środa, 17 stycznia 2018 r.  Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
Wiadomości z tagiem Droga  RSS
Tragiczny wypadek na DK51 za Dywitami. Droga zablokowana

Dodano: 17.01.2018 11:25 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Dziś o poranku do tragicznego zdarzenia doszło na DK51 za Dywitami. Zderzyły się tam dwie ciężarówki. Kierowca jednej z nich zginął na miejscu.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Ola Kiełb - Droga do betlejem

Dodano: 16.01.2018 19:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy

17. stycznia na godz. 19:30 zapraszamy do Kalinowego Serca na koncert autorskich pastorałek w wykonaniu Oli Kiełb z zespołem.
Rezerwacje: 887 333 383
Wstęp: 40 zł
Aleksandra Kiełb-Szawuła, znana jako Ola Kiełb – polska wokalistka, autorka tekstów, poetka. Szerszej publiczności znana z zespołu "Stare dobre małżeństwo", była rodzynkiem w męskim towarzystwie. W zespole śpiewała w latach 1984-1989.
Obdarzona łatwo rozpoznawalnym, aksamitnym głosem, gra na gitarze, ale przede wszystkim komponuje piękne piosenki, jak również sama często pisze słowa. Jej specjalność to karkołomne wokalizy, których próbki możecie odsłuchać na solowych płytach artystki takich jak "Lepsze widoki”, „Na rozstajach słów”, „Niedojrzałe czereśnie” oraz „W Nanibowie”.
W kalinowym sercu wykona dla nas pastorałki swojego autorstwa a także kolędy, żegnając tym samym kolędowy okres w kalinowym sercu.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Kładka dla pieszych na bydgoskim Okolu zdemolowana - nie wiadomo, kiedy zostanie naprawiona

Dodano: 16.01.2018 13:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wandale zdemolowali kładkę dla pieszych nad ulicą Grunwaldzką, nieopodal Czarnej Drogi na Okolu. Została zamknięta dla pieszych.

Tagi: Droga
Źródło: www.pomorska.pl

Zablokowana droga w Nagłowicach. Ciężarówka wpadła w poślizg

Dodano: 16.01.2018 12:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Utrudnienie dla kierowców na drodze krajowej nr 78 odcinek Zawiercie - Jędrzejów. W pobliżu miejscowości Nagłowice samochód ciężarowy wpadł w poślizg. Droga jest zablokowana.

Tagi: Droga
Źródło: www.radio.kielce.pl

Droga S1 – nie ma chętnych na budowę odcinka

Dodano: 15.01.2018 23:44 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Już niebawem katowicki oddział GDDKiA ogłosi ponowny przetarg na budowę drugiej jezdni drogi ekspresowej trasy S1 do lotniska Katowice. Pierwszy przetarg trwał dwa lata i został kilka dni temu unieważniony.

Źródło: motogazeta.mojeauto.pl

Ola Kiełb z zespołem - Droga do Betlejem, pastorałki autorskie

Dodano: 15.01.2018 19:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy

17. stycznia na godz. 19:30 zapraszamy do Kalinowego Serca na koncert autorskich pastorałek w wykonaniu Oli Kiełb z zespołem.
Rezerwacje: 887 333 383
Wstęp: 40 zł
Aleksandra Kiełb-Szawuła, znana jako Ola Kiełb – polska wokalistka, autorka tekstów, poetka, była członkini zespołu "Stare dobre małżeństwo".

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Okiem Samozwańczego Autorytetu: Kulminacja vol. 2

Dodano: 14.01.2018 23:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Drogi Samozwańczy Autorytecie. Błagam, pomóż mi. Zupełnie nie wiem, co myśleć. Skoki oglądam od niedawna. Dopiero co Kamil Stoch wygrał w tak wspaniałym stylu Turniej Czterech Skoczni. A w Kulm taka

Źródło: www.skijumping.pl

93. miesięcznica. Kaczyński: Chwała tym, którzy walczyli o prawdę na czele z Antonim Macierewiczem

Dodano: 10.01.2018 20:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Droga naprawy Rzeczpospolitej czasem ze względu na okoliczności jest kręta, ale ufajcie, że idziemy drogą w tym samym kierunku, że ten kierunek nie ulegnie zmianie, że dojdziemy do celu - mówił w środę podczas obchodów 93. miesięcznicy smoleńskiej prezes PiS Jarosław Kaczyński. "Nasza droga, droga (...) naprawy Rzeczpospolitej, dobrej zmiany, czasem, ze względu na okoliczności jest kręta, ale to, o co was dzisiaj proszę (...) to zaufanie" - powiedział szef PiS.

Tagi: Droga
Źródło: www.rmf24.pl

Darmowe szkolenia zawodowe

Dodano: 10.01.2018 11:33 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Firma O.K. Centrum Języków Obcych Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich o nazwie projektu: Droga do zatrudnienia! Do udziału w projekcie zapraszamy osoby spełniające łącznie następujące warunki: Osoby zamieszkujące województwo lubuskie Osoby pozostające bez zatrudnienia, niezarejestrowane w PUP jako bezrobotne w szczególności bierne zawodowo Osoby w wieku 50 lat i więcej Osoby o niskich kwalifikacjach W szczególności: kobiety osoby z niepełnosprawnościami Cel projektu: Wyższa zdolność do podjęcia zatrudnienia dla osób pozostających bez pracy, dzięki zwiększeniu motywacji, sprecyzowaniu celów zawodowych, nabyciu kwalifikacji, doświadczenia zawodowego oraz umiejętności skutecznego poszukiwania zatrudnienia W ramach projektu oferujemy: 1.Indywidualne Plany Działania- identyfikacja potrzeb osób pozostających bez zatrudnienia, w tym m.in. poprzez zastosowanie IPD, diagnozowanie potrzeb szkoleniowych oraz możliwości doskonalenia zawodowego w regionie. 2.Poradnictwo zawodowe grupowe- w zakresie planowania rozwoju kariery zawodowej, w tym podnoszenia lub uzupełnienia kompetencji i kwalifikacji zawodowych. 3.Pośrednictwo pracy- kompleksowe i indywidualne pośrednictwo pracy w zakresie wyboru zawodu zgodnego z kwalifikacjami i kompetencjami wspieranej osoby. 4.Szkolenie zawodowe- nabywanie, podwyższanie lub dostosowywanie kompetencji i kwalifikacji, niezbędnych na rynku pracy w kontekście zidentyfikowania potrzeb osoby, której udzielane jest wsparcie, m.in. poprzez wysokiej jakości szkolenia i kursy. 5.Staż zawodowy- nabywanie lub uzupełnianie doświadczenia zawodowego oraz praktycznych umiejętności w zakresie wykonywania danego zawodu, m.in. poprzez staże i praktyki zawodowe. Zapewniamy: 3-miesięczne stypendium stażowe Stypendium szkoleniowe Materiały szkoleniowe Certyfikat Catering Badania lekarskie oraz ubezpieczenie NNW Planowane efekty: Realizacja projektu bezpośrednio przyczyni się do zwiększenia zatrudnienia osób pozostających bez pracy. Po opuszczeniu projektu minimum 42% UP (25 osób) znajdą pracę, łącznie z pracującymi na własny rachunek. Wkład Europejskiego Funduszu Społecznego: 455 724,50 PLN Okres realizacji projektu: 01.01.2018 r. – 30.06.2018 r. KONTAKT: „Droga do zatrudnienia!” e-mail: [email protected] tel.:699-670-226

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Zderzenie samochodów ciężarowych na DK 58. Droga była częściowo zablokowana [ZDJĘCIA]

Dodano: 09.01.2018 15:45 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Do zdarzenia drogowego doszło we wtorek około godziny 10 na DK 58 za Szczuczynem.

Tagi: Droga
Źródło: www.poranny.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone