piątek, 22 lutego 2019 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Wiadomości z tagiem Francja  RSS
motocykle / Oczekiwania Zarco

Dodano: 20.02.2019 20:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Johann Zarco zapowiada, że miejsce w czołowej dziesiątce jest jego celem na pierwszy w tym roku wyścig MotoGP.Francuz w sezonie 2019 debiutuje w barwach KTM po spędzeniu zeszłorocznych mistrzostw z ekipą ...

Tagi: Francja
Źródło: moto.autoklub.pl

Dentysta - Praca we Francji

Dodano: 20.02.2019 19:08 | 3 odsłon | 0 komentarzy

ESPN Workforce Poland dla naszego Klienta we Francji - klinika dentystyczna w Paryżu poszukuje Dentysty do pracy stałej. WYMAGANIA: bardzo doba znajomość języka francuskiergo (min. B2) doświadczenie zawodowe min. 2 lata w stomatologii ogólnej gotowość do podjęcia pracy stałej PRACODAWCA OFERUJE: praca stała w pełnym wymiarze godzin (Poniedziałek-Piątek + dwie soboty w miesiącu) wynagrodzenie min. 3500 euro brutto miesięcznie możliwość dodatkowego przychodu rzędu 8000 eur/miesięcznie - w zależności od liczby pacjentów wsparcie kliniki w zakresie rejestracji opłacony przelot na tzw "dzień próbny" przed podjęciem zatrudnienia Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim lub francuskim na adres: [email protected]

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Kierowca C+E

Dodano: 20.02.2019 19:08 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Kierowca C+E Trasy: Niemcy – Francja - Niemcy; Niemcy - Hiszpania – Niemcy; Niemcy - Włochy – Niemcy; Otrzymasz od nas: wynagrodzenie za TYDZIEŃ 1800 PLN netto systemy do wyboru: 4/1, 3/1, 2/1 zagwarantowany transport do i z bazy w Niemczech (Małopolska, Śląsk, Dolny Śląsk) nowoczesny tabor – jeździmy na Manach Polską Umowę o Pracę Wymagamy: Prawo Jazdy kat. C+E karty kierowcy ważnych badań psychotechnicznych zaświadczenia o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy Zadzwoń lub napisz! M: +48 600050062 E: [email protected] W: http://www.mirex-transport.eu/ Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FT Mirex z siedzibą w Skawinie, ul. Sadowa 10A, jako administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, ich poprawiania lub uzupełniania oraz złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym momencie."

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

"Będziemy ustanawiać prawa i będziemy karać". Macron udał się na miejsce profanacji żydowskich grobów

Dodano: 19.02.2019 21:59 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Francji Emmanuel Macron udał się we wtorek do Quatzenheim w departamencie Dolny Ren na północnym wschodzie kraju, gdzie sprofanowanych zostało prawie 100 grobów na żydowskim cmentarzu. Podkreślił determinację w walce z antysemityzmem.

Źródło: https:

Seks-roboty i kwestie prawne. Kiedy maszyna staje się niemalże człowiekiem

Dodano: 19.02.2019 16:22 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Czy seks-robot to w dalszym ciągu tylko maszyna, skoro ma wiernie naśladować ludzką fizjonomię i zachowania, stanowiąc substytut partnerki lub partnera? Takie pytanie zadaje Francis X. Shen, profesor nadzwyczajny prawa na Uniwersytecie w Minnesocie. Specjalista twierdzi , że lada moment niezbędne staną się regulacje prawne dotyczące inteligentnych seks-urządzeń. Jak wskazuje, według badań&...

Źródło: feedproxy.google.com

Volvo V60 - Summum D4, automat, zarejestrowany, lift

Dodano: 19.02.2019 11:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Saochód importowany z Francji rok temu. Wersja Summum z silnikiem D4 i skrzynią automatyczną.

Źródło: motosprzedaz.pl

jutro, 10 lip 19:50 (TVP 1) - Piłka nożna: Mistrzostwa Świata - Rosja 2018 - mecz półfinałowy: Francja - Belgia

Dodano: 19.02.2019 7:33 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Dzisiaj w Sankt Petersburgu poznamy pierwszego finalistę 21 Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. W pierwszym półfinale zmierzą się reprezentacje Francji i...

Źródło: https:

Kierowca C+E

Dodano: 18.02.2019 12:05 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym!!! Trasy: Niemcy – Francja - Niemcy; Niemcy - Hiszpania – Niemcy; Niemcy - Włochy – Niemcy; baza: Niemcy (okolice Monachium) Co zyskasz: systemy: 2/1, 3/1, 4/1 wynagrodzenie 5400 - 7200 PLN netto zagwarantowany transport do/z bazy w Niemczech (z Małopolski, Ślaska, Dolnego Śląska) nowoczesny tabor (MAN) Umowa o Pracę Od Ciebie oczekujemy: Prawo Jazdy kat. C+E karty kierowcy ważnych badań psychotechnicznych zaświadczenia o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy Zadzwoń lub napisz! M: +48 600050062 E: [email protected] w tytule wpisując: MB/Kierowca W: http://www.mirex-transport.eu/ Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FT Mirex z siedzibą w Skawinie, ul. Sadowa 10A, jako administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, ich poprawiania lub uzupełniania oraz złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym momencie."

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Francja: starcia "żółtych kamizelek" z policją w Paryżu, Bordeaux, Tuluzie

Dodano: 17.02.2019 13:50 | 6 odsłon | 0 komentarzy

W Paryżu, Bordeaux i Tuluzie doszło w sobotę do starć "żółtych kamizelek" z policją, która atakowana kamieniami użyła armatek wodnych i gazu łzawiącego. Według francuskiego MSZ w Paryżu manifestowało 5 tys. osób, a w całej Francji - 41,5 tys.

Tagi: Francja
Źródło: www.deon.pl

Tajemnica Objawienia – na FFN-Z

Dodano: 16.02.2019 19:09 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Na najbliższym Forum Filmów Nie-Zwyczajnych pokażemy obraz: Tajemnica Objawienia. Spotkanie filmowe tradycyjnie poprowadzi o. dr Marek Kotyński CSsR, filmoznawca, teolog duchowości jak również wykładowca PWTW.
OPIS FILMU
Jacques (Vincent Lindon), reporter znanej francuskiej gazety otrzymuje tajemniczy telefon z Watykanu. Wynika z niego, że w małym miasteczku na południu Francji mieszka 18-letnia dziewczyna, która utrzymuje, że przeżyła objawienie Matki Boskiej. Pogłoski o domniemanym cudzie rozchodzą się błyskawicznie i sprawiają, że na miejsce rzekomych objawień zaczynają przybywać tysiące pielgrzymów. Jacques, który prywatnie nie ma nic wspólnego ze światem wiary i kościoła, zgadza się być częścią komisji śledczej, mającej rzucić nowe światło na zdumiewające wydarzenia.
Bilety: 15 zł
Szczegóły: www.dobremiejsce.org

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone