niedziela, 22 września 2019 r.  Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Wiadomości z tagiem Forum  RSS
Międzynarodowe Forum Partnerstwa

Dodano: 18.09.2019 14:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Za tydzień w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki odbędzie się 3. Międzynarodowe Forum PPP – zapowiedział prezydent Płocka Andrzej Nowakowski na konferencji prasowej.

Jubileuszowe Forum Kobiet Ziemi Częstochowskiej w sobotę na UJD

Dodano: 18.09.2019 14:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W najbliższą sobotę, 21 września w auli Uniwersytetu im. Jana Długosza odbędzie się jubileuszowa, 10. edycja Forum Kobiet Ziemi Częstochowskiej. Jak zwykle będzie okazją do dyskusji o różnych aspektach kobiecości i wyzwaniach, jakie stawia przed kobietami współczesność.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Zamówienie priorytetowe Apple iPhone 11, Apple iPhone 11 Pro

Dodano: 16.09.2019 23:58 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Cena hurtowa za Apple iPhone. Wszystkie nasze produkty sprzedajemy po 80% oryginalnej ceny rynkowej, wszystkie są fabrycznie nowe, oryginalne bezpośrednio od producenta, a także w pudełku nigdy nie otwierane. Oferujemy najlepszą sprzedaż detaliczną i hurtową online i zapewniamy 100% satysfakcji i dostawy. Oto lista telefonów komórkowych, które sprzedajemy poniżej: Apple iPhone, Samsung Galaxy, LG, Sony Xperia, OnePlus, Google Pixel, NOKIA, HUAWEI, CAT, HTC, Motorola, Lenovo, Xiaomi, Oppo, Asus, ZTE, Alcatel, Microsoft, Vodafone, Micromax, BLU, Maxwest, Acer, Panasonic. Sprzedajemy produkty hurtowe i różne marki nowej elektroniki, takie jak: telefon komórkowy, Apple iPad, Apple MacBook, Apple Airpod, Sony PlayStation, laptop, aparat fotograficzny, lodówka, MSI, GeForce i TV. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy bardzo skoncentrowani na potrzebach naszych klientów i dostarczamy naszym klientom produkty doskonałej jakości. ZAPYTANIE SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI E: mail: [email protected] Skype: vtechelectronicseurop77 Imię i nazwisko: Radomil Walczak

Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

Dobrowolna składka na ZUS. W Polsce trwa debata, a Niemcy się wycofają?

Dodano: 15.09.2019 18:39 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Dobrowolna składka na ubezpieczenia społeczne dla przedsiębiorców? Prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska nie komentuje pomysłu wprowadzenia tego rozwiązania w Polsce. Wskazuje jednak, że nie wszystkie kraje, które korzystają z tego rozwiązania, są zadowolone. - W Niemczech prowadzone są prace w kierunku wprowadzenia obligatoryjnej składki na ubezpieczenia społeczne - zaznacza. Powód? Zbyt mała liczba przedsiębiorców zdecydowała się na zabezpieczenie swojej przyszłości. O tym, jak wygląda polski system w rozmowie z money.pl prof. Gertruda Uścińska mówiła podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdrój.

Źródło: https:

Składki na ZUS w 2020 roku dużo wyższe? Prof. Gertruda Uścińska tłumaczy wzrosty

Dodano: 14.09.2019 11:36 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Składki emerytalne i zdrowotne przedsiębiorców w 2020 roku obrosły już w legendę wyjątkowo dużych wzrostów. Prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych prof. Gertruda Uścińska nie zgadza się z taką tezą. W rozmowie z money.pl podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdrój tłumaczyła się ze wzrostu składek przedsiębiorców. - Trzeba z tą legendą się zmierzyć. Składki przedsiębiorców w 2020 roku wcale nie wzrosną wyjątkowo mocno - zaznacza w rozmowie. - Zmiana ta dokonuje się od lat i jest konsekwencją wzrostu przeciętnego wynagrodzenia w gospodarce. Musimy pamiętać, że firmy mogą też korzystać z licznych ulg oraz zwolnień i dalej rozwijać biznes - podkreśla. Więcej w materiale wideo.

Źródło: https:

II edycja Gorzowskiego Archipelagu Rozwoju.

Dodano: 13.09.2019 15:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

26 września w auli Akademii im. Jakuba z Paradyża odbędzie się Forum Gospodarcze Gorzowski Archipelag Rozwoju. To II edycja tego wydarzenia.

Tagi: Forum
Źródło: tvgorzow.pl

SCSI-9 – Squares & Circles

Dodano: 12.09.2019 18:07 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Pierwszy nowy album projektu od siedmiu lat. Rosyjski duet SCSI-9 rozpoczął swą działalność pod koniec lat 90., ale większość z nas usłyszała o nim dopiero w 2003 roku za sprawą albumu „Digital Russian”, który opublikował wtedy bardzo modny pododdział Force [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

Forum Energii: Unijny pakiet 'Czysta energia' wymusi zmiany na polskim rynku

Dodano: 12.09.2019 10:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Polska najprawdopodobniej znajdzie się w gronie państw, które nie wypełnią unijnego celu na rok 2020, będzie jednak musiała przyspieszyć rozwój odnawialnych źródeł, a na nadrobienie opóźnień otrzyma tylko dodatkowy rok. W związku z wejściem w życie przepisów pakietu "Czysta energia dla wszystkich Europejczyków" polski rynek mocy będzie musiał przejść procedurę oceny pod kątem tego, czy problem wystarczalności mocy, tym razem na poziomie europejskim, wciąż istnieje, wynika z raportu Forum Energii pt. "Małymi krokami do wielkich zmian. Wpływ pakietu 'Czysta energia dla wszystkich Europejczyków' na energetykę".

Źródło: https:

Zniesienie limitu składek na ZUS może sporo kosztować

Dodano: 10.09.2019 16:03 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Projekt przyszłorocznego budżetu Polski przewiduje m.in. zniesienie limitu składek na ZUS. Jak wskazują eksperci fundacji Forum Obywatelskiego Rozwoju, oznacza to, że w praktyce płaca osób o zarobkach ponad 5,7 tys. zł netto miesięcznie będzie obłożona powyżej tego progu aż 52 proc. podatków i składek. Organizacja przewiduje, że tak wysoki klin podatkowy może zniechęcać wykwalifikowanych specjalistów do pracy w Polsce.

Źródło: www.podatki.biz

PKO BP stawia na nowości dla przedsiębiorców. Rośnie oferta dla małych i średnich firm

Dodano: 08.09.2019 14:13 | 5 odsłon | 0 komentarzy

- Sektor finansowy uważnie przygląda się najnowszym rozwiązaniom technologiczny, w tym również tym z zakresu sztucznej inteligencji - mówi money.pl Adam Marciniak, wiceprezes zarządu PKO BP. W rozmowie z money.pl podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdrój opowiadał również o tym, co czeka na przykład przedsiębiorców współpracujących z bankiem. W najbliższym czasie mogą spodziewać się całego pakietu usług opartych np. o rozwiązania chmury cyfrowej. Dostęp do gigantycznej mocy obliczeniowej i wielu nowości będzie miał każdy, a wystarczy łącze internetowe. Więcej w materiale wideo.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone