niedziela, 21 października 2018 r.  Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Wiadomości z tagiem Europę  RSS
Video online w Europie Wschodniej. Zobacz, jakich danych dostarcza Yandex

Dodano: 18.10.2018 6:41 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Rosyjska wyszukiwarka analizuje potencjał tego segmentu.

Tagi: Europę
Źródło: feedproxy.google.com

Coraz więcej krytycznych danych przetwarzanych w chmurze

Dodano: 17.10.2018 18:24 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Za oceanem Pentagon rozpisał przetarg na wdrożenie chmury obliczeniowej. W Europie podobne rozwiązanie planuje Estonia - chce przenieść informatyczną infrastrukturę krytyczną do chmury. Na technologię cloud computingu zdecydowała się również Europejska Agencja Kosmiczna. Dowiedzmy się, skąd te decyzje.

Źródło: di.com.pl

Otwarcie hotelu ibis Styles Bucharest City Center w pierwszym kwartale 2020 r.

Dodano: 16.10.2018 11:40 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Grupa Hotelowa Orbis - największy operator na rynku hotelarskim w Europie Wschodniej i strategiczny partner AccorHotels, wzmacnia swoją wiodącą pozycję w regionie, podpisując umowę o zarządzanie nowym hotelem ibis Styles w samym centrum stolicy Rumunii.

Źródło: biznes.interia.pl

Coface: aktualizacja ocen ryzyka krajów po III kwartale [Faramuszki]

Dodano: 16.10.2018 8:54 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Coface zaktualizował oceny ryzyka krajów i sektorów na świecie po III kwartale 2018 r. W Europie Środkowo-Wschodniej widoczna jest poprawa (...)

Tagi: Europę
Źródło: feedproxy.google.com

Wzrost ratingu niezbyt pomocny

Dodano: 15.10.2018 18:52 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Po burzliwych notowaniach z minionego tygodnia dzisiejsza sesja przyniosła obniżenie amplitudy wahań i uspokojenie sytuacji na parkietach. Indeksy pozostawały pod presją spadków w Azji i licznych negatywnych informacji, choć w Europie stopniowo popyt przejmował inicjatywę. Na GPW było z tym trudniej, mimo że nieoczekiwanie rating naszego kraju podniosła agencja S&P.

Źródło: biznes.interia.pl

Biedronki azjatyckie. Czy są groźne dla człowieka?

Dodano: 12.10.2018 10:19 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Jak informuje „The Guardian”, niebezpieczne biedronki zdolne do przenoszenia śmiertelnych chorób wenerycznych naturalnie występują w Azji i Ameryce Południowej. Pojawiły się jednak także w Europie i jest ich coraz więcej.

Źródło: https:

ŚLUSARZ - OD ZARAZ

Dodano: 10.10.2018 16:43 | 25 odsłon | 0 komentarzy

Agencja Pracy East Power sp. z o.o. Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Kandydatom oferujemy wyłącznie sprawdzone oferty pracy wraz z zakwaterowaniem u naszych partnerów w Europie Zachodniej - m.in. w Niemczech, Holandii, Francji. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Obecnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech na stanowisko: Ślusarz Opis stanowiska: - Montaż gotowych dociętych blach - Dyblowanie blach - Montaż blach o wymiarach 200mm x 2m - Wywiercanie otworów w blachach - Montaż bram oraz ogrodzeń - Montaż blach na ścianach o wysokości 0,80 cm Rozpoczęcie pracy: od zaraz Miejsce pracy: okolice Monsheim Zapewniamy: - Polską umowę na warunkach niemieckich w oparciu o IGZ. - Ubezpieczenie, pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członków rodziny w PL, zwroty podatków. - Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin. - Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki. - Zakwaterowanie: zorganizowane przez pracodawcę. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2-3 osobowe, blisko zakładu pracy max 2km. - Świadczenia socjalne dla Polaków w DE, m.in. zasiłek rodzinny (Kindergeld), dodatek za „rozłąkę” Doppelte Haushaltsführung. - Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech. - Zwrot kosztów za badania lekarskie. - Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia, organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji. Wymagania: - Sprawność fizyczna - Znajomość rozczytywania rysunków technicznych - Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego - Doświadczenie przy obróbce blachy wraz z jej montażem - Minimum 3 lata doświadczenia - Mile widziane drobne umiejętności ślusarskie CV proszę wysłać na adres e-mail: [email protected] Więcej informacji pod numerami telefonów: 1.+48 575 440 254 2.+48 530 844 775 3.+48 575 440 345 Kontakt telefoniczny 8:30-17:00

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Pracownik produkcji - produkcja palet

Dodano: 09.10.2018 16:47 | 19 odsłon | 0 komentarzy

Agencja Pracy East Power sp. z o.o. Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Kandydatom oferujemy wyłącznie sprawdzone oferty pracy wraz z zakwaterowaniem u naszych partnerów w Europie Zachodniej - m.in. w Niemczech, Holandii, Francji. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Obecnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech na stanowisko: Pracownik produkcji / produkcja palet Opis stanowiska: –Produkcja palet z drewna –Cięcie piłą –Posługiwanie się młotkiem oraz wkrętarką Rozpoczęcie pracy: od zaraz Miejsce pracy: okolice BURBACH Ilość godzin w tygodniu: 50h - możliwość dużych zarobków! Zapewniamy: - Polską umowę na warunkach niemieckich w oparciu o IGZ. - Ubezpieczenie, pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członków rodziny w PL, zwroty podatków. - Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin. - Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki. - Zakwaterowanie: zorganizowane przez pracodawcę. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2-3 osobowe, blisko zakładu pracy max 2km. - Świadczenia socjalne dla Polaków w DE, m.in. zasiłek rodzinny (Kindergeld), dodatek za „rozłąkę” Doppelte Haushaltsführung. - Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech. - Zwrot kosztów za badania lekarskie. - Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia, organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji. Wymagania: –Znajomość j. niemieckiego A1/A2 –Własny samochód – Sprawność fizyczna – Dokładność i sumienność –Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie –Praca dla mężczyzn –Gotowość do pracy zmianowej 06:00 – 15:00 15:00 – 00:00 CV proszę wysłać na adres e-mail: [email protected] Więcej informacji pod numerami telefonów: 1.+48 575 440 254 2.+48 530 844 775 3.+48 575 440 345 Kontakt telefoniczny 8:30-17:00

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Jeep Renegade PHEV trafi do sprzedaży w 2020 roku

Dodano: 09.10.2018 13:30 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Koncern FCA potwierdził dziś, że od 2020 roku w Europie będzie dostępny Jeep Renegade PHEV. Tym samym rozpocznie się swoisty nowy rozdział w historii amerykańskiej marki. Jeep Renegade PHEV będzie...

Źródło: www.v10.pl

Dobre, bo niemieckie? UOKiK porównał jakość tych samych produktów w Polsce i Europie Zachodniej

Dodano: 09.10.2018 13:17 | 19 odsłon | 0 komentarzy

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów porównał jakość tych samych produktów oferowanych konsumentom w Polsce i Europie Zachodniej i okazało się, że w niektórych przypadkach stwierdzono różnice, np. chipsy niemieckie smażono na oleju słonecznikowym, a polskie na palmowym - poinformował we wtorek Urząd.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone