piątek, 19 stycznia 2018 r.  Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Wiadomości z tagiem Facebook  RSS
Zmiany na Facebooku to trudniejsza walka o News feed, najwięcej stracą marki które nie płacą

Dodano: 17.01.2018 21:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Facebook zapowiedział zmiany w sposobie wyświetlania treści w News feedach użytkowników. Aktualizacja nadaje priorytet postom, które inicjują dyskusje i pogłębiają relacje. Eksperci branży social media przeanalizowali dla serwisu Wirtualnemedia.pl ostatnie modyfikacje algorytmu Facebooka i ich potencjalne skutki. - Facebook broni się przed utratą zainteresowania użytkowników i kurczącym się czasem jaki spędzają oni w serwisie. Zmiany dokonane w ostatnim czasie będą oznaczały więcej wysiłku wydawców i marek w walce o miejsce w News feedzie, czasem konieczność zmiany modelu biznesowego. Największe marki odczują raczej wahania niż spadki zasięgów, a najbardziej ucierpią ci którzy nie płacą Facebookowi za promocję treści - przewidują Anna Robotycka, Artur Roguski i Szymon Wierciński.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Facebook chce naprawić Messengera

Dodano: 17.01.2018 19:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Odkąd Messenger stał się samodzielną aplikacją, Facebook dodaje do niego coraz więcej dodatków, niekoniecznie mile widzianych przez użytkowników.

Tagi: Facebook
Źródło: www.telepolis.pl

Nowy algorytm Facebooka zaszkodzi wydawcom i użytkownikom, może sprzyjać ekspansji fake news

Dodano: 15.01.2018 21:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Facebook zapowiedział zmiany w sposobie wyświetlania treści w News feedach użytkowników. Aktualizacja nadaje priorytet postom, które inicjują dyskusje i pogłębiają relacje. W opinii wydawców oraz ekspertów branży social media planowane modyfikacje algorytmu mogą poważnie uderzyć w media obecne na Facebooku i wywołać w serwisie niepożądane skutki. - Dla mediów to koniec pewnej epoki, najwięcej ucierpieć mogą mniejsi wydawcy którzy w zbyt dużym stopniu uzależnili swój biznes od Facebooka. Postępująca nieobecność mediów w serwisie pozostawi użytkowników bez znaczącego źródła rzetelnych informacji, a to może skutkować między innymi rosnącą ekspansją fake news - oceniają eksperci dla portalu Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Facebook zmienia algorytm News feedu, treści od wydawców będą mniej widoczne

Dodano: 12.01.2018 23:44 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Facebook zapowiedział zmiany w sposobie wyświetlania treści w News feedach użytkowników. Aktualizacja nadaje priorytet postom, które inicjują dyskusje i pogłębiają relacje. Dzięki niej Facebook będzie wybierał treści, które mają największe szanse na interakcje ze znajomymi i umieszczał je wyżej w Aktualnościach. Zmiana może uderzyć w wydawców publikujących na Facebooku własne materiały.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Zmiany na ścianie. Facebook chce ratować świat przed Wiekiem Melancholii

Dodano: 12.01.2018 13:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy

image Facebook zaczął 2018 rok od zapowiedzi sporych zmian w tym, jak będziemy widzieć wiadomości, a w zasadzie od kogo będziemy widzieć ich więcej. Mark Zuckerberg zapowiedział, że w imię wzmacniania więzi międzyludzkich na Facebooku i poprawy naszego samopoczucia wyższy priorytet będą miały posty od naszych bliskich znajomych, niż ze stron i grup, które obserwujemy. Czas spędzony na Facebooku&...

Źródło: feedproxy.google.com

Treści lokalne - nowa sekcja na Facebooku

Dodano: 12.01.2018 9:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Facebook testuje zupełnie nową funkcję. Powstanie kolejna sekcja treści, tym razem dotycząca wiadomości lokalnych.

Źródło: www.pcformat.pl

Messenger Kids trafia na urządzenia Amazon Fire

Dodano: 11.01.2018 18:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Facebook udostępnił w grudniu aplikację Messenger Kids dla systemu iOS, a teraz przyszła kolej na urządzenia Amazon Fire.

Tagi: Facebook, Kino
Źródło: www.telepolis.pl

Facebook udostępnia sposób na czaty grupowe równie tajne co czaty we dwoje

Dodano: 10.01.2018 15:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy

imageCoraz głośniej organy ścigania zachodnich państw domagają się wbudowania w urządzenia mobilne i oprogramowanie komunikacyjne furtek, przez które można by było uzyskać dostęp do danych ich użytkowników. Dopiero co dyrektor FBI Christopher Wray poskarżył się, że amerykańska policja federalna przechowuje 8 tysięcy smartfonów, do których nie może uzyskać dostępu mimo uzyskania sądowego nakazu.&...

Źródło: feedproxy.google.com

Sony / ATV Music Publishing i Facebook podpisały umowę licencyjną

Dodano: 10.01.2018 10:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Filmy z wesel i imprez nie będą już znikały z serwisu.

Źródło: feedproxy.google.com

Facebook podpisuje umowę z Sony/ATV Music, użytkownicy będą korzystać z muzyki chronionej prawami autorskimi

Dodano: 09.01.2018 20:32 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Facebook i firma Sony/ATV Music podpisali wieloletnie porozumienie, dzięki któremu użytkownicy serwisu w publikowanych materiałach będą mogli wykorzystywać nagrania chronione prawami autorskimi. Wcześniej Facebook podpisał podobną umowę z Universal Music.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Polecam KYLOS hosting

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone