czwartek, 22 lutego 2018 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Wiadomości z tagiem Facebooka  RSS
Wydatki na reklamę w portalach społecznościowych w PKPiR

Dodano: 20.02.2018 11:43 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W celu dotarcia do jak największej liczby odbiorców chcę skorzystać z możliwości zakupu reklam na portalu społecznościowym jakim jest Facebook. Wycena reklam na Facebooku jest oparta na systemie aukcyjnym, w którym reklamy rywalizują o wyświetlenia na podstawie kryterium oferty i skuteczności. Faktura jest wystawiana w danym miesiącu w dniu rozliczenia, który jest ostatnim dniem miesiąca. Na fakturze widnieje tylko data płatności, metoda oraz identyfikator płatności. Czy można ująć w podatkowej księdze przychodów i rozchodów ww. wydatki i zaliczyć je do kosztów jeśli na fakturze nie widnieje data wystawienia faktury?

Źródło: www.podatki.biz

LAMINIARZ bez znajomości j.niemieckiego - NIEMCY (Aurich)

Dodano: 20.02.2018 8:47 | 4 odsłon | 0 komentarzy

ABC Work - Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku LAMINIARZ. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Odwiedź naszą stronę www.abcwork.eu. Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę. Oferujemy: - Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin) - Niemiecka umowa o pracę - Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek - Zakwaterowanie - Stałą opiekę polskiego koordynatora - Pomoc w organizacji wyjazdu Wymagania: - Wykształcenie kierunkowe mile widziane - Doświadczenie na stanowisku - Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę - Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane) Dlaczego ABC Work: - Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912 - Jesteśmy już 5 lat na rynku - Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami - Pomogliśmy już wielu kandydatom Prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] Zapraszamy na Naszą stronę www.abcwork.eu oraz Facebooka i Twittera Prosimy o załączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABC Work Sp. z o.o., Sp.k., 21-500 Biała Podlaska, ul. Terebelska 67a dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych." Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi. Informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Izraelski MSZ: Dowody, że wielu Polaków pomagało nazistom, są przytłaczające

Dodano: 19.02.2018 6:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Izraelski MSZ zamieścił w niedzielę na swym profilu na Facebooku link do artykułu dziennika "Haarec" z 11 lutego o książce Jana Grabowskiego "Judenjagd. Polowanie na Żydów 1942-1945". Według Grabowskiego - jak wskazał "Haarec" - ponad 200 tysięcy Żydów zostało w czasie II wojny światowej zabitych "bezpośrednio i pośrednio" przez Polaków. "Dowody, że wielu Polaków pomagało nazistom i dokonywało własnych straszliwych zbrodni przeciwko Żydom podczas II wojny światowej, są przytłaczające" - stwierdził izraelski MSZ we wpisie na Facebooku.

Źródło: www.rmf24.pl

Ucieczka z Facebooka to dla mediów zła decyzja, polscy wydawcy nie pójdą tą drogą

Dodano: 17.02.2018 21:39 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Kilka dni temu „Folha de S Paulo”, największy dziennik w Brazylii postanowił wycofać się z publikowania swoich treści na Facebooku. To protest przeciwko polityce serwisu, która zdaniem redakcji sprzyja szerzeniu fake newsów i utracie zasięgów jakościowego dziennikarstwa. Jednak w rozmowach z serwisem Wirtualnemedia.pl polscy wydawcy i eksperci social media krytykują decyzję Brazylijczyków. - Pochopny ruch, negowanie rzeczywistości to nie jest strategia. Zmiany na Facebooku nie mają wpływu na nasz ruch, nie zamierzamy porzucać serwisu - oceniają Krzysztof Majak, Filip Cieślak, Maciej Kabroński i Filip Lenart.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Włamanie na facebookowe konto? Nie trać głowy

Dodano: 16.02.2018 18:49 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Utrata dostępu do Facebooka to nie koniec świata. Można odzyskać konto.

Źródło: www.rp.pl

Policja jedzie na czerwonym przez ulicę Branickiego w Białymstoku. Na Facebooku zawrzało (wideo)

Dodano: 16.02.2018 11:58 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Na jednym z portali społecznościowych pojawił się film, na którym widać, jak dwa oznakowane policyjne radiowozy przejeżdżają skrzyżowanie na czerwonym świetle. Internauci w swoich komentarzach nie pozostawiają suchej nitki na zachowaniu funkcjonariuszy.

Źródło: www.poranny.pl

Susan Wojcicki: Facebook powinien powrócić do publikowania zdjęć dzieci i dzielenia się nimi

Dodano: 14.02.2018 20:48 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Susan Wojcicki, szefowa YouTube’a stwierdziła, że Facebook powinien skupić się na tym do czego został stworzony, to znaczy na umożliwianiu użytkownikom publikowania zdjęć ich dzieci i dzielenia się nimi w sieci. W ten sposób Wojcicki podsumowała kwestię ambicji Facebooka w segmencie wideo. - Zawsze musisz traktować serio swoich konkurentów, ale nie wygrasz patrząc tylko wstecz czy rozglądając się wokół. Zwycięstwo daje tylko patrzenie w przyszłość - podkreśla szefowa YouTube’a.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Niemiecki sąd uznał, że ustawienia danych osobowych Facebook są nielegalne

Dodano: 14.02.2018 20:34 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zdaniem sądu w Berlinie, domyślne ustawienia dostępu do danych osobowych na Facebooku są nielegalne. Użytkownicy nie są bowiem dostatecznie właściwie informowani, jak i kiedy będą one wykorzystywane i przetwarzane.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Facebook pod płaszczykiem ochrony prywatności chce śledzić użytkowników

Dodano: 14.02.2018 17:28 | 2 odsłon | 0 komentarzy

imageSieć obiega oburzenie odnośnie promowanego ostatnio przez Facebooka rozwiązania związanego z ochroną – mobilnej aplikacji Onavo VPN. Zgodnie z doniesieniami i spostrzeżeniami użytkowników, pojawiły się podejrzenia, iż choć z jednej strony zadaniem programu jest zapewnienie prywatności i ochrona przed zagrożeniami, to z pewnością nie tymi, które płyną z samego Facebooka. Działanie typowego&...

Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama
Polecam KYLOS hosting

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone