piątek, 22 czerwca 2018 r.  Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
Wiadomości z tagiem Fundacji  RSS
Robert Górski gościem ostatniej w tym sezonie Porannej rozmowy w RMF FM

Dodano: 22.06.2018 5:31 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Gościem ostatniej w tym sezonie Porannej rozmowy w RMF FM będzie autor i odtwórca głównej roli w Uchu Prezesa - Robert Górski. Z naszym gościem podsumujemy przedwakacyjny sezon polityczny i wydarzenia ostatniego półrocza. Spytamy o prezydenta, który coraz bardziej stara się udowodnić, że "opuścił przedpokój", zrobimy ranking odkryć sezonu i niewykorzystanych szans. Porozmawiamy też o grubości portfeli polityków i pokoleniowej zmianie na scenie politycznej. Naszego gościa spytamy też o to, czy Polska Fundacja Narodowa czymś nas jeszcze...

Źródło: www.rmf24.pl

DZIELNI(CA) ZE STRAŻAKIEM – interaktywne warsztaty z okazji Dnia Ojca

Dodano: 21.06.2018 13:24 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Otwarta Kolonia WCK i Fundacja Dorastaj z Nami zapraszają dzieci wraz z rodzicami na świętowanie Dnia Ojca. Gościem i prowadzącym warsztaty będzie kpt. Albert Sitarek.
W programie:
– Pierwsza Pomoc dla Pierwszaków (i nie tylko): schemat postępowania, ćwiczenia na fantomie, powiadamianie pogotowia.
– Poradnik Małego Strażaka: jak się zachować podczas pożaru w mieszkaniu, a jak w galerii handlowej; drogi ewakuacji- postępowanie, wyjaśnienie mechanizmu gaszenia pożaru, budowa gaśnicy i zasada jej działania.
– “Tato kocham Cię, bo…”- najpiękniejsza laurka dla taty.
Warsztaty skierowane są dla rodzin z dziećmi.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Fundacja Sport Twoją Szansą partnerem wyprawy Marcina Gienieczko

Dodano: 21.06.2018 7:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Fundacja Sport Twoją Szansą została partnerem wyprawy Marcina Gienieczko - sportowca i doświadczonego podróżnika.

Źródło: www.sport1.pl

Trwa nabór do jesiennej grupy terapeutycznej DDA/DDD

Dodano: 20.06.2018 10:54 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Zapraszamy osoby, które wychowały się w rodzinach alkoholowych lub dysfunkcyjnych do udziału w grupie terapeutycznej. Grupa terapeutyczna DDA i DDD rusza we wrześniu 2018 i trwać będzie do czerwca 2019. Spotkania odbywać się będą w ramach działalności odpłatnej Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM. Doświadczenie „alkoholowego dzieciństwa” niesie ze sobą konsekwencje, które przekładają się na funkcjonowanie w dorosłym życiu. Doświadczenie nieprzewidywalności zachowań , odrzucenia czy braku spójnego systemu wartości powodują pewien rodzaj przystosowania, schemat zachowań, które w dorosłym życiu mogą znacznie utrudniać codzienne funkcjonowanie. Problemy te najczęściej dotyczą postrzegania siebie (negatywny stosunek do siebie, lęk przed zmianą, przymus kontrolowania), trudności w przeżywaniu uczuć, rozumieniu i realizacji potrzeb, trudności w tworzeniu bliskich, intymnych relacji (postawa zależności, zachowania autodestrukcyjne). Koszt 2-godzinnego spotkania to 80 zł. Spotkania odbywać się będą w czwartki w godz. 18.30 -20.30. WAŻNE: przed udziałem w grupie zapraszamy na obowiązkową konsultację mającą na celu zakwalifikowanie do grupy. Koszt spotkania konsultacyjnego (50 min) wynosi 100 zł. Grupę poprowadzi: Tomasz Rejent Jeżeli czujesz potrzebę udziału w grupie, nie zwlekaj zadzwoń już dziś i umów się na niezobowiązującą konsultację pod nr tel. 733-563-311 lub przez e-mail [email protected], na której otrzymasz wszystkie informacje o planowanym procesie terapeutycznym.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Małgorzata Ćwik z Fundacji Dajemy Dzieciomm Siłę. Internet: lepiej rozmawiać niż kontrolować dziecko

Dodano: 19.06.2018 22:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Małgorzata Ćwik z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, koordynatorka akcji Sieciaki na wakacjach zaprasza na sobotnie spotkanie w parku Planty.

Źródło: https:

Sb, 23 cze 15:15 (TVP 2) - Koncert Fundacji Anny Dymnej - "Każdy komuś jest potrzebny"

Dodano: 19.06.2018 19:13 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Koncert Fundacji Anny Dymnej wieńczący Dni Integracji 'Zwyciężać Mimo Wszystko' w Krakowie. Wystąpią m.in.: Joanna Kulig, Maciej Zakościelny, Paweł...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Bilet do Hiszpanii i praktyka w renomowanej restauracji!

Dodano: 18.06.2018 15:50 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI prowadzi rekrutację do III edycji międzynarodowego projektu „Gotuj po hiszpańsku II”. Czekamy na osoby niepracujące, w wieku 18-35 lat, chcące zdobyć doświadczenie w zawodzie kucharz. Nie wymagamy formalnego wykształcenia gastronomicznego ani doświadczenia zawodowego. Na uczestników czeka kurs językowy i 60 dni pobytu w Hiszpanii, w tym kurs kuchni śródziemnomorskiej i praktyki w renomowanych, hiszpańskich restauracjach. Zapewniamy przygotowanie do wyjazdu oraz opiekę mentora podczas wyjazdu, przelot, zakwaterowanie i kieszonkowe na miejscu. Wrażenia uczestników poprzednich edycji można znaleźć na prowadzonym przez nich blogu projektu „Gotuj po hiszpańsku”. Udział w projekcie jest bezpłatny. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Liczba miejsc ograniczona! Zgłoszenia na stronie projektu „Gotuj po hiszpańsku” lub w Biurze Projektu: ul. Szlak 8a, 31-161 Kraków, lub telefonicznie pod nr 12/ 200-21-77

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Wolontariusze na medal

Dodano: 16.06.2018 12:43 | 5 odsłon | 0 komentarzy

15 najbardziej aktywnych wolontariuszy Fundacji Miśka Zdziśka „Błękitny Promyk Nadziei” z Jędrzejowa otrzymało medale i dyplomy. Jak mówił podczas uroczystej gali Dariusz Lisowski, prezes fundacji, to wyjątkowe osoby, które zasługują na wyróżnienie.

Tagi: Fundacji
Źródło: www.radio.kielce.pl

Horror w nielegalnej hodowli psów. Makabryczne odkrycie. Znaleziono martwe zwierzęta

Dodano: 16.06.2018 11:24 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Inspektorki z Fundacji Pomocy Zwierzętom Vita Canis działające z sokólskim schroniskiem dla zwierząt dziś dokonały makabrycznego odkrycia. W jednej z nielegalnych hodowli psów. Wszystko działo się pod Sokółką. Zdjęcia, które tam zrobiono, przerażają.

Źródło: sokolka.naszemiasto.pl

Donald Trump pozwany. Chodzi o jego fundację

Dodano: 14.06.2018 20:38 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Prokurator generalna Nowego Jorku Barbara Underwood pozwała szefów Fundacji Donalda Trumpa, czyli samego prezydenta i jego dzieci oraz zażądała jej zamknięcia. Powodem ma być nielegalne wykorzystywanie funduszy na kampanię wyborczą.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone