poniedziałek, 22 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
Wiadomości z tagiem Dorota  RSS
Występ Pogodnej Grupy Teatralnej

Dodano: 20.04.2019 13:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Występ Pogodnej Grupy Teatralnej działającej w filii ODT Pogodna pod kierunkiem Olgi Miłaszewskiej. Wystąpią: Malwina Borkowicz, Anna Księżopolska, Danuta Marszałek, Dorota Strosznajder, Katarzyna Zakrzewska, Leszek Milczarczyk, Michał Prasuła, Bernard „Benio” Zakrzewski.
Każde spotkanie z Pogodną Grupą Teatralną jest niepowtarzalne tak jak niepowtarzalne jest każde spotkanie Improv. O wyjątkowości tej grupy decyduje nie tylko jej skład, ale również osoba prowadząca, jedyna aktorka w tym gronie - OLGA MIŁASZEWSKA vel. ZEBRA. Pogodną Grupę Teatralną tworzą ludzie nietuzinkowi, mający niesamowitą wyobraźnię, olbrzymią tężyznę umysłową, kreatywni, otwarci na świat i ludzi, a przede wszystkim na nowe wyzwania. Wszyscy (z wyjątkiem Olgi) są amatorami z różnych środowisk, w różnym wieku, z różnym poczuciem humoru. Wszystkich za to, bez wyjątku, łączy pociąg do teatru. Teatru jedynego w swoim rodzaju - teatru Improv. Jak sami mówią: „Nigdy nie wiemy, co zagramy, jaki będzie spektakl. To, co rodzi się w danym momencie między nami a publicznością często zależy od jednego słowa, spojrzenia, gestu, miny. Jest to wyjątkowe i nigdy się nie powtórzy. I to jest w tym wszystkim najpiękniejsze”.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

#RZECZoPRAWIE: strajk w szkołach

Dodano: 08.04.2019 11:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Gościem Tomasza Pietrygi w poniedziałkowym wydaniu #RZECZoPRAWIE o godz. 13.00 będzie Dorota Gardias, przewodnicząca Rady Dialogu Społecznego. Porozmawiają o strajku w szkołach.

Tagi: Race, Dorota
Źródło: https:

Warszawa. Czytanie "Sprawiedliwości" i "Sygnałów" w IT

Dodano: 05.04.2019 0:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Instytut Teatralny zaprasza 11 kwietnia o godz. 19.00 na czytanie sceniczne "Sprawiedliwości" Marceliny Grabowskiej i "Sygnałów" Ewy Szelburg-Zarembiny w reż. Doroty Ogrodzkiej, wchodzące w skład cyklu NIKT NAS NIE ZNA.

Źródło: www.e-teatr.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone