niedziela, 16 czerwca 2019 r.  Imieniny: Aliny, Anety, Benona
Wiadomości z tagiem Europę  RSS
Proszę zwrócić uwagę

Dodano: 12.06.2019 12:54 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Proszę uprzejmie daj mi ten post w twojej grupie Udostępnij i rozwiń nasze usługi pomocy technicznej. Ten komunikat jest przeznaczony dla Osoby, biedne lub te, które potrzebują pożyczki Szczególnie w celu odbudowania ich życia. Jesteś gotowy, aby spojrzeć Jedno, aby podnieść działania lub zrealizować projekt, Kup mieszkanie, ale zabrania się banku lub Plik został odrzucony w banku. Jestem osobisty wkład Pożyczki od € 5.000,00 do € 4.000.000 dla każdego, kto jest w stanie Szanuj warunki. Nie jestem bankiem i nie potrzebuję tego Wiele dokumentów, które ufają, ale musisz być Tylko osoba, uczciwa, rzetelna i mądra. Udzielam pożyczek ludziom Kto mieszka w Europie i na całym świecie (Francja, Belgia, Szwajcaria, Rumunia, Włochy, Hiszpania, Kanada, Portugalia, Indie, Wyspa Maurice ...). Moja stopa procentowa wynosi 3% w skali roku. Jeśli tego potrzebujesz Pieniądze z innych powodów, nie wahaj się ze mną skontaktować informacja. Jestem gotowa spotkać się z moimi klientami przez pewien czas Maksymalnie pięć dni po otrzymaniu wniosku. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji informacja. Oto mój e-mail: [email protected] Whatsapp :+525512214704

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

=> Lemonade wchodzi do Europy <= [Ważne]

Dodano: 12.06.2019 8:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Lemonade rozpoczyna działalność w Europie (

Źródło: feedproxy.google.com

O ruderze języka i ruderze Europy [Felietonik Marcina Masnego]

Dodano: 10.06.2019 13:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W Ameryce zmiany w ubezpieczeniach przebiegają podobnie jak w Europie i w Polsce. Tam też zauważają, że w naszych czasach język polis trzeba uprzystępnić. Na razie starzy ubezpieczeniowcy boją się tego, a ich argumentacja jest poważna. Nie naruszajmy - mówią - języka, który przeszedł przez machinę sądów i stał się tkanką case law, czyli prawa tworzonego przez orzecznictwo. Wszystko jest przewidywalne.

Źródło: feedproxy.google.com

Mytaxi znika z rynku. To zaskakująca decyzja. Ale pojawią się e-hulajnogi

Dodano: 09.06.2019 7:31 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Mało kto spodziewał się, że nastąpi to tak szybko. Dopiero co uznana w Europie aplikacja zagościła na polskim rynku a białe taksówki z charakterystycznym logo pojawiły się na ulicach kilku dużych miast w naszym kraju, a już przyszedł czas na zmiany.

Tagi: Europę
Źródło: feedproxy.google.com

Polak na czele międzynarodowego zrzeszenia ubezpieczycieli. Grzegorz Buczkowski wciąż będzie szefował AMICE

Dodano: 08.06.2019 9:26 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Jedno z największych w Europie zrzeszeń ubezpieczycieli ponownie wybrało Grzegorza Buczkowskiego na Przewodniczącego Rady Dyrektorów.

Źródło: https:

MECHANIK MASZYN CATERPILLAR - WYSPY OWCZE Ref. no: 2019/06/0

Dodano: 07.06.2019 15:37 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Francja, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości, takimi jak rekrutacja i selekcja personelu technicznego takiego jak INSPEKTORZY, INŻYNIEROWIE oraz OPERATORZY. OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie, - zatrudnienie na warunkach lokalnych - pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych, - transport, zakwaterowanie oraz organizacje wszystkich kwestii formalnych, - opiekę koordynatora podczas trwania projektu, - praca w systemie rotacyjnym. WYMAGANIA - gotowość do wyjazdu za granicę, - znajomość obsługi i serwisu maszyn firmy Caterpillar, - doświadczenie w pracy mechanika. WYMAGANE DOKUMENTY Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia. Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli: Obowiązkowo: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zmianami). Opcjonalnie: - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zmianami).

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Młodzi w Europie

Dodano: 06.06.2019 13:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

To temat debaty, na którą w najbliższy piątek zaprasza Młodzieżowa Rada Miasta Płocka. Na dziewięć dni przed wyborami do parlamentu europejskiego pięciu polityków z pięciu sił politycznych porozmawia o Europie i roli młodzieży we wspólnocie.

Źródło: www.plock.eu

Infermedica pozyskała 14 mln zł na rozwój platformy do wstepnej diagnostyki

Dodano: 06.06.2019 10:31 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Infermedica, polska firma, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do wstępnego diagnozowania pacjentów, pozyskała 14 mln zł (3,65 mln USD) w rundzie seed, której przewodzi estoński fundusz Karma Ventures, podała spółka. Firma przeznaczy nowe środki na zwiększenie swojej obecności w Stanach Zjednoczonych i Europie oraz przyspieszenie rozwoju technologii.

Źródło: https:

Dane z kosmosu pomagają chronić planetę

Dodano: 05.06.2019 9:33 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Już 4 na 5 powodzi w Europie monitorowanych jest za pomocą satelitów, a aplikacje informujące o zanieczyszczeniu powietrza biją rekordy popularności. To wszystko dzięki danym z kosmosu.

Tagi: Dani, Europę
Źródło: di.com.pl

Jest pierwszy odcinek trasy Hyperloop Elona Muska

Dodano: 05.06.2019 7:13 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Kapsuły mknące próżniową rurą. Miliarder realizuje swoją wizję o podróżach przyszłości. Na terenie holenderskiego kampusu Delft inżynierowie wybudowali pierwszy fragment hipernapędowego toru. To pierwsze w Europie a drugie na świecie podejście do idei Hyperloop. Jedna z linii ma przebiegać też przez Polskę.

Źródło: www.chip.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone