niedziela, 24 czerwca 2018 r.  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Wiadomości z tagiem Europejscy  RSS
Miniszczyt ws. migracji. KE chce forsować stały mechanizm relokacji uchodźców

Dodano: 23.06.2018 20:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Komisja Europejska zwołała niedzielny miniszczyt w sprawie migracji, żeby m.in. forsować na właściwym szczycie przywódców 28 krajów UE pod koniec tygodnia stały mechanizm relokacji uchodźców. Ma też plan kolejnego, natychmiastowego rozdziału uchodźców, by pomóc Włochom. Dziennikarka RMF FM zdobyła dokumenty KE przygotowane na jutrzejszy szczyt.

Źródło: www.rmf24.pl

UE przedłużyła sankcje za defraudację ukraińskich funduszy państwowych

Dodano: 23.06.2018 7:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Unia Europejska przedłużyła w poniedziałek sankcje wobec 13 byłych członków władz Ukrainy, oskarżanych o sprzeniewierzenie ukraińskich funduszy państwowych i nadużycia, które spowodowały straty dla państwa.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Europejski hit na mundialu: Szwajcarzy pokonali Serbów! Gol na wagę 3 punktów w 90. minucie! [ZOBACZ!]

Dodano: 22.06.2018 20:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Reprezentacja Szwajcarii pokonała na rosyjskim mundialu ekipę Serbii 2:1! Wynik tego emocjonującego, toczącego się w szybkim tempie spotkania otworzyli Serbowie: w 5. minucie głową skutecznie uderzył Aleksandar Mitrović. W 52. minucie, po dobrej zespołowej akcji, fenomenalnym uderzeniem z dystansu wyrównał Granit Xhaka. I kiedy już zanosiło się na to, że drużyny sprawiedliwie podzielą się punktami, w 90. minucie Xherdan Shaqiri przeprowadził błyskawiczną kontrę, którą zamknął piękną bramką!

Źródło: www.rmf24.pl

Katar pod lupą Brukseli

Dodano: 22.06.2018 9:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Komisja Europejska rozpoczęła dochodzenie antymonopolowe wobec katarskiego dostawcy LNG na rynek unijny.

Źródło: www.rp.pl

Unia Europejska przyjęła ​niekorzystną dla Polski dyrektywę

Dodano: 22.06.2018 7:06 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Ministrowie państw Unii Europejskiej odpowiedzialni za sprawy społeczne w czwartek ostatecznie zatwierdzili w Luksemburgu dyrektywę o pracownikach delegowanych. Polska, która konsekwentnie sprzeciwiała się tym regulacjom, przestrzegała przed protekcjonizmem.

Źródło: www.rmf24.pl

Europejscy eksperci nie mają nic przeciw Kaspersky Lab – to tylko polityczna intryga

Dodano: 21.06.2018 17:44 | 4 odsłon | 0 komentarzy

imageNiespełna tydzień temu w Parlamencie Europejskim zdecydowaną większością głosów (476:151 przy 36 wstrzymujących się) przyjęto rezolucję A8-0189/2018 dotyczącą cyberobrony. Pod tym numerkiem kryje się wiele konkretnych postanowień, mających na celu zwiększenie odporności europejskiej infrastruktury informatycznej na ataki – m.in. decyzja przeprowadzenia przez państwa członkowskie UE&...

Źródło: feedproxy.google.com

READYrent - Wypożyczalnia Samochodów Szczecin

Dodano: 21.06.2018 13:18 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Prowadzimy wypożyczalnię pojazdów dostawczych na kategorię B. Wszystkie nasze auta to młode rocznikowo pojazdy o bardzo dużej elastyczności w kwestiach przewozowych. Wypożyczamy i wynajmujemy zarówno auta typu mikrobus mieszczące dziewięć osób, jak i tradycyjne dostawcze furgony znane jako blaszki. Naszą pełną ofertę uzupełniają autolawety również rejestrowane na kategorię B prawa jazdy przez co można podróżować wygodnie i sprawnie bez obaw o dodatkowe uprawnienia i opłaty inne niż dla aut osobowych wykorzystywanych na co dzień. READYrent - Wypożyczalnia Samochodów Szczecin ul. Europejska 17 71-069 Szczecin

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Dane przestrzenne a RODO – czy lokalizacja to informacja wrażliwa?

Dodano: 21.06.2018 13:06 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Mało kto zdaje sobie sprawę, że ponad 80% danych ma swoje odniesienie w przestrzeni. Dane przestrzenne stanowią fundament działania wielu firm i organizacji, a także usług i aplikacji. Jednym z wyróżników tych danych jest to, że w większym stopniu niż inne mogą ujawnić wrażliwe informacje na temat poszczególnych osób. Przyczynia się do tego rosnąca popularność mobilnego internetu, który umożliwia zbieranie informacji o położeniu osób i urządzeń. Z tego powodu znaczenie danych lokalizacyjnych zostało dostrzeżone przez Parlament Europejski i Radę UE i uwzględnione w rozporządzeniu RODO.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone