poniedziałek, 17 czerwca 2019 r.  Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
Wiadomości z tagiem Dong  RSS
Zagrali dla częstochowskiego akordeonisty Piotra Biazika (zdjęcia)

Dodano: 17.06.2019 11:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W piątek, 14 czerwca w Miejskim Domu Kultury odbył się koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację wybitnego akordeonisty Piotra Biazika. Muzyk przeszedł operację tętniaka mózgu. 

Źródło: www.wczestochowie.pl

Osiedle Sielanka - zamieszkaj w idealnym miejscu

Dodano: 15.06.2019 7:27 | 1 odsłon | 0 komentarzy

"OSIEDLA SIELANKA" to domy na sprzedaż w Tarnowskich Górach, Mikołowie i mieszkania w Sosnowcu położone z dala od zgiełku miasta. Faktyczna energooszczędność, nowoczesność i funkcjonalność sprawia, że nasze nowe domy na sprzedaż są gwarancją sielankowego życia. Nowoczesne zabudowa położona jest w dogodnych, zielonych lokalizacjach. Sielankowy zakątek to miejsce idealnie do wygodnego życia. Duża ilość przeszkleń i funkcjonalny układ pomieszczeń nowych domów na sprzedaż daje pełną elastyczność w aranżacji wnętrz. Domy na sprzedaż na "OSIEDLU SIELANKA" to spełnienie marzeń i oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów! Zapraszamy do kontaktu! tel. kom.: 728 83 99 77 e-mail: [email protected] strona internetowa: https://osiedlesielanka.pl/

Źródło: mieszkania.hiperogloszenia.pl

W środę w Białym Domu kolejne spotkanie Andrzeja Dudy i Donalda Trumpa

Dodano: 12.06.2019 7:30 | 5 odsłon | 0 komentarzy

W środę prezydent Andrzej Duda złoży oficjalną wizytę w Waszyngtonie, gdzie spotka się z prezydentem USA Donaldem Trumpem; będzie to jego drugie spotkanie Białym Domu z amerykańskim przywódcą. Donald Trump gościł raz w Warszawie; obaj prezydenci odbyli też kilka rozmów na marginesie międzynarodowych szczytów.

Wyjątkowe wesele w gościńcu Galicyjskim

Dodano: 11.06.2019 11:24 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Przyjęcia weselne w Cesarsko – Królewskiej Gospodzie i Kawiarni Galicyjskiej Uroczystości ślubu cywilnego w reprezentacyjnej sali Ratusza Miasteczka Galicyjskiego Zapewniamy – wymarzone przyjęcie w Gospodzie Galicyjskiej (do 100 os.) z osobną salą taneczną lub w Kawiarni Galicyjskiej (do 50 os.) – menu dostosowane do gustu Państwa Młodych i Rodziców, w tym potrawy tradycyjne, regionalne, wegetariańskie (istnieje możliwość degustacji dań), – wiejski stół z najlepszymi lokalnymi produktami, – wystrój wnętrz i dekoracje stołów, – noclegi dla gości weselnych (do 40 os.) oraz apartament nowożeńców. Dodatkowo umożliwiamy – wynajęcie DJ lub zespołu regionalnego: kapela Czarnych Górali, którą tworzą muzykanci z Zespołu Regionalnego „Dolina Popradu” oprócz grania na przyjęciu, może również m.in.: towarzyszyć Panu Młodemu w drodze po Panią Młodą, przygrywać pod kościołem oraz w drodze do Domu Weselnego, zorganizować oczepiny czy też – zgodnie z lokalną tradycją – wykonać tzw. odgrywki. – możliwość wynajęcia bryczki lub samochodu retro, – możliwość zorganizowania sesji zdjęciowej w obiektach muzealnych Miasteczka Galicyjskiego i Skansenu, Zainteresowanych prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres: [email protected] lub telefonicznie: 602-696-031 http://miasteczkogalicyjskie.pl/project/wesela/

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Rotary Club Częstochowa organizuje koncert charytatywny dla akordeonisty Piotra Biazika

Dodano: 11.06.2019 10:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rotary Club Częstochowa zaprasza do wzięcia udziału w koncercie charytatywnym, który odbędzie się w piątek, 14 czerwca w Miejskim Domu Kultury. Dochód z niego zostanie przeznaczony na rehabilitację wybitnego akordeonisty Piotra Biazika, który przeszedł operację tętniaka mózgu. Na scenie usłyszymy m.in. Kubę Sienkiewicza wraz z Kwartetem Jurajskim.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Domy dziecka i szkoły leków już nie kupią!

Dodano: 11.06.2019 6:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

PODKARPACIE. Emocje farmaceutów i nie tylko, wzbudzają obowiązujące od 6 czerwca przepisy, które regulują co i komu może sprzedać apteka. Nowe prawo miało ograniczyć proceder „odwróconego łańcucha dystrybucji”, który jest przyczyną braku wielu leków, często ratujących życie, w aptekach. Okazuje się jednak, że przepisy, nad którymi pracowano przeszło rok, ograniczą dostęp do leków szkołom, domom [...]

Tagi: Nowi, Dong, Okazuje
Źródło: supernowosci24.pl

Domy swoszowice

Dodano: 10.06.2019 16:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kompleks osiedli jednorodzinnych domków na sprzedaż „Domy nad Wilgą” położony jest na granicy administracyjnej Krakowa i Wrząsowic w pełnej uroku zielonej okolicy, w otoczeniu rzeki Wilgi i pięknych starych drzew. Dlatego lokalizacja osiedla gwarantuje wyjątkową okazję poznania natury i doskonałe połączenia komunikacyjne - przystanek autobusowy zaledwie 150 metrów od osiedla, kilka minut od wjazdu na autostradę. Do Krakowa wjeżdżamy od strony Swoszowic, a od centrum miasta dzieli nas zaledwie 15 kilometrów.

Tagi: Dong, Krakowe
Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Pielęgniarka - Diakonia w Karlsruhe, Dom Opieki

Dodano: 09.06.2019 13:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Nie przegap naszej oferty! Super pracodawca: Diakonia w Karlsruhe szuka do Domu Opieki pielęgniarki. Elisabeth Sobiech Beta Active jest niemiecką agencją pośrednictwa pracy branży medycznej. Współpracujemy z pracodawcami na terenie całych Niemiec. Z naszych nieodpłatnych usług skorzystało już 600 pielęgniarek, które zawarły umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą. Osoby te zaufały nam i spełniły swoje marzenie o dobrej pracy umożliwiającej rozwój zawodowy i osobowy. Może zaufasz i Ty? Jedyny warunek: język niemiecki na poziomie B-2 Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie: od 3000 tyś Euro - zakwaterowanie - pomoc polskiego koordynatora - rodzinna atmosfera w pracy - pomoc w nostryfikacji Twojego dyplomu Nasz Kontakt: [email protected] +49 7322 9587101 +49 151 66432772 +48 574 699 866

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Stare przedmioty, ale mające duszę na giełdzie kolekcjonerskiej w WDK

Dodano: 08.06.2019 8:03 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Stare pocztówki, zdjęcia, monety, banknoty, ale również porcelanę, militaria, czy zabytkowe meble można było obejrzeć i nabyć podczas kolejnej giełdy kolekcjonerskiej, która odbyła się w Wojewódzkim Domu Kultury.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Zaginęła mieszkanka Domu Pomocy Społecznej

Dodano: 06.06.2019 11:38 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Policja poszukuje 68-letniej mieszkanki Kielc. Kobieta 5 czerwca około godziny 15:00 samowolnie, bez informowania personelu opuściła Dom Pomocy Społecznej przy ulicy Żeromskiego. Do chwili obecnej nie powróciła do placówki.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone