sobota, 25 maja 2019 r.  Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Wiadomości z tagiem Europę  RSS
Służba zdrowia przeznaczy miliardy na rozwiązania chmurowe

Dodano: 24.05.2019 12:52 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Globalny rynek usług chmurowych dla służby zdrowia osiągnie do 2025 r. wartość ponad 55 mld dolarów – wynika z badań Global Market Insights. W samej Europie wydatki na rozwiązania cloudowe rosnąć będą średnio o 15,5% w skali roku. Powód? Coraz większe zainteresowanie rozwiązaniami dla e-zdrowia.

Źródło: di.com.pl

Gymkhana GRiD 2019 w Warszawie już 7 września

Dodano: 24.05.2019 11:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy


 Światowe finały Gymkhany GRiD 2019 odbędą się w Warszawie  64 kierowców z całego świata weźmie udział w wydarzeniu  GRiD 2019 będzie 10. edycją tych zawodów informacja prasowa Pewnie słyszeliście, że Gymkhana GRiD odbędzie się w Polsce 7 września, ale nie wiecie jeszcze, gdzie dokładnie. PTAK Warsaw Expo to największe centrum targowo-kongresowe w Polsce i Europie Środkowej. To...

Źródło: motormania.com.pl

=> Generali z apetytem na MetLife w CEE <= [Świat]

Dodano: 24.05.2019 9:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Generali jest w fazie wstępnych rozmów na temat kupna aktywów MetLife w Europie Środkowo-Wschodniej, w tym w Polsce - podaje Bloomberg. Transakcja (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Sharp AQUOS R3 ma trafić do Europy

Dodano: 22.05.2019 14:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Sharp planuje wprowadzić na europejski rynek najnowszy smartfon Sharp AQUOS R3. Co potrafi ten model? Model AQUOS R3, który w Japonii zadebiutował na początku maja, ma być dostępny w Europie od sierpnia tego roku.

Źródło: www.pcformat.pl

QubicGames ustalił premierę gry 'Geki Yaba Runner AE' na Nintendo Switch na 31 V

Dodano: 22.05.2019 11:08 | 1 odsłon | 0 komentarzy

QubicGames ustalił datę wprowadzenia do sprzedaży gry "Geki Yaba Runner Anniversary Edition" na konsolę Nintendo Switch w Ameryce Północnej, Europie i Australii na 31 maja 2019 roku, podała spółka.

Źródło: https:

Pielęgniarka Norwegia

Dodano: 19.05.2019 15:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy w norweskich i szwedzkich placówkach zdrowia. Pielęgniarka/Pielęgniarz w norweskich i szwdzkich placówkach zdrowia (różne lokalizacje w Norwegii i Szwecji) Wysokie zarobki nawet 20 000 złotych miesięcznie! Wymagania: - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów. - empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta - wykształcenie pielęgniarskie - nie wymagamy doświadczenia! poszukujemy również studentów pielęgniarstwa, możesz rozpocząć naukę języka przed ukończeniem studiów Nie musisz znać języka, zapewniamy bezpłatny kurs norweskiego lub szwedzkiego! kurs bedzie odbywał się na 2 sposoby i w obu przypadkach jest bezpłatny: 1.drogą skypową 2 razy w tygodniu z polskim lektorem - możesz uczestniczyć w kursie ze swojego domu 2. w trybie stacjonarnym. W tej formie kurs odbywa się 5 dni w tygodniu. i trwa krócej, aby zachęcić naszych kandydatów do kursu stacjonarnego opłacamy na czas kursu zakwaterowanie oraz wypłacamy bezzwrotne miesięczne stypendium w wysokości 1500 zł dla każdego kandydata w pełni oskładkowana umowa o pracę, 30 dni urlopu, najwyższe w Europie waruki socjalne, możliwość pracy w międzynarodowym zespole, w najlepszych warunkach w Europie zapewniamy autoryzację zawodu w Norwegii lub Szwecji raz na 6 tygodni pracodawca opłaca bilet lotniczy do Polski i z powrotem podczas trwania całego kontraktu Obowiązki: - udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia - ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów; - współpracę z lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka. - wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami; zapewniamy: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej. osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim na adres mailowy: [email protected] W temacie prosimy wpisać "Pielęgniarka Norwegia Szwecja" https://eastgaterecruitment.com/ proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Wyniki CCC na minusie. W Europie Zachodniej biznes nie wychodzi

Dodano: 16.05.2019 12:18 | 9 odsłon | 0 komentarzy

CCC wycofała się z Niemiec, ale nadal próbuje swoich sił w Austrii i Szwajcarii. Na razie efekty nie są zachęcające. Połowa strat w pierwszym kwartale to wynik działalności w krajach Zachodu.

Źródło: https:

Młodzi w Europie

Dodano: 15.05.2019 9:17 | 2 odsłon | 0 komentarzy

To temat debaty, na którą w najbliższy piątek zaprasza Młodzieżowa Rada Miasta Płocka. Na dziewięć dni przed wyborami do parlamentu europejskiego pięciu polityków z pięciu sił politycznych porozmawia o Europie i roli młodzieży we wspólnocie.

Źródło: www.plock.eu

Axa Partners: wyzwania i ambicje [Punkty widzenia]

Dodano: 15.05.2019 8:43 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Procesujemy blisko 1 mln spraw w roku w Europie Środkowej, z czego duża część pochodzi z Polski. To oznacza tysiące postępowań na dzień. A będzie ich jeszcze więcej, bo ciągle rośniemy. Musimy więc być bardzo dobrze zorganizowani. Musimy być niczym maszyna, która działa - mimo różnych trudności i wyzwań. I taki właśnie jest nasz biznes.

Tagi: Europę
Źródło: feedproxy.google.com

Europas - tasmy przenośnikowe

Dodano: 14.05.2019 12:19 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Firma Europas w swojej ofercie posiada taśmy przenośnikowe wysokiej jakości. Tylko u nas w ofercie znajdziesz również taśmy przenośnikowe gumowo - tkaninowe, taśmy przenośnikowe PCV PU z atestem PZH, gumowanie bębnów, połączenia mechaniczne do taśm, pasy i spinki do pras rolujących, serwis łączenia taśm przenośnikowych, regeneracja taśm prętowych oraz pasy do podajników kubełkowych. najwyższa jakośc - najniższa cena! Zapraszamy!

Tagi: Firma, Europę
Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone