piątek, 19 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Wiadomości z tagiem Forum  RSS
Pracownik magazynu z zabawkami (Niemcy)

Dodano: 18.04.2019 12:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zarabiaj w euro bliżej domu! Wykorzystaj swój niemiecki w praktyce i wyjedź do Niemiec! Komisjonowanie w magazynie z asortymentem domowym i zabawkami! Pracownik magazynu z zabawkami (Niemcy) Miejsce pracy: Gernsheim (Okolice Frankfurtu nad Menem), Niemcy Opis Stanowiska: - Zbieranie zamówień w magazynie z artykułami sprzętu domowego i asortymentu dziecięcego - Sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości - Pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki Wymagania: - Komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego - Doświadczenie jako Order Picker mile widziane - Prawo jazdy kat B mile widziane - Pracowitość, punktualność i niezawodność - Gotowość do pracy w systemie zmianowym Oferujemy: - Atrakcyjną stawkę 10,36€ brutto/h - Zakwaterowanie za 55€ tygodniowo - Pewną pracę w znanej firmie - Pomoc w organizacji wszystkich formalności - Opiekę koordynatorów na miejscu Prosimy wysyłać CV na adres: [email protected] Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force (wszystkie dane rejestrowe dostępne są na stronie OTTO Work Force). Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Komisjoner bez znajomości języków obcych - Niemcy

Dodano: 18.04.2019 12:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zacznij swoją karierę w Niemczech! Idealna oferta pracy dla osób bez znajomości języków obcych! Zbieranie zamówień w magazynie znanej sieci marketów budowlanych. Chcesz wiedzieć więcej? Aplikuj – oddzwonimy ze szczegółami! Komisjoner bez znajomości języków obcych - Niemcy Miejsce pracy: Niemcy Co otrzymasz? - Stawkę - 10,13 € brutto za godzinę - Dodatek nocny wysokości 25% - Pracę bez znajomości języka niemieckiego - Umowę na prawie niemieckim na 9 miesięcy z możliwością przedłużenia - Możliwość podwyżki wynagrodzenia - Szkolenia stanowiskowe - Możliwość przejścia i zatrudnienia u klienta - Zakwaterowanie za 8€ dziennie - Pracę w systemie dwuzmianowym (5:30-13:45 oraz 14:15-22:30) - Możliwa dodatkowa zmiana w soboty - Rozpoczęcie pracy do 2 tygodni po zaakceptowaniu przez pracodawcę Czym będziesz się zajmować? - Zbieraniem zamówień przy pomocy skanera magazynowego - Pakowaniem produktów - Przyjmowaniem i wydawaniem towarów Czego wymagamy od Ciebie? - Nie wymagamy znajomości języków obcych - Mile widziane prawo jazdy kat. B - Mile widziany samochód Prosimy wysyłać CV na adres: [email protected] Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force (wszystkie dane rejestrowe dostępne są na stronie OTTO Work Force). Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

AMD powiększa rodzinę produktów Embedded

Dodano: 17.04.2019 10:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W trakcie Taiwan Embedded Forum firma AMD ogłosiła powiększenie rodziny Ryzen Embedded o nowe układy SoC AMD Ryzen Embedded R1000, które bazują na technologiach odnoszącej sukcesy serii Ryzen Embedded V1000.

Tagi: Forum
Źródło: www.pcformat.pl

MIT Enterprise Forum CEE rozpoczyna nabór do jesiennego programu

Dodano: 12.04.2019 20:47 | 8 odsłon | 0 komentarzy

MIT Enterprise Forum CEE, akcelerator adresowany do startupów technologicznych z Polski i krajów Europy Środkowo-Wschodniej, otwiera rekrutację do jesiennej edycji programu. Młodzi przedsiębiorcy mogą składać aplikacje do 30 czerwca 2019 roku.

Źródło: di.com.pl

Acer z nowym komputerem gamingowym Predator Orion 5000

Dodano: 12.04.2019 14:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Marka Acer zaprezentowała nowy komputer dla gracza wyposażony w procesory Intel Core i9-9900K, karty graficzne NVIDIA GeForce RTX 2080 oraz kartę sieciową Ethernet 2.5 Gbps Dragon.

Źródło: www.pcformat.pl

Polska Agencja Kosmiczna podpisała z USA porozumienie dotyczące wymiany danych o sytuacji w kosmosie

Dodano: 12.04.2019 13:30 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Za sprawą porozumienia Polska uzyska dostęp do danych i usług związanych ze świadomością sytuacyjną w kosmosie, takich jak m.in. ostrzeżenia o zderzeniach, fragmentacji czy niekontrolowanym wejściu w atmosferę obiektów satelitarnych. Zapewniać je będzie 18. Eskadra Kontroli Dowództwa Kosmicznego Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych (Air Force Space Command’s 18th Space Control Squadron).

Pakowacz produktów spożywczych (Holandia)

Dodano: 12.04.2019 11:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W Hilton Foods Holland mamy dla Ciebie idealną ofertę, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze na jeszcze niespełnione marzenia! Chcesz wiedzieć więcej? Aplikuj! Pakowacz produktów spożywczych (Holandia) Miejsce pracy: Zaandam, Holandia Czym będziesz się zajmować? - Pakowaniem wysokiej jakości produktów mięsnych - Dbaniem o odpowiedni przebieg procesu produkcji - Przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy Co możemy Tobie zaoferować? - Atrakcyjną stawkę godzinową – 11,15 € brutto/h - Dodatki płacowe i pozapłacowe - Pewne i stabilne zatrudnienie potwierdzone certyfikatami (ABU, VCU, VPO, NEN 4400-1) - Stały dostęp do paska wypłat, za pośrednictwem aplikacji MyOTTO - Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich Czego oczekujemy od Ciebie? - Gotowości do pracy zmianowej i w weekendy Prosimy wysyłać CV na adres: [email protected] Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force (wszystkie dane rejestrowe dostępne są na stronie OTTO Work Force). Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Raytracing na wybranych kartach GeForce GTX. Oto jest odpowiedni sterownik

Dodano: 11.04.2019 16:26 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Na GDC 2019 Nvidia zapowiedziała, że technika raytracingu opuści poletko GeForce'ów RTX 20 i trafi także do posiadaczy kart starszej generacji. Stało się. Oto na serwerach firmy pojawił się sterownik GeForce Game Ready Drivers 425.31, który realizuje wspomnianą obietnicę. Rozszerzenie API DirectX 12, DXR, które odpowiada za efekty śledzenia promieni, w przypadku starszych kart obsługiwane&...

Źródło: feedproxy.google.com

Znamy pierwszych prelegentów i tematy wystąpień Forum IAB 2019

Dodano: 10.04.2019 16:17 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Już 5-6 czerwca br. w Warszawie blisko 100 ekspertów pojawi się na konferencji Re:Growth. Między innowacją a efektywnością.

Źródło: feedproxy.google.com

Forum TFI złożyło do UOKiK wniosek ws. przejęcia Ultimo NSFIZ od Altus TFI

Dodano: 09.04.2019 17:59 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych złożyło do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek ws. przejęcia kontroli nad Ultimo Niestandaryzowanym Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym Zamkniętym, podał Urząd.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone