czwartek, 16 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Joachima, Nory, Stefana
Wiadomości z tagiem Fani  RSS
Czerwony Krzyż i Czerwony Półksiężyc ostrzegają przed kryzysem żywnościowym w Korei Płn.

Dodano: 10.08.2018 19:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Fala upałów w Korei Północnej doprowadziła do tego, że uprawy ryżu i kukurydzy wysychają na polach co "może mieć katastrofalne skutki" dla tego kraju - ostrzegła w piątek Międzynarodowa Federacja Towarzystw Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca (IFRC).

Źródło: https:

Superpuchar Niemiec, 1. Liga Żużlowa, Bundesliga 2 - weekend w Eleven Sports

Dodano: 09.08.2018 18:24 | 3 odsłon | 0 komentarzy

W najbliższy weekend widzowie ELEVEN SPORTS będą emocjonować się meczem o DFL-Supercup, który oficjalnie rozpocznie nowy sezon piłkarski w Niemczech. Eintracht Frankfurt zmierzy się w nim z Bayernem Monachium. Fani futbolu zobaczą również siedem spotkań Bundesligi 2 oraz starcia angielskiej Sky Bet Championship z możliwym udziałem Polaków. Kibicom speedwaya stacja pokaże m.in. dwie ważne konfrontacje w Nice 1. Lidze Żużlowej.

Źródło: feedproxy.google.com

Praca dodatkowa Tajemniczy klient

Dodano: 07.08.2018 14:27 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions, należąca do Grupa WW sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie - w związku z rozwojem i realizacją nowych projektów badawczych - poszukuje osób zainteresowanych podjęciem dodatkowej pracy jako Tajemniczy Klient Zadaniem Tajemniczego Klienta jest wizytacja rozmaitych placówek handlowo-usługowych, np.: restauracji, banków, salonów, sklepów, itd. Wcielając się w rolę potencjalnego klienta, tajny audytor - w sposób niejawny - obserwuje otoczenie i ocenia jakość obsługi w odwiedzanej placówce. Przed kandydatami nie stawiamy żadnych formalnych wymogów kwalifikacyjnych odnoszących się do wykształcenia lub doświadczenia zawodowego. Najważniejsze jest dla nas zaangażowanie i rzetelność audytora. Poszukujemy osób pełnoletnich, którym obsługa komputera, korzystanie z Internetu oraz urządzeń mobilnych nie sprawia żadnego problemu. Jeżeli jesteś dobrym obserwatorem, potrafisz spontanicznie zainscenizować sytuację wskazaną w scenariuszu wizyty i lubisz dzielić się swoimi opiniami - dołącz do nas i zarejestruj się w naszej bazie Tajemniczych Klientów. Po zarejestrowaniu się, co jakiś czas, w zależności od dostępności badań, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię do zwizytowania danej placówki. Otrzymasz od nas stosowne materiały i zostaniesz poproszony o wyrażenie opinii. Zarejestrowanie się w bazie nie jest równoznaczne z otrzymaniem zlecenia. Pamiętaj! Współpraca z nami ma charakter dorywczy! Nie gwarantujemy stałego wynagrodzenia, a jedynie możliwość uzyskania dodatkowych środków finansowych. Jeżeli uważasz, że ta praca jest dla Ciebie, zgłoś się do nas poprzez wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego na naszej stronie internetowej. Osoby do współpracy przy określonych projektach dobierane są na podstawie profilu spełniającego kryteria danego badania.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Praca dodatkowa Ankieter/Ankieterka

Dodano: 07.08.2018 14:25 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions, należąca do Grupa WW sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, w związku z rozwojem i realizacją nowych projektów badawczych poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku ANKIETER/ANKIETERKA Opis stanowiska: - Przeprowadzanie wywiadów bezpośrednich z respondentami, - Informowanie koordynatora o postępach realizacji badania i ewentualnych trudnościach, - Przestrzeganie zasad poufności realizowanych projektów i ochrony danych osobowych respondentów. Wymagania: 1. Wytrwałość i rzetelność w realizowaniu postawionych zadań 2. Komunikatywność i klarowność formułowania wypowiedzi w mowie i piśmie 3. Uczciwość i terminowość wykonywanych zadań 4. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy: a) Pracę na podstawie umowy zlecenia b) Udział w realizacji ciekawych projektów związanych z badaniami rynku i badaniami społecznymi c) Zwrot kosztów dojazdu Zasady współpracy: Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się dopiero w trakcie przygotowań do realizacji konkretnego projektu badawczego. Ankieter zatrudniony jest przy wykonywaniu określonego zlecenia zatem jest to praca o charakterze dorywczym. Jeśli jesteś zainteresowany pracą na wyżej opisanym stanowisku to zgłoś się do nas poprzez wypełnienie formularza rekrutacyjnego, który znajdziesz na naszej stronie internetowej. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

"Hiszpański pióropusz" nakryje Polskę. Fala upałów także w Kujawsko-Pomorskiem? [prognoza, grafiki]

Dodano: 07.08.2018 12:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nad Polskę ponownie nadciąga fala upałów. Chodzi o zjawisko meteorologiczne zwane „spanish plum” czyli "hiszpański pióropusz". Meteorolodzy zapowiadają wysokie temperatury, ale także gwałtowne burze.

Tagi: Fani
Źródło: bydgoszcz.naszemiasto.pl

Fakt o promocjach Generali i Proamy [Faramuszki]

Dodano: 06.08.2018 8:55 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Fakt opisuje promocje Generali i Proamy, dzięki którym klienci mogą otrzymać bony na paliwo lub zakupy w Biedronce ( [[https://s.dzub (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Tour of Denmark 2018: Ostatni etap dla Tima Merliera, cały wyścig dla Van Aerta

Dodano: 05.08.2018 16:22 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Tim Merlier zwycięstwem w sprinterskim finiszu na ostatnim etapie wyścigu Tour of Denmark ukoronował świetny występ drużyny Vérandas Willems-Crelan. Wout Van Aert został zwycięzcą klasyfikacji generalnej.  Piąty i zarazem ostatni etap wyścigu Tour of Denmark z Faxe do Frederiksberga liczył 199 kilometrów. Podobnie jak wszystkie poprzednie odcinki był płaski. Na początku etapu do ucieczki dnia zabrało [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: naszosie.pl

Rozgrzewamy emocje na południu Polski

Dodano: 03.08.2018 16:06 | 3 odsłon | 0 komentarzy

W sobotę startuje 75. Tour de Pologne. - Fani kolarstwa odliczają godziny do rozpoczęcia rywalizacji. My, jako TAURON również, ponieważ widzimy, jak wiele pozytywnych emocji budzi to wydarzenie, które z dumą wspieramy od wielu lat - mówi Filip Grzegorczyk, prezes TAURON Polska Energia. W tym roku trasa kolarskiej ligi mistrzów pokrywa się z obszarem działania Grupy TAURON - oficjalnego sponsora wyścigu.

Źródło: biznes.interia.pl

Kulminacja upałów. Żar leje się z nieba. Na termometrach może być nawet 50 stopni!

Dodano: 02.08.2018 6:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Fala upałów nadciągnęła. W najbliższych dniach będzie niezwykle gorąco. W regionie też odczujemy upalne temperatury.

Tagi: Fani
Źródło: www.pomorska.pl

Fala umorzeń uderzyła w Trigon TFI

Dodano: 01.08.2018 19:06 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Z funduszu Trigon Quantum Neutral w ciągu roku odpłynęło ponad pół miliarda złotych. Wyjątkowo źle wyglądają umorzenia za ostatni miesiąc – ustalił DGP

Tagi: Fani
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone