z Białegostoku (wideo).

Dodano: 02.08.2018 10:26 | 3 odsłon | 0 komentarzy

SharingBee, to społeczna platforma fundraisingowa, załozona przez ludzi, którzy chcą zmienić świat wokół siebie i pomóc najbardziej potrzebującym: instytucjom, ludziom i zwierzętom. Dzięki prowadzonemu przez nią portalowi MyPlanetMission.pl powstała aktywna społeczność ambasadorów dobroczynności: ludzi, organizacji i firm zaangażowanych w stworzone przez siebie misje. Wspierają m.in. działania Fundacji „Pomóż im!”, utrzymanie Centrum Wspólnotowego Stowarzyszenia „Emaus-Rzeszów”, budowę Wielospecjalistycznego Ośrodka dla Osób Niepełnosprawnych w Nowym Zglechowie oraz schroniska dla starych psów i psiego parku w Białymstoku

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone