poniedziałek, 15 października 2018 r.  Imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy
Wiadomości z tagiem Fundacji  RSS
II Żoliborski Festiwal Muzyki Sakralnej

Dodano: 14.10.2018 19:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Fundacja Art Connection zaprasza 14 października 2018 r. o godz. 19.30 do Kościoła pw. św. Jana Kantego przy ul.Krasińskiego 31 w Warszawie na kameralny koncert muzyki i poezji z okazji Dnia Papieskiego, który odbędzie się w ramach II Żoliborskiego Festiwalu Muzyki Sakralnej. Wystąpią: Łukasz Skrobek - baryton i recytacje oraz trio smyczkowe w składzie, Olga Owczynnikow - I skrzypce, Klementyna Schweizer - II skrzypce, Tatiana Przybylska-Karaszewska - wiolonczela.
W programie koncertu znajdą się kompozycje J.S.Bacha, G.F.Haendla, J.Pachelbela, C.Saint-Saensa oraz poezja Jana Pawła II.
Wstęp wolny.
Koncert współfinansuje Urząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Włóczkersi zrobili 60 tys. czapek dla dzieci z Afganistanu, Kamerunu i Syrii

Dodano: 14.10.2018 13:05 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Ponad 60 tys. czapeczek trafiło do potrzebujących dzięki włóczkersom – wolontariuszom robiącym czapki, skarpetki, kocyki i sweterki dla ubogich dzieci z Afganistanu, Kamerunu i Syrii – powiedziała PAP prezes zarządu Fundacji Pomocy Humanitarnej "Redemptoris Missio” Justyna Janiec-Palczewska.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Lublin. "Trzy siostry" w wersji bez barier

Dodano: 11.10.2018 0:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Fundacja Kultury bez Barier i Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie zapraszają na spektakl "Trzy siostry" w reż. Jędrzej Piaskowski w wersji bez barier.

Źródło: www.e-teatr.pl

O karmieniu, bliskości i noszeniu

Dodano: 10.10.2018 19:13 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Spotkanie, które poprowadzi promotorka karmienia piersią Centrum Nauki o Laktacji, doula oraz Prezes Fundacji Mlekiem Mamy - Marlena Świrk.
„3mamy razem" to cykliczna, bezpłatna grupa wsparcia dla mam małych dzieci. Podczas spotkań będziemy poruszać się głównie w obrębie trzech zagadnień: ciąża, laktacja i szeroko pojęte macierzyństwo. Bycie mamą to nie tylko radosne chwile, to także wiele emocji, wiele wątpliwości, galopujące myśli: „Czy robię dobrze?", „Czy jestem dobrą matką?". W październiku obchodzony jest Międzynarodowy Tydzień Bliskości. I właśnie z tej okazji opowiadać będziemy o istocie bliskości, różnym karmieniu oraz sposobach na bliskość i budowanie więzi. Będzie też trochę o chustonoszeniu - jednym ze sposobów na budowanie więzi. Na grupę wsparcia zapraszamy te mamy, które chcą podzielić się swoją historią i swoim doświadczeniem oraz przyszłe mamy - to doskonała okazja do zawarcia nowych znajomości i otrzymania wsparcia, również na początku macierzyńskiej drogi. Zapewniamy bezpieczną i przyjazną przestrzeń wolną od oceny, a pełną empatii i szacunku.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Serwisy fundacji wdrożyły cyfrowe portfele Apple Pay

Dodano: 10.10.2018 11:30 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Kolejne rozwiązanie upraszczające proces zakupowy i płatności dostępne. Pierwszymi miejscami w sieci, gdzie już teraz można z niego skorzystać są serwisy Fundacji Siepomaga – Siepomaga.pl oraz RatujemyZwierzaki.pl.

Źródło: di.com.pl

Kraj. "GRAM fair play" z plejadą gwiazd

Dodano: 10.10.2018 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ruszyła kampania społeczno-edukacyjna "GRAM fair play", której pomysłodawcą jest Fundacja Caroline B. LeFrak. Akcję wspierają znani sportowcy oraz osoby publiczne, dla których ważne są idee czystej gry w życiu codziennym. "GRAM fair play" dedykowane jest zwłaszcza uczniom szkół podstawowych, by promować kulturalne zachowania w sporcie i poza nim.

Tagi: Fundacji
Źródło: www.e-teatr.pl

Link4 pobiegło dla Fundacji Ratownictwo Motocyklowe [Pomagamy]

Dodano: 09.10.2018 8:53 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Link4 informuje, że jego 31 pracowników wzięło udział w imprezie biegowej "Biegnij Warszawo". 19 z nich przebiegło 10-kilometrową trasę, 12 (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Łódź. Maćkowiak zbiera środki na premierę "50 słów"

Dodano: 09.10.2018 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Fundacja Kamila Maćkowiaka, której sceniczne realizacje (m.in. "Diva Show". "Ławeczka na Piotrkowskiej", "Wywiad", "Cudowna terapia") mocno zaznaczyły się w łódzkiej ofercie teatralnej, przygotowuje kolejną premierę.

Tagi: Fundacji, Dino
Źródło: www.e-teatr.pl

Zmarł prezes Fundacji Integracja Piotr Pawłowski

Dodano: 08.10.2018 13:05 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Zmarł Piotr Pawłowski - dowiedziała się w poniedziałek PAP w Fundacji Integracja. Pawłowski od ponad 25 lat aktywnie działał na rzecz osób niepełnosprawnych.

Źródło: https:

Seks z robotem?

Dodano: 06.10.2018 7:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Autonomiczne samochody, automatyczny transport, zrobotyzowany przemysł, roboty szturmem wdzierają się do naszego życia. Również do tych najbardziej prywatnych sfer. Według badania Fundacji na Rzecz Odpowiedzialnej Robotyki, 86% z nas spodziewa się, że w przyszłości robot zaspokoi pragnienia seksualne człowieka.

Tagi: Fundacji, Sejm
Źródło: www.chip.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone