środa, 21 marca 2018 r.  Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Wiadomości z tagiem Facebooka  RSS
PE: chcemy poznać całą prawdę o Facebooku

Dodano: 21.03.2018 19:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Parlament Europejski chce poznać całą prawdę na temat Facebooka - powiedział w środę przewodniczący PE Antonio Tajani w związku z manipulacjami wyborczymi, jakich firma Cambridge Analytica (CA) miała dopuścić się, wykorzystując dane użytkowników Facebooka.

Źródło: https:

Szef PE: Zuckerberg musi wyjaśnić związki Facebooka z Cambridge Analytica

Dodano: 21.03.2018 15:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Szef Parlamentu Europejskiego Antonio Tajani powiedział, że założyciel Facebooka Mark Zuckerberg musi wyjaśnić na forum PE związki z firmą doradczą Cambridge Analytica, która według mediów naruszyła prawo, wykorzystując dane ok. 50 mln użytkowników portalu. Tajani powiedział, że chce "poznać całą prawdę na temat Facebooka".

Źródło: www.rmf24.pl

Jak wykorzystać możliwości Facebooka i innych socialmedia

Dodano: 21.03.2018 14:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nowe DARMOWE szkolenie on-line. Spędzasz codziennie dużo czasu przeglądając media społecznościowe? A gdybyś tak mógł jeszcze na tym zarabiać? Jak wykorzystać FACEBOOKA ISTAGRAMA i inne media społecznościowe,aby w 30 dni zarobić ponad 2000zł. Szkolenie w pełni on-line. Po szkoleniu możliwa współpraca. zapisy: http://joko-projekt.innowacyjnymarketing.com/ Zapraszam. Jowita -Projekt:Innowacyjny Marketing

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Twórca WhatsAppa usuwa konto na Facebooku i nam poleca to samo

Dodano: 21.03.2018 13:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy

image Facebook ma poważne problemy i coraz więcej wpływowych osób nawołuje do usunięcia kont z serwisu. Do akcji #DeleteFacebook przyłączył się założyciel firmy WhatsApp, odpowiedzialnej za jeden z najpopularniejszych komunikatorów mobilnych. Skandal nabiera rumieńców i podczas gdy na alternatywnych serwisach nawołuje się do porzucenia Facebooka, Mark Zuckerberg milczy. Zuck nie pojawił się też&...

Źródło: feedproxy.google.com

Niemiecki minister sprawiedliwości domaga się wyjaśnień od Facebooka

Dodano: 21.03.2018 13:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Niemiecka minister sprawiedliwości Katarina Barley wezwała Facebooka do wzięcia odpowiedzialności za naruszenie praw o ochronie danych. "Facebook musi wyjaśnić, jak będzie w przyszłości lepiej chronił sferę prywatną swoich użytkowników" - podkreśliła.

Źródło: www.deon.pl

Afera wokół Cambridge Analytica. "Zostałem użyty jako kozioł ofiarny"

Dodano: 21.03.2018 12:12 | 3 odsłon | 0 komentarzy


​Aleksandr Kogan, akademik odpowiedzialny za przygotowanie testów osobowości, które posłużyły do stworzenia nielegalnych baz danych dla firmy doradczej Cambridge Analytica, ocenił w środę w rozmowie z BBC, że jest "kozłem ofiarnym" w skandalu wokół działalności firmy. "Wydarzenia ostatniego tygodnia były absolutnie traumatyczne. (...) Uważam, że zostałem użyty jako kozioł ofiarny przez Facebooka i Cambridge Analytica, podczas gdy (...) my myśleliśmy, że robimy coś absolutnie normalnego" - tłumaczył.

Tagi: Facebooka
Źródło: www.rmf24.pl

Jak szybko usunąć wszystkie posty z Facebooka lub cofnąć polubienia?

Dodano: 21.03.2018 12:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy

image W obliczu niedawnych doniesień o tym, że Facebook wykorzystuje nasze dane w swojego rodzaju wojnie, wiele osób rozważa usunięcie konta, albo przynajmniej wyczyszczenie śladów swojej aktywności. Jeśli zdecydujecie się na to drugie wyjście i wyczyszczenie swojego profilu, polecam rozszerzenie Social Book Post Manager, które pozwala automatycznie i masowo zmieniać wpisy i aktywność. Social Book&...

Źródło: feedproxy.google.com

Za sukcesem Cambridge Analytica stoi oszustwo? Kurs Facebooka ostro w dół

Dodano: 20.03.2018 21:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Brytyjski ośrodek analityczny Cambridge Analytica (CA), stojący za sukcesem kampanii Donalda Trumpa i akcji popierającej Brexit, ma poważne kłopoty. Dziennikarskie śledztwo "The Observer" wykazało, że firma nielegalnie wykorzystała dane z Facebooka nawet 50 milionów osób. Wczoraj wartość akcji serwisu społecznościowego spadła o 7 proc. - najwięcej od 2012 roku.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone