czwartek, 27 czerwca 2019 r.  Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława
Wiadomości z tagiem Dowiedz  RSS
Wakacje wakacjami, lecz o własne dane zawsze warto się troszczyć. Dowiedz się, jak to robić

Dodano: 25.06.2019 19:07 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Dowód osobisty pozostawiony w zastaw za wypożyczany sprzęt rekreacyjny. Zgubiony portfel z dokumentami. To najczęstsze sytuacje podczas wakacji, gdy narażamy się na to, że nasze dane wpadną w niepowołane ręce i mogą zostać wykorzystane np. do zaciągnięcia na nas pożyczki. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich danych osobowych, aby tegoroczny urlop nie przysporzył niepotrzebnych problemów.

Tagi: Dowiedz
Źródło: di.com.pl

Jak wysłać paczkę kurierem?

Dodano: 25.06.2019 9:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W dzisiejszych czasach możesz wysłać paczkę pod dowolny adres bez wychodzenia z domu. Pomoże ci w tym nasz kurier, który ją odbierze i szybko dostarczy do wskazanego przez ciebie odbiorcy. To wygodne i oszczędnościowe rozwiązanie. Dowiedz się, jak można wysłać paczkę kurierem!

Tagi: Dowiedz
Źródło: www.olsztyn.com.pl

Hotel Ara

Dodano: 18.06.2019 12:34 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Wakacyjne wyjazdy często odbywają się nad morze lub w góry. Jeśli wybierasz ten pierwszy kierunek to serdecznie zapraszamy do wybrania Jastrzębiej Góry i noclegów w hotelu Ara, który znajduje się 100 metrów od morza przy ulicy Rozewskiej 4a. Oferuje on noclegi w pokojach o wysokim standardzie, restaurację serwującą smaczne dania, a także dyskotekę. Dowiedz się więcej na stronie internetowej, telefonicznie: 58 674 96 00, 58 674 93 00, 510 101 007 albo wysyłając do nas zapytanie drogą mailową: [email protected] Hotel Ara Rozewska 4a 84-120 Jastrzębia Góra

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Obowiązki pracodawców w czasie upałów

Dodano: 17.06.2019 15:09 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Gorące dni zagościły na dobre w naszym kraju. Praca w upale staje się niekomfortowa, zwłaszcza dla osób pracujących na otwartej przestrzeni. Pracownicy cierpiący na choroby układu krążenia nie tylko będą odczuwać dyskomfort – wysoka temperatura i wysiłek fizyczny mogą być niebezpieczne dla ich zdrowia. Dowiedz się jakie obowiązki ma pracodawca wobec pracowników w czasie upałów. [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Magazyn Biznes & Finance - współpraca!

Dodano: 17.06.2019 13:16 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Potrzebujemy osób do współpracy do vortalu internetowego Capital Trader Magazine. Szukamy ludzi które uwielbiają pisać o tematyce biznesowej, finansowej, inwestowaniu czy prowadzeniu biznesu. Jeśli czujesz się na siłach wyślij nam wiadomość e-mail. Napisz w nim w czym najlepiej się czujesz oraz co najbardziej się interesujesz. Spróbuj wspólnie z nami stworzyć najlepsze pismo dedykowane tematyce Biznes & Finance. Dowiedz się więcej o serwisie informacyjnym Capital Trader! Zajrzyj na naszą stronę internetową i zobacz jakie tematy poruszamy.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Praca zdalna przez internet - dobre zarobki!

Dodano: 14.06.2019 13:15 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Ciekawa i skuteczna praca w sieci, dzięki której każdy może zdobyć niezależność finansową! To jest szansa absolutnie dla każdego, potencjał na osiągnięcie stałych, uczciwych dochodów przez internet! Duże możliwości zarobków, ponieważ program jest legalny i współpracuje z bankami, które są przecież wypłacalne! Praca jest ciekawa i na każdym kroku możesz liczyć na naszą pomoc. Z Twojej strony wymagana jest pełnoletność, dostęp do internetu oraz motywacja do pracy. Dowiedz się więcej na e-mail [email protected], w temacie proszę wpisać: Pensja.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Poznaj platformy najczęściej wybierane pod budowę polskich e-sklepów

Dodano: 13.06.2019 23:08 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Dla właścicieli sklepów i developerów e-commerce w Polsce liczy się przede wszystkim wydajność i bezpieczeństwo działania ich sklepów. To najważniejsze wnioski z badania nowego polskiego rynku e-commerce. Dowiedz się, które platformy handlowcy wybierają najczęściej.

Źródło: di.com.pl

Sposoby dostawy a preferencje klientów e-sklepów

Dodano: 13.06.2019 22:35 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Sposób dostawy, który oferujesz w swoim e-sklepie, ma znaczenie – w końcu może zadecydować o powodzeniu bądź zaniechaniu transakcji przez klienta. Dowiedz się, dlaczego dostawy są tak ważnym aspektem prowadzenia działalności online i czego tak naprawdę oczekują klienci.

Tagi: Dowiedz
Źródło: di.com.pl

Praca dla chcących zarabiać na własny rachunek!

Dodano: 06.06.2019 18:43 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Poszukujemy pilnie pracowników do prowadzenia marketingu w programie partnerskim współpracującym z bankami! Dodam, że jest to program solidny i wypłacalny. Praca prosta i przyjemna, zapewniona pomoc on-line, pracujesz w domu ile chcesz i kiedy chcesz. Zarobki uzależnione od czasu pracy! Jeśli masz 18 lat, doświadczenie w środowisku internetowym i chciałbyś zarobić poważne pieniądze, napisz! Jeśli nie masz doświadczenia - też napisz! Zapewniamy przeszkolenie i wsparcie. Dowiedz się więcej na e-mail [email protected], w temacie proszę wpisać: Zarobek.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Hotel Vestina

Dodano: 06.06.2019 8:22 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Hotel SPA Vestina to miejsce zarówno odpowiednie dla rodzin z dziećmi, które wybierają się do Wisły, aby pozwiedzać czy powędrować po górskich szczytach, ale także i dla klientów firmowych, którzy pragną zorganizować szkolenie czy konferencję, w dostępnych w hotelu salach konferencyjnych. Położenie hotelu jest świetne, ponieważ znajduje się on w sercu miasta przy ulicy Malinka 35. Dowiedz się więcej o ofercie kontaktując się mailowo: [email protected], telefonicznie: 33 855 55 40 lub odwiedzając witrynę internetową. Hotel Vestina Malinka 35 43-460 Wisła

Tagi: Dowiedz, Hotel
Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone