piątek, 23 marca 2018 r.  Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
Wiadomości z tagiem Doradztwo  RSS
Pracownik ds. dofinansowania unijnego

Dodano: 23.03.2018 12:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Wymagane kwalifikacje: wykształcenie wyższe. doświadczenie zawodowe dwa lata, w tym minimum rok roku na
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Doradztwo / Konsulting

Specjalista ds. Wsparcia Operacyjnego i Zarządzania Kapitałem Obrotowym w Pionie Planowania Strategicznego

Dodano: 23.03.2018 12:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

CEMEX Polska Sp. z o.o.
    CEMEX to globalny lider w branży materiałów budowlanych. Od ponad 100 lat dostarczamy
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Doradztwo / Konsulting

Pracownik DZIAŁU MIESZALNIA

Dodano: 23.03.2018 11:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231. Poszukujemy pracowników dla swojego Klienta na stanowisko: Pracownik DZIAŁU MIESZALNIA Lokalizacja: Poznań Starołęka Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową, - pracę w systemie 4 brygadowym III zmianowym, - dodatek zmianowy, - pracę na świeżym powietrzu jak również w pomieszczeniu; Obowiązki: ⦁bieżące prace drobne naprawcze z użyciem narzędzi prostych (śrubokręt, młotek, itp.), pobieranie próbek z autocystern dostarczających komponenty, ⦁kontrola procesu poprzez program PrismaWEB oraz wybranych elementów szaf sterowniczych firmy, ⦁czynności porządkowe z użyciem odkurzacza przemysłowego, ⦁ręczne dozowanie komponentów do mieszalników podczas prób technologicznych, ⦁odważanie komponentów z użyciem wag automatycznych i zwykłych. Wymagania: - dyspozycyjność do pracy zmianowej, - sprawność fizyczna, - dynamika ruchów, - efektywność pracy. Podstawowe elementy wyposażenia stanowiska pracy: smarownica, komplety kluczy oczkowych, nasadowych, imbusowych, młotki gumowe i żelazne, śrubokręty, imadło, nożyki tapeciarskie, odkurzacz przemysłowy, miotły, łopaty, wiadra, szufle, kontener aluminiowe na dryblend oraz wagi przemysłowe automatyczne i zwykłe. Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą portalu lub kontakt telefoniczny: 790 790 544 Do dokumentów prosimy dołączyć także klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)

Kontroler procesu mieszania - stabilne zatrudnienie

Dodano: 23.03.2018 11:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231. Poszukujemy pracowników dla swojego Klienta na stanowisko: Kontroler procesu mieszania Lokalizacja: Poznań Starołęka Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową, - pracę w systemie 4 brygadowym III zmianowym, - dodatek zmianowy, - pracę na świeżym powietrzu jak również w pomieszczeniu; Obowiązki: ⦁kontrola procesu mieszania poprzez program sterujący, ⦁pobieranie próbek z autocystern dostarczających komponenty, ⦁czynności porządkowe, ⦁ręczne dozowanie komponentów do mieszalników podczas prób technologicznych, ⦁odważanie komponentów z użyciem wag automatycznych i zwykłych. Wymagania: - dyspozycyjność do pracy zmianowej, - sprawność fizyczna, - dynamika ruchów, - efektywność pracy. Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą portalu lub kontakt telefoniczny: 790 790 544 Do dokumentów prosimy dołączyć także klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)

Kierownik Działu Rozwoju Algorytmów – Systemy Autonomicznej Jazdy

Dodano: 23.03.2018 11:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

ZF Group
This position will be responsible for managing Algorithm Engineering Department for Advanced Driver Assistance Systems (ADAS) in Łódź
Lokalizacja: łódzkie
Obszar zawodowy: Doradztwo / Konsulting

Źródło: www.praca.pl

Kierownik Działu Rozwoju Algorytmów – Systemy Autonomicznej Jazdy

Dodano: 23.03.2018 11:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

ZF Group
This position will be responsible for managing Algorithm Engineering Department for Advanced Driver Assistance Systems (ADAS) in Łódź, Poland. One of
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Obszar zawodowy: Doradztwo / Konsulting

Źródło: www.praca.pl

Szlifierz

Dodano: 23.03.2018 9:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

AUDIT Doradztwo Personalne
Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w okolicach Gorzowa Wlkp
Lokalizacja: lubuskie, Witnica
Obszar zawodowy: Praca fizyczna

Źródło: www.praca.pl

Opiekun/ka do Seniorki Therese w Bonn

Dodano: 23.03.2018 8:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Interkadra- jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Atuty oferty: - osobny pokój w mieszkaniu w bloku na II piętrze - sklepy w pobliżu - bogata sieć komunikacji miejskiej - dostęp do internetu - wolny 1 dzień w tygodniu - aktualnie wielkanocna premia O ofercie: Podopieczna ma 71 lat i jest po wylewie i ma alergię na pyłki przez co w sezonie wiosennym woli przebywać w mieszkaniu. Porusza się o własnych siłach. Raz w tygodniu podopieczna jest zawożona na Tagespflege i w tym czasie Opiekun/ka ma czas dla siebie. Pani Therese wymaga pomocy w prowadzeniu domu, przygotowywaniu posiłków. Jest osobą sprawną umysłowo, która ogląda przez spory czas TV oraz czyta prasę i gazety. Do obowiązków należą: - pomoc w ubieraniu/myciu - prowadzenie gospodarstwa domowego - towarzyszenie i aktywizacja podopiecznego Wymagana: - dobra znajomość języka niemieckiego - czynne prawo jazdy - doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku - życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych. Oferujemy: - wynagrodzenie 1200 EUR netto + wielkanocną premię - legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1) - składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (od ponad 4400 zł brutto!) - podpisanie jednej czytelnej umowy - możliwość dodatkowego ubezpieczenie NW i OC - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację podróży w obie strony oraz pokrycie jej kosztów - opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7 Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę bezpośrednio u Konsultanta ds. rekrutacji w Łodzi na nr tel. 666 826 912 lub na adres e-mail: [email protected] www.opiekunki.interkadra.pl Apilkacja na tą ofertę jest jednoznaczna z wyrażeniem poniższych zgód: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (Interkadra Sp. z o .o., ul. Wielicka 50,30-552 Kraków) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Wdrożeniowiec - Szkoleniowiec

Dodano: 23.03.2018 8:38 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zeto Olsztyn sp. Z o.o.
Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za: Zbieranie i analizę potrzeb Klientów Przygotowywanie
Lokalizacja: świętokrzyskie, Kielce
Obszar zawodowy: Doradztwo / Konsulting

Źródło: www.praca.pl

Modliszewice. Panie uczyły się, jak zdrowo się odżywiać

Dodano: 22.03.2018 18:39 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jak pogodzić tradycje i przyzwyczajenia kulinarne z nowymi trendami w żywieniu rodziny? - profilaktyce prozdrowotnej i racjonalnemu żywieniu poświęcone było IV Forum Aktywnych Kobiet Ziemi Koneckiej. Spotkanie w siedzibie Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach zgromadziło kilkadziesiąt pań.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Polecam KYLOS hosting

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone