poniedziałek, 10 grudnia 2018 r.  Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
Wiadomości z tagiem Eksperci  RSS
Pt, 13 lip 20:00 (TVN) - World War Z

Dodano: 10.12.2018 13:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Na świecie rozprzestrzenia się wirus zamieniający ludzi w zombie. Eksperci muszą odkryć źródło choroby, by stworzyć antidotum. W misji bierze udział...

Źródło: https:

SZKOLENIA EKOLOGICZNE ŚRODOWISKOWE PROJEKTY UNIJNE EKOEXPERT

Dodano: 07.12.2018 12:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. realizuje kompleksowe szkolenia ekologiczne dla firm z zakresu zarządzania ochroną środowiska w firmie. Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. jest zarejestrowanym podmiotem świadczącym usługi ramach KSU (Krajowego Systemu Usług) przy PARP (Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości), posiada wdrożony system zarządzania jakością zgodną z normą ISO 9001, a także jest jednostką szkoleniowo-doradczą w ramach BUR (Bazy Usług Rozwojowych). Zakres szkoleń ekologicznych, realizowanych przez EkoExpert obejmuje wszelkie zagadnienia mające związek z prowadzoną działalnością gospodarczą. Szkolenia z ochrony środowiska mają szczególne znaczenie dla firm, których działalność związana jest ze znacznym oddziaływaniem na środowisko. Korzyści związane z udziałem w szkoleniu mają związek przede wszystkim z prawidłowym oraz terminowym wypełnianiem obowiązków środowiskowych. Eksperci środowiskowi z EkoExpert zapoznają uczestników szkolenia z aktualnymi przepisami dotyczącymi zarządzania ochroną środowiska w firmie, zasadami wypełniania raportów środowiskowych, warunków udzielania pozwoleń środowiskowych oraz ubiegania się o pozwolenia środowiskowe oraz praktycznymi metodami wyliczania wysokości opłat środowiskowych. Doradcy środowiskowi wspierają osoby zarządzające w przedsiębiorstwie w obszarze związanym z ochroną środowiska oraz służą swoim doświadczeniem wspierając firmy w prawidłowym wypełnianiu obowiązków środowiskowych. W trakcie szkolenia eksperci środowiskowi z EkoExpert zapoznają uczestników z terminami na złożenie sprawozdań środowiskowych, wniesienia opłat środowiskowych. Szkolenia środowiskowe realizowane przez firmę EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. prowadzone są zgodnie z najwyższymi standardami jakości oraz przy wykorzystaniu najnowszych wytycznych dotyczących ochrony środowiska. Każdej firmie, biorącej udział w szkoleniu umożliwiamy zdobycie aktualnej wiedzy, podniesienie kwalifikacji pracowników, możliwość monitorowania przepisów dotyczących ochrony środowiska oraz praktyczną wiedzę umożliwiającą prawidłowe wypełnianie raportów środowiskowych, wyliczanie wysokości opłat środowiskowych oraz zapoznanie z obowiązkami związanymi z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Oferta szkoleniowa firmy EkoExpert dostępna jest na www.ekoexpert.com.pl lub bezpośrednio u doradców środowiskowych pod numerem 85 744 44 60.

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Podatki 2019: Wkrótce kolejny etap informatyzacji ws. wyrobów akcyzowych

Dodano: 05.12.2018 19:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Z początkiem 2019 r. w życie wejdzie nowe rozporządzenie resortu finansów ws. zabezpieczeń akcyzowych. Nowe przepisy mają uprościć dokumentowanie przemieszczeń towarów akcyzowych. Eksperci oceniają, że zmiany będą korzystne dla podatników i powinny skutkować ograniczeniem "papierologii".

Źródło: www.podatki.biz

Przemysł z najgorszą koniunkturą od 4 lat

Dodano: 04.12.2018 19:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W listopadzie br. wskaźnik aktywności finansowej (PMI) dla polskiego sektora przemysłowego wyniósł 49,5 pkt, co oznacza spadek o 0,9 pkt w ciągu miesiąca. Tak złego odczytu nie było od połowy 2014 r. Eksperci wskazują, że rosnący pesymizm wynika m.in. ze spadków zamówień oraz problemów ze znalezieniem wykwalifikowanych pracowników.

Tagi: Eksperci
Źródło: www.podatki.biz

Opodatkowanie dywidend nierezydentów - ważny wyrok TS UE

Dodano: 04.12.2018 19:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Francuskie regulacje dotyczące podatku u źródła od dywidend otrzymywanych przez nierezydentów odnotowujących stratę są sprzeczne z unijnym prawem - wynika z niedawnego wyroku Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TS UE). Eksperci firmy doradczej PwC oceniają, że wyrok ten może mieć znaczenie także dla innych rodzajów przychodów opodatkowanych podatkiem u źródła.

Źródło: www.podatki.biz

Różnorodność zamiast ustalonej ścieżki kariery?

Dodano: 04.12.2018 14:28 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Wielu pracowników nie chce prowadzić swojej ścieżki kariery w sposób linearny, a poszukuje różnorodności. Eksperci rynku przewidują, że już niedługo specjaliści będą pracować w kilku miejscach jednocześnie albo często zmieniać pracę. To będzie wymagać od pracodawców zmian w strategii zatrudnienia. Zmieniające się realia rynku pracy pozwalają z dużą dozą prawdopodobieństwa zakładać, że w najbliższej przyszłości [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: weblog.infopraca.pl

Podatki 2019: Korzystanie z ulgi IP Box nie będzie łatwe

Dodano: 29.11.2018 19:09 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Od 2019 r. przedsiębiorcy będą mogli korzystać z nowej ulgi podatkowej - tzw. IP Box (Intellectual Property Box). Nowe rozwiązanie ma w założeniu zwiększać aktywność związaną z działalnością badawczo-rozwojową (B+R). Eksperci firmy doradczej Deloitte oceniają, że w praktyce korzystanie z nowej preferencji będzie jednak dosyć skomplikowane.

Źródło: www.podatki.biz

MZN Property podsumowuje dziewięć miesięcy 2018 r.

Dodano: 29.11.2018 9:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Grupa MZN Property, właściciel platformy nieruchomościowo-finansowej Morizon.pl oraz sieci dystrybucji kredytów hipotecznych i gotówkowych Lendi, wypracowała w trzech pierwszych kwartałach 2018 r. przychody na poziomie 19,7 mln zł, co stanowi 27 proc. wzrost rdr. Zysk netto wzrósł rdr. o 72 proc., osiągając wartość 2,2 mln zł. Kluczowym wydarzeniem w III kwartale był soft lunch i otwarte testy internetowej platformy dystrybucji kredytów hipotecznych - Eksperta Kredytowego Online.

Źródło: biznes.interia.pl

Tak nie prowadzi się kampanii marketingowej dla Fintechu

Dodano: 26.11.2018 21:15 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Nie ma sposobu gwarantującego kampanii marketingowej sukces, jednak wyeliminowanie niektórych błędów z pewnością poprawi jej skuteczność. Eksperci objaśniają, czego nie powinno się robić w marketingu w sektorze fintech.

Tagi: Eksperci
Źródło: di.com.pl

W karetce ma nic nie boleć

Dodano: 22.11.2018 16:23 | 2 odsłon | 0 komentarzy

PODKARPACIE. Eksperci przygotowują nowe wytyczne w sprawie podawania leków przeciwbólowych w ratownictwie medycznym. W wytycznych ból podzielono na kilka rodzajów: ból głowy, klatki piersiowej, brzucha, przy złamaniach, ranach i urazach oraz ból przy oparzeniach W celu maksymalnego uproszczenia wprowadzono podział dolegliwości bólowych na 3 stopnie: ból łagodny, ból umiarkowany, ból silny/ekstremalny. Każdemu z rodzajów i [...]

Tagi: Eksperci
Źródło: supernowosci24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone